Jente Janssen

178 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Orca/VidarLars Lipman103: HE 4xA-finale [7]06:38,851e
LAGLagaLars Lipman108: HG 2xA-finale [8]07:22,541e
LAGLagaEdwin van der Maarel006: HG 4xA-finale [3]06:37,822e
LAGLaga 2Lars Lipman052: HG 2xA-finale [2]07:01,541e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xB-finale [2]08:19,662e
LAGLaga/BaslerWiebe Veenstra110: BM 2xA-finale [1]07:40,206e
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+A-finale [3]07:17,882e
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xhalve-finale A/B 1[2]08:49,775e
LAGLaga/BaslerWiebe Veenstra110: BM 2xtime-trial 06:57,326e
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+time-trial 06:34,272e
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xherkansing [1]08:36,001e
LAGLagaLars Lipman033: BM 1xA-finale [2]08:12,633e
LAGLaga (P2)Edwin van der Maarel054: MDev 2xA-finale [4]07:41,083e
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xvoorwedstrijd 2[3]07:59,364e
LAGLagaLars Lipman033: BM 1xvoorwedstrijd 2[1]08:13,101e
LAGLaga (P2)Edwin van der Maarel054: MDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:20,372e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaEdwin van der Maarel108: HG 2xA-finale [5]06:51,156e
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xA-finale [5]07:12,306e
LAGLagaEdwin van der Maarel108: HG 2xvoorwedstrijd 2[2]06:46,402e
LAGLaga 1Lars Lipman101: HE 1xvoorwedstrijd 3[4]07:16,734e
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xvoorwedstrijd 3[3]07:07,402e
LAGLagaRoelant Feldbrugge002: HE 4-A-finale [5]06:11,363e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xB-finale [5]06:49,642e
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xA-finale [2]06:24,173e
LAGLaga/PampusNiki Sprang001: HE 2xA-finale [4]06:14,431e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[4]06:41,753e
LAGLaga/PampusNiki Sprang001: HE 2xvoorwedstrijd 2[3]06:36,391e
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xvoorwedstrijd 1[5]06:32,912e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xA-finale [2]03:29,532e
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-A-finale [2]06:20,072e
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xA-finale [2]06:40,451e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xhalve-finale 2[2]03:19,941e
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-voorwedstrijd 1[3]06:27,921e
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xvoorwedstrijd 1[4]06:35,651e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xtime-trial 03:16,512e
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xA-finale [4]07:23,414e
LAGLaga 1Lars Lipman101: HE 1xvoorwedstrijd 2[4]07:35,264e
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xvoorwedstrijd 2[2]07:21,822e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge102: HE 2-A-finale [1]07:07,753e
LAGLaga 1Edwin van der Maarel108: HG 2xA-finale [8]06:58,174e
LAGLaga 2Ralf Rienks108: HG 2xA-finale [7]06:43,801e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xA-finale [4]07:04,412e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:10,691e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+A-finale [3]06:08,313e
LAGLagaEdwin van der Maarel110: HB 2xA-finale [3]07:13,001e
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-A-finale [6]07:19,555e
LAGLagaLars Lipman108: HG 2xA-finale [3]06:53,741e
LAGLaga 2Flavio Garrisi109: HB 1xA-finale [1]07:41,853e
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+voorwedstrijd 2[1]06:09,752e
LAGLagaEdwin van der Maarel110: HB 2xvoorwedstrijd 2[4]07:17,151e
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-voorwedstrijd 1[5]07:17,463e
LAGLaga 2Flavio Garrisi109: HB 1xvoorwedstrijd 4[1]07:49,182e
LAGLaga 1Flavio Garrisi003: HG 1xA-finale [2]08:30,507e
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-A-finale [4]07:00,793e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xA-finale [4]07:29,913e
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xA-finale [5]07:08,351e
LAGLaga 1Flavio Garrisi003: HG 1xvoorwedstrijd 1[1]08:08,634e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:15,013e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NereusRalf Rienks209: HE 8+A-finale [5]05:42,273e
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans204: HG 2-A-finale [6]07:03,531e
LAGLagaEdwin van der Maarel205: HG 2xA-finale [4]06:51,823e
LAGLaga 1Flavio Garrisi201: HB 1xA-finale [1]07:28,805e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-C-finale [1]07:10,885e
LAGLaga 1 (p6)Amos Keijser003: HE 1xA-finale [5]06:59,664e
LAGLaga 3 (SB)Lars Lipman003: HE 1xC-finale [5]07:21,485e
LAGLaga 2Louis Stolper003: HE 1xC-finale [3]07:15,314e
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans204: HG 2-voorwedstrijd 1[3]07:21,491e
LAGLagaEdwin van der Maarel205: HG 2xvoorwedstrijd 1[6]07:03,942e
LAGLaga 1Flavio Garrisi201: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]07:43,312e
LAGLagaEdwin van der Maarel103: HDev 2xA-finale [5]07:29,624e
LAGLaga 1 (p6)Amos Keijser003: HE 1xhalve-finale 1[4]07:48,353e
LAGLagaEdwin van der Maarel103: HDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:37,372e
LAGLaga 2Louis Stolper003: HE 1xkwart-finale 4[1]07:58,194e
LAGLaga 1 (p6)Amos Keijser003: HE 1xkwart-finale 3[3]07:47,201e
LAGLaga 3 (SB)Lars Lipman003: HE 1xkwart-finale 2[1]07:51,175e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-herkansing 1[1]07:28,344e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-time-trial 06:32,9115e
LAGLaga 2Louis Stolper003: HE 1xtime-trial 06:49,9421e
LAGLaga 3 (SB)Lars Lipman003: HE 1xtime-trial 06:45,0518e
LAGLaga 1 (p6)Amos Keijser003: HE 1xtime-trial 06:32,153e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaAmos Keijser001: Oude VierA-finale [3]10:13,134e
LAGLagaMenno Bezema010: HE 2+A-finale [2]08:06,654e
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans022: HG 2-A-finale [2]07:31,231e
LAGLagaAmos Keijser001: Oude Viervoorwedstrijd 2[5]06:39,361e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+A-finale [3]05:41,602e
LAGLagaRoelant Feldbrugge109: N 2xA-finale [6]06:40,341e
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+A-finale [4]06:30,682e
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+voorwedstrijd 2[4]05:49,261e
LAGLagaRoelant Feldbrugge109: N 2xvoorwedstrijd 2[5]06:47,983e
LAGLaga 2Wout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 3[3]06:44,824e
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+voorwedstrijd 1[5]06:37,801e
LAGLagaRalf Rienks060: B 1xA-finale [4]07:20,921e
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4-A-finale [6]06:14,345e
LAGLagaRoelant Feldbrugge005: N 2xA-finale [1]06:42,221e
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-A-finale [6]07:09,064e
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-A-finale [2]06:56,991e
LAGLagaRalf Rienks060: B 1xvoorwedstrijd 2[6]07:19,281e
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4-voorwedstrijd 1[5]06:12,053e
LAGLaga (NSK)Amos Keijser001: SA 1xvoorwedstrijd 1[3]07:19,442e
LAGLagaRoelant Feldbrugge005: N 2xvoorwedstrijd 1[3]06:57,783e
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-voorwedstrijd 3[5]06:53,081e
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,722e
LAGLaga 1Wout Lohle006: N 4+voorwedstrijd 4[1]06:40,842e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJan-Willem Hurkmans108: N 2-A-finale [6]07:03,481e
LAGLagaLouis Stolper109: N 2xA-finale [4]06:46,422e
LAGLaga 2Wout Lohle106: O 4+A-finale [1]06:47,315e
LAGLaga/ProteusLaurent Wilkens105: O 4-A-finale [3]06:04,441e
LAGLagaJan-Willem Hurkmans108: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:06,892e
LAGLaga 2Wout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 2[3]06:46,383e
LAGLagaRoelant Feldbrugge007: Dev 4-A-finale [5]06:10,331e
LAGLaga/SkadiLaurent Wilkens002: SA 4- A-finale [4]06:08,792e
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-A-finale [3]07:03,375e
LAGLagaRoelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:10,211e
LAGLaga 3Jan-Willem Hurkmans004: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:03,223e
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:00,502e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+voorwedstrijd 1[3]06:48,174e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4-A-finale [1]
LAGLaga/SkadiLaurent Wilkens002: SA 4-A-finale [4]
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+B-finale [3]07:13,063e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4-halve-finale 1[2]
LAGLaga 2Lars Lipman007: Dev 4-time-trial 03:11,429e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4-time-trial 03:03,121e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+time-trial 07:01,477e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-A-finale [1]07:08,561e
LAGLagaRoelant Feldbrugge105: O 4-A-finale [4]06:17,921e
LAGLagaWout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:56,904e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-voorwedstrijd 4[4]07:02,921e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+A-finale [6]06:00,655e
LAGLagaAmos Keijser120: M 1xhalve-finale A/B 1[5]07:36,184e
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+voorwedstrijd 2[1]06:06,513e
LAGLagaRoelant Feldbrugge050: MDev 4-A-finale [2]06:25,151e
LAGLagaLars Lipman029: M 4+A-finale [5]06:55,864e
LAGLagaRoelant Feldbrugge019: BM 4-A-finale [1]06:46,281e
LAGLagaAmos Keijser120: M 1xvoorwedstrijd 3[1]07:25,412e
LAGLagaLaurent Wilkens032: M 4-voorwedstrijd 2[4]06:13,594e
LAGLagaLars Lipman029: M 4+voorwedstrijd 1[4]06:44,492e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLars Lipman107: N 4-A-finale [2]06:36,506e
LAGLaga 1Jens Keijser105: O 4-A-finale [4]06:41,445e
LAGLagaRikus de Lange108: N 2-voorwedstrijd 2[6]07:31,894e
LAGLaga 1Laurent Wilkens101: SA 2-voorwedstrijd 2[3]07:17,026e
LAGLaga 2Menno Bezema101: SA 2-voorwedstrijd 1[5]07:11,285e
LAGLagaLars Lipman107: N 4-voorwedstrijd 3[6]06:35,221e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-A-finale [4]06:37,406e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xA-finale [1]07:07,172e
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-A-finale [1]07:07,785e
LAGLaga 1Laurent Wilkens004: O 2-A-finale [3]07:01,712e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xvoorwedstrijd 2[2]07:13,841e
LAGLaga 4Niek Moesker004: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:04,763e
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,032e
LAGLaga 2Rikus de Lange004: O 2-voorwedstrijd 1[4]07:53,585e
LAGLaga 1Laurent Wilkens004: O 2-voorwedstrijd 1[5]07:09,331e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]06:28,172e
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4-voorwedstrijd 2[1]06:41,396e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+A-finale [5]03:39,401e
LAGLaga 1Jens Keijser105: O 4-A-finale [4]06:58,014e
LAGLaga 2Lars Lipman105: O 4-A-finale [2]06:54,773e
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+halve-finale 1[6]03:39,431e
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 2+halve-finale 1[5]04:46,182e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-A-finale [2]06:44,165e
LAGLaga 3Roelant Feldbrugge007: Dev 4-A-finale [3]06:29,362e
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4-A-finale [3]06:13,053e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xA-finale [3]07:05,041e
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]06:45,875e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-voorwedstrijd 3[7]06:27,882e
LAGLaga 3Roelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 3[6]06:24,591e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xvoorwedstrijd 1[7]07:17,941e
LAGLagaRikus de Lange004: O 2-voorwedstrijd 1[6]07:36,244e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn006: H Ov4+A-finale [2]08:03,391e
LAGLagaFloris Doorn006: H Ov4+time-trial 07:40,231e