Nicos Starreveld

216 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+A-finale [4]07:03,054e
ORCOrca/AegirPelle Laken122: LHB 2xA-finale [2]06:58,912e
ORCOrca/TritonStijn Kanters120: LHG 2xA-finale [8]06:55,542e
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:14,932e
ORCOrca 3Pelle Laken013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[2]08:14,977e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+voorwedstrijd 1[8]07:08,526e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+A-finale [8]07:00,426e
ORCOrca 1Pelle Laken121: LHB 1xB-finale [7]07:46,035e
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]07:01,873e
ORCOrca 1Pelle Laken121: LHB 1xvoorwedstrijd 3[5]07:46,243e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+B-finale [5]07:13,922e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:25,305e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+B-finale [1]06:53,191e
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xA-finale [5]06:59,183e
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xA-finale [2]07:40,354e
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+time-trial 06:09,567e
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xtime-trial 06:49,534e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xA-finale [6]06:51,715e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xvoorwedstrijd 3[5]06:46,552e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:55,034e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+B-finale [4]07:47,701e
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+voorwedstrijd 2[7]07:31,805e
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xA-finale [4]07:28,402e
ORCOrca 2Pelle Laken121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[8]09:29,897e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xB-finale [5]07:04,602e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+A-finale [1]07:01,817e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:10,385e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+voorwedstrijd 2[1]07:07,784e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut029: DEj 8+B-finale [1]07:47,683e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xB-finale [3]07:36,602e
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut029: DEj 8+time-trial 05:29,508e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xtime-trial 05:36,746e
ORCOrcaPelle Laken120: LHG 2xA-finale [1]07:36,924e
ORCOrcaPelle Laken120: LHG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:41,762e
ORCOrca 2Kai Mos121: LHB 1xtime-trial 06:25,7212e
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut136: DB 8+time-trial 05:42,308e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut220: DB 8+A-finale [6]07:41,136e
ORCOrcaPelle Laken214: LHG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:29,554e
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut220: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:26,022e
ORCOrcaPelle Laken108: LHDev 2xvoorwedstrijd 4[5]07:44,453e
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut112: DEj 8+voorwedstrijd 3[3]07:29,506e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut005: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:26,803e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 3Marre Slikker101: DOnerv C4+A-finale [6]02:15,526e
ORCOrca 3Marre Slikker101: DOnerv C4+halve-finale 2[4]02:19,532e
ORCOrca 5Wieke Mouris101: DOnerv C4+halve-finale 1[1]02:26,933e
ORCOrca 3Marre Slikker101: DOnerv C4+kwart-finale 9[1]02:13,021e
ORCOrca 5Wieke Mouris101: DOnerv C4+kwart-finale 8[4]02:20,142e
ORCOrca 6Kathleen de Boer101: DOnerv C4+kwart-finale 3[5]02:33,796e
ORCOrca 4irma blonk101: DOnerv C4+herkansing 15[3]02:32,522e
ORCOrca 3Marre Slikker101: DOnerv C4+herkansing 12[4]02:27,201e
ORCOrca 6Kathleen de Boer101: DOnerv C4+herkansing 6[4]02:29,491e
ORCOrca 4irma blonk101: DOnerv C4+voorwedstrijd 24[2]02:31,932e
ORCOrca 6Kathleen de Boer101: DOnerv C4+voorwedstrijd 21[5]02:25,173e
ORCOrca 5Wieke Mouris101: DOnerv C4+voorwedstrijd 18[2]02:23,281e
ORCOrca 3Marre Slikker101: DOnerv C4+voorwedstrijd 12[5]02:25,732e
ORCOrcaHinke Oostveen003: D selectie 8+A-finale [5]07:29,142e
ORCOrcaHinke Oostveen003: D selectie 8+voorwedstrijd 3[1]07:18,311e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTim Donker110: HB 2xA-finale [6]08:01,074e
ORCOrcaTim Donker110: HB 2xvoorwedstrijd 2[6]07:43,611e
ORCOrcaMilou Hennekens050: DTal 8+A-finale [6]07:43,453e
ORCOrcaMilou Hennekens050: DTal 8+voorwedstrijd 1[7]07:30,951e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xA-finale [5]07:34,044e
ORCOrcaMyrna Brandt017: DG 1xA-finale [4]08:01,982e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xvoorwedstrijd 3[1]07:25,271e
ORCOrcaMyrna Brandt017: DG 1xvoorwedstrijd 4[1]08:25,001e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/LagaMarieke Mulder109: W 2xA-finale [5]07:19,623e
VIDVidar/Orca 2Jochem Hoekstra111: M 2xvoorwedstrijd 1[5]06:45,264e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xB-finale [4]07:15,361e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xvoorwedstrijd 2[2]07:25,402e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt147: E 1xA-finale [4]07:21,292e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt147: E 1xvoorwedstrijd 1[2]07:20,772e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/LagaMyrna Brandt124: DG 2xA-finale [5]07:14,961e
ORCOrcaTimon de Boer107: B 1xvoorwedstrijd 2[2]07:16,214e
ORCOrca/LagaMyrna Brandt124: DG 2xvoorwedstrijd 2[5]07:19,751e
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+A-finale [5]06:27,943e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xA-finale [5]07:16,753e
ORCOrcaMyrna Brandt017: DG 1xB-finale [3]08:02,684e
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:37,232e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt001: G 1xvoorwedstrijd 1[3]07:34,451e
ORCOrcaMyrna Brandt017: DG 1xvoorwedstrijd 4[3]08:17,052e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/LagaMyrna Brandt127: DG 2xA-finale [4]07:36,093e
ORCOrca/LagaMyrna Brandt127: DG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:40,471e
ORCOrca 1Timon de Boer001: G 1xvoorwedstrijd 3[5]07:47,256e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTimon de Boer106: G 2xA-finale [5]07:53,165e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt001: G 1xA-finale [6]09:24,095e
ORCOrca 2Timon de Boer001: G 1xB-finale [4]09:32,985e
ORCOrca 2Timon de Boer001: G 1xvoorwedstrijd 4[4]08:46,103e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt001: G 1xvoorwedstrijd 3[5]08:19,441e
ORCOrca 1Myrna Brandt017: DG 1xvoorwedstrijd 3[2]09:46,713e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Timon de Boer242: B 1xvoorwedstrijd 1[4]07:52,264e
ORCOrca 4Myrna Brandt011: DE 1xkwart-finale 2[1]08:30,726e
ORCOrca 4Myrna Brandt011: DE 1xtime-trial 07:46,9223e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMyrna Brandt029: DG 1xA-finale [4]08:47,801e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [6]07:57,011e
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 3[4]08:10,722e
ORCOrca 3Myrna Brandt020: DO 2-A-finale [4]07:51,104e
ORCOrca 3Myrna Brandt020: DO 2-voorwedstrijd 2[1]07:49,181e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [4]08:17,956e
ORCOrca 1Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 3[5]08:11,791e
ORCOrca 2Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:37,484e
ORCOrca 1Myrna Brandt173: DO 1xA-finale [2]08:10,196e
ORCOrca 2Loes Verkuil173: DO 1xvoorwedstrijd 1[3]08:28,214e
ORCOrca 1Myrna Brandt173: DO 1xvoorwedstrijd 1[5]08:20,333e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Myrna Brandt017: DSA 1xA-finale [4]08:48,044e
ORCOrca 3Loes Verkuil017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:42,724e
ORCOrca 2Myrna Brandt017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]08:22,782e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [3]08:21,973e
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 4[4]08:40,114e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 3[1]08:20,531e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [4]08:20,454e
ORCOrca 3Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 3[5]08:39,886e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 2[6]08:15,231e
ORCOrcaLoes Verkuil021: DN 2xA-finale [4]07:41,701e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xA-finale [6]09:12,433e
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xB-finale [3]09:19,994e
ORCOrca 2Myrna Brandt134: DN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:40,661e
ORCOrca 1Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:53,854e
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xB-finale [6]08:20,992e
ORCOrca 1Loes Verkuil072: DB 1xvoorwedstrijd 1[7]08:33,724e
ORCOrca 1Myrna Brandt017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]08:23,664e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1xC-finale [3]
ORCOrca 2Loes Verkuil134: DN 1xvoorwedstrijd 2[4]
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xA-finale [7]
ORCOrcaLoes Verkuil062: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]11:31,743e
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1xherkansing 1[7]10:46,755e
ORCOrca 2Myrna Brandt203: DSA 1xtime-trial 09:01,6815e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Loes Verkuil035: DN 1xA-finale [3]09:38,554e
ORCOrca 1Myrna Brandt035: DN 1xA-finale [2]09:10,212e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMaud Kerstholt063: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:48,676e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xA-finale [3]09:49,743e
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:08,781e
ORCOrcaMaud Kerstholt140: LDN 1xA-finale [2]08:53,463e
ORCOrcaMaud Kerstholt140: LDN 1xvoorwedstrijd 1[4]09:06,081e