Anne van Schip

101 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasNiels Brugge154: HG 2+ (Platvoetbokaal)A-finale [4]08:22,191e
GYAGyasRamon Stolk110: HB 2xA-finale [5]07:51,602e
GYAGyasSven Broekman108: HG 2xA-finale [4]08:10,726e
GYAGyasJoris Oonk105: HG 4-A-finale [6]07:21,495e
GYAGyasNiels Brugge154: HG 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 3[8]08:53,111e
GYAGyasTies Talsma104: HE 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[8]06:38,044e
GYAGyasRamon Stolk110: HB 2xvoorwedstrijd 1[5]07:46,291e
GYAGyasJoris Oonk105: HG 4-voorwedstrijd 1[4]06:32,201e
GYAGyas 2Teun Oonk056: HG 4-A-finale [6]06:43,542e
GYAGyas 1Joris Oonk056: HG 4-A-finale [3]06:43,241e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1 (P3)Joris Oonk057: MDev 4-A-finale [2]06:57,992e
GYAGyas 2Teun Oonk057: MDev 4-B-finale [3]07:21,593e
GYAGyasRamon Stolk054: MDev 2xA-finale [5]08:07,206e
GYAGyas 2Teun Oonk057: MDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:55,453e
GYAGyas 1 (P3)Joris Oonk057: MDev 4-voorwedstrijd 1[1]06:47,261e
GYAGyasRamon Stolk054: MDev 2xvoorwedstrijd 1[1]07:27,033e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Teun Oonk007: HDev 4- (Development Klassement)B-finale [3]03:06,672e
GYAGyas 2Teun Oonk007: HDev 4- (Development Klassement)halve-finale 2[3]03:03,162e
GYAGyasHarmen Sikkema003: HG 1xtime-trial 05:46,759e
GYAGyas 1Joris Oonk007: HDev 4- (Development Klassement)time-trial 03:06,479e
GYAGyas 2Teun Oonk007: HDev 4- (Development Klassement)time-trial 03:04,042e
GYAGyasJoris Oonk106: HGb 4-A-finale [2]06:25,911e
GYAGyasTeun Oonk105: HG 4-A-finale 1[4]06:32,313e
GYAGyasHarmen Sikkema109: HB 1xvoorwedstrijd 1[2]07:43,442e
GYAGyasJoris Oonk106: HGb 4-voorwedstrijd 2[1]06:31,221e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTeun Oonk105: HG 4-A-finale [6]06:45,904e
GYAGyas 2Teun Oonk007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [2]06:38,174e
GYAGyas 1Joris Oonk007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [7]06:34,873e
GYAGyas 1Joris Oonk007: HDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[5]06:36,662e
GYAGyas 2Teun Oonk007: HDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[5]06:36,142e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Joris Oonk104: HE 8+A-finale [7]06:13,066e
GYAGyasJoris Oonk106: HGb 4-A-finale [1]06:40,392e
GYAGyasTeun Oonk107: HG 4+A-finale [4]06:54,121e
GYAGyas 1Joris Oonk104: HE 8+voorwedstrijd 1[2]06:18,683e
GYAGyasTeun Oonk107: HG 4+voorwedstrijd 2[2]06:59,461e
GYAGyasJoris Oonk106: HGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:45,883e
GYAGyasHarmen Sikkema109: HB 1xvoorwedstrijd 4[4]08:23,095e
GYAGyasJoris Oonk007: HDev 4- (Development Klassement)A-finale [1]07:06,113e
GYAGyasTeun Oonk005: HG 4+A-finale [3]07:17,193e
GYAGyasJoris Oonk007: HDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[2]06:52,732e
GYAGyasTeun Oonk005: HG 4+voorwedstrijd 2[5]07:10,922e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTeun Oonk208: HG 4+A-finale [1]06:46,502e
GYAGyasJoris Oonk206: HGb 4-A-finale [4]06:33,952e
GYAGyasTeun Oonk208: HG 4+voorwedstrijd 1[3]07:04,941e
GYAGyasJoris Oonk206: HGb 4-voorwedstrijd 1[3]06:37,852e
GYAGyasJoris Oonk104: HDev 4- (Dev)A-finale [2]06:42,802e
GYAGyasTeun Oonk105: HG 4+A-finale [4]07:14,622e
GYAGyasJoris Oonk104: HDev 4- (Dev)voorwedstrijd 3[6]06:50,262e
GYAGyasTeun Oonk105: HG 4+voorwedstrijd 2[3]07:25,431e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMael Hanon001: Oude Viervoorwedstrijd 2[2]07:01,775e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasRamon Stolk103: E 8+ (NSK)A-finale [6]05:54,063e
GYAGyasRamon Stolk103: E 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[5]05:59,733e
GYAGyasNiels Kruk105: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:45,543e
GYAGyasNiels Kruk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [4]05:52,681e
GYAGyasNick Kipling006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]06:43,091e
GYAGyasNiels Kruk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[4]06:00,321e
GYAGyasNick Kipling006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[2]06:48,791e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasNiels Kruk138: MFm 8+A-finale [3]05:48,331e
GYAGyasPim Verboeket050: MFm 4+A-finale [1]06:29,071e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasNiels Kruk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [2]02:51,661e
GYAGyasPim Verboeket006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [2]03:17,031e
GYAGyasNiels Kruk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)halve-finale 1[3]02:52,201e
GYAGyasPim Verboeket006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)halve-finale 1[2]03:16,311e
GYAGyasNiels Kruk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)time-trial 02:48,731e
GYAGyasPim Verboeket006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)time-trial 03:14,001e
GYAGyas/VidarStan Dings104: E 8+A-finale [4]06:02,814e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPim Verboeket105: G 4+A-finale [2]06:39,514e
GYAGyasNiels Kruk103: E 8+voorwedstrijd 1[3]05:38,215e
GYAGyasPim Verboeket105: G 4+voorwedstrijd 1[2]06:36,842e
GYAGyasNiels Kruk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [4]05:47,301e
GYAGyasPim Verboeket006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]06:35,562e
GYAGyasNiels Kruk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[6]05:54,571e
GYAGyasPim Verboeket006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[5]06:53,292e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTeun Oonk104: E 8+A-finale [3]06:06,895e
GYAGyas 1Pim Verboeket109: B 4+A-finale [4]06:45,731e
GYAGyasTeun Oonk104: E 8+voorwedstrijd 1[7]05:53,972e
GYAGyas 1Pim Verboeket109: B 4+voorwedstrijd 3[5]06:44,291e
GYAGyasTeun Oonk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]05:52,081e
GYAGyasPim Verboeket006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)B-finale [7]06:55,392e
GYAGyasTeun Oonk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[7]05:51,401e
GYAGyasPim Verboeket006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[5]06:46,443e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPim Verboeket108: B 4+A-finale [4]07:35,593e
GYAGyasPim Verboeket108: B 4+voorwedstrijd 2[7]07:42,262e
GYAGyasTeun Oonk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [6]06:49,641e
GYAGyasPim Verboeket006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [4]07:45,152e
GYAGyasTeun Oonk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[6]06:44,341e
GYAGyasPim Verboeket006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[6]07:31,871e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSietse Boersma208: B 4+voorwedstrijd 1[4]06:55,823e
GYAGyasSietse Boersma107: Ej 4+ (EJK)A-finale [4]07:13,795e
GYAGyasTeun Oonk106: Ej 8+ (EJK)A-finale [2]06:02,644e
GYAGyasSietse Boersma107: Ej 4+ (EJK)voorwedstrijd 2[3]06:58,901e
GYAGyasTeun Oonk106: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[5]06:07,062e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTeun Oonk003: Jonge AchtA-finale [4]06:18,902e
GYAGyasTeun Oonk003: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[2]06:20,791e
GYAGyasNick Kipling040: Jonge Viervoorwedstrijd 3[6]07:18,504e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTimon Schuurmans170: HTal 8+A-finale [6]06:44,476e
GYAGyasTimon Schuurmans170: HTal 8+voorwedstrijd 2[5]06:42,502e