P.C. Kolsters

493 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-A-finale [3]07:30,866e
LAGLagaLieke Michielsen141: LDB 4*A-finale [5]07:43,565e
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-voorwedstrijd 2[5]07:17,791e
LAGLagaLieke Michielsen141: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]07:44,881e
LAGLagaLaurent Wilkens110: N 1xvoorwedstrijd 2[2]08:35,624e
LAGLaga 2Flavio Garrisi162: N 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 1[2]08:16,684e
LAGLaga 1Wout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 2[4]07:10,584e
LAGLaga 2Koen Snel106: O 4+voorwedstrijd 1[3]07:01,364e
LAGLagaTim Overgaauw111: B 4+voorwedstrijd 2[3]07:03,184e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (EJK)B-finale [4]06:02,582e
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4* (EJK)B-finale [4]07:35,543e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+A-finale [1]06:56,876e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[5]06:09,074e
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4* (EJK)voorwedstrijd 2[3]07:29,304e
LAGLagaMerlijn den Breeijen004: O 2-voorwedstrijd 2[7]07:39,185e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+voorwedstrijd 4[5]06:55,502e
LAGLaga 1Tim Overgaauw006: N 4+voorwedstrijd 3[6]07:07,523e
LAGLaga 3Koen Snel006: N 4+voorwedstrijd 3[3]07:06,102e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWout Lohle136: MFm 8+A-finale [2]06:16,434e
LAGLagaNina Prins133: LWFm 4xA-finale [2]07:57,446e
LAGLagaRoelant Feldbrugge046: M 8+A-finale [2]06:14,772e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)A-finale [3]03:06,452e
LAGLagaNina Prins027: LDEj 4* (1000m Knock Out)C-finale [2]04:00,892e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 2[2]03:02,881e
LAGLagaNina Prins027: LDEj 4* (1000m Knock Out)kwart-finale 1[3]03:44,702e
LAGLagaDanielle Bode024: DEj 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 2[2]03:21,413e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 4[3]02:55,861e
LAGLagaNina Prins027: LDEj 4* (1000m Knock Out)time-trial 03:42,786e
LAGLagaDanielle Bode024: DEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:22,708e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 02:56,102e
LAGLagaMerlijn den Breeijen006: N 4+voorwedstrijd 4[1]07:20,354e
LAGLagaDanielle Bode136: DB 8+A-finale [1]07:01,741e
LAGLagaDanielle Bode136: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:08,131e
LAGLagaNina Prins174: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]08:01,663e
LAGLagaMerlijn den Breeijen111: B 4+voorwedstrijd 2[1]07:21,874e
LAGLagaBart van Grondelle108: N 2-voorwedstrijd 3[1]08:09,974e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-A-finale [5]07:23,314e
LAGLaga 1Flavio Garrisi104: SA 8+ (NK)B-finale [4]06:11,752e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)B-finale [3]05:54,831e
LAGLagaLieke Michielsen142: LDB 4*A-finale [5]07:42,186e
LAGLagaDanielle Bode137: DB 8+A-finale [4]07:02,364e
LAGLaga 2Rikus de Lange106: O 4+A-finale [6]07:01,676e
LAGLaga 1Bart de Vos106: O 4+A-finale [4]06:46,053e
LAGLagaJill van Remundt141: LDN 1xB-finale [3]09:13,443e
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:26,542e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[2]05:54,994e
LAGLaga 1Flavio Garrisi104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[4]06:08,664e
LAGLagaLieke Michielsen142: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]07:50,012e
LAGLagaDanielle Bode137: DB 8+voorwedstrijd 1[3]06:49,471e
LAGLagaJill van Remundt141: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]09:13,334e
LAGLagaBart van Grondelle111: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:08,914e
LAGLaga 2Rikus de Lange106: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:53,593e
LAGLaga 1Bart de Vos106: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:55,581e
LAGLagaJill van Remundt043: LDB 1xB-finale [5]09:05,133e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+A-finale [2]06:01,323e
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4*B-finale [5]07:34,631e
LAGLagaDanielle Bode024: DEj 8+A-finale [5]06:36,943e
LAGLaga 3Rikus de Lange006: N 4+A-finale [6]06:49,213e
LAGLaga 2Bart de Vos006: N 4+A-finale [4]06:35,832e
LAGLagaJill van Remundt043: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:07,995e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+voorwedstrijd 2[2]06:05,042e
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]07:55,915e
LAGLagaDanielle Bode024: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:41,412e
LAGLaga 1Bart van Grondelle006: N 4+voorwedstrijd 3[6]07:06,436e
LAGLaga 3Rikus de Lange006: N 4+voorwedstrijd 2[5]06:53,192e
LAGLaga 2Bart de Vos006: N 4+voorwedstrijd 1[3]06:54,471e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Flavio Garrisi104: SA 8+A-finale [4]06:11,604e
LAGLaga 1Wessel Schot104: SA 8+A-finale [5]06:00,682e
LAGLaga 2Ruben Visser108: N 2-A-finale [5]07:37,285e
LAGLaga 1Brecht Wartna108: N 2-A-finale [7]07:14,421e
LAGLagaLieke Michielsen142: LDN 4*A-finale [2]08:07,346e
LAGLagaRoos Tiel137: DB 8+A-finale [2]07:09,974e
LAGLagaSjors de Rooij101: SA 2-A-finale [6]07:00,001e
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+A-finale [7]06:56,844e
LAGLagaBart de Vos106: O 4+A-finale [4]06:41,642e
LAGLagaLieke Michielsen142: LDN 4*voorwedstrijd 2[6]07:51,383e
LAGLagaRoos Tiel137: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:07,933e
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+voorwedstrijd 2[3]07:04,643e
LAGLagaBart de Vos106: O 4+voorwedstrijd 2[6]06:59,061e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+A-finale [3]07:00,415e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-A-finale [3]07:10,294e
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-A-finale [6]07:09,343e
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4*A-finale [7]08:40,666e
LAGLaga 2Lucas Ottenheym004: O 2-A-finale [3]08:31,625e
LAGLagaRoos Tiel024: DEj 8+B-finale [4]07:49,581e
LAGLagaBart de Vos006: N 4+A-finale [3]07:39,462e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:57,372e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]07:25,511e
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]07:13,492e
LAGLagaLieke Michielsen027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]09:13,383e
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot004: O 2-voorwedstrijd 2[3]08:28,994e
LAGLaga 2Lucas Ottenheym004: O 2-voorwedstrijd 2[5]08:07,842e
LAGLagaRoos Tiel024: DEj 8+voorwedstrijd 1[7]07:34,373e
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw006: N 4+voorwedstrijd 1[2]07:33,455e
LAGLagaBart de Vos006: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:20,782e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+A-finale [4]05:53,063e
LAGLaga 1Lucas Ottenheym108: N 2-A-finale [2]07:22,903e
LAGLagaLieke Michielsen170: LDB 4*A-finale [5]07:46,132e
LAGLagaSybren Zwetsloot110: N 1xA-finale [6]07:46,656e
LAGLagaWout Lohle112: B 8+A-finale [2]06:00,661e
LAGLagaSjors de Rooij101: SA 2-A-finale [7]06:52,252e
LAGLagaGuus Koppes106: O 4+A-finale [4]06:46,531e
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+A-finale [3]07:01,615e
LAGLaga 2Philip den Bremer111: B 4+A-finale [2]07:01,324e
LAGLagaWessel Schot105: O 4-A-finale [6]06:16,801e
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+voorwedstrijd 1[6]06:06,031e
LAGLaga 2Brecht Wartna108: N 2-voorwedstrijd 2[5]08:01,014e
LAGLaga 1Lucas Ottenheym108: N 2-voorwedstrijd 2[6]07:23,823e
LAGLagaLieke Michielsen170: LDB 4*voorwedstrijd 1[7]07:40,191e
LAGLagaWout Lohle112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:12,892e
LAGLagaSybren Zwetsloot110: N 1xvoorwedstrijd 1[4]07:58,662e
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+voorwedstrijd 2[5]07:18,222e
LAGLaga 2Philip den Bremer111: B 4+voorwedstrijd 1[7]07:20,043e
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+A-finale [7]06:25,594e
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-A-finale [6]06:48,206e
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-A-finale [5]06:31,372e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-B-finale [2]06:35,081e
LAGLagaNina Prins027: LDEj 4*B-finale [5]08:08,605e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xA-finale [4]07:32,953e
LAGLaga 1Lucas Ottenheym004: O 2-A-finale [3]07:43,975e
LAGLaga 2Dirk van Wijck008: Ej 8+voorwedstrijd 3[6]06:26,715e
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+voorwedstrijd 3[2]06:10,322e
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]06:40,212e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:36,154e
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]06:28,391e
LAGLagaNina Prins027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:57,724e
LAGLaga 2Brecht Wartna004: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:51,075e
LAGLaga 1Lucas Ottenheym004: O 2-voorwedstrijd 1[6]07:30,212e
LAGLagaSybren Zwetsloot070: B 1xvoorwedstrijd 1[5]08:01,305e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 8+A-finale [3]06:26,334e
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+ (EJK)A-finale [6]06:14,803e
LAGLagaMats Wassink042: LEj 8+ (EJK)A-finale [4]06:22,634e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)B-finale [6]07:10,425e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)B-finale [4]07:35,596e
LAGLaga (SB) (p3)Conno Kuyt003: LSA 1x (NK)A-finale [5]07:27,101e
LAGLagaLieke Michielsen044: LDEj 4* (EJK)B-finale [3]07:58,102e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle206: B 4+A-finale [3]07:19,004e
LAGLagaKoen Snel206: B 4+A-finale [7]07:11,042e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)A-finale [6]06:30,775e
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4- (DK)A-finale [4]06:24,841e
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+ (EJK)halve-finale 1[2]06:09,222e
LAGLagaMats Wassink042: LEj 8+ (EJK)halve-finale 2[5]06:20,521e
LAGLagaRuben Visser203: O 2-voorwedstrijd 2[5]07:26,473e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)halve-finale 2[7]06:58,196e
LAGLagaKoen Snel206: B 4+voorwedstrijd 2[6]07:08,402e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle206: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:15,582e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)halve-finale 2[7]06:24,382e
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4- (DK)halve-finale 1[5]06:23,401e
LAGLaga 2Philip den Bremer205: B 1xvoorwedstrijd 3[7]07:59,263e
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot205: B 1xvoorwedstrijd 1[6]07:57,353e
LAGLagaRuben Visser103: N 2-A-finale [5]07:47,895e
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4- (DK)herkansing 1[4]07:01,963e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)halve-finale 1[2]07:35,534e
LAGLaga (SB) (p3)Conno Kuyt003: LSA 1x (NK)halve-finale 1[2]07:39,871e
LAGLagaLieke Michielsen044: LDEj 4* (EJK)herkansing 2[6]08:24,134e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle104: N 4+A-finale [2]07:42,095e
LAGLagaKoen Snel104: N 4+A-finale [4]07:30,253e
LAGLaga 2Wessel Schot101: O 4-A-finale [7]06:55,684e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)herkansing 1[4]07:32,733e
LAGLagaRuben Visser103: N 2-voorwedstrijd 1[3]08:03,821e
LAGLaga 4Job Hermans031: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 3[4]08:00,435e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 2[6]07:07,432e
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 2[3]07:03,791e
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 1[6]07:20,993e
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot102: N 1xvoorwedstrijd 3[6]08:25,103e
LAGLaga 3Philip den Bremer102: N 1xvoorwedstrijd 2[5]08:28,113e
LAGLaga 2Jurjan de Graaf102: N 1xvoorwedstrijd 1[6]08:54,773e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)herkansing 1[5]08:09,822e
LAGLagaLieke Michielsen044: LDEj 4* (EJK)voorwedstrijd 2[7]08:33,994e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle104: N 4+voorwedstrijd 2[3]07:55,583e
LAGLagaKoen Snel104: N 4+voorwedstrijd 2[4]07:49,701e
LAGLagaMats Wassink042: LEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[4]06:52,001e
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[7]06:36,942e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)voorwedstrijd 1[3]07:17,363e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)voorwedstrijd 4[3]07:40,392e
LAGLaga (SB) (p3)Conno Kuyt003: LSA 1x (NK)voorwedstrijd 4[5]07:49,052e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSjors de Rooij001: Oude VierA-finale [3]10:15,026e
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge AchtA-finale [1]06:16,513e
LAGLagaKoen Snel040: B 4+A-finale [1]07:16,553e
LAGLagaMats Wassink003: Lichte AchtA-finale [3]06:18,492e
LAGLagaNina Prins005: Lichte Dames VierA-finale [1]07:58,225e
LAGLaga 4Niek Moesker030: N 2-A-finale [6]07:18,385e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-A-finale [5]07:16,574e
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-A-finale [1]07:15,242e
LAGLaga 1Bart Spel020: O 4+A-finale [2]07:22,035e
LAGLaga 2Brecht Wartna020: O 4+A-finale [5]07:07,293e
LAGLagaSjors de Rooij001: Oude Viervoorwedstrijd 1[3]06:52,571e
LAGLagaMats Wassink003: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[4]06:29,791e
LAGLaga 1Bart Spel020: O 4+voorwedstrijd 2[2]07:12,992e
LAGLaga 2Brecht Wartna020: O 4+voorwedstrijd 1[4]07:08,222e
LAGLagaNina Prins005: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[6]07:58,553e
LAGLaga 3Bart de Vos030: N 2-voorwedstrijd 3[2]07:33,774e
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-voorwedstrijd 3[4]07:26,142e
LAGLaga 4Niek Moesker030: N 2-voorwedstrijd 2[3]07:29,172e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:26,812e
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge Achtvoorwedstrijd 4[5]06:18,902e
LAGLagaKoen Snel040: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:18,773e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaA.A. Draaijer116: LSA 8+ (NSK)A-finale [5]06:04,154e
LAGLagaKate Happee138: DB 8+A-finale [3]06:52,894e
LAGLaga 1A.A. Draaijer118: LO 4-A-finale [4]06:16,403e
LAGLagaDaan Sotiriadis120: LN 4-A-finale [7]06:44,894e
LAGLaga/Proteus/PampusThijs Lengkeek106: O 4-A-finale [3]06:18,061e
NERNereus 2Lisa Worner126: DSA 1xvoorwedstrijd 2[6]08:00,654e
LAGLaga 2Tim Rootliep109: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:35,444e
LAGLagaA.A. Draaijer116: LSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[4]06:15,991e
LAGLagaKate Happee138: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:01,712e
LAGLaga/VidarM.J.P. van de Ven134: DN 2-voorwedstrijd 1[3]08:17,404e
LAGLagaDaan Sotiriadis120: LN 4-voorwedstrijd 2[5]06:47,843e
LAGLaga/VidarM.J.P. van de Ven135: DN 2xvoorwedstrijd 1[4]08:23,794e
LAGLagaDaan Sotiriadis060: LN 2+A-finale [4]08:08,832e
LAGLagaM.I.S. van Rooij053: DSA 2+A-finale [4]08:46,513e
NERNereus/Skadi/Laga/PampusNiki van Sprang002: SA 4- (NSK)A-finale [3]06:02,352e
LAGLagaConno Kuyt008: LSA 1x (NSK)A-finale [4]07:04,072e
LAGLagaM.I.S. van Rooij017: DO 2-A-finale [6]07:53,203e
LAGLaga 2Nick Overkamp010: LO 2-A-finale [4]06:54,082e
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+A-finale [6]06:58,406e
LAGLagaR.G. Naeff052: LSA 2+A-finale [6]08:06,913e
NERNereus/Laga/VidarWouter Withagen002: SA 4- (NSK)voorwedstrijd 1[4]06:20,713e
NERNereus/Skadi/Laga/PampusNiki van Sprang002: SA 4- (NSK)voorwedstrijd 1[5]06:17,562e
LAGLagaM.I.S. van Rooij017: DO 2-voorwedstrijd 2[5]07:58,722e
LAGLagaConno Kuyt008: LSA 1x (NSK)voorwedstrijd 1[6]07:16,211e
LAGLaga 1Bram Dorsman011: LN 1xvoorwedstrijd 2[6]07:49,833e
LAGLaga 2T. Sanders011: LN 1xvoorwedstrijd 1[7]07:48,523e
LAGLaga 2Nick Overkamp010: LO 2-voorwedstrijd 1[5]07:17,441e
LAGLaga 3M.J.P. van de Ven018: DN 1xvoorwedstrijd 3[6]08:56,475e
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:48,502e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga-combiNiki van Sprang130: M 8+ (Aegon Open NK)A-finale [6]05:31,394e
LAGLaga/ProteusBart Lukkes114: LM 2x (Aegon Open NK)A-finale [2]06:25,954e
LAGLaga-combiNiki van Sprang130: M 8+ (Aegon Open NK)voorwedstrijd 1[1]05:43,273e
LAGLaga/ProteusBart Lukkes114: LM 2x (Aegon Open NK)voorwedstrijd 2[4]06:39,232e
LAGLagaA.A. Draaijer050: LMDev 4-A-finale [3]06:21,063e
LAGLagaNiek Moesker048: M 8+A-finale [1]05:53,426e
LAGLaga-combiNiki van Sprang046: BM 8+A-finale [2]05:37,811e
LAGLaga/ArgoTessa Hateren van029: BW 4- (Aegon Open NK)A-finale [3]06:57,873e
LAGLaga/ProteusBart Lukkes027: BLM 2x (Aegon Open NK)A-finale [3]06:28,422e
LAGLagaNick Overkamp011: BLM 2-A-finale [2]06:50,953e
LAGLagaNiek Moesker048: M 8+voorwedstrijd 1[3]05:45,473e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-A-finale [2]07:30,486e
LAGLagaKate Happee137: DB 8+A-finale [1]06:49,233e
LAGLaga/VidarM.J.P. van de Ven133: DN 2-A-finale [5]07:59,173e
LAGLagaM.N. Roelofsen113: LSA 2-A-finale [5]07:11,093e
LAGLaga/ArgoTessa Hateren van130: DO 4-A-finale [2]06:59,351e
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4-A-finale [4]06:32,594e
LAGLaga 2M.N. Roelofsen010: LO 2-A-finale [5]07:15,605e
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+A-finale [6]06:57,326e
LAGLaga/VidarM.J.P. van de Ven017: DO 2-A-finale [6]08:23,646e
LAGLagaM.I.S. van Rooij017: DO 2-A-finale [2]08:00,011e
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:35,621e
LAGLaga 2M.N. Roelofsen010: LO 2-voorwedstrijd 3[5]07:22,682e
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:06,533e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/PampusNiek Moesker104: SA 8+A-finale [3]06:22,216e
LAGLaga-combiThijs Lengkeek104: SA 8+A-finale [6]06:06,171e
LAGLaga 2L.W. Hidding127: DSA 2-A-finale [6]08:42,865e
LAGLaga 1Tim Rootliep109: N 2-A-finale [2]07:54,734e
LAGLagaKate Happee138: DB 8+A-finale [6]07:45,795e
LAGLagaA.A. Draaijer118: LO 4-A-finale [3]06:33,892e
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers134: DN 2-A-finale [7]08:27,906e
PROProteus/LagaBart Lukkes103: SA 2xA-finale [6]06:41,461e
LAGLagaDaan Sotiriadis121: LN 2-A-finale [7]07:53,945e
NERNereus/Vidar/NjordPieter Kruit106: O 4-A-finale [4]06:42,761e
LAGLaga-combiThijs Lengkeek104: SA 8+voorwedstrijd 3[5]05:58,181e
LAGLaga/PampusNiek Moesker104: SA 8+voorwedstrijd 1[5]06:04,302e
LAGLaga 1Tim Rootliep109: N 2-voorwedstrijd 2[4]07:34,643e
LAGLagaKate Happee138: DB 8+voorwedstrijd 1[6]06:58,062e
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers134: DN 2-voorwedstrijd 1[5]08:19,243e
LAGLagaDaan Sotiriadis121: LN 2-voorwedstrijd 1[4]07:34,253e
LAGLagaM.N. Roelofsen114: LSA 2-voorwedstrijd 2[6]07:17,435e
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4-A-finale [4]06:36,403e
LAGLaga 2L.W. Hidding017: DO 2-A-finale [5]08:10,945e
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+A-finale [2]06:46,775e
PROProteus/LagaBart Lukkes003: O 2-A-finale [5]07:00,272e
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:54,991e
LAGLaga 2L.W. Hidding017: DO 2-voorwedstrijd 2[7]08:31,741e
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers017: DO 2-voorwedstrijd 1[5]08:59,204e
LAGLaga 1R.C. Oosterloo006: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]07:21,475e
NERNereus/Vidar/NjordPieter Kruit002: SA 4-voorwedstrijd 1[6]06:54,783e
LAGLaga 1Daan Sotiriadis010: LO 2-voorwedstrijd 3[6]08:33,946e
LAGLaga 2M.N. Roelofsen010: LO 2-voorwedstrijd 3[5]08:11,155e
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]07:31,193e
PROProteus/LagaBart Lukkes003: O 2-voorwedstrijd 3[6]07:36,741e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/PelargosNiek Moesker104: SA 8+A-finale [6]05:51,694e
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers133: DN 2-A-finale [7]08:09,126e
LAGLagaL.W. Hidding126: DSA 2-A-finale [5]08:01,293e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-A-finale [3]07:14,703e
LAGLaga 2R.G. Naeff120: LN 2-A-finale [6]07:27,784e
LAGLaga/AegirMarieke Mulder137: DB 8+A-finale [2]06:51,255e
LAGLagaA.A. Draaijer117: LO 4-A-finale [7]06:24,393e
LAGLaga/PelargosNiek Moesker104: SA 8+voorwedstrijd 1[4]05:55,792e
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers133: DN 2-voorwedstrijd 2[3]08:16,393e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:16,822e
LAGLaga 1Jeroen Delfos120: LN 2-voorwedstrijd 2[5]07:47,114e
LAGLaga 2R.G. Naeff120: LN 2-voorwedstrijd 2[3]07:31,662e
LAGLaga/AegirMarieke Mulder137: DB 8+voorwedstrijd 2[7]06:48,283e
LAGLagaA.A. Draaijer117: LO 4-voorwedstrijd 2[3]06:30,593e
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4- (DK)A-finale [5]06:22,323e
LAGLaga 1Niek Moesker006: Dev 4- (DK)A-finale [2]06:21,094e
LAGLaga 1L.W. Hidding017: DO 2-A-finale [7]07:55,792e
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (EJK)B-finale [5]06:53,301e
LAGLagaL.C. Buys090: Ov1x (KNSRB Praeses overnaadse skiff, 500 meter)A-finale [3]
LAGLagaA.A. Draaijer013: LDev 4- (DK)voorwedstrijd 3[4]06:32,731e
LAGLaga 1Niek Moesker006: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 3[2]06:18,282e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo006: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 2[6]06:39,615e
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers017: DO 2-voorwedstrijd 2[3]08:14,154e
LAGLaga 1L.W. Hidding017: DO 2-voorwedstrijd 1[6]08:05,563e
LAGLagaR.G. Naeff010: LO 2-voorwedstrijd 2[7]07:35,545e
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[2]06:55,774e
LAGLaga 2Bram Dorsman003: O 2-voorwedstrijd 3[2]07:53,936e
LAGLaga 1Tim Rootliep003: O 2-voorwedstrijd 2[6]07:22,923e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)C-finale [2]03:29,562e
LAGLaga 1A.A. Draaijer013: LDev 4- (1000m Knock Out)C-finale [4]03:18,211e
LAGLaga 1A.A. Draaijer013: LDev 4- (1000m Knock Out)kwart-finale 4[3]03:20,222e
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 1[2]03:30,052e
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:28,698e
LAGLaga 2Daan Sotiriadis013: LDev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:29,7013e
LAGLaga 1A.A. Draaijer013: LDev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:20,116e
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers017: DO 2-voorwedstrijd 2[4]08:44,603e
LAGLagaMarieke Mulder137: DB 8+B-finale [3]07:03,052e
LAGLaga/VidarMarjolein Slegers133: DN 2-voorwedstrijd 1[3]08:11,982e
LAGLagaMarieke Mulder137: DB 8+voorwedstrijd 2[2]06:51,112e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/ProteusConno Kuyt103: SA 2xA-finale [3]07:17,601e
LAGLagaMarieke Mulder129: DSA 8+A-finale [5]07:41,295e
LAGLaga/Asopos/TritonM. Haagsma129: DSA 8+A-finale [4]07:19,242e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo106: O 4-A-finale [6]06:29,915e
LAGLagaA.A. Draaijer118: LO 4-A-finale [6]06:37,883e
LAGLagaSybren Zwetsloot105: O 1xA-finale [7]08:04,926e
LAGLagaSybren Zwetsloot105: O 1xvoorwedstrijd 2[5]07:50,543e
LAGLaga 1L.W. Hidding127: DSA 2-A-finale [5]08:14,112e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo106: O 4-voorwedstrijd 2[5]06:34,512e
LAGLagaBart de Vos050: SA 2-A-finale [5]08:21,363e
LAGLagaA.A. Draaijer008: LSA 1xA-finale [6]08:38,786e
LAGLagaConno Kuyt001: SA 1xA-finale [5]08:02,053e
LAGLaga 1Laurent Wilkens002: SA 4-A-finale [7]07:06,306e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo002: SA 4-A-finale [2]07:02,485e
LAGLaga 1L.W. Hidding017: DO 2-voorwedstrijd 2[7]08:37,334e
LAGLaga/VidarM.J.P. van de Ven017: DO 2-voorwedstrijd 1[3]09:19,364e
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot001: SA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:29,305e
LAGLagaConno Kuyt001: SA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:05,721e
LAGLagaA.A. Draaijer008: LSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:26,082e
LAGLaga 1Laurent Wilkens002: SA 4-voorwedstrijd 2[7]07:14,463e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo002: SA 4-voorwedstrijd 1[5]07:03,283e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Lisa Worner204: LDSA 1xA-finale [1]08:09,483e
LAGLagaD. van Laake104: SA 8+A-finale [2]06:27,831e
LAGLaga 2Richard Janssen107: LN 4+A-finale [2]07:20,393e
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+A-finale [2]07:13,503e
LAGLaga 2D. van Laake112: N 2-voorwedstrijd 2[6]07:26,842e
LAGLaga 1Menno Bezema112: N 2-voorwedstrijd 1[3]07:54,884e
LAGLagaBram Dorsman116: LB 1xvoorwedstrijd 2[1]08:14,311e
LAGLagaA.A. Draaijer110: LO 4-voorwedstrijd 2[4]06:47,161e
LAGLaga 2O.F.J. Siegelaar201: SA 1xhalve-finale 1[4]07:18,481e
LAGLagaConno Kuyt202: LSA 1xhalve-finale 1[5]07:18,383e
LAGLaga 1Sjors de Rooij205: SA 2-halve-finale 2[2]07:02,815e
LAGLaga 2L.W. Hidding207: DSA 2-halve-finale 1[1]08:10,486e
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+voorwedstrijd 1[4]
LAGLagaMarieke Mulder103: DB 8+voorwedstrijd 1[1]07:11,345e
LAGLaga 1A.A. Draaijer005: LDev 4-A-finale [5]07:45,441e
LAGLaga 1Amos Keijser201: SA 1xherkansing 3[3]09:42,394e
NERNereus 1Lisa Worner204: LDSA 1xherkansing 2[5]10:13,122e
LAGLaga 4D. van Laake205: SA 2-herkansing 2[2]08:57,694e
LAGLaga 3Leon van der Spek205: SA 2-herkansing 1[5]08:30,253e
LAGLaga 2L.W. Hidding207: DSA 2-herkansing [2]09:24,553e
LAGLagaMarieke Mulder003: DEj 8+A-finale [2]08:05,164e
LAGLaga 2Richard Janssen005: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:34,026e
LAGLaga 1A.A. Draaijer005: LDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:17,161e
LAGLaga 2Tim Rootliep004: Dev 4-voorwedstrijd 1[6]07:34,264e
LAGLaga 1Menno Bezema004: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]07:17,342e
LAGLagaBram Dorsman015: LN 1xvoorwedstrijd 2[3]08:12,413e
LAGLaga 2O.F.J. Siegelaar201: SA 1xvoorwedstrijd 3[4]07:52,901e
LAGLaga 1Amos Keijser201: SA 1xvoorwedstrijd 2[2]08:24,043e
LAGLagaConno Kuyt202: LSA 1xvoorwedstrijd 2[2]08:06,432e
NERNereus 1Lisa Worner204: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[3]08:57,484e
LAGLaga 1Sjors de Rooij205: SA 2-voorwedstrijd 6[4]07:30,502e
LAGLaga 3Leon van der Spek205: SA 2-voorwedstrijd 4[6]08:09,554e
LAGLaga 4D. van Laake205: SA 2-voorwedstrijd 1[4]07:58,004e
LAGLaga 2L.W. Hidding207: DSA 2-voorwedstrijd 2[3]08:55,585e
LAGLagaMarieke Mulder003: DEj 8+voorwedstrijd 3[5]07:41,502e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaThijs Lengkeek001: Oude VierA-finale [3]10:28,444e
LAGLagaLudger Oprinsen007: KNSRB Ov2+heat [3]02:21,241e
LAGLagaR.C. Oosterloo030: O 4+A-finale [2]06:48,823e
LAGLagaRichard Janssen043: LN 4+A-finale [4]07:13,124e
LAGLaga 1Leon van der Spek011: SA 2+A-finale [3]07:57,672e
LAGLagaAmos Keijser014: SA 1xA-finale [4]07:29,511e
LAGLagaA.A. Draaijer016: LSA 4-A-finale [3]06:36,971e
LAGLagaBram Dorsman053: LB 1xA-finale [1]07:59,012e
LAGLagaD. van Laake041: N 2-A-finale [5]07:24,283e
LAGLagaSybren Zwetsloot051: B 1xA-finale [3]08:10,416e
LAGLagaNathan Looye040: N 4+A-finale [1]07:11,346e
LAGLagaL.W. Hidding047: DN 2-A-finale [3]08:05,271e
LAGLagaThijs Lengkeek001: Oude Viervoorwedstrijd 1[5]06:44,691e
LAGLagaNathan Looye040: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:14,683e
LAGLagaMarieke Mulder004: Dames Achtvoorwedstrijd 2[4]07:12,014e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/GyasM.N. Roelofsen118: LO 4-A-finale [5]07:03,684e
LAGLagaJ.T. Franken120: LN 4-A-finale [7]07:13,804e
LAGLagaM.N. Roelofsen123: LB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:33,052e
LAGLagaJ.T. Franken120: LN 4-voorwedstrijd 1[3]07:22,383e
LAGLaga/Nereus/SkadiConno Kuyt002: SA 4- (NSK)A-finale [3]06:31,661e
LAGLagaM.N. Roelofsen010: LO 2-A-finale [3]07:53,906e
LAGLagaJ.T. Franken013: LDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:22,054e
LAGLagaM.N. Roelofsen010: LO 2-voorwedstrijd 1[4]07:18,892e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir-combiDaan Peeters129: LM 8+ (Aegon NK)A-finale [3]05:40,801e
LAGLagaSjors de Rooij109: M 4-A-finale [4]06:03,314e
LAGLagaM.N. Roelofsen111: LM 2-voorwedstrijd 1[4]07:06,604e
LAGLagaSjors de Rooij109: M 4-voorwedstrijd 1[1]06:13,421e
LAGLagaAschwin Brandt045: M 8+A-finale [3]05:44,383e
LAGLagaBas Buller027: M 4+A-finale [3]06:38,643e
LAGLaga/Nereus/SkadiConno Kuyt025: BLM 4-A-finale [3]06:10,071e
LAGLagaM.N. Roelofsen011: LM 2-voorwedstrijd 2[2]07:13,804e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1M.N. Roelofsen120: LN 2-A-finale [4]07:47,571e
LAGLagaJ.T. Franken123: LB 4+A-finale [3]07:35,011e
LAGLaga 1Aschwin Brandt103: SA 8+A-finale [7]06:02,962e
LAGLagaBas Buller107: O 4+A-finale [6]07:19,973e
SKASkadi/Laga/NereusConno Kuyt116: LSB 4- (NK)A-finale [5]06:47,741e
LAGLaga 1M.N. Roelofsen120: LN 2-voorwedstrijd 2[3]07:59,361e
LAGLaga 1Aschwin Brandt103: SA 8+voorwedstrijd 2[4]06:13,853e
LAGLagaBas Buller107: O 4+voorwedstrijd 1[3]07:06,872e
LAGLagaBas Buller004: SB 4+ (NK)A-finale [5]07:27,211e
LAGLagaJ.T. Franken019: LN 4+A-finale [3]07:44,234e
SKASkadi/Laga/NereusConno Kuyt002: SA 4-A-finale [5]06:51,625e
LAGLagaSjors de Rooij002: SA 4-A-finale [3]06:36,702e
LAGLaga 1Bas Buller009: N 4+A-finale [5]07:14,281e
LAGLagaP.H. Evers008: N 1xvoorwedstrijd 2[7]08:47,576e
LAGLagaJ.T. Franken019: LN 4+voorwedstrijd 1[3]07:52,152e
LAGLaga 1M.N. Roelofsen016: LO 2-voorwedstrijd 3[6]08:04,023e
LAGLaga 1Bas Buller009: N 4+voorwedstrijd 2[7]07:22,631e
SKASkadi/Laga/NereusConno Kuyt002: SA 4-voorwedstrijd 2[4]06:35,841e
LAGLagaSjors de Rooij002: SA 4-voorwedstrijd 1[5]06:44,102e
LAGLagaAmos Keijser006: O 2-voorwedstrijd 1[6]07:42,114e
LAGLagaAschwin Brandt001: SA 1xvoorwedstrijd 2[5]07:57,084e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Aschwin Brandt104: SA 8+A-finale [4]06:33,582e
LAGLaga-combiDaan Peeters104: SA 8+A-finale [3]06:29,911e
LAGLagaM.N. Roelofsen121: LN 2-A-finale [5]08:26,234e
LAGLagaJ.T. Franken124: LB 4+A-finale [4]08:09,443e
LAGLagaBas Buller108: N 4-A-finale [5]07:18,662e
NERNereus/Laga/SkadiConno Kuyt106: O 4-A-finale [3]07:09,861e
LAGLaga-combiDaan Peeters104: SA 8+voorwedstrijd 2[5]06:44,692e
LAGLaga 1Aschwin Brandt104: SA 8+voorwedstrijd 1[5]06:55,741e
LAGLagaM.N. Roelofsen121: LN 2-voorwedstrijd 2[3]08:31,951e
LAGLagaSybren Zwetsloot109: N 2-voorwedstrijd 1[5]09:55,256e
LAGLagaBas Buller006: Dev 4-A-finale [4]07:48,363e
LAGLaga 2Aschwin Brandt002: SA 4-A-finale [3]07:22,074e
NERNereus/Laga/SkadiConno Kuyt002: SA 4-A-finale [2]07:09,232e
LAGLaga 1Sjors de Rooij002: SA 4-A-finale [1]07:06,541e
LAGLagaM.N. Roelofsen010: LO 2-A-finale [4]08:45,733e
LAGLagaBas Buller006: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]07:20,302e
LAGLagaJ.T. Franken012: LN 4+voorwedstrijd 2[4]08:02,404e
LAGLagaM.N. Roelofsen010: LO 2-voorwedstrijd 1[7]08:13,091e
ARGArgo/LagaCoen Stalpers005: N 4+voorwedstrijd 2[6]07:49,335e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1M.N. Roelofsen121: LN 2-A-finale [3]07:32,491e
LAGLagaJ.T. Franken124: LB 4+B-finale [2]07:37,351e
LAGLaga 1M.N. Roelofsen121: LN 2-voorwedstrijd 1[3]07:45,041e
LAGLagaJ.T. Franken124: LB 4+voorwedstrijd 1[3]07:24,463e
LAGLagaSjors de Rooij006: Dev 4-A-finale [2]06:25,371e
LAGLagaJ.T. Franken012: LN 4+voorwedstrijd 2[2]07:18,033e
LAGLagaSjors de Rooij006: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]06:33,821e
LAGLaga 1M.N. Roelofsen010: LO 2-voorwedstrijd 2[4]07:15,213e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSjors de Rooij103: SA 8+ (Hoofdnr.)A-finale [5]05:58,924e
LAGLaga 1Aschwin Brandt106: O 2-A-finale [2]07:28,496e
LAGLagaLaurent Wilkens110: N 4-A-finale [2]06:42,356e
LAGLagaSjors de Rooij107: O 4-A-finale [7]06:24,651e
LAGLagaAmos Keijser108: N 1xA-finale [5]07:47,274e
LAGLagaLaurent Wilkens110: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:40,273e
LAGLaga 1Aschwin Brandt106: O 2-voorwedstrijd 3[4]07:19,942e
LAGLaga 2Sybren Zwetsloot106: O 2-voorwedstrijd 2[7]07:44,235e
LAGLaga 3Olivier Thijssens106: O 2-voorwedstrijd 1[6]07:32,163e
LAGLaga 2M.N. Roelofsen118: LO 2-voorwedstrijd 1[5]07:47,463e
LAGLagaAmos Keijser108: N 1xvoorwedstrijd 3[7]07:50,981e
LAGLaga 1W.H. Nijkamp109: N 2- (Verplaatst naar zaterdag)A-finale [3]08:17,374e
LAGLagaM.N. Roelofsen121: LN 2- (Verplaatst naar zaterdag)A-finale [4]08:14,104e
LAGLaga 2Laurent Wilkens006: Dev 4- (DK)B-finale [5]07:47,085e
LAGLaga 1Sjors de Rooij006: Dev 4- (DK)A-finale [3]06:51,261e
LAGLaga 2D.W.H. Meeuws109: N 2- (Verplaatst naar zaterdag)voorwedstrijd 3[4]08:47,684e
LAGLaga 1W.H. Nijkamp109: N 2- (Verplaatst naar zaterdag)voorwedstrijd 2[5]08:46,752e
LAGLagaJ.T. Franken014: LN 4+voorwedstrijd 1[6]07:52,324e
LAGLaga 2Laurent Wilkens006: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 1[7]07:05,325e
LAGLaga 1Sjors de Rooij006: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 1[2]06:44,601e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSjors de Rooij001: Oude VierA-finale [3]10:01,085e
LAGLagaBas Buller030: O 4+A-finale [5]06:50,471e
LAGLagaP.H. Evers011: SA 2+A-finale [4]07:48,972e
LAGLagaA.A. Draaijer031: O 2-A-finale [4]07:15,014e
LAGLagaJ.T. Franken052: LB 4+A-finale [2]07:09,113e
LAGLagaM.N. Roelofsen044: LN 2-A-finale [4]07:40,664e
LAGLagaLaurent Wilkens040: N 4+A-finale [3]06:52,732e
LAGLagaA.A. Draaijer031: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:27,011e
LAGLagaSjors de Rooij001: Oude Viervoorwedstrijd 2[4]06:40,371e
LAGLagaM.N. Roelofsen044: LN 2-voorwedstrijd 1[2]07:42,231e
LAGLagaD.W.H. Meeuws041: N 2-voorwedstrijd 1[3]08:08,113e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLaurent Wilkens003: H 3e divisie 8+time-trial 27:57,74e
LAGLagaAschwin Brandt002: H 2e divisie 8+time-trial 26:11,31e
LAGLagaM.N. Roelofsen005: LH 1e divisie 8+time-trial 28:30,85e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaM.N. Roelofsen091: SA 2- (Veld ook uitgeschreven op de zaterdag)time-trial 21:44,14e
LAGLaga/PelargosDirk Risselada076: LN 4+time-trial 20:08,94e
LAGLaga 1Laurent Wilkens065: SA 8+time-trial 17:37,01e
LAGLagaM. Dam041: LO 2-time-trial 12:42,13e
LAGLaga/PelargosDirk Risselada029: LB 4+time-trial 11:57,62e