Timon de Boer

128 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/NjordErin Smeijsters105: HG 4-A-finale [4]07:02,511e
ORCOrca/NjordErin Smeijsters105: HG 4-voorwedstrijd 1[5]06:33,362e
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+A-finale [4]07:00,354e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-voorwedstrijd 3[5]07:56,076e
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+voorwedstrijd 2[5]06:48,331e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCas Klingenberg004: M 8+A-finale [3]06:30,763e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/OrcaTimon de Boer107: HG 4+voorwedstrijd 2[5]06:39,654e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-A-finale [2]07:16,284e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-voorwedstrijd 1[5]07:08,641e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-A-finale [4]07:33,454e
TRITriton/OrcaJeroen Haesenbos005: HG 4+voorwedstrijd 1[3]07:00,422e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-time-trial 05:13,333e
ORCOrcaErin Smeijsters102: HE 2-A-finale [3]07:14,792e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+A-finale [2]06:24,696e
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+A-finale [6]07:01,932e
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+voorwedstrijd 2[5]06:56,432e
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-A-finale [3]07:25,952e
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-voorwedstrijd 2[3]07:30,112e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+A-finale [1]07:02,243e
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+voorwedstrijd 2[3]07:01,873e
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+A-finale [5]07:04,772e
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+voorwedstrijd 2[6]07:08,421e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+A-finale [2]06:49,163e
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+voorwedstrijd 2[4]07:04,081e
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+A-finale [3]07:16,663e
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+voorwedstrijd 1[4]07:20,101e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters001: Oude Viervoorwedstrijd 3[4]07:02,705e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-A-finale [4]06:35,383e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+voorwedstrijd 1[5]05:54,024e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+A-finale [4]05:54,835e
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+voorwedstrijd 2[6]05:34,392e
ORCOrcaTimon de Boer107: B 1xvoorwedstrijd 2[2]07:16,214e
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+A-finale [5]06:27,943e
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:37,232e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Timon de Boer001: G 1xvoorwedstrijd 3[5]07:47,256e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTimon de Boer106: G 2xA-finale [5]07:53,165e
ORCOrca 2Timon de Boer001: G 1xB-finale [4]09:32,985e
ORCOrca 2Timon de Boer001: G 1xvoorwedstrijd 4[4]08:46,103e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Timon de Boer242: B 1xvoorwedstrijd 1[4]07:52,264e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+A-finale [4]06:23,131e
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+voorwedstrijd 2[6]06:38,311e
ORCOrcaJurgen Langenhorst005: N 2xA-finale [2]07:03,333e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+voorwedstrijd 1[2]06:27,665e
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+A-finale [4]06:46,611e
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+voorwedstrijd 2[3]06:37,991e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+A-finale [3]06:31,241e
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:40,651e
ORCOrcaTimon de Boer005: N 2xA-finale [5]07:06,403e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+A-finale [4]07:07,452e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+A-finale [5]06:54,835e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+voorwedstrijd 2[4]06:56,892e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Orcajan-willem Tempelaar104: SA 8+A-finale [2]05:55,104e
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+A-finale [3]07:43,423e
ORCOrcaNiek Schumacher105: O 4-A-finale [4]06:36,584e
VIDVidar/Orcajan-willem Tempelaar104: SA 8+voorwedstrijd 2[4]06:10,792e
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+voorwedstrijd 2[6]08:09,671e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-A-finale [2]06:08,621e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt121: M 2+A-finale [2]07:57,982e
ORCOrcaNiek Schumacher114: M 4-A-finale [1]06:17,185e
ORCOrca 2Niek Schumacher050: MDev 4-A-finale [4]06:49,452e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-B-finale [3]03:19,971e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-halve-finale 2[3]03:20,512e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-kwart-finale 4[3]03:04,931e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-time-trial 03:04,892e
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-A-finale [3]06:38,961e
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 1[4]06:36,071e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+A-finale [5]06:43,412e
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+voorwedstrijd 2[3]06:49,372e
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-A-finale [5]06:14,584e
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:20,062e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-A-finale [3]06:21,623e
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 2[3]06:24,872e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-B-finale [3]07:14,591e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]07:16,483e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-A-finale [5]06:26,773e
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 1[6]06:35,081e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-A-finale [4]06:34,883e
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-voorwedstrijd 3[6]06:32,501e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher201: SA 8+A-finale [6]06:28,175e
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-A-finale [3]06:45,366e
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-halve-finale 1[6]06:25,672e
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-herkansing 1[5]06:48,771e
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4-voorwedstrijd 3[6]07:09,343e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+A-finale [5]06:59,626e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+A-finale [6]06:49,104e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+voorwedstrijd 2[3]06:51,152e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+A-finale [4]06:45,981e
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+voorwedstrijd 1[5]06:49,851e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+A-finale [3]06:51,193e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+voorwedstrijd 2[3]06:44,931e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+A-finale [3]07:11,893e
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+voorwedstrijd 1[4]06:56,082e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+A-finale [6]06:54,963e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:31,312e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:46,144e
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4-voorwedstrijd 3[5]06:43,296e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4-time-trial 03:21,3512e
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 1[3]06:42,373e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niek Schumacher106: O 4-voorwedstrijd 2[7]06:52,964e
ORCOrcaNiek Schumacher002: SA 4-voorwedstrijd 2[5]07:30,254e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niek Schumacher109: O 4-voorwedstrijd 2[4]06:53,032e
ORCOrcaNiek Schumacher004: Dev 4-voorwedstrijd 3[3]07:25,545e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [7]06:28,643e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+B-finale [6]06:26,212e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]06:21,373e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [5]06:53,952e
ORCOrca/Phocas/SkøllOlivier Schoemaker007: Ej 8+B-finale [5]07:01,974e
ORCOrca/Phocas/SkøllOlivier Schoemaker007: Ej 8+voorwedstrijd 2[2]07:18,665e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+A-finale [6]06:35,675e
ORCOrcaOlivier Schoemaker010: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:43,405e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [6]06:51,574e
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+voorwedstrijd 2[5]07:11,312e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+A-finale [5]07:14,035e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:59,842e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [4]06:32,664e
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+voorwedstrijd 3[2]06:25,032e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+C-finale [4]03:02,901e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+kwart-finale 2[3]03:05,082e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+time-trial 02:57,254e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+voorwedstrijd 3[4]06:23,275e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+A-finale 06:26,241e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+voorwedstrijd 3[2]06:40,901e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[2]06:32,283e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher004: H 4e divisie 8+time-trial 27:37,56e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niek Schumacher061: Ej 8+time-trial 19:31,06e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaPim Vincentie023: HCL 8+time-trial 28:25,6511e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Pim Vincentie025: HCl8+B-ronde 00:46,324e
ORCOrca 1Pim Vincentie025: HCl8+A-ronde 08:06,29e