Willem Jan de Widt

440 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Fanny Bon063: DE 1xA-finale [4]07:57,661e
WILWillem III 1Fanny Bon063: DE 1xvoorwedstrijd 1[8]08:00,231e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/NereusJan van der Bij001: HE 2-A-finale [3]07:01,074e
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-A-finale [2]06:59,433e
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-halve-finale 2[2]06:52,231e
SKOSkøll/NereusJan van der Bij001: HE 2-halve-finale 1[4]06:59,662e
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-time-trial 06:27,116e
SKOSkøll/NereusJan van der Bij001: HE 2-time-trial 06:20,191e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJelle Algie104: HE 8+A-finale [4]06:36,636e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [6]08:19,812e
NJONjordJelle Algie104: HE 8+voorwedstrijd 2[3]06:31,782e
NJONjord 2 (NSK)Jelle Algie102: HE 2-A-finale [2]07:23,201e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 2[5]07:32,391e
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-A-finale [5]07:19,781e
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-voorwedstrijd 3[2]07:06,181e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIJaap de Jong140: BM 1xA-finale [6]07:53,451e
NJONjord 1Jelle Algie136: M 2-A-finale [1]07:33,866e
WILWillem IIIMax Ponsen136: M 2-A-finale [2]07:31,705e
NERNereus/LagaRik Rienks136: M 2-A-finale [6]07:17,261e
NJONjord 2Ben Terpstra136: M 2-B-finale [4]07:49,911e
WILWillem IIIArno Mulder118: JM 1xA-finale [3]08:30,954e
LEYLeythe/NereusFinn Florijn110: BM 2xA-finale [3]07:27,564e
WILWillem IIIJaap de Jong140: BM 1xtime-trial 07:45,811e
NJONjord 2Ben Terpstra136: M 2-time-trial 07:16,767e
NJONjord 1Jelle Algie136: M 2-time-trial 07:10,106e
WILWillem IIIMax Ponsen136: M 2-time-trial 07:06,705e
NERNereus/LagaRik Rienks136: M 2-time-trial 06:55,541e
WILWillem III/AmstelFanny Bon129: W 4xtime-trial 07:19,5511e
LEYLeythe/NereusFinn Florijn110: BM 2xtime-trial 06:50,694e
WILWillem IIIArno Mulder118: JM 1xherkansing [2]08:53,902e
NERNereusHaye Dijkstra033: BM 1xA-finale [5]08:26,496e
WILWillem IIIJaap de Jong033: BM 1xA-finale [1]07:54,961e
NJONjordJelle Algie027: BM 2-A-finale [4]07:32,331e
WILWillem III/Laga/NereusRik Rienks017: M 4-A-finale [1]06:28,962e
WILWillem IIIArno Mulder118: JM 1xvoorwedstrijd 2[2]08:39,052e
WILWillem IIIJaap de Jong033: BM 1xvoorwedstrijd 3[2]08:07,031e
NERNereusHaye Dijkstra033: BM 1xvoorwedstrijd 2[3]08:15,152e
NJONjordNiels Boonstra033: BM 1xvoorwedstrijd 1[1]08:15,414e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 2Ben Terpstra102: HE 2-A-finale [6]06:58,524e
NJONjord 1Jelle Algie102: HE 2-A-finale [2]06:41,312e
WILWillem III 2Fanny Bon125: DE 1xA-finale [6]07:53,724e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [5]07:18,442e
AMSAmstelMick Jonkers133: DB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:39,543e
WILWillem III 2Fanny Bon125: DE 1xvoorwedstrijd 2[3]08:04,873e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 1[4]07:22,311e
WILWillem IIIMichiel Mantel101: HE 1xvoorwedstrijd 3[5]07:27,095e
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xvoorwedstrijd 2[5]07:12,804e
WILWillem IIIJaap de Jong003: HG 1xA-finale [3]07:04,911e
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-A-finale [5]06:48,502e
WILWillem IIIJaap de Jong003: HG 1xvoorwedstrijd 2[4]07:20,571e
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-voorwedstrijd 3[6]06:57,531e
LEYLeythe/NereusFinn Florijn001: HE 2xvoorwedstrijd 1[4]06:38,744e
WILWillem III 1Arno Mulder036: J18 1xheat 3[5]07:41,663e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-A-finale [1]07:13,483e
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-time-trial 05:13,444e
NJONjordJelle Algie104: HE 8+A-finale [4]06:09,834e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [3]07:30,682e
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+A-finale [3]06:49,992e
NJONjordJelle Algie102: HE 2-A-finale [4]07:00,011e
NJONjordJelle Algie104: HE 8+voorwedstrijd 1[4]05:59,892e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 2[1]07:39,001e
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+voorwedstrijd 2[1]06:52,311e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 2Sjaak Brinks102: HE 2-A-finale [6]07:41,465e
NJONjord 1Jelle Algie102: HE 2-A-finale [5]07:04,142e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [6]07:38,872e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 2[5]07:41,922e
NJONjordBen Terpstra005: HG 4+A-finale [2]06:54,931e
OKEOkeanos/Willem IIIJorke Kooijenga001: HE 2xA-finale [7]06:57,993e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 3Sjaak Brinks102: HE 2-A-finale [1]07:37,286e
NJONjord 2Jelle Algie102: HE 2-A-finale [5]07:02,723e
LAGLaga/NereusRik Rienks102: HE 2-A-finale [3]06:55,832e
WILWillem IIIJorke Kooijenga121: LHB 1xA-finale [3]07:41,822e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [3]07:42,364e
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xA-finale [1]07:47,564e
NJONjord 3Sjaak Brinks102: HE 2-voorwedstrijd 2[4]07:43,183e
NJONjord 2Jelle Algie102: HE 2-voorwedstrijd 1[3]07:15,872e
LAGLaga/NereusRik Rienks102: HE 2-voorwedstrijd 1[2]07:13,151e
WILWillem IIIJorke Kooijenga121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:42,491e
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xvoorwedstrijd 1[4]
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 4[2]07:48,201e
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xA-finale [5]08:29,736e
NERNereusHaye Dijkstra003: HG 1xA-finale [3]08:29,105e
LAGLaga/Triton/NereusRik Rienks002: HE 4-A-finale [1]06:40,531e
NJONjordJelle Algie001: HE 2xA-finale [4]07:33,714e
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xvoorwedstrijd 2[7]08:05,232e
NERNereusHaye Dijkstra003: HG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:07,783e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIISaartje van der Wurff221: DG 2-A-finale [5]08:08,253e
NJONjordNiels Boonstra201: HB 1xA-finale [2]07:19,802e
OKEOkeanos 1Jurgen Toennaer201: HB 1xA-finale [6]07:19,681e
WILWillem III 1 (P1)Ies Wiersma016: J18 1xA-finale [4]07:15,821e
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-B-finale [3]06:43,005e
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-B-finale [5]06:32,231e
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-C-finale [5]07:04,933e
WILWillem III (SB)Saartje van der Wurff009: DE 2-C-finale [4]08:06,713e
WILWillem III (SB)Jorke Kooijenga007: LHE 1xB-finale [3]07:12,143e
WILWillem III 10Arno Mulder016: J18 1xD-finale [2]07:55,301e
NJONjordNiels Boonstra201: HB 1xvoorwedstrijd 3[4]07:45,321e
OKEOkeanos 1Jurgen Toennaer201: HB 1xvoorwedstrijd 1[2]07:48,132e
WILWillem III 1 (P1)Ies Wiersma016: J18 1xhalve-finale 1[4]07:50,421e
WILWillem III (SB)Jorke Kooijenga007: LHE 1xhalve-finale 2[5]07:58,275e
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-halve-finale 2[2]07:23,566e
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-halve-finale 1[1]07:36,095e
WILWillem III (SB)Saartje van der Wurff009: DE 2-herkansing 1[1]09:18,695e
WILWillem III 10Arno Mulder016: J18 1xkwart-finale 3[6]08:29,655e
WILWillem III 1 (P1)Ies Wiersma016: J18 1xkwart-finale 3[4]08:13,611e
WILWillem III (SB)Jorke Kooijenga007: LHE 1xkwart-finale 4[2]08:05,082e
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-herkansing 2[6]08:01,786e
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-herkansing 2[2]07:31,913e
WILWillem III 7Thomas de Hertog016: J18 1xtime-trial 07:17,2632e
WILWillem III 10Arno Mulder016: J18 1xtime-trial 07:10,8019e
WILWillem III 1 (P1)Ies Wiersma016: J18 1xtime-trial 06:58,643e
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-time-trial 06:47,7417e
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-time-trial 06:23,8112e
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2-time-trial 06:14,326e
WILWillem III (SB)Saartje van der Wurff009: DE 2-time-trial 07:35,8515e
NJONjord 2 (SB)Niels Boonstra003: HE 1xtime-trial 06:57,2831e
NERNereus 5 (SB)Haye Dijkstra003: HE 1xtime-trial 06:54,1825e
WILWillem III (SB)Jorke Kooijenga007: LHE 1xtime-trial 06:52,8713e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierA-finale [1]10:27,526e
NJONjordBouke Algie010: HE 2+A-finale [3]07:53,143e
NJONjordNiels Boonstra023: HG 1xA-finale [2]08:03,595e
NJONjordNiels Boonstra023: HG 1xvoorwedstrijd 1[3]07:57,962e
NJONjordEwoud de Haan001: Oude Viervoorwedstrijd 1[1]06:39,293e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom123: LM 1xA-finale [2]07:21,214e
WILWillem IIIAmber van Zomeren122: LW 1xA-finale [6]07:41,721e
LAGLaga/Nereus/TritonRik Rienks116: M 4-A-finale [3]05:57,352e
WILWillem IIIThomas Hogeboom123: LM 1xvoorwedstrijd 1[3]07:19,973e
WILWillem IIIAmber van Zomeren122: LW 1xvoorwedstrijd 3[3]07:43,841e
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+A-finale [3]05:40,771e
TRITriton/Nereus/LagaRik Rienks019: BM 4-A-finale [2]05:54,781e
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+voorwedstrijd 1[1]05:43,811e
WILWillem IIIThomas Hogeboom022: BLM 1xvoorwedstrijd 1[6]07:26,014e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom117: LG 2xA-finale [3]06:47,292e
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom102: E 2xA-finale [4]06:59,793e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Jasper Hoffstedde103: E 8+A-finale [5]05:39,852e
WILWillem IIIMiguel Overzier107: B 1xB-finale [6]07:22,421e
WILWillem III 2Amber van Zomeren144: DE 1xA-finale [3]07:43,404e
WILWillem III/Laga/NereusRik Rienks101: E 2-A-finale [3]06:37,971e
WILWillem III/Nereus/Laga/TritonRik Rienks104: G 4-A-finale [5]05:55,751e
NJONjord 1Jasper Hoffstedde103: E 8+voorwedstrijd 1[2]05:23,921e
WILWillem IIIMiguel Overzier107: B 1xvoorwedstrijd 4[1]07:03,372e
WILWillem III 2Amber van Zomeren144: DE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:14,452e
WILWillem III/Nereus/Laga/TritonRik Rienks104: G 4-voorwedstrijd 1[5]06:12,101e
WILWillem IIIIes Wiersma003: B 2xA-finale [5]06:42,651e
NJONjordJasper Hoffstedde206: G 4+A-finale [2]06:22,891e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-A-finale [2]06:19,385e
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xA-finale [6]07:23,655e
NJONjordJasper Hoffstedde206: G 4+voorwedstrijd 1[3]06:34,201e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-voorwedstrijd 2[1]06:31,282e
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xvoorwedstrijd 2[2]07:55,282e
WILWillem III 3Ies Wiersma029: J18 1xheat 3[2]07:40,611e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom107: G 2xA-finale [7]06:46,176e
WILWillem IIIMiguel Overzier108: B 1xB-finale [2]08:02,731e
AMSAmstelMick Jonkers128: DB 1xA-finale [3]09:02,954e
WILWillem IIIAmber van Zomeren150: LDE 1xA-finale [4]07:48,631e
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom107: G 2xvoorwedstrijd 3[4]06:36,843e
WILWillem IIIMiguel Overzier108: B 1xvoorwedstrijd 1[4]07:30,363e
AMSAmstelMick Jonkers128: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:12,622e
WILWillem IIIAmber van Zomeren150: LDE 1xvoorwedstrijd 2[3]08:11,011e
WILWillem III/Laga/NereusRik Rienks004: G 2-A-finale [5]06:42,891e
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xvoorwedstrijd 1[6]07:30,655e
WILWillem III 2Ies Wiersma029: J18 1xheat 1[7]07:32,634e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus029: J18 1xheat 1[8]07:29,753e
WILWillem III/Laga/NereusRik Rienks004: G 2-voorwedstrijd 2[4]06:54,851e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom116: LB 1xA-finale [3]08:15,081e
NERNereus/LagaRik Rienks101: E 2-A-finale [3]07:38,863e
WILWillem IIIThomas Hogeboom116: LB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:11,181e
NERNereus/LagaRik Rienks101: E 2-voorwedstrijd 1[7]07:35,071e
NERNereus/LagaRik Rienks004: G 2-A-finale [4]07:58,012e
NERNereus/LagaRik Rienks004: G 2-voorwedstrijd 3[5]07:35,821e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/Willem IIIMick Jonkers221: DG 2-A-finale [3]07:58,003e
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xB-finale [6]07:31,091e
WILWillem IIILodewijk Tilanus015: J18 2-A-finale [4]07:20,502e
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2-C-finale [4]06:48,111e
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-B-finale [3]07:58,004e
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xB-finale [6]07:15,731e
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xC-finale [6]07:16,631e
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xB-finale [4]07:59,384e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xhalve-finale 1[1]07:52,366e
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xhalve-finale 1[4]07:41,194e
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xhalve-finale 1[4]07:17,614e
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xhalve-finale 2[1]08:02,645e
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-herkansing [5]07:56,556e
WILWillem III 3Thomas de Hertog016: J18 1xkwart-finale 2[1]07:50,726e
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xkwart-finale 2[2]07:36,492e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xkwart-finale 1[5]07:35,923e
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xkwart-finale 4[4]07:20,062e
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xkwart-finale 3[5]07:31,614e
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2-kwart-finale 4[4]06:56,544e
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xkwart-finale 2[3]08:01,343e
WILWillem III 3Thomas de Hertog016: J18 1xtime-trial 07:20,4218e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xtime-trial 07:18,3616e
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xtime-trial 07:14,2310e
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2-time-trial 06:20,844e
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-time-trial 07:31,028e
WILWillem IIILodewijk Tilanus015: J18 2-time-trial 07:07,023e
WILWillem III 2 (SB)Thomas Hogeboom007: LE 1xtime-trial 07:09,1527e
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xtime-trial 06:52,185e
WILWillem III 1 (SB)Miguel Overzier003: E 1xtime-trial 07:22,6527e
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xtime-trial 06:53,3511e
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xtime-trial 07:31,707e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierA-finale [6]10:15,603e
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+A-finale [2]07:26,826e
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+A-finale [4]06:53,151e
NJONjordEwoud de Haan001: Oude Viervoorwedstrijd 1[3]06:41,162e
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+voorwedstrijd 1[5]07:20,812e
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+voorwedstrijd 1[4]07:04,811e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xA-finale [1]07:44,226e
AMSAmstelRuben Houkes101: SA 2-A-finale [1]06:55,915e
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xvoorwedstrijd 1[5]07:29,782e
AMSAmstelRuben Houkes101: SA 2-voorwedstrijd 2[5]06:54,223e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-A-finale [3]07:04,082e
WILWillem IIISem Aslier060: B 1xvoorwedstrijd 1[2]07:43,242e
WILWillem III 2Koen van Remundt029: J18 1xheat 3[6]07:40,951e
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xheat 1[5]07:29,801e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-voorwedstrijd 2[5]07:00,991e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Laga/RLK/HEMMax Ponsen104: SA 8+A-finale [1]05:40,532e
WILWillem III 2Jaap de Jong110: N 1xB-finale [5]07:28,433e
AMSAmstel 2Ruben Houkes101: SA 2-A-finale [3]06:57,525e
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xA-finale [6]06:50,053e
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xA-finale [4]06:43,692e
WILWillem IIIFloris de Widt108: N 2-voorwedstrijd 1[4]07:09,963e
WILWillem III 3Koen van Remundt110: N 1xvoorwedstrijd 3[5]08:08,315e
WILWillem III 1Sem Aslier110: N 1xvoorwedstrijd 2[5]07:44,094e
WILWillem III 2Jaap de Jong110: N 1xvoorwedstrijd 2[2]07:42,803e
AMSAmstel 2Ruben Houkes101: SA 2-voorwedstrijd 2[2]
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xhalve-finale 2[3]06:59,853e
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xhalve-finale 2[4]06:50,101e
WILWillem III 1Sem Aslier040: B 1xA-finale [3]07:40,365e
WILWillem III 2Jaap de Jong040: B 1xA-finale [5]07:22,861e
WILWillem III/Maas/HoopWillem Buist031: J18 4xA-finale [4]06:15,873e
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xvoorwedstrijd 4[3]06:57,571e
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xvoorwedstrijd 2[3]06:49,431e
WILWillem III/Diep/WET/RICJoris Moerman030: J18 4-A-finale [5]06:21,372e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-A-finale [4]06:58,233e
WILWillem III 1Sem Aslier040: B 1xvoorwedstrijd 2[5]07:38,422e
WILWillem III 2Jaap de Jong040: B 1xvoorwedstrijd 1[1]07:19,771e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-voorwedstrijd 1[1]06:52,911e
WILWillem III 2Koen van Remundt029: J18 1xheat 2[2]07:46,965e
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xheat 2[6]07:37,261e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 2Joris Moerman124: JM 4-A-finale [4]06:44,272e
KNRKNRB/Willem III/DiepJorke Kooijenga124: JM 4-A-finale [5]06:41,721e
NJONjord/Phocas/Laga/Willem IIIFloris Röling128: M 4xA-finale [1]06:00,211e
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xA-finale [6]08:00,936e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xA-finale [1]07:43,392e
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xC-finale [4]08:41,215e
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xhalve-finale A/B 1[2]08:15,323e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xhalve-finale A/B 1[3]08:08,471e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xkwart-finale 4[5]08:03,952e
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xkwart-finale 3[5]08:28,294e
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xkwart-finale 1[3]08:09,651e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xvoorwedstrijd 6[1]08:17,402e
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xvoorwedstrijd 3[5]08:16,673e
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xvoorwedstrijd 3[2]08:10,072e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-A-finale [6]07:02,761e
WILWillem III/AmstelNiels Brinkman107: N 4-A-finale [3]06:17,922e
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xA-finale [1]06:44,581e
WILWillem III/LagaKoen van den Herik105: O 4-A-finale [3]06:08,601e
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-voorwedstrijd 1[5]06:59,151e
WILWillem III/AmstelNiels Brinkman107: N 4-voorwedstrijd 1[3]06:27,621e
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xvoorwedstrijd 3[2]06:57,942e
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-A-finale [1]06:11,272e
WILWillem III/HoopWillem Buist005: N 2xA-finale [4]06:49,452e
WILWillem IIISem Aslier050: B 1xA-finale [1]07:50,175e
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-voorwedstrijd 3[2]06:07,531e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-voorwedstrijd 3[2]07:07,293e
WILWillem IIISem Aslier050: B 1xvoorwedstrijd 2[6]07:37,702e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-A-finale [3]07:40,951e
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:33,132e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-A-finale [4]07:10,163e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-voorwedstrijd 1[7]07:15,741e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xC-finale [7]
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xC-finale [2]
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xD-finale [7]
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-C-finale [6]
WILWillem IIIFloris de Widt120: LN 2-voorwedstrijd 2[7]
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-voorwedstrijd 1[4]
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xvoorwedstrijd 1[6]
WILWillem IIIFloris de Widt206: LSA 2-A-finale [8]07:52,306e
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-A-finale [7]07:20,176e
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xB-finale [3]07:45,832e
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xA-finale [3]07:52,131e
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xhalve-finale 1[4]08:31,951e
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-halve-finale 1[3]08:17,853e
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xhalve-finale 1[4]07:57,494e
WILWillem IIISem Aslier060: B 1xvoorwedstrijd 1[4]10:42,495e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom208: J18 1xE-finale [3]10:16,221e
WILWillem III 1Koen van Remundt208: J18 1xG-finale [4]10:56,664e
WILWillem III 6Miguel Overzier208: J18 1xG-finale [5]10:20,331e
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xkwart-finale 3[2]09:10,905e
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xkwart-finale 3[5]08:55,891e
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xkwart-finale 2[2]09:07,615e
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xkwart-finale 1[6]09:48,796e
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-kwart-finale 3[2]08:26,094e
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-kwart-finale 2[3]07:53,402e
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xkwart-finale 3[6]08:38,931e
WILWillem III/HoopNando Schröder208: J18 1xtime-trial 09:06,3452e
WILWillem III 1Koen van Remundt208: J18 1xtime-trial 08:52,3538e
WILWillem III 6Miguel Overzier208: J18 1xtime-trial 08:51,2137e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom208: J18 1xtime-trial 08:39,4627e
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xtime-trial 08:32,8122e
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xtime-trial 08:25,1817e
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xtime-trial 08:24,7416e
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xtime-trial 08:07,342e
WILWillem IIIFloris de Widt206: LSA 2-time-trial 07:42,976e
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-time-trial 07:39,2622e
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-time-trial 07:25,5615e
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xtime-trial 07:43,4111e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+A-finale [4]05:41,682e
WILWillem IIIMax Ponsen101: SA 2-A-finale [3]06:38,401e
WILWillem IIINathan Frenkel142: J18 2-A-finale [3]07:09,562e
WILWillem III/NjordBouke Algie108: N 2-voorwedstrijd 3[2]07:17,813e
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+voorwedstrijd 2[5]05:50,731e
WILWillem IIIMax Ponsen101: SA 2-voorwedstrijd 2[5]07:05,431e
WILWillem III 1Jorke Kooijenga029: J18 1xheat 6[7]07:25,461e
WILWillem III 3Koen van Remundt029: J18 1xheat 5[5]08:15,815e
WILWillem III 2Miguel Overzier029: J18 1xheat 4[2]07:42,041e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiBram Schwarz131: M 8+A-finale [1]05:56,093e
WILWillem IIIJorke Kooijenga124: JM 4-A-finale [2]06:26,932e
WILWillem III/Spaarne/RICNiels Brinkman124: JM 4-A-finale [1]06:23,111e
WILWillem IIIMax Ponsen107: M 2-A-finale [6]06:37,083e
WILWillem III/RICNiels Brinkman044: JM 8+A-finale [3]06:29,653e
KNRKNRB-combiBram Schwarz044: JM 8+A-finale [4]06:09,271e
WILWillem III/NjordBouke Algie010: BM 2-A-finale [3]07:37,131e
WILWillem IIIThomas Hogeboom021: JM 2xvoorwedstrijd 1[4]08:13,105e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/Willem IIIBouke Algie004: O 2-voorwedstrijd 2[2]07:26,523e
NJONjord/Willem IIIBouke Algie108: N 2-voorwedstrijd 1[4]07:46,132e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)A-finale [6]05:46,083e
WILWillem IIINathan Frenkel143: J18 2-A-finale [5]07:43,061e
WILWillem III/RIC/SpaarneTijmen van Rietbergen107: N 4-A-finale [2]06:27,212e
WILWillem IIINathan Frenkel120: LN 2-voorwedstrijd 1[4]07:29,824e
NJONjord/Willem IIIFloris de Widt108: N 2-voorwedstrijd 2[3]07:34,424e
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[3]05:45,143e
WILWillem III/Leythe/Zwolsche/SPABram Schwarz030: J18 4-A-finale [4]
WILWillem III/RIC/SpaarneTijmen van Rietbergen030: J18 4-A-finale [3]
WILWillem IIIThomas Hogeboom144: J18 2xvoorwedstrijd 3[6]06:58,893e
WILWillem IIINathan Frenkel012: LO 2-voorwedstrijd 1[4]07:13,955e
WILWillem III 2Sem Aslier029: J18 1xheat 5[1]07:38,443e
WILWillem III 5Koen van Remundt029: J18 1xheat 3[6]07:57,785e
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xheat 2[6]07:39,141e
WILWillem III 6Jorke Kooijenga029: J18 1xheat 1[2]07:26,151e
NJONjord/Willem IIIFloris de Widt004: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:18,584e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xA-finale [3]07:37,185e
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xA-finale [7]07:29,663e
NAANaardenNiels Brinkman009: J18 1xC-finale [2]07:55,135e
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xA-finale [4]08:21,586e
WILWillem III 2Nathan Frenkel027: J18 2-A-finale [4]07:47,282e
WILWillem III 1Koen van den Herik027: J18 2-A-finale [3]07:29,011e
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xD-finale [7]07:58,336e
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xD-finale [5]07:57,435e
WILWillem IIIThomas Hogeboom114: J18 4xA-finale [3]06:59,002e
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xhalve-finale 2[6]07:57,483e
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xhalve-finale 1[4]07:53,212e
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xhalve-finale 1[2]08:45,941e
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xkwart-finale 3[6]08:30,175e
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xkwart-finale 2[7]08:37,916e
NAANaardenNiels Brinkman009: J18 1xkwart-finale 2[3]08:21,085e
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xkwart-finale 1[4]08:05,112e
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xkwart-finale 1[5]08:02,451e
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xkwart-finale 3[2]08:40,402e
WILWillem III 7Bob Engel009: J18 1xtime-trial 07:55,1127e
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xtime-trial 07:48,7517e
NAANaardenNiels Brinkman009: J18 1xtime-trial 07:46,1915e
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xtime-trial 07:45,5014e
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xtime-trial 07:31,176e
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xtime-trial 07:23,143e
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xtime-trial 08:32,2719e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/NereusJoris Bruil105: O 1xA-finale [4]07:27,663e
WILWillem III/HunzeMelvin Twellaar143: J18 1xheat 1[7]07:23,172e
WILWillem III/OkeanosKoen van den Herik109: N 2-voorwedstrijd 3[4]07:37,874e
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xA-finale [4]07:24,801e
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xvoorwedstrijd 1[6]07:33,312e
WILWillem III/HunzeMelvin Twellaar025: J18 1x Aheat 2[4]07:26,951e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 1Max Ponsen130: M 8+voorwedstrijd 1[3]05:44,504e
KNRKNRB-combiMax Ponsen046: BM 8+A-finale [1]05:43,942e
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Moerman009: JM 4-A-finale [2]06:22,452e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiSimon van Dorp146: J18 8+A-finale [5]06:28,171e
WILWillem III/NereusJoris Bruil105: O 1xvoorwedstrijd 2[6]07:34,684e
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Mantel030: J18 4-A-finale [6]06:38,562e
WILWillem III/Leythe/Zwolsche/HUNSimon van Dorp030: J18 4-A-finale [5]06:36,381e
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xA-finale [7]07:32,034e
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xvoorwedstrijd 1[7]08:04,572e
WILWillem III 2Tim Lenters026: J18 1x Bheat 3[3]09:02,364e
WILWillem III 1Sem Aslier026: J18 1x Bheat 2[3]08:58,752e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Naarden/RICJulien Rühl146: J18 8+heat [5]06:19,061e
WILWillem III/Naarden/RIC/NjordSimon van Dorp111: B 4+A-finale [6]06:47,681e
WILWillem III/NereusJoris Bruil110: N 1xvoorwedstrijd 4[4]07:36,913e
WILWillem III/Naarden/RICSimon van Dorp031: J18 4-heat [5]06:42,451e
WILWillem III/NereusJoris Bruil060: B 1xA-finale [5]07:28,241e
WILWillem III 1Tim Lenters027: J18 1x Bheat 1[3]08:09,914e
WILWillem III 2Sem Aslier027: J18 1x Bheat 1[7]08:08,003e
WILWillem IIIMichiel Mantel026: J18 1x Aheat 2[4]07:41,081e
WILWillem III/NereusJoris Bruil060: B 1xvoorwedstrijd 1[4]07:40,021e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-A-finale [1]07:30,364e
WILWillem III 1Max Ponsen209: J18 2-A-finale [4]07:14,782e
WILWillem III 2Koen van den Herik209: J18 2-A-finale [3]07:09,941e
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xhalve-finale 3[2]08:06,376e
WILWillem III 1Lex van den Herik208: J18 1xhalve-finale 1[5]07:38,311e
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-herkansing [4]09:27,024e
WILWillem III 5Sem Aslier208: J18 1xherkansing 6[3]12:38,445e
WILWillem III 6Tim Lenters208: J18 1xherkansing 6[2]11:28,103e
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xherkansing 4[4]10:13,732e
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xherkansing 4[3]09:54,081e
WILWillem III 2Koen van den Herik209: J18 2-voorwedstrijd 2[2]07:35,611e
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-voorwedstrijd 1[3]08:01,702e
WILWillem III 1Max Ponsen209: J18 2-voorwedstrijd 1[4]07:50,511e
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xvoorwedstrijd 6[6]08:25,492e
WILWillem III 4Floris de Widt208: J18 1xvoorwedstrijd 5[6]08:49,486e
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xvoorwedstrijd 5[5]08:16,883e
WILWillem III 5Sem Aslier208: J18 1xvoorwedstrijd 3[2]08:49,693e
WILWillem III 1Lex van den Herik208: J18 1xvoorwedstrijd 3[5]08:10,371e
WILWillem III 6Tim Lenters208: J18 1xvoorwedstrijd 1[3]09:20,545e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiJiri de Vos104: SA 8+A-finale [3]06:04,042e
KNRKNRB-combiJiri de Vos104: SA 8+voorwedstrijd 1[6]06:20,752e
WILWillem III 1Jasper Sohier027: J18 2-heat [3]08:17,874e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3Rorik de Boer159: J18 1xheat 2[4]08:49,075e
WILWillem III 1Julien Rühl159: J18 1xheat 1[5]08:27,302e
WILWillem IIIJasper Sohier160: J18 2xvoorwedstrijd 2[3]07:42,876e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIMax Ponsen006: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:30,401e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Joris Bruil140: J18 1xB-finale [6]07:35,014e
WILWillem III 3Lex van den Herik140: J18 1xA-finale [3]07:39,926e
WILWillem III 2Max Ponsen140: J18 1xA-finale [4]07:24,363e
WILWillem IIIJiri de Vos141: J18 2-A-finale [4]07:16,982e
WILWillem III 3Lex van den Herik140: J18 1xhalve-finale 3[4]07:47,112e
WILWillem III 4Roel van Broekhuizen140: J18 1xhalve-finale 2[7]08:24,726e
WILWillem III 1Joris Bruil140: J18 1xhalve-finale 2[2]07:36,453e
WILWillem III 2Max Ponsen140: J18 1xhalve-finale 1[7]07:35,681e
WILWillem III 2Jasper Sohier026: J18 2xheat 1[4]08:06,723e
WILWillem III 6Julien Rühl140: J18 1xvoorwedstrijd 8[5]09:03,893e
WILWillem III 4Roel van Broekhuizen140: J18 1xvoorwedstrijd 7[2]08:49,842e
WILWillem III 7Jasper Sohier140: J18 1xvoorwedstrijd 4[7]09:24,435e
WILWillem III 2Max Ponsen140: J18 1xvoorwedstrijd 3[6]08:59,942e
WILWillem III 3Lex van den Herik140: J18 1xvoorwedstrijd 3[2]08:45,821e
WILWillem III 8Rorik de Boer140: J18 1xvoorwedstrijd 2[3]09:18,796e
WILWillem III 5Jiri de Vos140: J18 1xvoorwedstrijd 2[7]08:47,513e
WILWillem III 1Joris Bruil140: J18 1xvoorwedstrijd 1[6]08:40,262e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIMax Ponsen012: J18 8+time-trial 27:31,71e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIThomas de Vos143: J18 1xheat 2[5]08:48,465e
WILWillem III 1David Jonker152: J16 4*heat 2[5]07:47,772e
WILWillem III 3Thomas de Vos038: J16 1x Bheat 3[5]08:32,225e