Petra Custers

185 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Annemieke Efdee134: DB 2xA-finale [4]08:01,314e
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-A-finale [4]07:29,284e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-A-finale [7]07:26,492e
SKOSkøll 2Emma Jacobs134: DB 2xvoorwedstrijd 2[8]08:06,924e
SKOSkøll 1Annemieke Efdee134: DB 2xvoorwedstrijd 2[6]08:00,732e
SKOSkøllLuka van der Zwan326: DE 2- NSKvoorwedstrijd 2[5]08:48,584e
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-voorwedstrijd 2[6]08:08,432e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-voorwedstrijd 1[7]08:02,002e
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:44,544e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-A-finale [4]08:13,013e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-voorwedstrijd 1[7]07:15,854e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-voorwedstrijd 1[4]08:02,651e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:13,186e
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xvoorwedstrijd 1[7]08:40,555e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xA-finale [8]08:04,666e
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-A-finale [5]07:25,204e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-A-finale [8]07:20,562e
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-A-finale [5]07:47,591e
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xvoorwedstrijd 2[7]08:04,092e
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:44,305e
SKOSkøllLuka van der Zwan064: DE 2-A-finale [2]07:58,193e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:29,614e
SKOSkøllLuka van der Zwan064: DE 2-voorwedstrijd 2[7]08:14,593e
SKOSkøllZaida Rivai063: DE 1xvoorwedstrijd 2[8]08:51,887e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[8]08:03,446e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xA-finale [6]08:08,166e
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-A-finale [3]08:12,554e
SKOSkøllEmma Jacobs130: DGb 4-A-finale [2]07:26,392e
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xtime-trial 07:04,376e
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xtime-trial 07:54,639e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-A-finale [5]07:28,736e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-A-finale [4]07:54,623e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:17,312e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-voorwedstrijd 2[2]07:51,611e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:06,576e
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:53,514e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xA-finale [3]08:39,826e
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-A-finale [4]08:36,784e
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xvoorwedstrijd 1[6]11:36,674e
SKOSkøllEmma Jacobs130: DGb 4-A-finale [6]08:24,565e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-B-finale [6]08:04,753e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-A-finale [6]08:41,813e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xB-finale [3]08:44,643e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:25,194e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-lotingsrace [7]08:02,913e
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xvoorwedstrijd 1[6]09:07,786e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:20,316e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-B-finale [3]07:27,023e
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-voorwedstrijd 2[2]08:27,193e
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xvoorwedstrijd 1[4]10:36,114e
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xtime-trial 06:30,3813e
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-time-trial 05:43,956e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-voorwedstrijd 3[3]08:16,192e
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:55,843e
SKOSkøllRebecca Kole134: DB 2xvoorwedstrijd 2[1]08:43,622e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Emma Jacobs224: DG 4-A-finale [4]07:52,475e
SKOSkøllKatinka Krom218: DB 1xvoorwedstrijd 3[6]09:27,545e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan224: DG 4-voorwedstrijd 2[3]08:08,134e
SKOSkøll 1Emma Jacobs224: DG 4-voorwedstrijd 2[5]07:45,272e
SKOSkøll 1Emma Jacobs114: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]08:02,893e
SKOSkøll 2Luka van der Zwan114: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]08:32,065e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEmma Jacobs032: DB 4+A-finale [4]08:53,881e
SKOSkøllLuka van der Zwan025: DG 4+A-finale [1]09:18,555e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/SkøllSven Valstar154: HG 2+voorwedstrijd 1[6]09:27,023e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/PhocasLaurens Goderie110: HB 2xvoorwedstrijd 1[4]07:28,454e
SAUSaurus/PhocasLaurens Goderie008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:27,024e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusGerard van der Velden101: HE 1xA-finale [2]07:22,463e
SAUSaurus/PhocasCarsten van Rossum110: HB 2xvoorwedstrijd 2[2]07:26,493e
SAUSaurusGerard van der Velden101: HE 1xvoorwedstrijd 2[3]07:20,921e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/PhocasLaurens Goderie110: HB 2xA-finale [5]07:30,328e
SAUSaurusGerard van der Velden101: HE 1xA-finale [1]07:29,674e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusGerard van der Velden101: HE 1xA-finale [2]07:30,883e
SAUSaurusGerard van der Velden101: HE 1xvoorwedstrijd 1[5]

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusGerard van der Velden003: HE 1xC-finale [1]07:10,761e
SAUSaurusCamiel Coolen205: HG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:18,164e
SAUSaurusCamiel Coolen103: HDev 2xB-finale [4]07:48,961e
SAUSaurusCamiel Coolen103: HDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:54,644e
SAUSaurusGerard van der Velden003: HE 1xkwart-finale 1[1]07:51,314e
SAUSaurusGerard van der Velden003: HE 1xtime-trial 06:44,7517e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/Euros/GyasSteven Hoogeveen109: B 8+A-finale [3]05:55,201e
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4-A-finale [5]06:26,604e
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:34,392e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/Euros/MWC/PHOSteven Hoogeveen056: MI 8+A-finale [6]05:54,124e
SAUSaurus/Euros/MWC/PHOSteven Hoogeveen056: MI 8+voorwedstrijd 1[4]05:51,893e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/Maastrichtsche/VidarThomas de Bekker007: Dev 4-C-finale [1]03:10,274e
SAUSaurus/Maastrichtsche/VidarThomas de Bekker007: Dev 4-time-trial 03:08,558e
EUREuros/Saurus/MWC/PHOSteven Hoogeveen104: E 8+A-finale [3]06:00,503e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+A-finale [1]06:04,896e
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+voorwedstrijd 2[2]05:35,843e
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4-B-finale [4]06:21,723e
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]06:26,094e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/PhocasThomas de Bekker105: G 4-voorwedstrijd 2[5]06:25,705e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker104: G 4-voorwedstrijd 2[7]07:25,383e
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4-B-finale [6]07:46,014e
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker007: Dev 4-voorwedstrijd 1[6]07:22,923e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker251: G 4-voorwedstrijd 1[3]06:32,232e
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker104: Dev 4-B-finale [4]06:29,591e
SAUSaurus/MaastrichtscheThomas de Bekker104: Dev 4-voorwedstrijd 1[3]06:28,703e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/ArgoAlexander Pennings174: O 4xA-finale [2]06:25,505e
SAUSaurusAlexander Pennings060: B 1xA-finale [2]07:29,004e
SAUSaurusAlexander Pennings060: B 1xvoorwedstrijd 4[6]07:26,761e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusAlexander Pennings040: B 1xA-finale [4]07:25,102e
SAUSaurusAlexander Pennings040: B 1xvoorwedstrijd 1[6]07:25,512e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusJorn Ketelaars071: LB 1xB-finale [4]08:09,373e
SAUSaurusAlexander Pennings070: B 1xB-finale [3]07:57,341e
SAUSaurusJorn Ketelaars071: LB 1xvoorwedstrijd 2[4]07:57,033e
SAUSaurusAlexander Pennings070: B 1xvoorwedstrijd 2[3]07:41,163e
SAUSaurusJorn Ketelaars122: LN 1xB-finale [2]08:11,954e
SAUSaurusJorn Ketelaars122: LN 1xvoorwedstrijd 2[2]07:55,772e
SAUSaurusAlexander Pennings110: N 1xvoorwedstrijd 4[3]07:40,623e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus 2Alexander Pennings110: N 1xB-finale [5]07:37,504e
SAUSaurus 2Alexander Pennings110: N 1xvoorwedstrijd 1[6]07:43,002e
SAUSaurusJorn Ketelaars051: LB 1xvoorwedstrijd 3[5]07:45,984e
SAUSaurusAlexander Pennings050: B 1xvoorwedstrijd 1[3]07:38,474e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus 1Alexander Pennings110: N 1xB-finale [2]08:25,795e
SAUSaurusJorn Ketelaars109: N 2xA-finale [4]07:45,462e
SAUSaurusJorn Ketelaars119: LN 1xvoorwedstrijd 1[2]08:17,965e
SAUSaurus 1Alexander Pennings110: N 1xvoorwedstrijd 1[2]08:15,883e
SAUSaurusJorn Ketelaars071: LB 1xB-finale [1]07:50,603e
SAUSaurus 1Alexander Pennings070: B 1xA-finale [2]07:34,895e
SAUSaurusJorn Ketelaars071: LB 1xvoorwedstrijd 2[7]07:47,685e
SAUSaurus 1Alexander Pennings070: B 1xvoorwedstrijd 3[3]07:43,851e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusJorn Ketelaars119: LN 1xvoorwedstrijd 2[3]
SAUSaurusAlexander Pennings060: B 1xvoorwedstrijd 1[7]10:26,203e
SAUSaurusJorn Ketelaars061: LB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:59,665e