Tim Rootliep

87 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaGuus Koppes106: G 2xA-finale [6]06:57,083e
LAGLaga 2Tim Rootliep003: B 2xA-finale [1]07:09,973e
LAGLaga 2Tim Rootliep003: B 2xvoorwedstrijd 2[4]07:18,473e
LAGLaga 1Guus Koppes004: G 2-voorwedstrijd 1[1]07:03,113e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Guus Koppes107: M 2-voorwedstrijd 2[1]06:52,864e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-B-finale [3]07:08,963e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-voorwedstrijd 2[3]07:17,623e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo/LagaRoelant Feldbrugge104: G 4-B-finale [3]06:20,593e
ARGArgo/LagaRoelant Feldbrugge104: G 4-voorwedstrijd 1[4]06:22,464e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo/LagaRoelant Feldbrugge105: G 4-voorwedstrijd 3[3]06:27,654e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-A-finale [8]07:02,335e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-voorwedstrijd 1[5]07:21,523e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-voorwedstrijd 2[6]07:58,564e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-voorwedstrijd 2[4]07:49,323e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge205: G 2-A-finale [5]07:06,383e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge001: E 2- (NK)kwart-finale 4[1]07:25,436e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge001: E 2- (NK)time-trial 06:48,4221e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+A-finale [4]06:30,682e
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+voorwedstrijd 1[5]06:37,801e
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-A-finale [6]07:09,064e
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,722e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-A-finale [3]07:03,375e
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:00,502e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-A-finale [1]07:08,561e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-voorwedstrijd 4[4]07:02,921e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+A-finale [5]06:18,616e
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+voorwedstrijd 1[4]06:23,423e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLars Lipman107: N 4-A-finale [2]06:36,506e
LAGLagaLars Lipman107: N 4-voorwedstrijd 3[6]06:35,221e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4- (Development Klassement)A-finale [4]06:37,406e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[4]06:28,172e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Lars Lipman105: O 4-A-finale [2]06:54,773e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-A-finale [2]06:44,165e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-voorwedstrijd 3[7]06:27,882e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)C-finale [7]
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)kwart-finale 2[7]08:09,985e
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)time-trial 07:27,8817e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/TritonRoelant Feldbrugge161: SA 2+A-finale [2]07:38,401e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge046: M 8+A-finale [2]06:14,772e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)B-finale [3]05:54,831e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[2]05:54,994e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Wessel Schot104: SA 8+A-finale [5]06:00,682e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-A-finale [3]07:10,294e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]07:25,511e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+A-finale [4]05:53,063e
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+voorwedstrijd 1[6]06:06,031e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-B-finale [2]06:35,081e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:36,154e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 8+A-finale [3]06:26,334e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)A-finale [6]06:30,775e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)halve-finale 2[7]06:24,382e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 2[6]07:07,432e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-A-finale [1]07:15,242e
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-voorwedstrijd 3[4]07:26,142e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Tim Rootliep109: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:35,444e
LAGLaga/TrompRoelant Feldbrugge005: N 4+voorwedstrijd 2[5]06:52,433e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTromp/LagaRoelant Feldbrugge024: M 4+A-finale [4]06:29,532e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-A-finale [2]07:30,486e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Tim Rootliep109: N 2-A-finale [2]07:54,734e
LAGLaga 1Tim Rootliep109: N 2-voorwedstrijd 2[4]07:34,643e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-A-finale [3]07:14,703e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:16,822e
LAGLaga 1Tim Rootliep003: O 2-voorwedstrijd 2[6]07:22,923e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+A-finale [2]07:13,503e
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+voorwedstrijd 1[4]
LAGLaga 2Tim Rootliep004: Dev 4-voorwedstrijd 1[6]07:34,264e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaNathan Looye040: N 4+A-finale [1]07:11,346e
LAGLagaNathan Looye040: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:14,683e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/TritonDaan Sotiriadis124: LB 4+A-finale [4]07:22,651e
LAGLaga/TritonDaan Sotiriadis124: LB 4+voorwedstrijd 2[5]07:27,501e
LAGLaga/TritonDaan Sotiriadis012: LN 4+A-finale [4]07:20,832e
LAGLaga/TritonDaan Sotiriadis012: LN 4+voorwedstrijd 2[3]07:10,781e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+A-finale [6]06:35,952e
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+voorwedstrijd 1[4]06:42,002e
LAGLagaMaarten Kröse020: LEj 8+B-finale [4]06:38,791e
LAGLagaMaarten Kröse020: LEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:47,274e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+A-finale [2]06:31,522e
LAGLagaMaarten Kröse125: LB 8+voorwedstrijd 2[1]06:26,881e
LAGLagaMaarten Kröse014: LEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:04,889e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+A-finale [5]06:19,595e
LAGLagaMaarten Kröse124: LB 8+voorwedstrijd 1[3]06:25,891e
LAGLagaMaarten Kröse013: LEj 8+ (EJK)A-finale 06:36,142e
LAGLagaMaarten Kröse013: LEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[7]07:12,551e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PHOPhocas/LagaHarm Winters003: Lichte AchtA-finale [5]06:16,272e
PHOPhocas/LagaHarm Winters003: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[4]06:21,791e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRichard Janssen006: LH 4e divisie 8+time-trial 28:25,57e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRichard Janssen062: LEj 8+time-trial 19:55,98e