M. van der Weide

181 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Joris Koopman118: LO 4-A-finale [5]06:45,865e
LAGLagaRuben Visser108: N 4-A-finale [5]06:46,736e
LAGLaga 1Bart Spel109: N 2-voorwedstrijd 3[2]07:48,816e
LAGLagaBrecht Wartna104: SA 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[3]06:12,714e
LAGLaga 2Guus Koppes162: N 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 2[5]08:12,085e
LAGLaga 1Rikus de Lange162: N 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 1[4]08:31,355e
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+B-finale [3]06:18,583e
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:31,906e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna137: MFm 8+A-finale [4]05:47,742e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+B-finale [2]06:13,151e
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+voorwedstrijd 3[1]06:29,655e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]06:03,723e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJoris Koopman120: LN 4-A-finale [5]06:45,333e
LAGLagaBrecht Wartna104: SA 8+voorwedstrijd 3[3]06:26,185e
LAGLagaJoris Koopman120: LN 4-voorwedstrijd 1[4]06:52,511e
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+B-finale [4]06:27,713e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+A-finale [4]06:06,452e
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:27,434e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+voorwedstrijd 1[7]06:23,741e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 3S.A. Siemensma120: LN 2-A-finale [3]07:13,592e
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+A-finale [6]05:58,991e
LAGLaga 3S.A. Siemensma120: LN 2-voorwedstrijd 1[3]07:22,982e
LAGLagaLukas Pragt122: LN 1xvoorwedstrijd 3[3]07:51,263e
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+voorwedstrijd 1[7]06:07,811e
LAGLagaBart Spel101: SA 2-voorwedstrijd 2[6]07:49,584e
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+ (EJK)B-finale [4]06:21,384e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+ (EJK)A-finale [7]06:01,883e
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 1[6]06:20,554e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[6]06:05,622e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJoris Koopman012: LN 4+A-finale [2]07:21,331e
LAGLaga 2S.A. Siemensma010: LO 2-voorwedstrijd 2[4]07:37,843e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:08,469e
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+A-finale [2]06:09,002e
LAGLagaJoris Koopman106: O 4+A-finale [3]07:05,253e
LAGLagaS.A. Siemensma120: LN 2-A-finale [4]07:15,502e
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:08,371e
LAGLagaS.A. Siemensma120: LN 2-voorwedstrijd 2[4]07:21,022e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2R. Verweij102: SA 2-voorwedstrijd 2[4]07:29,473e
LAGLaga 2R. Verweij003: O 2-voorwedstrijd 1[5]08:28,034e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaD. van Laake104: SA 8+A-finale [2]06:27,831e
LAGLaga 1Joris Koopman107: LN 4+A-finale [4]07:18,792e
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+A-finale [2]07:13,503e
LAGLaga 1Menno Bezema112: N 2-voorwedstrijd 1[3]07:54,884e
LAGLagaBrecht Wartna101: B 8+voorwedstrijd 3[3]06:24,272e
LAGLaga 1Sjors de Rooij205: SA 2-halve-finale 2[2]07:02,815e
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+voorwedstrijd 1[4]
LAGLagaBrecht Wartna001: Ej 8+A-finale [1]07:36,015e
LAGLaga 1Amos Keijser201: SA 1xherkansing 3[3]09:42,394e
LAGLaga 4D. van Laake205: SA 2-herkansing 2[2]08:57,694e
LAGLaga 3Leon van der Spek205: SA 2-herkansing 1[5]08:30,253e
LAGLagaJoris Koopman008: B 4+A-finale [5]08:14,181e
LAGLaga 2Tim Rootliep004: Dev 4-voorwedstrijd 1[6]07:34,264e
LAGLaga 1Menno Bezema004: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]07:17,342e
LAGLagaBrecht Wartna001: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]06:43,222e
LAGLaga 1Amos Keijser201: SA 1xvoorwedstrijd 2[2]08:24,043e
LAGLaga 1Sjors de Rooij205: SA 2-voorwedstrijd 6[4]07:30,502e
LAGLaga 3Leon van der Spek205: SA 2-voorwedstrijd 4[6]08:09,554e
LAGLaga 4D. van Laake205: SA 2-voorwedstrijd 1[4]07:58,004e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna002: Jonge AchtA-finale [2]06:19,254e
LAGLagaR.C. Oosterloo030: O 4+A-finale [2]06:48,823e
LAGLaga 1Leon van der Spek011: SA 2+A-finale [3]07:57,672e
LAGLagaAmos Keijser014: SA 1xA-finale [4]07:29,511e
LAGLagaD. van Laake041: N 2-A-finale [5]07:24,283e
LAGLagaSybren Zwetsloot051: B 1xA-finale [3]08:10,416e
LAGLagaNathan Looye040: N 4+A-finale [1]07:11,346e
LAGLagaS.A. Siemensma003: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[1]06:44,815e
LAGLagaNathan Looye040: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:14,683e
LAGLagaBrecht Wartna002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[4]06:25,842e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2H.S. Stuivenberg134: DN 2-A-finale [5]08:42,124e
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+A-finale [6]06:23,921e
LAGLaga 2J.P. van der Boog162: N 2+ (Platvoetbokaal)A-finale [5]08:14,581e
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+A-finale [6]07:23,444e
LAGLagaNathan Looye107: O 4+A-finale [6]07:43,795e
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-A-finale [3]07:50,533e
LAGLagaJ.P. van der Boog104: SA 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[5]06:37,934e
LAGLaga 2H.S. Stuivenberg134: DN 2-voorwedstrijd 2[3]08:53,141e
LAGLaga 1M.J.P. van de Ven134: DN 2-voorwedstrijd 1[3]09:42,165e
LAGLaga 1Bart de Vos162: N 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 2[4]09:19,654e
LAGLaga 2J.P. van der Boog162: N 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 1[6]08:15,291e
LAGLagaNathan Looye107: O 4+voorwedstrijd 1[5]07:09,442e
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+voorwedstrijd 2[7]07:16,432e
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-voorwedstrijd 1[6]07:35,762e
LAGLagaM.I.S. van Rooij133: DN 4-voorwedstrijd 1[4]07:47,614e
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+A-finale [5]06:34,454e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+A-finale [7]06:21,415e
ASOAsopos/LagaLaura Hennen021: DEj 8+A-finale [7]07:27,495e
LAGLagaJ. Ran020: DDev 4-B-finale [5]07:42,721e
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:16,391e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:06,272e
ASOAsopos/LagaLaura Hennen021: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:13,523e
LAGLagaJ. Ran020: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:35,464e
LAGLagaD. Hoogeveen005: N 4+voorwedstrijd 3[4]07:27,244e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.P. van der Boog136: MFm 8+A-finale [4]05:53,894e
LAGLagaMaarten Kröse134: LMFm 8+A-finale [2]06:02,383e
LAGLagaJ. Ran048: WDev 4-A-finale [1]07:09,256e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+A-finale [2]07:15,212e
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-A-finale [4]08:57,415e
LAGLagaM.I.S. van Rooij133: DN 4-voorwedstrijd 1[2]09:12,483e
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+A-finale [5]07:08,022e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+A-finale [2]06:36,541e
LAGLaga 2M.I.S. van Rooij020: DDev 4-B-finale [2]09:05,374e
LAGLaga 1J. Ran020: DDev 4-B-finale [3]08:38,442e
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:13,092e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+voorwedstrijd 1[1]06:48,672e
LAGLaga 1J. Ran020: DDev 4-voorwedstrijd 2[2]08:36,224e
LAGLaga 2M.I.S. van Rooij020: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]09:01,786e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+A-finale [6]06:35,952e
LAGLaga/Proteus/Skadi/OkeanosJ. Ran127: DSA 8+A-finale [5]07:29,144e
LAGLagaD. Hoogeveen111: B 4+A-finale [2]07:20,604e
LAGLagaJ. Ran164: DO 4-A-finale [2]07:45,082e
LAGLagaM.I.S. van Rooij133: DN 4-A-finale [2]07:57,384e
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+voorwedstrijd 1[4]06:42,002e
LAGLaga 2J.P. van der Boog103: SA 8+voorwedstrijd 1[2]06:19,394e
LAGLaga/Proteus/Skadi/OkeanosJ. Ran127: DSA 8+voorwedstrijd 1[3]07:15,951e
LAGLagaD. Hoogeveen111: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:27,863e
LAGLagaM.I.S. van Rooij133: DN 4-voorwedstrijd 2[5]08:06,463e
LAGLagaJ.P. van der Boog010: Ej 8+A-finale [5]06:29,764e
LAGLagaMaarten Kröse020: LEj 8+B-finale [4]06:38,791e
LAGLaga 2H.S. Stuivenberg027: DDev 4-B-finale [6]08:18,385e
LAGLaga 1J. Ran027: DDev 4-B-finale [5]07:59,531e
LAGLagaJ.P. van der Boog010: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]06:27,781e
LAGLagaMaarten Kröse020: LEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:47,274e
LAGLaga 2H.S. Stuivenberg027: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]08:30,545e
LAGLaga 1J. Ran027: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:52,724e
LAGLaga 2D. Hoogeveen009: N 4+voorwedstrijd 3[4]07:52,435e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+B-finale [4]
LAGLagaF.D. Cieraad131: DO 4-A-finale [4]08:10,171e
LAGLaga 2J.P. van der Boog104: SA 8+voorwedstrijd 1[7]07:08,774e
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+voorwedstrijd 1[5]08:49,974e
LAGLagaH.S. Stuivenberg133: DN 4-voorwedstrijd 2[4]09:01,814e
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+A-finale [2]07:28,681e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+A-finale [2]07:01,573e
LAGLaga 1H.S. Stuivenberg020: DDev 4-B-finale [4]09:15,664e
LAGLaga 2F.D. Cieraad020: DDev 4-B-finale [6]08:43,582e
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:16,572e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:51,142e
LAGLaga 1H.S. Stuivenberg020: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]08:21,644e
LAGLaga 2F.D. Cieraad020: DDev 4-voorwedstrijd 1[7]08:15,925e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+A-finale [2]06:31,522e
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+B-finale [3]07:25,723e
LAGLagaF.D. Cieraad131: DO 4-A-finale [2]07:26,592e
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+voorwedstrijd 2[1]06:26,881e
LAGLagaH.S. Stuivenberg133: DN 4-voorwedstrijd 2[2]07:50,733e
LAGLaga 2Bram Dorsman121: LN 2-voorwedstrijd 2[4]07:42,943e
LAGLagaD. Hoogeveen112: B 4+voorwedstrijd 1[2]07:16,373e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+ (1000m Knock Out)C-finale [3]03:04,582e
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4-A-finale [3]07:21,454e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 4[3]03:00,752e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 02:57,143e
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:04,889e
LAGLaga 2Bram Dorsman010: LO 2-voorwedstrijd 1[3]07:29,462e
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:11,771e
LAGLagaD. Hoogeveen005: N 4+voorwedstrijd 2[3]07:07,724e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.P. van der Boog112: B 8+A-finale [7]06:02,901e
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+A-finale [5]06:19,595e
LAGLagaD. Hoogeveen111: B 4+A-finale [6]07:08,364e
LAGLagaH.S. Stuivenberg135: DO 4+A-finale [4]07:58,821e
LAGLagaJ.P. van der Boog112: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:11,432e
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+voorwedstrijd 1[3]06:25,891e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+ (EJK)A-finale [3]06:32,364e
LAGLagaMaarten Kröse013: LEj 8+ (EJK)A-finale 06:36,142e
LAGLagaH.S. Stuivenberg018: DN 4+A-finale [2]08:36,291e
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)A-finale [1]07:57,321e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[5]06:56,392e
LAGLagaMaarten Kröse013: LEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[7]07:12,551e
LAGLagaD. Hoogeveen004: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:35,045e
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)voorwedstrijd 1[4]07:34,632e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.P. van der Boog002: Jonge AchtA-finale [5]06:11,992e
LAGLagaMaarten Kröse003: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[3]06:41,363e
LAGLagaH.S. Stuivenberg004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[6]07:18,585e
LAGLagaJ.P. van der Boog002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[6]06:22,591e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaH.S. Stuivenberg010: D 4e divisie 8+time-trial 32:16,610e
LAGLaga/NereusD. Hoogeveen004: H 4e divisie 8+time-trial 28:30,712e
LAGLagaJ.P. van der Boog004: H 4e divisie 8+time-trial 27:18,32e
LAGLagaRichard Janssen006: LH 4e divisie 8+time-trial 28:25,57e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NereusD. Hoogeveen067: B 8+time-trial 18:38,19e
LAGLaga/OrcaAriënne Mulder066: DSA 8+time-trial 18:53,01e
LAGLagaH.S. Stuivenberg063: DEj 8+time-trial 22:43,416e
LAGLagaRichard Janssen062: LEj 8+time-trial 19:55,98e
LAGLagaJ.P. van der Boog061: Ej 8+time-trial 19:28,85e
LAGLagaD. Hoogeveen028: B 4+time-trial 11:54,73e