Stefan van Amesfoort

65 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIShakiela Bouwer033: M18 2xvoorwedstrijd 2[7]08:48,785e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Spaarne/Amstel/THEXanne Vos148: M18 4xA-finale [2]07:28,553e
WILWillem III 1Inte Koopman146: M18 1xheat 3[6]08:57,493e
WILWillem IIIMulan Go033: M18 2xB-finale [3]08:19,302e
WILWillem IIIMulan Go033: M18 2xvoorwedstrijd 2[6]08:27,405e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIJill van Remundt120: M18 2xheat [1]08:50,773e
WILWillem III 1Fanny Bon211: M18 1xhalve-finale 3[4]08:25,782e
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xhalve-finale 1[5]08:49,445e
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xhalve-finale 1[2]08:44,493e
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xvoorwedstrijd 5[6]09:15,172e
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xvoorwedstrijd 4[4]09:22,642e
WILWillem III 1Fanny Bon211: M18 1xvoorwedstrijd 1[3]09:00,021e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIFloor van Lieshout142: LDB 1xA-finale [3]09:24,022e
WILWillem IIIFloor van Lieshout142: LDB 1xvoorwedstrijd 1[7]09:04,582e
WILWillem IIIFanny Bon154: M16 2xheat 1[2]08:08,831e
WILWillem III 1Inte Koopman043: M16 2xheat 3[6]09:03,532e
WILWillem III/RICFanny Bon044: M16 4xheat [6]07:42,941e
WILWillem III 3Xanne Vos041: M16 1x Aheat 3[3]09:17,583e
WILWillem III 1Fanny Bon041: M16 1x Aheat 3[6]08:57,921e
WILWillem III 2To Wiersma041: M16 1x Aheat 2[5]09:04,712e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIFanny Bon121: JW 2xvoorwedstrijd 1[2]07:56,344e
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xA-finale [1]07:48,633e
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xvoorwedstrijd 1[2]07:55,592e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIJill van Remundt157: M18 2xB-finale [6]09:17,405e
WILWillem III 1Fanny Bon151: M16 2xA-finale [5]08:26,391e
WILWillem IIIJill van Remundt157: M18 2xvoorwedstrijd 2[7]09:09,865e
WILWillem III 2Ella Cordus151: M16 2xvoorwedstrijd 2[4]09:36,135e
WILWillem III 1Fanny Bon151: M16 2xvoorwedstrijd 2[3]08:33,331e
WILWillem III 1Monse Dekker150: M16 1xheat 3[6]09:59,602e
WILWillem III 2Ella Cordus150: M16 1xheat 1[6]09:46,912e
WILWillem III/RICXanne Vos050: M16 4xA-finale [6]07:48,842e
WILWillem III/RICXanne Vos050: M16 4xvoorwedstrijd 1[6]08:05,282e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIITo Wiersma041: M16 1x Aheat 2[6]10:11,583e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Floor van Lieshout144: M18 1xB-finale [5]08:39,264e
WILWillem III 1To Wiersma150: M16 1xA-finale [7]08:58,166e
WILWillem III 2Fanny Bon150: M16 1xA-finale [5]08:37,362e
WILWillem III 2Floor van Lieshout144: M18 1xhalve-finale 3[4]09:01,203e
WILWillem III 1To Wiersma150: M16 1xhalve-finale 2[5]09:13,703e
WILWillem III 2Fanny Bon150: M16 1xhalve-finale 2[4]09:06,091e
SPASpaarne/Willem IIISuzanne van de Grift027: M18 2xheat 2[5]09:42,895e
WILWillem III 3Jill van Remundt144: M18 1xvoorwedstrijd 3[2]10:18,425e
WILWillem III 4Emma Greenwood144: M18 1xvoorwedstrijd 3[3]10:08,104e
WILWillem III 2Floor van Lieshout144: M18 1xvoorwedstrijd 2[2]09:28,561e
WILWillem III 2Fanny Bon150: M16 1xvoorwedstrijd 4[4]09:34,541e
WILWillem III 3Monse Dekker150: M16 1xvoorwedstrijd 3[4]10:22,214e
WILWillem III 4Xanne Vos150: M16 1xvoorwedstrijd 2[7]10:34,135e
WILWillem III 1To Wiersma150: M16 1xvoorwedstrijd 2[3]09:39,351e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIFloor van Lieshout155: M16 4*heat 2[4]08:01,914e
WILWillem III 1Jill van Remundt154: M16 2xheat 2[3]08:41,034e
WILWillem III 2Monse Dekker154: M16 2xheat 2[2]08:09,272e
WILWillem III/WeespNienke Harte154: M16 2xheat 1[2]08:37,326e
WILWillem IIILaurien Winckels043: M16 2xheat 3[4]08:56,556e
WILWillem III/WeespNienke Harte043: M16 2xheat 2[5]08:42,225e
WILWillem IIIXanne Vos044: M16 4xheat [2]07:40,844e
WILWillem III 2Floor van Lieshout042: M16 1x Bheat 4[4]08:37,772e
WILWillem III 1Xanne Vos042: M16 1x Bheat 3[4]09:00,833e
WILWillem III/WeespNienke Harte042: M16 1x Bheat 2[7]09:17,994e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/WeespXanne Vos155: M16 4*heat [4]08:17,623e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/WeespNienke Harte135: M16 1xvoorwedstrijd 3[3]09:35,486e
WILWillem IIIXanne Vos035: M16 4*B-finale [5]08:12,591e
WILWillem IIIXanne Vos035: M16 4*voorwedstrijd 1[5]08:14,444e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIXanne Vos017: M16 4*time-trial 34:50,536e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*D-ronde 21:46,22e
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*B-ronde 00:55,85e
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*A-ronde 10:15,85e