Berjan Waanders

156 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/TritonHuub Stassen116: LHE 8+A-finale [5]06:42,222e
SKASkadi/TritonBen van Brussel103: HE 4xA-finale [8]06:53,183e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xvoorwedstrijd 2[5]08:08,793e
SKASkadiHuub Stassen114: LHE 2-voorwedstrijd 2[4]08:16,084e
SKASkadi 1 (NSK)Pieter Verweij102: HE 2-A-finale [3]08:05,936e
SKASkadiPieter Labaar053: LHG 2xA-finale [3]07:59,775e
SKASkadiLeander Geschiere015: LHG 4xA-finale [4]07:08,165e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/LagaHuub Stassen158: LM 8+A-finale [2]06:49,335e
SKASkadi/TritonBen van Brussel112: LM 2xA-finale [4]07:32,451e
SKASkadi/TritonBen van Brussel112: LM 2xtime-trial 06:54,731e
SKASkadiHuub Stassen055: LMDev 4-A-finale [5]07:46,456e
SKASkadiPieter Verweij052: LMDev 2xB-finale [4]08:57,224e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder052: LMDev 2xB-finale [1]08:18,141e
SKASkadi/TritonBen van Brussel019: BLM 2xA-finale [3]07:25,983e
SKASkadiHuub Stassen055: LMDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:08,903e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder052: LMDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:45,184e
SKASkadiPieter Verweij052: LMDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:11,935e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xA-finale [4]06:50,602e
SKASkadi/TritonHuub Stassen116: LHE 8+A-finale [4]06:01,092e
TRITriton/SkadiLeander Geschiere120: LHG 2xA-finale [3]06:34,572e
SKASkadiHuub Stassen118: LHGb 4-A-finale [4]06:26,114e
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xvoorwedstrijd 2[6]07:23,005e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xvoorwedstrijd 1[3]06:58,721e
TRITriton/SkadiLeander Geschiere120: LHG 2xvoorwedstrijd 1[5]06:42,541e
SKASkadiHuub Stassen118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[4]06:31,591e
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4-A-finale [2]06:24,286e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xB-finale [2]07:20,775e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xB-finale [5]07:08,614e
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[1]06:22,802e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:04,555e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:20,245e
TRITriton/SkadiLeander Geschiere001: HE 2xvoorwedstrijd 2[5]06:42,034e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4-C-finale [2]03:08,932e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xC-finale [4]03:26,854e
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xvoorwedstrijd 2[2]06:47,083e
SKASkadiHuub Stassen017: LHDev 4-time-trial 03:07,795e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xtime-trial 03:29,9414e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xtime-trial 03:26,668e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xA-finale [1]07:07,072e
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xA-finale [4]06:47,012e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xvoorwedstrijd 3[4]07:05,992e
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xvoorwedstrijd 1[2]07:26,813e
SKASkadiHuub Stassen118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[2]06:33,232e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xA-finale [8]07:44,587e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xA-finale [4]07:32,424e
SKASkadiLeander Geschiere113: LHE 1xA-finale [2]07:34,604e
SKASkadiFloris Hondmann117: LHG 4-A-finale [5]07:02,105e
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4-B-finale [3]06:53,171e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xA-finale [2]07:17,746e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xB-finale [3]07:39,634e
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xA-finale [2]07:37,581e
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:48,393e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:37,126e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:17,073e
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[6]07:58,103e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris Hondmann117: LHG 4-A-finale [5]06:49,593e
SKASkadiLeander Geschiere113: LHE 1xA-finale [1]07:40,593e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder122: LHB 2xvoorwedstrijd 2[5]07:25,704e
SKASkadiPieter Verweij122: LHB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:44,824e
SKASkadiLeander Geschiere113: LHE 1xvoorwedstrijd 1[4]07:48,783e
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4-A-finale [1]07:34,316e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xA-finale [5]07:45,023e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xB-finale [5]08:21,674e
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xA-finale [8]07:57,461e
SKASkadiFloris Hondmann017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:13,103e
SKASkadiPieter Verweij016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:49,535e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:29,072e
SKASkadiLeander Geschiere013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:54,391e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1xA-finale [5]07:21,876e
SKASkadiFloris Hondmann216: LHG 4-A-finale [5]06:35,342e
SKASkadiPieter Verweij214: LHG 2xvoorwedstrijd 1[2]07:45,585e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder214: LHG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:31,564e
SKASkadiPieter Verweij108: LHDev 2xB-finale [6]08:01,575e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder108: LHDev 2xB-finale [1]07:33,551e
SKASkadiFloris Hondmann109: LHDev 4-A-finale [4]06:53,042e
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1xhalve-finale 2[1]07:48,053e
SKASkadiFloris Hondmann109: LHDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:04,381e
SKASkadi/LagaCamiel Schreuder108: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:12,216e
SKASkadiPieter Verweij108: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]08:37,026e
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1xkwart-finale 4[3]08:08,803e
SKASkadi (SB)Leander Geschiere007: LHE 1xtime-trial 06:45,995e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonStijn Kanters145: LE 1xA-finale [6]07:10,191e
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2xA-finale [5]06:51,201e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonStijn Kanters123: LM 1xA-finale [5]07:10,911e
TRITritonStijn Kanters123: LM 1xvoorwedstrijd 1[5]07:15,281e
TRITriton 1Stijn Kanters022: BLM 1xA-finale [2]07:10,602e
TRITriton 1Stijn Kanters022: BLM 1xvoorwedstrijd 1[5]07:23,362e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2xA-finale [3]03:20,441e
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2xhalve-finale 1[3]03:22,291e
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2xtime-trial 03:15,441e
TRITriton 1Stijn Kanters149: LE 1xA-finale [2]07:24,773e
TRITriton 2Melle le Fevre149: LE 1xvoorwedstrijd 2[4]07:34,342e
TRITriton 1Stijn Kanters149: LE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:27,142e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 2Melle le Fevre115: LG 2xA-finale [5]06:40,403e
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2xA-finale [3]06:42,251e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 2Melle le Fevre149: LE 1xA-finale [6]07:49,843e
TRITriton 1Stijn Kanters149: LE 1xA-finale [5]07:40,862e
TRITritonStijn Kanters013: LDev 2xA-finale [5]06:44,661e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonMelle le Fevre145: LE 1xA-finale [7]08:31,733e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt003: B 2xA-finale [2]07:55,271e
TRITriton 4Melle le Fevre009: LG 1xA-finale [5]08:43,356e
TRITriton 3Stijn Kanters009: LG 1xA-finale [6]08:31,012e
TRITriton 3Stijn Kanters009: LG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:24,471e
TRITriton 4Melle le Fevre009: LG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:18,521e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonWessel Dam212: LG 2xA-finale [1]07:00,022e
TRITriton 2 (SB)Stijn Kanters007: LE 1xC-finale [5]07:33,975e
TRITritonWessel Dam212: LG 2xvoorwedstrijd 1[4]
TRITritonWessel Dam112: LDev 2xA-finale [3]07:02,091e
TRITritonWessel Dam112: LDev 2xvoorwedstrijd 2[3]
TRITriton 2 (SB)Stijn Kanters007: LE 1xkwart-finale 4[6]07:26,614e
TRITriton 2 (SB)Stijn Kanters007: LE 1xtime-trial 07:03,8821e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonWessel Dam031: LG 2xA-finale [5]07:15,551e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirReint Beuling117: LO 4-A-finale [4]06:22,932e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-A-finale [4]06:24,602e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:35,071e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirReint Beuling117: LO 4-A-finale [3]06:16,042e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-A-finale [5]06:18,442e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:23,211e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-A-finale [3]
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-halve-finale 2[2]
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-time-trial 03:07,833e
AEGAegirReint Beuling105: O 4-A-finale [1]06:34,864e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirReint Beuling049: LMDev 4-A-finale [1]06:44,391e
AEGAegirReint Beuling018: BLM 4-A-finale [5]07:07,325e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonWessel Dam116: LSA 8+A-finale [4]
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-A-finale [5]06:20,661e
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-voorwedstrijd 1[4]06:27,431e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-A-finale [2]06:19,382e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:29,981e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-A-finale [4]06:48,611e
AEGAegirReint Beuling122: LN 4-voorwedstrijd 2[4]06:41,791e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-A-finale [3]06:37,812e
AEGAegirReint Beuling015: LDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:35,731e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWietse van Blitterswijk253: LDev 4-time-trial 06:53,354e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWietse van Blitterswijk018: LSA 4-A-finale [1]07:28,962e
AEGAegirReint Beuling030: N 2-A-finale [2]07:51,241e
AEGAegirReint Beuling030: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:30,762e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloris Kalk005: Ov4+voorwedstrijd 3[1]08:26,344e