Dieuwke Fetter

95 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard128: DE 8+A-finale [5]06:08,851e
KNRKNRB-combi 1Kirsten Wielaard128: DE 8+voorwedstrijd 1[8]06:15,531e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiVeronique Meester128: DE 8+A-finale [3]06:02,061e
KNRKNRB-combiVeronique Meester128: DE 8+voorwedstrijd 1[5]06:09,941e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierA-finale [5]09:45,051e
NERNereusNelson Ritsema001: Oude Viervoorwedstrijd 3[1]06:34,541e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/SkøllMiriam Visser121: DE 8+A-finale [4]06:23,381e
NERNereus/SkøllMiriam Visser121: DE 8+voorwedstrijd 1[2]06:31,061e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 2 (2)Monica Lanz130: W 8+A-finale [3]06:08,532e
KNRKNRB-combi 2 (2)Monica Lanz130: W 8+voorwedstrijd 1[3]06:16,411e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Miriam Visser121: DE 8+A-finale [4]06:09,181e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMick Makker001: Oude VierA-finale [3]09:48,741e
NERNereusMick Makker001: Oude Viervoorwedstrijd 1[5]06:38,371e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+voorwedstrijd 2[1]06:51,905e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+A-finale [5]05:34,191e
NERNereus/Hoop/Willem IIIFemke Dekker128: DSA 8+A-finale [5]06:41,363e
NERNereus/Hoop/Willem IIIFemke Dekker128: DSA 8+voorwedstrijd 2[4]
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+A-finale [1]06:47,794e
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:48,552e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+A-finale [1]
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+halve-finale 2[2]
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+time-trial 03:16,701e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusHijleke Nauta134: WFm 8+A-finale [4]07:01,033e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusHijleke Nauta136: DB 8+A-finale [6]06:50,101e
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+A-finale [3]06:32,202e
NERNereusHijleke Nauta136: DB 8+voorwedstrijd 1[3]06:44,321e
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+A-finale [5]06:52,785e
NERNereusHijleke Nauta024: DEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:55,202e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMalou Broekhuizen128: DSA 8+A-finale [5]
NERNereusVeronique Meester203: DSA 2+A-finale [5]05:07,671e
NERNereusVeronique Meester203: DSA 2+halve-finale 1[6]05:06,261e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+A-finale [3]

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierA-finale [3]10:43,991e
NERNereusNelson Ritsema001: Oude Viervoorwedstrijd 1[1]06:27,211e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+A-finale [3]05:51,271e
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+voorwedstrijd 2[3]06:01,251e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)A-finale [2]05:42,412e
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[4]05:42,772e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Nelson Ritsema020: O 4+A-finale [4]06:56,671e
NERNereus 1Nelson Ritsema020: O 4+voorwedstrijd 1[3]07:04,831e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Tim Nelissen024: M 4+A-finale [3]06:36,054e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusTim Nelissen005: N 4+A-finale [4]06:43,791e
NERNereusTim Nelissen005: N 4+voorwedstrijd 1[4]06:42,101e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusTim Nelissen107: O 4+A-finale [4]07:10,552e
NERNereusTim Nelissen107: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:54,181e
NERNereusTim Nelissen005: N 4+A-finale [5]06:52,012e
NERNereusTim Nelissen005: N 4+voorwedstrijd 1[5]07:30,031e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Rik Rienks104: SA 8+A-finale [7]05:46,743e
NERNereus 1Rik Rienks104: SA 8+voorwedstrijd 2[7]06:02,103e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 3Michiel Oyen104: SA 8+A-finale [5]06:35,202e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 3Mark Buis040: N 4+A-finale [4]06:50,942e
NERNereus 3Mark Buis040: N 4+voorwedstrijd 2[3]07:01,191e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusJules Bronk113: B 8+A-finale [5]06:16,991e
NERNereusLisette van Alewijk171: DTal 8+A-finale [3]08:13,886e
NERNereusLisette van Alewijk171: DTal 8+voorwedstrijd 3[3]07:58,432e
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+A-finale [6]06:11,881e
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:05,911e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusJules Bronk136: MFm 8+A-finale [5]05:51,982e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+B-finale [4]07:14,385e
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]07:07,194e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusTim Nelissen112: B 8+A-finale [3]06:24,622e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusJules Bronk113: B 8+A-finale [4]06:41,992e
NERNereusJules Bronk113: B 8+voorwedstrijd 2[4]07:08,481e
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+B-finale [3]07:12,922e
NERNereusJules Bronk007: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]06:55,664e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusTim Nelissen113: B 8+B-finale [4]06:32,133e
NERNereusTom Odding112: B 4+B-finale [2]07:03,661e
NERNereusTim Nelissen113: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:32,973e
NERNereusTom Odding112: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:14,524e
NERNereus 2Tom Odding005: N 4+A-finale [1]07:02,294e
NERNereusTim Nelissen007: Ej 8+time-trial 03:01,2310e
NERNereus 2Tom Odding005: N 4+voorwedstrijd 1[2]06:53,972e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusTim Nelissen112: B 8+A-finale [4]06:16,886e
NERNereusTim Nelissen112: B 8+voorwedstrijd 1[6]06:10,571e
NERNereusTim Nelissen007: Ej 8+A-finale [2]06:29,913e
NERNereusTim Nelissen007: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:42,941e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusTim Nelissen002: Jonge AchtA-finale [3]06:21,105e
NERNereusTim Nelissen002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[5]06:26,271e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusTim Nelissen004: H 4e divisie 8+time-trial 27:15,11e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Tim Nelissen067: B 8+time-trial 18:18,32e
NERNereusTim Nelissen061: Ej 8+time-trial 19:03,22e
NERNereusCederic van Petegem028: B 4+time-trial 12:05,55e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusTim Nelissen172: HTal 8+heat 2[3]06:37,832e