Menno Bezema

125 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Koen de Koningh104: HE 8+A-finale [3]05:51,365e
LAGLaga 2Koen de Koningh104: HE 8+voorwedstrijd 2[5]05:52,253e
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-B-finale [3]06:26,031e
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-voorwedstrijd 2[7]06:30,435e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HE 8+B-finale [1]05:50,801e
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HE 8+time-trial 05:10,527e
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-voorwedstrijd 2[4]06:17,874e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaMenno Bezema105: HG 4-A-finale [3]06:36,001e
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-A-finale [4]06:40,462e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 3Menno Bezema102: HE 2-A-finale [3]07:34,051e
LAGLaga 3Menno Bezema102: HE 2-voorwedstrijd 3[4]07:22,811e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Lars Lipman209: HE 8+A-finale [1]06:10,433e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-B-finale [2]07:02,181e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-halve-finale 2[5]07:07,784e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-time-trial 06:27,587e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierA-finale [7]10:16,753e
LAGLagaLars Lipman001: Oude Viervoorwedstrijd 1[5]07:14,653e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+A-finale [3]07:17,882e
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+time-trial 06:34,272e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge002: HE 4-A-finale [5]06:11,363e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-A-finale [2]06:20,072e
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-voorwedstrijd 1[3]06:27,921e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge102: HE 2-A-finale [1]07:07,753e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+A-finale [3]06:08,313e
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-A-finale [6]07:19,555e
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+voorwedstrijd 2[1]06:09,752e
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-voorwedstrijd 1[5]07:17,463e
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-A-finale [4]07:00,793e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NereusRalf Rienks209: HE 8+A-finale [5]05:42,273e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-C-finale [1]07:10,885e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-herkansing 1[1]07:28,344e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-time-trial 06:32,9115e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaMenno Bezema010: HE 2+A-finale [2]08:06,654e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge139: M 4+A-finale [2]06:20,421e
LAGLagaRoelant Feldbrugge029: M 4+A-finale [4]06:19,112e
LAGLagaRoelant Feldbrugge029: M 4+voorwedstrijd 2[3]06:22,501e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge206: G 4+A-finale [2]06:29,411e
AEGAegir/LagaNiek Moesker002: E 4-A-finale [4]06:16,831e
LAGLagaRoelant Feldbrugge206: G 4+voorwedstrijd 1[3]06:37,141e
LAGLagaFlavio Garrisi106: G 4+A-finale [2]06:29,081e
LAGLagaFlavio Garrisi106: G 4+voorwedstrijd 1[2]06:33,301e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Niek Moesker004: G 2-A-finale [5]06:49,264e
LAGLaga 2Niek Moesker004: G 2-voorwedstrijd 2[1]06:57,162e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 3Laurent Wilkens105: G 4-A-finale [5]06:24,286e
LAGLaga 3Laurent Wilkens105: G 4-voorwedstrijd 2[7]06:17,271e
LAGLaga 3Niek Moesker004: G 2-A-finale [4]06:52,624e
LAGLaga 3Niek Moesker004: G 2-voorwedstrijd 2[7]06:57,662e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Menno Bezema101: E 2-A-finale [8]07:55,445e
LAGLaga 1Menno Bezema101: E 2-voorwedstrijd 1[5]07:43,393e
LAGLaga 4Menno Bezema004: G 2-A-finale [5]08:02,703e
LAGLaga 4Menno Bezema004: G 2-voorwedstrijd 2[7]07:40,771e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 3Niek Moesker001: E 2-C-finale [6]06:51,252e
LAGLaga 3Niek Moesker001: E 2-kwart-finale 3[6]07:01,154e
LAGLaga 3Niek Moesker001: E 2-time-trial 06:40,6819e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Menno Bezema022: G 2-A-finale [3]07:16,601e
LAGLaga 2Menno Bezema022: G 2-voorwedstrijd 2[1]07:18,611e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+A-finale [3]05:41,602e
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+voorwedstrijd 2[4]05:49,261e
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-A-finale [2]06:56,991e
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-voorwedstrijd 3[5]06:53,081e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/ProteusLaurent Wilkens105: O 4-A-finale [3]06:04,441e
LAGLaga/SkadiLaurent Wilkens002: SA 4- A-finale [4]06:08,792e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/SkadiLaurent Wilkens002: SA 4-A-finale [4]

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+A-finale [6]06:00,655e
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+voorwedstrijd 2[1]06:06,513e
LAGLagaLaurent Wilkens032: M 4-voorwedstrijd 2[4]06:13,594e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Menno Bezema101: SA 2-voorwedstrijd 1[5]07:11,285e
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-A-finale [1]07:07,785e
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,032e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+A-finale [5]03:39,401e
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+halve-finale 1[6]03:39,431e
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4-A-finale [3]06:13,053e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLaurent Wilkens104: SA 8+A-finale [4]
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2-D-finale [4]
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2-kwart-finale 1[7]08:29,805e
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2-time-trial 07:35,0221e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+A-finale [4]07:24,191e
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:54,231e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge046: M 8+A-finale [2]06:14,772e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)B-finale [3]05:54,831e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[2]05:54,994e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Wessel Schot104: SA 8+A-finale [5]06:00,682e
LAGLagaBart de Vos006: N 4+A-finale [3]07:39,462e
LAGLagaBart de Vos006: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:20,782e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaGuus Koppes106: O 4+A-finale [4]06:46,531e
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-A-finale [6]06:48,206e
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]06:40,212e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 8+A-finale [3]06:26,334e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-A-finale [6]06:30,775e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-halve-finale 2[7]06:24,382e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]07:07,432e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-A-finale [5]07:16,574e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:26,812e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2R.C. Oosterloo106: O 4-A-finale [6]06:29,915e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo106: O 4-voorwedstrijd 2[5]06:34,512e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo002: SA 4-A-finale [2]07:02,485e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo002: SA 4-voorwedstrijd 1[5]07:03,283e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Menno Bezema112: N 2-voorwedstrijd 1[3]07:54,884e
LAGLaga 1Menno Bezema004: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]07:17,342e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaR.C. Oosterloo030: O 4+A-finale [2]06:48,823e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaNathan Looye107: O 4+A-finale [6]07:43,795e
LAGLagaJ.P. van der Boog104: SA 8+voorwedstrijd 1[5]06:37,934e
LAGLagaNathan Looye107: O 4+voorwedstrijd 1[5]07:09,442e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+A-finale [7]06:21,415e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:06,272e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.P. van der Boog136: MFm 8+A-finale [4]05:53,894e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+A-finale [2]06:36,541e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+voorwedstrijd 1[1]06:48,672e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2J.P. van der Boog103: SA 8+voorwedstrijd 1[2]06:19,394e
LAGLagaJ.P. van der Boog010: Ej 8+A-finale [5]06:29,764e
LAGLagaJ.P. van der Boog010: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]06:27,781e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2J.P. van der Boog104: SA 8+voorwedstrijd 1[7]07:08,774e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+A-finale [2]07:01,573e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:51,142e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+C-finale [3]03:04,582e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+kwart-finale 4[3]03:00,752e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+time-trial 02:57,143e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.P. van der Boog112: B 8+A-finale [7]06:02,901e
LAGLagaJ.P. van der Boog112: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:11,432e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+A-finale [3]06:32,364e
LAGLagaJ.P. van der Boog007: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:56,392e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.P. van der Boog002: Jonge AchtA-finale [5]06:11,992e
LAGLagaJ.P. van der Boog002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[6]06:22,591e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.P. van der Boog004: H 4e divisie 8+time-trial 27:18,32e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.P. van der Boog061: Ej 8+time-trial 19:28,85e