Guus Koppes

85 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudok/Pantha Rei/LagaIngeborg Dijkstra160: Bedr 8+ (Bedrijfsroeiklassement)A-finale [6]06:36,831e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+A-finale [3]07:17,882e
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+time-trial 06:34,272e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge002: HE 4-A-finale [5]06:11,363e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Jan Hurkmans002: HE 4-A-finale [2]06:20,072e
LAGLaga 1Jan Hurkmans002: HE 4-voorwedstrijd 1[3]06:27,921e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+A-finale [3]06:08,313e
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-A-finale [6]07:19,555e
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+voorwedstrijd 2[1]06:09,752e
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-voorwedstrijd 1[5]07:17,463e
LAGLaga 2Jan Hurkmans002: HE 4-A-finale [4]07:00,793e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NereusRalf Rienks209: HE 8+A-finale [5]05:42,273e
LAGLaga 2Jan Hurkmans204: HG 2-A-finale [6]07:03,531e
LAGLaga 2Jan Hurkmans204: HG 2-voorwedstrijd 1[3]07:21,491e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Jan Hurkmans022: HG 2-A-finale [2]07:31,231e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaGuus Koppes106: G 2xA-finale [6]06:57,083e
LAGLaga 1Guus Koppes001: G 1xvoorwedstrijd 2[3]07:40,462e
LAGLaga 1Guus Koppes004: G 2-voorwedstrijd 1[1]07:03,113e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Guus Koppes107: M 2-voorwedstrijd 2[1]06:52,864e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 3Guus Koppes001: G 1xA-finale [4]07:27,913e
LAGLaga 3Guus Koppes001: G 1xvoorwedstrijd 3[4]07:26,121e
LAGLaga 2Guus Koppes108: B 1xA-finale [3]07:20,981e
LAGLaga 2Guus Koppes108: B 1xvoorwedstrijd 3[4]07:34,691e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 3Guus Koppes107: B 1xB-finale [5]07:35,143e
LAGLaga 3Guus Koppes107: B 1xvoorwedstrijd 1[1]07:03,552e
LAGLaga/VidarLars Lipman206: G 4+voorwedstrijd 1[5]06:38,773e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 4Guus Koppes108: B 1xB-finale [3]08:03,692e
LAGLaga 4Guus Koppes108: B 1xvoorwedstrijd 3[7]07:30,673e
LAGLaga 2Guus Koppes001: G 1xvoorwedstrijd 3[6]07:41,215e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+A-finale [4]06:30,682e
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+voorwedstrijd 1[5]06:37,801e
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-A-finale [6]07:09,064e
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,722e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-A-finale [3]07:03,375e
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:00,502e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Lars Lipman007: Dev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:11,429e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-A-finale [1]07:08,561e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-voorwedstrijd 4[4]07:02,921e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+A-finale [5]06:18,616e
GYAGyas/LagaRoelant Feldbrugge131: M 8+voorwedstrijd 1[4]06:23,423e
LAGLagaLars Lipman029: M 4+A-finale [5]06:55,864e
LAGLagaLars Lipman029: M 4+voorwedstrijd 1[4]06:44,492e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLars Lipman107: N 4-A-finale [2]06:36,506e
LAGLagaLars Lipman107: N 4-voorwedstrijd 3[6]06:35,221e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4- (Development Klassement)A-finale [4]06:37,406e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[4]06:28,172e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Lars Lipman105: O 4-A-finale [2]06:54,773e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-A-finale [2]06:44,165e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-voorwedstrijd 3[7]06:27,882e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)C-finale [7]
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)kwart-finale 2[7]08:09,985e
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)time-trial 07:27,8817e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge046: M 8+A-finale [2]06:14,772e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)B-finale [3]05:54,831e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[2]05:54,994e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Wessel Schot104: SA 8+A-finale [5]06:00,682e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-A-finale [3]07:10,294e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]07:25,511e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaGuus Koppes106: O 4+A-finale [4]06:46,531e
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-A-finale [6]06:48,206e
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]06:40,212e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)A-finale [6]06:30,775e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)halve-finale 2[7]06:24,382e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 2[6]07:07,432e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-A-finale [1]07:15,242e
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-voorwedstrijd 3[4]07:26,142e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna104: SA 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[3]06:12,714e
LAGLaga 2Guus Koppes162: N 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 2[5]08:12,085e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+A-finale [4]06:04,624e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+voorwedstrijd 3[5]06:01,921e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna137: MFm 8+A-finale [4]05:47,742e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+B-finale [2]06:13,151e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]06:03,723e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+A-finale [4]06:06,452e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+voorwedstrijd 1[7]06:23,741e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+A-finale [6]05:58,991e
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+voorwedstrijd 1[7]06:07,811e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+ (EJK)A-finale [7]06:01,883e
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[6]06:05,622e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna007: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:08,469e
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+A-finale [2]06:09,002e
LAGLagaBrecht Wartna112: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:08,371e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna101: B 8+voorwedstrijd 3[3]06:24,272e
LAGLagaBrecht Wartna001: Ej 8+A-finale [1]07:36,015e
LAGLagaBrecht Wartna001: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]06:43,222e