Sander Willer

206 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus 2Florine Enthoven134: DB 2xA-finale [8]08:06,766e
PROProteusSanne Smid130: DGb 4-A-finale [3]07:29,735e
PROProteusKitty de Smit133: DB 1xA-finale [6]08:21,161e
PROProteus 1Anouk van Leeuwen353: LDE 1x NSKA-finale [4]08:19,974e
PROProteus 2Susannah Duncan353: LDE 1x NSKA-finale [5]08:02,871e
PROProteusAmber Stienstra325: DE 1x NSKA-finale [4]08:10,731e
PROProteusLisa Keurentjes140: LDB 1xA-finale [6]08:44,361e
PROProteus 1Jill Oudshoorn134: DB 2xvoorwedstrijd 3[8]08:12,794e
PROProteus 2Florine Enthoven134: DB 2xvoorwedstrijd 3[6]08:10,133e
PROProteusSanne Smid130: DGb 4-voorwedstrijd 1[6]08:04,493e
PROProteusKitty de Smit133: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]09:08,191e
PROProteus 1Anouk van Leeuwen353: LDE 1x NSKvoorwedstrijd 1[4]09:05,372e
PROProteus 2Susannah Duncan353: LDE 1x NSKvoorwedstrijd 1[6]08:58,531e
PROProteusLisa Keurentjes140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]09:54,391e
PROProteusMarleen van Soest025: DG 4xA-finale [5]07:52,077e
PROProteusKitty de Smit053: DE 2+A-finale [4]08:31,502e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xA-finale [2]07:52,696e
PROProteusSusannah Duncan030: LDE 2xA-finale [6]07:16,121e
PROProteusSanne Smid027: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:26,585e
PROProteus 1Ingmar Visser022: DG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:32,527e
PROProteus 2Kitty de Smit022: DG 1xvoorwedstrijd 2[6]08:26,756e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]08:02,003e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusIngmar Visser125: DE 1xA-finale [2]08:11,524e
PROProteus 2Anouk van Leeuwen153: LDE 1xA-finale [3]08:07,846e
PROProteus 1Susannah Duncan153: LDE 1xA-finale [4]07:44,081e
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xA-finale [3]07:57,445e
PROProteus/OrcaMarleen van Soest129: DG 4-A-finale [5]07:16,255e
PROProteusAnouk van Leeuwen127: DE 4xA-finale [8]06:45,006e
PROProteus 2Anouk van Leeuwen153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[6]08:26,533e
PROProteus 1Susannah Duncan153: LDE 1xvoorwedstrijd 1[6]08:03,212e
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xvoorwedstrijd 1[7]07:55,032e
PROProteusAnouk van Leeuwen127: DE 4xvoorwedstrijd 2[7]06:52,944e
PROProteus/OrcaMarleen van Soest027: DDev 4-A-finale [6]07:24,056e
PROProteusIngmar Visser064: DE 2-A-finale [6]07:54,122e
PROProteusSusannah Duncan030: LDE 2xA-finale [5]07:30,922e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xA-finale [8]07:54,618e
PROProteus 1Amber Stienstra063: DE 1xA-finale [3]08:18,797e
PROProteus 2Susannah Duncan063: DE 1xA-finale [6]08:04,082e
PROProteus/OrcaMarleen van Soest027: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:17,852e
PROProteusIngmar Visser064: DE 2-voorwedstrijd 2[6]08:03,792e
PROProteusSusannah Duncan030: LDE 2xlotingsrace [3]07:41,952e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:58,194e
PROProteus 2Susannah Duncan063: DE 1xvoorwedstrijd 2[2]08:05,762e
PROProteus 1Amber Stienstra063: DE 1xvoorwedstrijd 1[2]08:10,232e
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[7]08:00,237e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusAnouk van Leeuwen127: DE 4xA-finale [6]06:55,144e
SKOSkøll/ProteusAnna Vos137: LDE 4xA-finale [3]07:04,353e
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xA-finale [3]07:56,225e
PROProteus 1Kitty de Smit133: DB 1xA-finale [4]08:29,582e
PROProteus 2Ingmar Visser133: DB 1xA-finale [3]08:22,281e
PROProteusAnnelouk van Mierlo129: DG 4-A-finale [4]07:17,645e
PROProteusAnouk van Leeuwen153: LDE 1xA-finale [5]08:19,353e
PROProteusAmber Stienstra125: DE 1xA-finale [6]08:16,854e
SKOSkøll/ProteusAnna Vos137: LDE 4xtime-trial 06:15,003e
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xtime-trial 06:55,873e
PROProteus 1Kitty de Smit133: DB 1xtime-trial 07:31,552e
PROProteus 2Ingmar Visser133: DB 1xtime-trial 07:25,201e
PROProteusAnouk van Leeuwen153: LDE 1xtime-trial 07:23,834e
PROProteusAmber Stienstra125: DE 1xtime-trial 07:22,936e
PROProteusVeerle Koot022: DG 1xA-finale [3]08:12,555e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xA-finale [2]07:53,116e
PROProteusAnnelouk van Mierlo027: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:27,286e
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:57,624e
PROProteusVeerle Koot022: DG 1xvoorwedstrijd 1[5]08:08,481e
PROProteusKitty de Smit020: DE 2xvoorwedstrijd 1[3]07:41,354e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:43,902e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes139: LDGb 2xB-finale [3]08:46,561e
PROProteusKitty de Smit129: DG 4-A-finale [3]07:56,375e
PROProteus 2Veerle Koot125: DE 1xA-finale [8]08:44,533e
PROProteus 1Amber Stienstra125: DE 1xA-finale [7]08:41,561e
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xA-finale [7]08:30,594e
PROProteusAnouk van Leeuwen153: LDE 1xA-finale [3]08:49,222e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[6]09:04,306e
PROProteusKitty de Smit027: DDev 4-A-finale [7]08:18,966e
PROProteusVeerle Koot020: DE 2xA-finale [5]08:21,413e
PROProteus 2Veerle Koot022: DG 1xA-finale [5]08:56,434e
PROProteus 1Amber Stienstra022: DG 1xA-finale [6]08:56,203e
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2xA-finale [8]08:33,268e
PROProteus/LagaMela Sagasser026: DDev 2xB-finale [5]08:37,782e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xA-finale [2]07:47,078e
PROProteusKitty de Smit027: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:20,302e
PROProteus 1Amber Stienstra022: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:13,132e
PROProteus 2Veerle Koot022: DG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:12,681e
PROProteus/LagaMela Sagasser026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[6]08:04,315e
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:02,704e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[2]08:00,023e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xC-finale [2]08:31,583e
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2xC-finale [2]09:00,853e
PROProteusKitty de Smit027: DDev 4-C-finale [3]07:51,772e
PROProteusMarleen van Soest022: DG 1xvoorwedstrijd 3[3]09:41,224e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xtime-trial 06:28,3911e
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2xtime-trial 06:21,7312e
PROProteusKitty de Smit027: DDev 4-time-trial 05:51,0910e
PROProteusKitty de Smit129: DG 4-A-finale [2]08:21,523e
PROProteusMarleen van Soest133: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]10:38,234e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes139: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[2]08:42,192e
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xvoorwedstrijd 3[2]08:31,264e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusKitty de Smit221: DG 2-A-finale [4]08:31,063e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes229: LDG 2xA-finale [6]08:34,675e
PROProteusKitty de Smit009: DE 2-C-finale [5]08:32,713e
PROProteus 2Amber Stienstra011: DE 1xC-finale [5]09:05,816e
PROProteusAnouk van Leeuwen013: LDE 1xC-finale [4]08:45,201e
PROProteusKitty de Smit221: DG 2-voorwedstrijd 1[5]08:28,972e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes229: LDG 2xvoorwedstrijd 2[1]08:20,073e
PROProteus 1Florine Enthoven222: DG 2xvoorwedstrijd 1[2]08:27,535e
PROProteusMarleen van Soest218: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:25,405e
PROProteusAnnelouk van Mierlo224: DG 4-voorwedstrijd 1[3]07:56,084e
PROProteusAnnelouk van Mierlo114: DDev 4-A-finale [4]08:11,336e
PROProteusAnnelouk van Mierlo114: DDev 4-voorwedstrijd 3[4]08:00,302e
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes116: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[4]09:02,865e
PROProteus 2Florine Enthoven113: DDev 2xvoorwedstrijd 3[2]08:56,114e
PROProteusKitty de Smit009: DE 2-herkansing 1[1]08:36,676e
PROProteusAnouk van Leeuwen013: LDE 1xkwart-finale 1[5]08:45,754e
PROProteusVeerle Koot012: DSB 1xkwart-finale 3[6]08:27,786e
PROProteus 2Amber Stienstra011: DE 1xkwart-finale 3[1]08:23,245e
PROProteusKitty de Smit009: DE 2-time-trial 07:38,5015e
PROProteus 2Amber Stienstra011: DE 1xtime-trial 08:08,4422e
PROProteusVeerle Koot012: DSB 1xtime-trial 08:02,6119e
PROProteusAnouk van Leeuwen013: LDE 1xtime-trial 08:01,968e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusKitty de Smit002: Dames VierA-finale [4]08:04,573e
PROProteusAnouk van Leeuwen013: DE 1xA-finale [2]10:00,811e
PROProteusKitty de Smit002: Dames Viervoorwedstrijd 1[4]08:05,852e
PROProteusAnouk van Leeuwen013: DE 1xvoorwedstrijd 1[4]09:01,361e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusVeerle Koot132: DG 2xA-finale [1]07:44,301e
PROProteusKitty de Smit130: DGb 4-A-finale [5]07:19,471e
PROProteusMirja Dooren140: LDB 1xA-finale [3]08:50,061e
PROProteusKitty de Smit130: DGb 4-voorwedstrijd 2[4]07:20,491e
PROProteusAnouk van Leeuwen031: LDG 1xA-finale [8]08:33,854e
PROProteusAnouk van Leeuwen031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[6]08:28,903e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusVeerle Koot127: DE 4xA-finale [6]07:24,185e
PROProteusMirja Dooren140: LDB 1xA-finale [4]09:09,722e
PROProteusMirja Dooren140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[1]09:03,951e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/EurosAmber Stienstra120: DE 4xA-finale [6]06:52,813e
PROProteus/EurosAmber Stienstra120: DE 4xvoorwedstrijd 2[6]06:55,153e
PROProteus 1Leonoor Portengen121: DE 8+voorwedstrijd 1[6]06:51,864e
PROProteusRomy Zwetsloot019: DB 2xA-finale [1]07:48,393e
PROProteusAmber Stienstra021: DDev 2xA-finale [4]07:41,885e
PROProteusMarloes Aben018: DE 4-A-finale [3]07:14,633e
PROProteusRomy Zwetsloot019: DB 2xvoorwedstrijd 1[5]08:04,462e
PROProteusAmber Stienstra021: DDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:48,501e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusAmber Stienstra052: WDev 2xA-finale [3]07:28,782e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus 2Astrid Potemans021: DDev 2xB-finale [3]03:44,441e
PROProteus 2Astrid Potemans021: DDev 2xhalve-finale 2[2]03:44,092e
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2xC-finale [3]03:49,861e
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2xtime-trial 03:46,445e
PROProteus 2Astrid Potemans021: DDev 2xtime-trial 03:39,353e
PROProteus/NjordMarloes Aben023: DDev 4-time-trial 03:35,6411e
PROProteusMarloes Aben126: DG 4+A-finale [4]07:33,752e
PROProteus 2Astrid Potemans127: DG 2xA-finale [2]07:32,601e
PROProteusMarloes Aben125: DG 4-A-finale [4]07:14,893e
PROProteus 1Romy Zwetsloot127: DG 2xvoorwedstrijd 1[2]07:56,253e
PROProteus 2Astrid Potemans127: DG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:42,061e
PROProteusMarloes Aben125: DG 4-voorwedstrijd 1[2]07:20,491e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/NjordMarloes Aben123: DG 4+A-finale [5]07:24,052e
PROProteus 1Amber Stienstra124: DG 2xA-finale [4]07:37,216e
PROProteus 2Romy Zwetsloot124: DG 2xvoorwedstrijd 2[2]08:03,326e
PROProteus 1Amber Stienstra124: DG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:35,882e
PROProteusRomy Zwetsloot019: DB 2xA-finale [6]08:00,025e
PROProteus 2Amber Stienstra021: DDev 2xA-finale [5]07:32,194e
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2xB-finale [4]07:56,481e
PROProteusMarloes Aben023: DDev 4-B-finale [1]07:14,733e
PROProteusRomy Zwetsloot019: DB 2xvoorwedstrijd 2[5]08:01,123e
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:55,964e
PROProteus 2Amber Stienstra021: DDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:33,222e
PROProteusMarloes Aben023: DDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:35,066e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus 2Astrid Potemans127: DG 2xA-finale [6]07:58,325e
PROProteus 2Astrid Potemans127: DG 2xvoorwedstrijd 2[6]07:39,372e
PROProteus 1Romy Zwetsloot127: DG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:56,443e
PROProteusMarloes Aben125: DG 4-voorwedstrijd 3[4]07:20,224e
PROProteusAstrid Potemans019: DB 2xA-finale [4]07:30,221e
PROProteus 2Astrid Potemans021: DDev 2xA-finale [4]07:34,883e
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2xB-finale [4]08:08,192e
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[8]08:08,515e
PROProteus 2Astrid Potemans021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:37,552e
PROProteusMarloes Aben023: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:23,204e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusAstrid Potemans124: DG 2xvoorwedstrijd 2[7]08:33,305e
PROProteus 1Astrid Potemans019: DB 2xA-finale [5]09:05,063e
PROProteusAstrid Potemans021: DDev 2xB-finale [5]09:30,621e
PROProteusAstrid Potemans021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[2]08:49,434e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus 1Astrid Potemans220: DG 2xA-finale [4]08:07,115e
PROProteus 1Astrid Potemans220: DG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:53,082e
PROProteusRenee van Zanten253: DG 4-voorwedstrijd 1[4]07:33,435e
PROProteusRenee van Zanten118: DDev 4-B-finale [4]07:36,555e
PROProteus 1Astrid Potemans119: DDev 2xB-finale [4]07:56,152e
PROProteusRenee van Zanten118: DDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:38,523e
PROProteus 1Astrid Potemans119: DDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:43,543e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+A-finale [4]05:57,821e
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+voorwedstrijd 1[3]06:02,491e
PROProteus 1Victor Waegenaere004: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:20,473e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus 2Allard de Boeij111: B 4+B-finale [5]06:49,951e
PROProteus 2Allard de Boeij111: B 4+voorwedstrijd 2[1]07:03,165e
PROProteus 3Allard de Boeij006: N 4+voorwedstrijd 1[2]06:57,965e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/ArgoAllard de Boeij112: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:14,883e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+A-finale [3]06:10,014e
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+voorwedstrijd 2[5]06:10,222e
PROProteusAllard de Boeij008: Ej 8+B-finale [2]06:10,464e
PROProteusAllard de Boeij008: Ej 8+voorwedstrijd 3[4]06:15,773e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/VidarAllard de Boeij112: B 8+B-finale [3]06:45,154e
PROProteus/VidarAllard de Boeij112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:27,394e
PROProteus/VidarAllard de Boeij008: Ej 8+voorwedstrijd 3[3]06:25,314e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusAllard de Boeij252: Ej 8+herkansing [4]07:30,514e
PROProteusAllard de Boeij252: Ej 8+time-trial 06:23,519e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusAllard de Boeij002: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[5]00:00,003e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusAmber Middelhoek171: DTal 8+voorwedstrijd 3[4]07:33,864e