Boudewijn van Opstal

174 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
INAIndonesiaArdi Isadi104: HE 8+A-finale [8]06:25,193e
INAIndonesiaLa Memo101: HE 1xA-finale [6]08:02,192e
INAIndonesiaArdi Isadi104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]06:27,873e
NERNereusMaartje Ziegler029: DEj 8+A-finale [5]07:08,432e
NERNereusMaartje Ziegler029: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]00:00,001e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
INAIndonesiaArdi Isadi158: LM 8+A-finale [6]06:14,751e
NERNereusMaartje Ziegler156: WFm 8+A-finale [4]07:28,783e
INAIndonesiaArdi Isadi158: LM 8+time-trial 06:02,611e
NERNereusFloor Davids056: WDev 4-A-finale [2]08:06,143e
INAIndonesiaLa Memo010: M 4xA-finale [2]06:31,402e
INAIndonesia 1Ardi Isadi013: LM 4-A-finale [3]06:46,331e
NERNereusFloor Davids056: WDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:53,031e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
INAIndonesiaLa Memo103: HE 4xA-finale [2]05:50,102e
NERNereus-combiEline van Marle128: DE 8+A-finale [5]06:16,883e
AEGAegir-combiMiriam Visser128: DE 8+A-finale [4]06:13,742e
INAIndonesiaArdi Isadi104: HE 8+A-finale [6]05:44,325e
INAIndonesiaYayah Rokayah129: DG 4-A-finale [3]06:53,352e
INAIndonesiaLa Memo101: HE 1xA-finale [3]07:05,562e
AEGAegir-combiMiriam Visser128: DE 8+voorwedstrijd 2[5]06:14,361e
NERNereusMaartje Ziegler128: DE 8+voorwedstrijd 1[4]06:45,995e
NERNereus-combiEline van Marle128: DE 8+voorwedstrijd 1[2]06:24,272e
INAIndonesiaArdi Isadi104: HE 8+voorwedstrijd 3[3]05:44,812e
INAIndonesiaYayah Rokayah129: DG 4-voorwedstrijd 2[2]06:55,561e
INAIndonesiaLa Memo101: HE 1xvoorwedstrijd 2[4]07:05,231e
NERNereusFloor Davids027: DDev 4-A-finale [3]06:52,462e
INAIndonesiaTanzil Hadid012: LHE 4-A-finale [5]06:10,661e
INAIndonesiaArdi Isadi002: HE 4-A-finale [3]06:03,342e
INAIndonesia 1Yayah Rokayah023: DG 2-A-finale [4]07:49,904e
INAIndonesia 2Wa Ode Fitri023: DG 2-A-finale [6]07:42,683e
INAIndonesiaLa Memo221: HE 4xA-finale [2]05:52,343e
NERNereusMaartje Ziegler029: DEj 8+A-finale [5]06:37,103e
AEGAegir/Nereus/RICMiriam Visser021: DE 4-A-finale [4]06:42,142e
NERNereusFloor Davids027: DDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:57,231e
INAIndonesia 2Wa Ode Fitri023: DG 2-voorwedstrijd 1[2]07:45,243e
INAIndonesia 1Yayah Rokayah023: DG 2-voorwedstrijd 1[6]07:38,011e
NERNereusMaartje Ziegler029: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:43,661e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMaartje Ziegler029: DEj 8+A-finale [2]03:18,711e
NERNereusFloor Davids027: DDev 4-A-finale [2]03:25,671e
NERNereusMaartje Ziegler029: DEj 8+halve-finale 1[3]03:11,091e
NERNereusFloor Davids027: DDev 4-halve-finale 1[3]03:24,831e
NERNereusMaartje Ziegler029: DEj 8+time-trial 03:17,654e
NERNereusFloor Davids027: DDev 4-time-trial 03:23,521e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/GyasEline Feitsma126: DE 2-A-finale [3]07:51,401e
NERNereus/GyasEline Feitsma126: DE 2-voorwedstrijd 1[4]07:52,982e
NERNereusDani Oldenmenger027: DDev 4-A-finale [6]07:15,891e
NERNereusMaartje Ziegler029: DEj 8+A-finale [4]06:55,622e
NERNereusDani Oldenmenger027: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:22,611e
NERNereusMaartje Ziegler029: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:58,011e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFloor Davids027: DDev 4-A-finale [5]07:51,451e
NERNereusMaartje Ziegler029: DEj 8+A-finale [4]07:26,773e
NERNereusFloor Davids027: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:48,431e
NERNereusMaartje Ziegler029: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:16,591e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 3 (SB) (p8)Miriam Visser009: DE 2-A-finale [6]07:25,516e
NERNereus 2Hijleke Nauta009: DE 2-B-finale [3]07:30,283e
NERNereusMaartje Ziegler220: DB 8+A-finale [1]06:57,971e
NERNereusDani Oldenmenger223: DGb 4-A-finale [2]07:18,021e
NERNereusMaartje Ziegler220: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:05,701e
NERNereusDani Oldenmenger223: DGb 4-voorwedstrijd 2[3]07:30,121e
NERNereusDani Oldenmenger114: DDev 4-A-finale [5]07:26,441e
NERNereus 2Hijleke Nauta009: DE 2-halve-finale 1[2]08:06,495e
NERNereus 3 (SB) (p8)Miriam Visser009: DE 2-halve-finale 1[6]08:02,993e
NERNereusMaartje Ziegler112: DEj 8+B-finale [6]07:29,611e
NERNereusDani Oldenmenger114: DDev 4-voorwedstrijd 3[5]07:40,631e
NERNereus 3 (SB) (p8)Miriam Visser009: DE 2-herkansing 2[3]08:44,772e
NERNereus 2Hijleke Nauta009: DE 2-herkansing 1[3]08:32,161e
NERNereusMaartje Ziegler112: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]07:37,594e
NERNereus 3 (SB) (p8)Miriam Visser009: DE 2-time-trial 07:02,848e
NERNereus 2Hijleke Nauta009: DE 2-time-trial 07:01,707e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusVeronique Meester002: Dames VierA-finale [3]06:52,591e
NERNereusMarjolein Scholtens005: Dames AchtA-finale [2]07:06,522e
NERNereusVeronique Meester002: Dames Viervoorwedstrijd 2[4]07:12,001e
NERNereusMarjolein Scholtens005: Dames Achtvoorwedstrijd 1[1]07:08,961e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
INAIndonesia/NereusTanzil Hadid112: LE 8+A-finale [3]05:52,691e
INAIndonesiaLa Memo102: E 4xA-finale [5]05:58,811e
NERNereus/SkøllMiriam Visser121: DE 8+A-finale [4]06:23,381e
INAIndonesia/NereusTanzil Hadid112: LE 8+voorwedstrijd 2[4]05:59,281e
INAIndonesiaLa Memo102: E 4xvoorwedstrijd 2[2]06:12,711e
NERNereus/SkøllMiriam Visser121: DE 8+voorwedstrijd 1[2]06:31,061e
INAIndonesia 2La Memo044: E 2xA-finale [2]06:40,954e
INAIndonesia 1Edwin Ginanjar Rudiana044: E 2xA-finale [5]06:38,663e
INAIndonesia 2Muhad Yakin010: LE 4-A-finale [5]06:20,152e
INAIndonesia 1Ardi Isadi010: LE 4-A-finale [4]06:14,361e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-A-finale [3]06:50,741e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+A-finale [4]06:40,411e
INAIndonesia 1Edwin Ginanjar Rudiana044: E 2xvoorwedstrijd 2[2]06:50,562e
INAIndonesia 2La Memo044: E 2xvoorwedstrijd 1[3]07:05,602e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-voorwedstrijd 1[1]07:00,271e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:52,871e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFloor Davids136: WFm 8+A-finale [5]06:40,403e
NERNereusMiriam Visser055: WI 8+A-finale [3]06:23,512e
NERNereusMiriam Visser017: BW 4-A-finale [5]06:39,752e
NERNereusMiriam Visser017: BW 4-voorwedstrijd 1[3]06:41,972e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+A-finale [3]03:17,491e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-A-finale [2]03:19,061e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+halve-finale 1[3]03:13,651e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-halve-finale 1[2]03:25,491e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+time-trial 03:14,481e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-time-trial 03:15,841e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Floor Davids121: DE 8+A-finale [3]06:38,583e
NERNereus 1Miriam Visser121: DE 8+A-finale [4]06:09,181e
NERNereusMiriam Visser122: DG 4-A-finale [5]06:42,851e
NERNereusMiriam Visser122: DG 4-voorwedstrijd 1[6]06:55,511e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+A-finale [5]06:35,462e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-A-finale [3]06:44,331e
NERNereusYumiko Van Diest020: DG 2-voorwedstrijd 1[6]08:20,105e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:48,642e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-voorwedstrijd 2[1]06:59,521e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFloor Davids124: DE 8+A-finale [4]06:58,083e
NERNereusMargriet van Toledo129: DB 4+A-finale [7]08:06,786e
NERNereusMiriam Visser125: DG 4-A-finale [4]06:48,831e
NERNereusMargriet van Toledo129: DB 4+voorwedstrijd 2[4]07:52,533e
NERNereusMiriam Visser125: DG 4-voorwedstrijd 1[4]06:56,201e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+A-finale [5]06:36,892e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-A-finale [4]06:57,761e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+voorwedstrijd 2[8]06:39,551e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-voorwedstrijd 1[7]06:56,171e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusFloor Davids127: DB 8+A-finale [3]07:42,021e
NERNereusAnne-Eva Petersen119: DE 2-voorwedstrijd 2[5]08:44,593e
NERNereusFloor Davids127: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:23,151e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+A-finale [5]07:57,223e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-A-finale [5]08:04,991e
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:37,191e
NERNereusMiriam Visser023: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:46,211e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMargot van der Voort009: DE 2-B-finale [5]07:47,592e
NERNereus 3Sophie van Ameijde246: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:54,134e
NERNereus 4Barbara Brink246: DB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:36,114e
NERNereusFloor Davids223: DB 8+voorwedstrijd 2[2]07:02,793e
NERNereusEmma Huig253: DG 4-voorwedstrijd 2[2]07:22,603e
NERNereus 1Fréderique de Vlam119: DDev 2xB-finale [5]08:00,734e
NERNereus 1Fréderique de Vlam119: DDev 2xvoorwedstrijd 3[4]08:00,203e
NERNereusMargot van der Voort009: DE 2-herkansing [2]07:52,414e
NERNereusMargot van der Voort009: DE 2-time-trial 07:22,567e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMiriam Visser032: DG 2xA-finale [4]08:17,942e
NERNereusFloor Davids005: Dames Achtvoorwedstrijd 3[4]07:08,313e
TRITriton/NereusRianne Prins042: Jonge Dames Viervoorwedstrijd 2[5]08:18,895e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
INAIndonesia/AegirArdi Isadi116: LSA 8+A-finale [1]05:49,862e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
INAIndonesiaIhram Ihram114: LM 2xA-finale [6]06:37,055e
INAIndonesiaIhram Ihram114: LM 2xvoorwedstrijd 2[5]06:49,993e
INAIndonesiaLa Memo019: BM 1xA-finale [5]07:11,405e
INAIndonesiaLa Memo019: BM 1xvoorwedstrijd 2[3]07:20,553e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
INAIndonesiaIhram Ihram115: LM 2xA-finale [2]06:44,376e
INAIndonesiaThomas Hallatu111: LM 2-A-finale [1]06:54,195e
INAIndonesiaLa Memo104: BM 1xA-finale [4]07:42,245e
INAIndonesiaJulianti Julianti103: BW 1xA-finale [3]08:11,006e
INAIndonesiaLa Memo118: JM 1xhalve-finale A/B 2[5]07:28,644e
INAIndonesiaJulianti Julianti119: W 1xD-finale [1]08:21,972e
INAIndonesiaIhram Ihram115: LM 2xvoorwedstrijd 2[2]06:41,392e
INAIndonesiaThomas Hallatu111: LM 2-voorwedstrijd 2[2]07:00,323e
INAIndonesiaLa Memo104: BM 1xvoorwedstrijd 1[3]07:29,582e
INAIndonesiaJulianti Julianti119: W 1xherkansing 2[1]08:31,564e
INAIndonesiaLa Memo118: JM 1xherkansing 1[3]07:31,541e
INAIndonesiaMaryam Makdalena Daimoi028: LW 2xA-finale [1]07:30,546e
INAIndonesiaLa Memo016: BM 1xA-finale [4]07:42,906e
INAIndonesiaJulianti Julianti014: BW 1xA-finale [5]08:17,146e
INAIndonesiaJulianti Julianti119: W 1xvoorwedstrijd 4[1]08:48,885e
INAIndonesiaLa Memo118: JM 1xvoorwedstrijd 1[1]07:35,162e
INAIndonesiaIhram Ihram030: LM 2xvoorwedstrijd 2[3]06:57,334e
INAIndonesiaMaryam Makdalena Daimoi028: LW 2xvoorwedstrijd 2[1]07:35,223e
INAIndonesiaThomas Hallatu011: LM 2-voorwedstrijd 3[3]07:23,064e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos/IndonesiaPeter Tjeerdsma122: LN 2xA-finale [5]06:57,542e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
INAIndonesiaIhram Ihram115: LM 2xA-finale [3]07:00,404e
INAIndonesia/SkøllEllen Maas114: W 2xA-finale [3]07:31,925e
INAIndonesiaMaryam Makdalena Daimoi118: W 1xC-finale [3]08:24,314e
INAIndonesiaFaisal Suyarif Ramdani116: M 2xvoorwedstrijd 2[2]07:11,664e
INAIndonesiaArief Arief106: LM 1xvoorwedstrijd 2[2]07:47,646e
INAIndonesiaSri Rahayu Masi105: LW 1xvoorwedstrijd 1[4]08:52,714e
INAIndonesiaMaryam Makdalena Daimoi118: W 1xherkansing 1[1]08:13,434e
INAIndonesiaFaisal Suyarif Ramdani027: M 2xA-finale [4]07:11,875e
INAIndonesiaIhram Ihram026: LM 2xA-finale [2]06:50,995e
INAIndonesiaSri Rahayu Masi017: LW 1xA-finale [3]08:50,145e
INAIndonesiaJulianti Julianti014: BW 1xA-finale [1]08:28,302e
INAIndonesiaYayah Rokayah013: BLW 1xA-finale [1]08:36,113e
INAIndonesiaMaryam Makdalena Daimoi118: W 1xvoorwedstrijd 3[2]08:28,696e
INAIndonesiaArief Arief018: LM 1xvoorwedstrijd 2[2]07:49,734e