Tessa Sturkenboom

77 races

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaLisanne van der Lelij128: DE 8+A-finale [1]07:21,324e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Danielle Bruel125: DSA 2-voorwedstrijd 2[4]08:02,555e
ORCOrca 2Danielle Bruel020: DO 2-voorwedstrijd 2[4]07:58,384e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Danielle Bruel125: DSA 2-A-finale [5]07:56,693e
ORCOrcaDanielle Bruel020: DO 2-A-finale [2]07:45,892e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDanielle Bruel020: DO 2-A-finale [2]08:03,552e
ORCOrcaDanielle Bruel020: DO 2-voorwedstrijd 1[3]08:03,851e
ORCOrcaDanielle Bruel125: DSA 2-A-finale [2]07:58,392e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaLiselotte Van der Togt127: DSA 4xA-finale [2]06:57,652e
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1xA-finale [4]08:12,892e
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:13,931e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning033: W 4-voorwedstrijd 1[1]07:36,004e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-A-finale [3]03:39,901e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-halve-finale 1[3]03:39,791e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-kwart-finale 2[3]03:24,911e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-time-trial 03:19,641e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)A-finale [3]06:37,254e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[3]06:38,831e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [2]06:51,681e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:58,021e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+A-finale [6]06:52,951e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [5]08:08,131e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:40,121e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning130: DO 4-A-finale [3]07:07,793e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [4]07:21,621e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:22,021e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-A-finale [7]07:09,871e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-halve-finale 1[5]07:20,133e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:45,231e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTessa Sturkenboom130: DO 1xA-finale [2]08:22,895e
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom136: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:24,933e
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom018: DN 1xA-finale [5]08:19,696e
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom018: DN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:15,881e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/OrcaMarlies van der Lugt051: WDev 4-A-finale [5]06:59,304e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMyrna Brandt132: DN 4-voorwedstrijd 1[7]07:34,784e
ORCOrcaMyrna Brandt020: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:39,115e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland020: DDev 4-time-trial 03:48,0412e
ORCOrcaAnnemiek Sodderland132: DN 4-voorwedstrijd 1[2]07:29,573e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland111: DO 4-voorwedstrijd 1[5]07:48,574e
ORCOrcaAnnemiek Sodderland006: DDev 4-voorwedstrijd 3[4]08:16,794e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/LagaAriënne Mulder008: D 2e divisie 8+time-trial 29:41,13e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/OrcaAriënne Mulder066: DSA 8+time-trial 18:53,01e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+A-finale [6]06:45,661e
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+A-finale [2]06:50,354e
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:53,703e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+A-finale [2]08:00,655e
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+A-finale [2]07:38,825e
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:22,983e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein134: WFm 8+A-finale [6]06:51,082e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+A-finale [3]07:09,853e
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein138: DB 8+voorwedstrijd 1[5]07:21,111e
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+A-finale [3]07:20,085e
ORCOrca/OkeanosMilena Knappstein021: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:55,332e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMilena Knappstein138: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:20,754e
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+B-finale [5]06:52,611e
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:58,004e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+B-finale [2]03:24,331e
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+halve-finale 1[2]03:25,392e
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+kwart-finale 2[3]03:22,941e
ORCOrcaMilena Knappstein021: DEj 8+time-trial 03:24,804e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning127: DB 8+A-finale [4]06:53,112e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning127: DB 8+voorwedstrijd 2[3]06:54,201e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning024: DEj 8+A-finale [5]06:56,575e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning024: DEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:57,161e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning004: Dames AchtA-finale [6]07:09,375e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[3]07:09,612e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMilena Knappstein010: D 4e divisie 8+time-trial 28:28,166e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+D-ronde 18:01,13e
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+C-ronde 02:29,14e
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+B-ronde 00:47,27e
ORCOrcaMilena Knappstein014: DEj8+A-ronde 08:33,73e