Jannes Munneke

156 races

Westelijke Regatta / NK Groot Junioren 2021

19 juni 2021 t/m 20 juni 2021
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 1Hugo Kuiper107: J18 2x (Nationaal Kampioenschap)B-finale [8]07:31,118e
HUNHunze 1Hugo Kuiper107: J18 2x (Nationaal Kampioenschap)voorwedstrijd 3[8]07:21,466e
HUNHunze 1Hugo Kuiper002: J18 1x (Wedstrijd)B-finale [4]08:02,867e
HUNHunze 1Hugo Kuiper002: J18 1x (Wedstrijd)voorwedstrijd 2[3]08:02,424e

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein 2021

16 april 2021 t/m 18 april 2021
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 4Mats van Slooten015: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)D-finale [7]08:00,173e
HUNHunze 4Mats van Slooten015: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)kwart-finale 4[2]09:09,226e
HUNHunze 3Lysandros Tsiamparlis015: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)E-finale [6]09:01,193e
HUNHunze 3Lysandros Tsiamparlis015: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)time-trial 08:32,0027e
HUNHunze 4Mats van Slooten015: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)time-trial 08:28,8620e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/LagaNiek Moesker028: M 2-A-finale [5]07:03,325e
AEGAegir/LagaNiek Moesker028: M 2-voorwedstrijd 1[2]06:51,043e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/LagaNiek Moesker002: E 4-A-finale [4]06:16,831e
AEGAegirMelvin Twellaar004: G 2-voorwedstrijd 2[3]07:12,333e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMelvin Twellaar106: G 2xA-finale [5]06:39,193e
AEGAegirMelvin Twellaar004: G 2-A-finale [4]06:44,722e
AEGAegirMelvin Twellaar004: G 2-voorwedstrijd 1[3]07:02,791e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMelvin Twellaar107: G 2xA-finale [3]06:41,763e
AEGAegirMelvin Twellaar107: G 2xvoorwedstrijd 2[4]06:38,222e
AEGAegirMelvin Twellaar001: G 1xA-finale [7]07:15,934e
AEGAegirMelvin Twellaar001: G 1xvoorwedstrijd 2[3]07:11,171e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJens Schepers106: G 2xA-finale [8]07:32,431e
AEGAegirJens Schepers107: B 1xvoorwedstrijd 3[6]08:10,131e
AEGAegirMelvin Twellaar001: G 1xA-finale [3]08:39,571e
AEGAegirMelvin Twellaar001: G 1xvoorwedstrijd 2[5]08:16,402e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAlexander Bletsis205: G 2-A-finale [1]07:00,161e
AEGAegirAlexander Bletsis001: E 2- (NK)C-finale [1]06:56,853e
AEGAegir (SB)Melvin Twellaar003: E 1x (NK)C-finale [5]07:18,642e
AEGAegir (SB)Melvin Twellaar003: E 1x (NK)kwart-finale 4[2]07:20,004e
AEGAegirAlexander Bletsis001: E 2- (NK)kwart-finale 4[6]07:05,065e
AEGAegirAlexander Bletsis001: E 2- (NK)time-trial 06:42,3620e
AEGAegir (SB)Melvin Twellaar003: E 1x (NK)time-trial 06:55,2313e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMelvin Twellaar023: G 1xA-finale [4]07:41,092e
AEGAegirAlexander Bletsis022: G 2-A-finale [5]07:17,502e
AEGAegirMelvin Twellaar023: G 1xvoorwedstrijd 1[4]08:02,001e
AEGAegirAlexander Bletsis022: G 2-voorwedstrijd 2[3]07:20,362e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMelvin Twellaar109: N 2xA-finale [4]06:43,562e
AEGAegirMelvin Twellaar109: N 2xvoorwedstrijd 2[1]06:39,561e
AEGAegirMelvin Twellaar005: N 2xA-finale [3]06:42,602e
AEGAegirMelvin Twellaar005: N 2xvoorwedstrijd 1[5]06:47,151e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJens Schepers040: B 1xvoorwedstrijd 1[3]07:31,494e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJens Schepers070: B 1xvoorwedstrijd 2[2]07:34,772e
AEGAegir 2Jens Schepers110: N 1xA-finale [1]07:35,733e
AEGAegir 1Melvin Twellaar110: N 1xB-finale [3]10:06,754e
AEGAegir 1Melvin Twellaar110: N 1xvoorwedstrijd 4[2]07:29,512e
AEGAegir 2Jens Schepers110: N 1xvoorwedstrijd 3[3]07:44,721e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMelvin Twellaar104: BM 1xA-finale [5]08:12,426e
AEGAegirMelvin Twellaar104: BM 1xvoorwedstrijd 1[4]07:42,183e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Melvin Twellaar110: N 1xB-finale [1]07:33,442e
AEGAegir 2Jens Schepers110: N 1xvoorwedstrijd 4[5]07:38,045e
AEGAegir 1Melvin Twellaar110: N 1xvoorwedstrijd 2[5]07:33,313e
AEGAegirMelvin Twellaar054: O 1xA-finale [6]07:27,662e
AEGAegirJens Schepers050: B 1xA-finale [2]07:31,572e
AEGAegirJens Schepers050: B 1xvoorwedstrijd 3[1]07:37,671e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJens Schepers110: N 1xB-finale [5]08:23,913e
AEGAegirJens Schepers110: N 1xvoorwedstrijd 1[4]07:55,082e
AEGAegirJens Schepers070: B 1xA-finale [1]07:33,062e
AEGAegirJens Schepers070: B 1xvoorwedstrijd 1[6]07:40,432e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJens Schepers110: N 1xvoorwedstrijd 2[3]
AEGAegirJens Schepers060: B 1xvoorwedstrijd 2[6]10:55,144e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMelvin Twellaar031: N 1xA-finale [4]08:15,141e
AEGAegirMelvin Twellaar031: N 1xvoorwedstrijd 2[4]00:00,001e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJohannes Wouters109: N 2xA-finale [4]06:59,774e
AEGAegirJens Schepers106: O 4+A-finale [4]06:44,014e
AEGAegirJohannes Wouters109: N 2xvoorwedstrijd 1[4]07:00,091e
AEGAegirJens Schepers106: O 4+voorwedstrijd 2[2]06:46,051e
AEGAegirMelvin Twellaar060: B 1x (Hoofdnummer)A-finale [5]07:23,983e
AEGAegir 2Jens Schepers004: O 2-A-finale [2]07:03,424e
AEGAegirMelvin Twellaar060: B 1x (Hoofdnummer)voorwedstrijd 1[3]07:17,132e
AEGAegir 2Jens Schepers004: O 2-voorwedstrijd 1[6]07:14,463e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMenno van Blitterswijk074: SA 4+A-finale [3]07:04,033e
AEGAegir 2Melvin Twellaar070: B 1xA-finale [2]08:06,732e
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-A-finale [4]07:48,563e
AEGAegir 2Melvin Twellaar070: B 1xvoorwedstrijd 3[2]07:35,651e
AEGAegir 1Alexander Bletsis070: B 1xvoorwedstrijd 2[4]07:57,443e
AEGAegirJens Schepers007: Dev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:11,249e
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-voorwedstrijd 1[4]07:05,132e
AEGAegirJens Schepers105: O 4-A-finale [2]06:49,344e
AEGAegirAdriaan van Velde108: N 2-A-finale [3]07:16,051e
AEGAegir 2Melvin Twellaar110: N 1xB-finale [1]07:41,221e
AEGAegirAdriaan van Velde108: N 2-voorwedstrijd 1[3]07:32,141e
AEGAegir 1Alexander Bletsis110: N 1xvoorwedstrijd 1[4]08:18,823e
AEGAegir 2Melvin Twellaar110: N 1xvoorwedstrijd 1[3]08:02,832e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAdriaan van Velde101: SA 2-A-finale [2]06:45,132e
AEGAegirJens Schepers105: O 4-A-finale [1]06:23,952e
AEGAegirMelvin Twellaar040: B 1xA-finale [6]07:28,973e
AEGAegirJens Schepers007: Dev 4-B-finale [4]06:42,825e
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-A-finale [5]07:23,315e
AEGAegirMelvin Twellaar040: B 1xvoorwedstrijd 1[4]07:30,912e
AEGAegirJens Schepers007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:26,724e
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-voorwedstrijd 1[2]06:58,192e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAdriaan van Velde108: N 2-A-finale [4]07:14,652e
AEGAegirJens Schepers106: O 4+A-finale [5]06:38,841e
AEGAegirAlexander Bletsis110: N 1xvoorwedstrijd 1[7]07:58,455e
AEGAegirJens Schepers106: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:53,221e
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-A-finale [5]08:04,091e
AEGAegirJens Schepers006: N 4+A-finale [4]07:33,231e
AEGAegirAlexander Bletsis050: B 1xB-finale [7]09:17,394e
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-voorwedstrijd 1[4]07:52,791e
AEGAegirJens Schepers006: N 4+voorwedstrijd 1[6]07:14,191e
AEGAegirAlexander Bletsis050: B 1xvoorwedstrijd 2[6]08:30,755e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJens Schepers106: O 4+A-finale [7]07:00,562e
AEGAegir/ArgoJohannes Wouters007: Dev 4-B-finale [4]06:39,942e
AEGAegirJens Schepers006: N 4+A-finale [4]07:03,932e
AEGAegir/ArgoJohannes Wouters007: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]06:33,433e
AEGAegirJens Schepers006: N 4+voorwedstrijd 2[2]07:10,121e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJohannes Wouters031: Dev 4- (DK)B-finale [7]06:29,921e
AEGAegirJelmer Hofstra203: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:36,935e
AEGAegirJohannes Wouters031: Dev 4- (DK)halve-finale 1[4]06:30,955e
AEGAegirJelmer Hofstra103: N 2-A-finale [6]08:01,606e
AEGAegir 1Johannes Wouters101: O 4-A-finale [4]06:55,153e
AEGAegirJelmer Hofstra103: N 2-voorwedstrijd 1[5]08:11,803e
AEGAegirJohannes Wouters031: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 1[5]07:08,901e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJohannes Wouters030: N 2-voorwedstrijd 2[1]07:36,184e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasMenno van Blitterswijk127: M 4x (Aegon Open NK)voorwedstrijd 2[1]06:15,744e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Bart Thomson110: N 1xvoorwedstrijd 2[2]07:23,333e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Bart Thomson061: N 1xA-finale [1]07:38,261e
AEGAegir 2Bart Thomson061: N 1xvoorwedstrijd 2[2]07:38,752e
AEGAegir 1Bart Thomson181: B 1xA-finale [2]07:25,711e
AEGAegir 1Bart Thomson181: B 1xvoorwedstrijd 3[1]07:23,021e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 3Gijs Elting201: SA 1xhalve-finale 3[2]07:26,553e
AEGAegir 1Bart Thomson201: SA 1xhalve-finale 2[1]07:38,096e
AEGAegir 1Bart Thomson201: SA 1xherkansing 1[5]09:27,472e
AEGAegir 1Bart Thomson201: SA 1xvoorwedstrijd 3[5]08:18,104e
AEGAegir 3Gijs Elting201: SA 1xvoorwedstrijd 3[6]07:55,132e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirDerk Noordhuis001: Oude Viervoorwedstrijd 2[2]06:45,803e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBart Thomson102: SA 2- (NSK)A-finale [2]07:08,611e
AEGAegirBart Thomson003: O 2-A-finale [5]07:12,541e
AEGAegirBart Thomson003: O 2-voorwedstrijd 1[5]07:20,841e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirGijs Elting104: BM 1xA-finale [5]07:06,591e
AEGAegirGijs Elting104: BM 1xvoorwedstrijd 2[3]07:33,153e
AEGAegir/HoopStijn Dijksterhuis027: M 4+A-finale [2]06:32,731e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBart Thomson003: O 2-A-finale [4]07:44,601e
AEGAegirBart Thomson003: O 2-voorwedstrijd 2[2]08:22,451e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Bart Thomson110: B 1xB-finale [6]08:05,492e
AEGAegir 1Bart Thomson110: B 1xvoorwedstrijd 1[5]08:08,113e
AEGAegir 2Gijs Elting008: N 1xA-finale [3]08:15,103e
AEGAegir 1Bart Thomson008: N 1xA-finale [2]08:01,622e
AEGAegir 2Gijs Elting008: N 1xvoorwedstrijd 4[7]08:13,071e
AEGAegir 1Bart Thomson008: N 1xvoorwedstrijd 3[6]08:14,852e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirStijn Dijksterhuis107: O 4+A-finale [5]07:26,501e
AEGAegirStijn Dijksterhuis106: O 4-A-finale [5]07:18,842e
AEGAegirBart Thomson004: N 1xA-finale [7]09:23,336e
AEGAegirBart Thomson004: N 1xvoorwedstrijd 3[5]08:21,472e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Gijs Elting105: O 1xA-finale [3]08:26,893e
AEGAegirBart Thomson111: B 1xA-finale [2]07:39,462e
AEGAegirBart Thomson111: B 1xvoorwedstrijd 1[4]07:49,991e
AEGAegir 1Gijs Elting004: N 1xA-finale [4]08:00,954e
AEGAegir 2Bart Thomson004: N 1xvoorwedstrijd 2[4]07:42,912e
AEGAegir 1Gijs Elting004: N 1xvoorwedstrijd 1[4]07:41,311e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Bart Thomson108: N 1xA-finale [2]07:42,923e
AEGAegir 2Bart Thomson108: N 1xvoorwedstrijd 3[5]07:53,412e
AEGAegir 2Bart Thomson005: B 1xvoorwedstrijd 2[5]07:46,383e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirGijs Elting009: BM 2-A-finale [2]07:00,791e