Wessel Schot

118 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Michiel Goderie101: E 2- (NSK)A-finale [2]07:13,765e
LAGLaga 1Floris Doorn105: G 4+A-finale [3]06:48,784e
LAGLagaGuus Koppes106: G 2xA-finale [6]06:57,083e
LAGLaga 1Michiel Goderie101: E 2- (NSK)voorwedstrijd 2[6]07:10,912e
LAGLaga/PelargosJens Keijser105: G 4+voorwedstrijd 4[4]06:36,813e
LAGLaga 1Floris Doorn105: G 4+voorwedstrijd 3[4]06:38,701e
LAGLaga 2Tim Rootliep003: B 2xA-finale [1]07:09,973e
LAGLaga 2Tim Rootliep003: B 2xvoorwedstrijd 2[4]07:18,473e
LAGLagaFloris Doorn007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[2]06:50,604e
LAGLaga 4Jens Keijser004: G 2-voorwedstrijd 2[3]07:36,035e
LAGLaga 2Michiel Goderie004: G 2-voorwedstrijd 2[4]07:24,323e
LAGLaga 3Max Wink004: G 2-voorwedstrijd 1[6]07:59,826e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-B-finale [3]07:08,963e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-voorwedstrijd 2[3]07:17,623e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Julius van der Veldt107: B 1xvoorwedstrijd 4[6]07:11,464e
LAGLagaFloris Doorn206: G 4+A-finale [6]06:43,086e
LAGLaga 1Julius van der Veldt001: G 1xB-finale [6]07:31,695e
LAGLagaFloris Doorn206: G 4+voorwedstrijd 2[6]06:47,002e
LAGLaga 1Julius van der Veldt001: G 1xvoorwedstrijd 3[3]08:14,084e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Julius van der Veldt108: B 1xvoorwedstrijd 3[6]07:46,094e
LAGLaga 2Jens Keijser105: G 4-voorwedstrijd 1[3]06:58,055e
LAGLaga 1Fengwei An105: G 4-voorwedstrijd 1[7]06:42,794e
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [3]06:35,836e
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [8]06:34,465e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-A-finale [8]07:02,335e
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[4]06:30,874e
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[8]06:42,624e
LAGLaga 1Julius van der Veldt001: G 1xvoorwedstrijd 2[7]07:53,686e
LAGLaga 2Michiel Goderie004: G 2-voorwedstrijd 1[7]07:24,634e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-voorwedstrijd 1[5]07:21,523e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Floris Doorn103: E 8+A-finale [8]07:05,685e
LAGLaga 1Julius van der Veldt107: B 1xvoorwedstrijd 2[5]08:31,194e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-voorwedstrijd 2[6]07:58,564e
LAGLaga 3Casper Mulder101: E 2-voorwedstrijd 1[8]08:29,045e
LAGLaga 1Floris Doorn104: G 4-voorwedstrijd 3[8]07:48,185e
LAGLaga 2Max Wink104: G 4-voorwedstrijd 3[6]07:30,633e
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [1]07:42,013e
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[2]07:33,604e
LAGLaga 2Max Wink007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[3]07:31,885e
LAGLaga 2Julius van der Veldt001: G 1xvoorwedstrijd 3[3]08:58,215e
LAGLaga 2Casper Mulder004: G 2-voorwedstrijd 3[7]08:12,484e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-voorwedstrijd 2[4]07:49,323e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Casper Mulder205: G 2-A-finale [4]07:26,156e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge205: G 2-A-finale [5]07:06,383e
LAGLaga 1Julius van der Veldt242: B 1xvoorwedstrijd 4[2]07:51,835e
LAGLaga 1Floris Doorn251: G 4-voorwedstrijd 4[5]06:58,285e
LAGLaga 2Max Wink251: G 4-voorwedstrijd 2[3]06:54,504e
LAGLaga 1Floris Doorn104: Dev 4- (Dev)B-finale [2]06:41,355e
LAGLaga 1Floris Doorn104: Dev 4- (Dev)voorwedstrijd 3[6]06:37,514e
LAGLaga 2Max Wink104: Dev 4- (Dev)voorwedstrijd 1[5]06:44,505e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge001: E 2- (NK)kwart-finale 4[1]07:25,436e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge001: E 2- (NK)time-trial 06:48,4221e