Luuk Adema

126 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Luuk Adema101: HE 1xA-finale [4]06:59,072e
GYAGyas/AegirLuuk Adema001: HE 2xA-finale [5]06:27,442e
GYAGyas/AegirLuuk Adema001: HE 2xlotingsrace [2]06:35,972e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xA-finale [3]07:00,002e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xA-finale [5]07:25,741e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xA-finale [4]07:24,764e
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xhalve-finale 1[2]07:39,002e
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xkwart-finale 1[3]07:41,071e
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xtime-trial 06:51,561e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirLuuk Adema110: BM 2xA-finale [6]06:57,251e
GYAGyas/AegirLuuk Adema110: BM 2xtime-trial 06:31,751e
GYAGyas/AegirLuuk Adema025: M 2xA-finale [3]07:03,391e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirLuuk Adema001: HE 2xA-finale [3]06:14,512e
GYAGyas/AegirLuuk Adema001: HE 2xvoorwedstrijd 1[3]06:25,241e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xA-finale [5]07:17,711e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: HE 1xkwart-finale 2[5]07:48,694e
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: HE 1xtime-trial 06:41,3015e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirLuuk Adema106: G 2xA-finale [5]06:25,671e
GYAGyas/AegirLuuk Adema044: E 2xA-finale [3]06:25,871e
GYAGyas/AegirLuuk Adema044: E 2xvoorwedstrijd 1[4]06:57,991e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirLuuk Adema111: M 2xA-finale [3]06:24,213e
GYAGyas/AegirLuuk Adema111: M 2xvoorwedstrijd 3[1]06:31,441e
GYAGyas/AegirLuuk Adema036: M 2xA-finale [3]06:16,242e
GYAGyas/AegirLuuk Adema036: M 2xvoorwedstrijd 1[3]06:19,881e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/RC am Lech KauferingLuuk Adema004: G 2-A-finale [3]06:49,942e
GYAGyas/RC am Lech KauferingLuuk Adema004: G 2-voorwedstrijd 1[4]07:07,471e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/Gyas/Vidar/SkadiPeter Bruins104: G 4-A-finale [4]05:59,133e
THEThêta/Gyas/Vidar/SkadiPeter Bruins104: G 4-voorwedstrijd 2[3]06:33,381e
SKASkadi/Gyas/Thêta/VidarPeter Bruins002: E 4-A-finale [3]05:57,033e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema147: E 1xA-finale [4]07:29,802e
GYAGyasLuuk Adema001: G 1xA-finale [4]07:04,992e
GYAGyasLuuk Adema001: G 1xvoorwedstrijd 3[4]07:15,692e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: E 1xB-finale [6]07:12,181e
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: E 1xhalve-finale 2[4]07:08,464e
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: E 1xkwart-finale 4[3]07:13,882e
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: E 1xtime-trial 06:50,045e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasDamion Eigenberg103: SA 4xA-finale [4]06:18,073e
GYAGyasLuuk Adema110: N 1xA-finale [3]07:13,351e
GYAGyasLuuk Adema110: N 1xvoorwedstrijd 3[5]07:10,881e
GYAGyasLuuk Adema001: SA 1xA-finale [6]07:10,203e
GYAGyasLuuk Adema001: SA 1xvoorwedstrijd 2[5]07:10,823e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Luuk Adema110: N 1xA-finale [3]07:12,892e
GYAGyas 1Luuk Adema110: N 1xvoorwedstrijd 4[3]07:22,601e
GYAGyasLuuk Adema001: SA 1xA-finale [1]07:11,664e
GYAGyasLuuk Adema001: SA 1xvoorwedstrijd 2[5]07:08,573e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema104: BM 1xA-finale [4]07:57,174e
GYAGyasLuuk Adema104: BM 1xvoorwedstrijd 2[3]07:39,602e
GYAGyasLuuk Adema023: BM 1xA-finale [5]07:41,282e
GYAGyasLuuk Adema023: BM 1xvoorwedstrijd 2[1]07:24,122e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Luuk Adema110: N 1xA-finale [5]07:16,943e
GYAGyas 1Luuk Adema110: N 1xvoorwedstrijd 1[5]07:34,331e
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-A-finale [5]06:13,894e
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk002: SA 4-voorwedstrijd 3[5]06:09,033e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2-B-finale [4]07:16,992e
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2-halve-finale 1[7]08:28,094e
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2-kwart-finale 1[5]08:12,883e
GYAGyas 1Luuk Adema205: SA 2-time-trial 07:11,966e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasKoen Luppes001: Oude VierA-finale [2]11:10,785e
GYAGyasKoen Luppes001: Oude Viervoorwedstrijd 2[3]06:37,882e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema104: SA 8+A-finale [6]06:05,555e
GYAGyasMart Adema105: O 4-A-finale [3]06:19,631e
GYAGyasLuuk Adema104: SA 8+voorwedstrijd 2[2]06:15,713e
GYAGyasMart Adema007: Dev 4-A-finale [3]06:08,802e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Mart Adema050: MDev 4-A-finale [2]06:44,761e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-A-finale [2]03:12,401e
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-halve-finale 2[2]03:14,831e
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-kwart-finale 1[2]03:07,111e
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-time-trial 03:05,423e
GYAGyasMart Adema105: O 4-A-finale [1]06:38,051e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)A-finale [3]06:07,556e
GYAGyasMart Adema104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[2]05:52,691e
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-A-finale [1]06:13,203e
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:20,253e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMart Adema105: O 4-A-finale [3]06:16,551e
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-A-finale [5]07:07,542e
GYAGyas 1Mart Adema007: Dev 4-voorwedstrijd 3[7]07:29,111e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasKoen Luppes101: SA 2-A-finale [6]07:10,393e
GYAGyasKoen Luppes004: O 2-A-finale [6]07:28,622e
GYAGyasKoen Luppes004: O 2-voorwedstrijd 2[2]07:24,742e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasRuben de Haan203: O 2-A-finale [2]07:17,355e
GYAGyasRuben de Haan203: O 2-voorwedstrijd 2[7]07:21,332e
GYAGyasRuben de Haan103: N 2-A-finale [4]07:28,271e
GYAGyasRuben de Haan103: N 2-voorwedstrijd 2[5]08:01,751e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasRuben de Haan030: N 2-voorwedstrijd 1[4]07:32,223e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPASpaarne/Laak/HunzeLuuk Adema146: J18 8+heat [6]06:11,142e
HUNHunzeLuuk Adema143: J18 1xheat 4[4]07:27,251e
HUNHunze/GyasLuuk Adema003: O 2-A-finale [6]07:03,544e
HUNHunze/GyasLuuk Adema003: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:05,002e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPASpaarne/HunzeWouter Oosterhuis122: JM 2xA-finale [5]06:40,294e
SPASpaarne/HunzeWouter Oosterhuis122: JM 2xvoorwedstrijd 1[3]06:54,712e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeLuuk Adema105: O 1xA-finale [2]08:15,545e
HUNHunzeLuuk Adema105: O 1xvoorwedstrijd 1[7]07:33,243e
HUNHunzeLuuk Adema004: N 1xA-finale [6]07:28,093e
HUNHunzeLuuk Adema004: N 1xvoorwedstrijd 4[5]08:05,641e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeMelvin Twellaar101: SA 2-A-finale [3]07:04,945e
HUNHunzeMelvin Twellaar101: SA 2-voorwedstrijd 2[3]07:09,972e
HUNHunzeMelvin Twellaar050: SA 2xA-finale [4]06:50,262e
HUNHunze 2Luuk Adema001: SA 1xvoorwedstrijd 2[6]07:29,674e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 2Luuk Adema208: J18 1xhalve-finale 1[1]07:40,712e
HUNHunze 2Luuk Adema208: J18 1xherkansing 6[4]10:20,891e
HUNHunze 2Luuk Adema208: J18 1xvoorwedstrijd 4[4]07:49,142e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 1Luuk Adema143: J18 1xheat 3[3]08:01,731e
GYAGyas/HunzeMart Adema106: O 4-A-finale [3]07:35,666e
HUNHunzeLuuk Adema004: N 1xA-finale [6]08:13,023e
HUNHunzeLuuk Adema004: N 1xvoorwedstrijd 2[7]07:44,291e
GYAGyas/HunzeMarkus Nolden007: Ej 8+voorwedstrijd 1[7]06:13,743e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeMelvin Twellaar102: JM 2-A-finale [1]06:59,451e
HUNHunzeMelvin Twellaar009: BM 2-A-finale [5]07:12,643e
HUNHunzeMelvin Twellaar009: BM 2-voorwedstrijd 1[2]07:11,272e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeLuuk Adema105: O 1xA-finale [5]08:48,861e
HUNHunze 2Luuk Adema004: N 1xA-finale [6]09:06,401e
HUNHunzeMelvin Twellaar003: O 2-A-finale [2]08:36,315e
HUNHunze 2Luuk Adema004: N 1xvoorwedstrijd 2[4]09:25,413e
HUNHunzeMelvin Twellaar003: O 2-voorwedstrijd 1[5]08:34,672e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeMelvin Twellaar108: N 2-A-finale [5]07:42,841e
HUNHunzeMelvin Twellaar108: N 2-voorwedstrijd 2[6]08:09,211e
HUNHunze 2Luuk Adema008: N 1xvoorwedstrijd 3[7]08:21,744e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeLuuk Adema143: J18 1xheat 1[4]08:44,581e
HUNHunze 2Luuk Adema025: J18 1x Aheat 2[4]08:21,481e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 2Luuk Adema140: J18 1xvoorwedstrijd 3[7]09:04,603e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/NeptunusMelvin Twellaar013: J18 4*time-trial 29:30,85e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/NeptunusMelvin Twellaar152: J16 4*heat [3]08:06,501e
HUNHunze 1Melvin Twellaar151: J16 2xheat 2[2]08:24,581e
HUNHunze/NeptunusDaan Bunt096: J16 4*heat [3]07:38,041e
HUNHunze 2Melvin Twellaar039: J16 2xheat 2[3]07:56,671e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/NeptunusDamion Eigenberg014: J16 4*time-trial 31:31,058e