Casper Janse

222 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKyra Rikhof136: DB 8+voorwedstrijd 2[6]07:46,146e
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xvoorwedstrijd 2[7]10:00,775e
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster026: DDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 2[5]09:11,408e
VIDVidar 3Amber Raadschilders031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[4]09:08,996e
VIDVidar 2Jill Manders031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[7]09:00,537e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xvoorwedstrijd 2[7]08:38,114e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xA-finale [5]08:40,354e
VIDVidarAmber Raadschilders139: LDGb 2xtime-trial 07:18,317e
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xtime-trial 07:36,104e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[6]07:38,225e
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster022: DG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:34,493e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xA-finale [3]09:08,412e
VIDVidarRuby van Schaik153: LDE 1xA-finale [6]09:18,716e
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xvoorwedstrijd 2[4]09:57,503e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]08:22,638e
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xB-finale [7]09:22,252e
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster022: DG 1xB-finale [3]09:11,221e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[2]07:43,742e
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[6]08:47,055e
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster022: DG 1xvoorwedstrijd 2[7]08:40,954e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)B-finale [1]08:19,503e
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xtime-trial 06:56,7113e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)time-trial 06:12,598e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders141: LDB 4*A-finale [4]08:17,831e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders141: LDB 4*voorwedstrijd 3[2]09:11,951e
VIDVidarGabrielle Rebecca Foster133: DB 1xvoorwedstrijd 1[2]10:36,323e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 1Amber Raadschilders026: DG 2xA-finale [5]10:54,276e
VIDVidar 1Amber Raadschilders026: DG 2xvoorwedstrijd 1[5]09:29,883e
VIDVidar 2Gabrielle Rebecca Foster013: DE 1xvoorwedstrijd 1[5]09:45,644e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarMeike Van der Meulen004: D selectie 4*B-finale [4]08:35,004e
VIDVidarMeike Van der Meulen004: D selectie 4*voorwedstrijd 2[2]08:24,913e
VIDVidarEveline de Veld003: D selectie 8+voorwedstrijd 2[6]07:48,115e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/Gyas/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+ (NSK)A-finale [6]06:12,551e
VIDVidarDogus Koker101: HE 1x (NSK)A-finale [7]08:05,333e
SKASkadi/Gyas/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[6]06:27,721e
VIDVidar/OrcaJochem Kostelijk006: HG 4xA-finale [4]06:27,711e
VIDVidarMeike Van der Meulen050: DTal 8+voorwedstrijd 3[6]07:54,325e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+ (Aegon Open National Championship)A-finale [6]06:21,271e
VIDVidarDogus Koker120: M 1x (Holland Beker)B-finale [4]08:09,621e
VIDVidarDogus Koker120: M 1x (Holland Beker)halve-finale A/B 1[4]08:39,134e
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+ (Aegon Open National Championship)time-trial 05:50,461e
VIDVidarDogus Koker120: M 1x (Holland Beker)voorwedstrijd 2[2]07:43,772e
VIDVidarMax Menten035: LM 1xvoorwedstrijd 1[5]08:57,536e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarDogus Koker101: HE 1xA-finale [4]07:11,095e
VIDVidarDogus Koker101: HE 1xvoorwedstrijd 3[2]07:05,901e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/GyasJochem Kostelijk002: HE 4-A-finale [1]06:22,463e
VIDVidarKoen van Brussel001: HE 2xA-finale [4]06:48,724e
VIDVidar/GyasJochem Kostelijk002: HE 4-voorwedstrijd 2[3]06:20,752e
VIDVidarKoen van Brussel001: HE 2xvoorwedstrijd 2[3]06:43,062e
VIDVidar 2Dogus Koker101: HE 1xA-finale [3]07:16,922e
VIDVidar 1Max Menten101: HE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:45,984e
VIDVidar 2Dogus Koker101: HE 1xvoorwedstrijd 1[4]07:24,071e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Skadi/GyasJoris Faas104: HE 8+A-finale [3]06:05,401e
VIDVidarDogus Koker101: HE 1xA-finale [2]07:35,306e
GYAGyas/VidarJochem Kostelijk002: HE 4-A-finale [6]06:35,873e
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel001: HE 2xA-finale [3]06:58,334e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKoen van Brussel120: LHG 2xA-finale [5]07:06,053e
VIDVidarJochem Kostelijk108: HG 2xA-finale [6]06:56,012e
VIDVidarMax Menten113: LHE 1xA-finale [6]07:43,934e
VIDVidarMax Menten113: LHE 1xvoorwedstrijd 2[2]07:37,953e
VIDVidar 2Jochem Kostelijk003: HG 1xA-finale [6]08:11,762e
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: HG 1xB-finale [4]08:41,183e
VIDVidarDogus Koker006: HG 4xA-finale [4]06:49,471e
VIDVidarMax Menten013: LHG 1xA-finale [3]08:17,846e
VIDVidar/AsoposKoen van Brussel001: HE 2xA-finale [3]07:12,323e
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: HG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:18,626e
VIDVidar 2Jochem Kostelijk003: HG 1xvoorwedstrijd 2[6]08:02,121e
VIDVidarMax Menten013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[6]07:59,503e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 1Jochem Kostelijk003: HE 1x (NK)C-finale [4]07:15,293e
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1x (NK)B-finale [4]07:15,014e
VIDVidar (SB)Max Menten007: LHE 1x (NK)C-finale [6]07:21,652e
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1x (NK)halve-finale 1[6]07:53,865e
VIDVidar (SB)Max Menten007: LHE 1x (NK)kwart-finale 4[6]08:16,085e
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1x (NK)kwart-finale 1[2]08:15,853e
VIDVidar 1Jochem Kostelijk003: HE 1x (NK)kwart-finale 3[1]07:59,164e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra003: HE 1x (NK)kwart-finale 1[6]08:11,386e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra003: HE 1x (NK)time-trial 06:54,0724e
VIDVidar 1Jochem Kostelijk003: HE 1x (NK)time-trial 06:45,3719e
VIDVidar (SB)Max Menten007: LHE 1x (NK)time-trial 07:00,4220e
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1x (NK)time-trial 06:47,889e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarJeppe Komdeur001: Oude Viervoorwedstrijd 1[2]06:52,664e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarJochem Hoekstra107: B 1xA-finale [3]07:33,391e
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel018: G 4-A-finale [4]06:40,741e
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel015: G 2-A-finale [2]07:05,551e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/VidarSander de Graaf101: E 2- (NSK)A-finale [4]06:45,501e
VIDVidarDogus Koker102: E 4xvoorwedstrijd 2[5]06:18,172e
VIDVidarJochem Hoekstra107: B 1xvoorwedstrijd 2[2]07:25,962e
THEThêta/VidarSander de Graaf101: E 2- (NSK)voorwedstrijd 1[3]06:49,491e
VIDVidar/OrcaDaan Klomp004: G 2-A-finale [1]07:03,173e
THEThêta/VidarSander de Graaf004: G 2-A-finale [5]06:41,871e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra001: G 1xvoorwedstrijd 2[6]07:41,873e
VIDVidar/OrcaDaan Klomp004: G 2-voorwedstrijd 1[4]06:58,602e
THEThêta/VidarSander de Graaf004: G 2-voorwedstrijd 1[3]06:54,341e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/VidarSander de Graaf107: M 2-A-finale [3]06:35,945e
VIDVidar/Orca 1Daan Klomp111: M 2xvoorwedstrijd 2[5]06:25,743e
VIDVidar/Orca 2Jochem Hoekstra111: M 2xvoorwedstrijd 1[5]06:45,264e
THEThêta/VidarSander de Graaf107: M 2-voorwedstrijd 1[1]06:42,622e
VIDVidar/OrcaDaan Klomp036: M 2x (Aegon Open National Championship)B-finale [2]06:27,461e
THEThêta/VidarSander de Graaf028: M 2-A-finale [4]06:35,322e
VIDVidar/OrcaDaan Klomp036: M 2x (Aegon Open National Championship)voorwedstrijd 2[4]06:30,034e
THEThêta/VidarSander de Graaf028: M 2-voorwedstrijd 2[2]06:37,862e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf004: G 2-A-finale [1]06:45,211e
VIDVidar 1Dogus Koker001: G 1xA-finale [2]07:11,231e
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf004: G 2-voorwedstrijd 3[1]06:55,631e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra001: G 1xvoorwedstrijd 2[1]07:29,423e
VIDVidar 1Dogus Koker001: G 1xvoorwedstrijd 2[4]07:19,001e
VIDVidarDogus Koker147: E 1xA-finale [2]07:17,471e
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf101: E 2-A-finale [3]06:43,381e
LAGLaga/VidarLaurent Wilkens105: G 4-A-finale [1]06:19,942e
VIDVidar/OrcaDaan Klomp102: E 2xA-finale [2]06:57,582e
VIDVidarDogus Koker147: E 1xvoorwedstrijd 1[4]07:20,351e
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf101: E 2-voorwedstrijd 1[4]06:54,901e
LAGLaga/VidarLaurent Wilkens105: G 4-voorwedstrijd 1[2]06:30,212e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 1Dogus Koker143: E 1xA-finale [1]07:08,073e
VIDVidarJochem Hoekstra107: B 1xA-finale [3]07:36,896e
VIDVidarJochem Hoekstra107: B 1xvoorwedstrijd 2[6]06:58,631e
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xA-finale [5]07:04,551e
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xvoorwedstrijd 3[3]07:25,792e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/LagaKoen van Brussel107: G 2xA-finale [6]06:43,435e
VIDVidarDogus Koker147: E 1xA-finale [5]07:39,055e
VIDVidar 1Jochem Kostelijk108: B 1xA-finale [5]07:59,242e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra108: B 1xB-finale [4]08:22,475e
VIDVidar/LagaKoen van Brussel107: G 2xvoorwedstrijd 3[3]06:35,762e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra108: B 1xvoorwedstrijd 3[5]07:28,902e
VIDVidar 1Jochem Kostelijk108: B 1xvoorwedstrijd 3[3]07:24,921e
PROProteus/Orca/Vidar/LagaAmos Keijser002: E 4-A-finale [5]06:01,761e
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xA-finale [7]07:13,061e
VIDVidar/OrcaDaan Klomp044: E 2xA-finale [7]06:26,232e
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xvoorwedstrijd 2[4]07:19,441e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra001: G 1xvoorwedstrijd 2[6]07:41,354e
VIDVidar 1Jochem Kostelijk001: G 1xvoorwedstrijd 2[4]07:22,533e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/VidarKoen van Brussel115: LG 2xA-finale [4]07:35,791e
VIDVidarDogus Koker143: E 1xA-finale [7]08:16,975e
VIDVidar 1Jochem Kostelijk107: B 1xA-finale [7]08:27,364e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra107: B 1xB-finale [4]08:29,743e
LAGLaga/VidarKoen van Brussel115: LG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:24,241e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra107: B 1xvoorwedstrijd 3[7]08:12,953e
VIDVidar 1Jochem Kostelijk107: B 1xvoorwedstrijd 1[5]08:11,142e
VIDVidarDogus Koker143: E 1xvoorwedstrijd 2[4]08:05,083e
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xB-finale [2]08:37,312e
LAGLaga/Orca/Vidar/ProteusAmos Keijser002: E 4-A-finale [5]07:00,911e
VIDVidarKoen van Brussel009: LG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:32,053e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra001: G 1xvoorwedstrijd 3[6]08:48,694e
VIDVidar 3Dogus Koker001: G 1xvoorwedstrijd 2[6]08:13,431e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKoen van Brussel007: LE 1x (NK)B-finale [1]07:19,262e
VIDVidar 4 (SB)Jochem Kostelijk003: E 1x (NK)C-finale [2]07:24,494e
VIDVidarAmber Kraak013: LDE 1x (NK)A-finale [5]07:56,722e
VIDVidarKoen van Brussel007: LE 1x (NK)halve-finale 2[1]07:24,776e
VIDVidarAmber Kraak013: LDE 1x (NK)halve-finale 2[5]08:01,601e
VIDVidarKoen van Brussel007: LE 1x (NK)kwart-finale 3[2]07:20,373e
VIDVidar 4 (SB)Jochem Kostelijk003: E 1x (NK)kwart-finale 2[6]07:30,695e
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: E 1x (NK)kwart-finale 1[6]07:45,536e
VIDVidarKoen van Brussel007: LE 1x (NK)time-trial 06:57,3311e
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: E 1x (NK)time-trial 07:16,8424e
VIDVidar 4 (SB)Jochem Kostelijk003: E 1x (NK)time-trial 07:05,2318e
VIDVidarAmber Kraak013: LDE 1x (NK)time-trial 07:31,333e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarDogus Koker001: Oude VierA-finale [5]10:40,256e
VIDVidarKoen van Brussel026: LG 1xA-finale [3]07:53,011e
VIDVidarKoen van Brussel026: LG 1xvoorwedstrijd 1[5]08:02,231e
VIDVidarDogus Koker001: Oude Viervoorwedstrijd 2[5]06:52,181e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKarsten van Assel107: N 4-A-finale [1]06:52,576e
VIDVidarJeppe Komdeur112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:20,774e
VIDVidarKarsten van Assel107: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:38,553e
VIDVidar/RoosendaalseWouter Constandse005: N 2xA-finale [6]07:07,734e
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 1[2]06:12,336e
VIDVidar/RoosendaalseWouter Constandse005: N 2xvoorwedstrijd 2[2]07:10,923e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarJeppe Komdeur112: B 8+voorwedstrijd 2[2]06:14,974e
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+B-finale [3]06:14,905e
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]06:02,045e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+ (1000m Knock Out)A-finale [3]
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 2[2]
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 02:56,633e
VIDVidarJeppe Komdeur112: B 8+voorwedstrijd 3[3]06:19,464e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarJeppe Komdeur136: MFm 8+A-finale [3]06:31,676e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarJeppe Komdeur112: B 8+A-finale [1]06:17,275e
VIDVidarJeppe Komdeur112: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:15,553e
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [6]06:09,456e
VIDVidarJeppe Komdeur008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[3]06:09,572e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarNiek van Limbergen112: B 8+B-finale [2]06:51,295e
VIDVidarNiek van Limbergen112: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:31,114e
VIDVidarNiek van Limbergen008: Ej 8+A-finale [2]06:28,626e
VIDVidarNiek van Limbergen008: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]06:19,142e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarNiek van Limbergen252: Ej 8+ (Ejk)time-trial 06:17,875e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarNiek van Limbergen002: Jonge AchtA-finale [1]06:52,554e
VIDVidarNiek van Limbergen002: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[2]00:00,002e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarAlbert Goderie106: O 4+A-finale [5]07:15,485e
VIDVidar/ProteusWesley van Kemenade008: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]06:34,396e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Nereus/EurosLieke Berns138: DB 8+A-finale [2]07:04,465e
VIDVidar/Nereus/EurosLieke Berns138: DB 8+voorwedstrijd 1[6]07:05,713e
VIDVidarAmber Kraak163: DSA 4xvoorwedstrijd 2[6]07:22,144e
VIDVidarAmber Kraak061: LDEj 4*A-finale [4]07:31,192e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarMarieke van Hoof134: LWFm 4*A-finale [5]07:22,362e
VIDVidarAmber Kraak032: LW 2xvoorwedstrijd 1[5]07:48,195e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 2Marieke van Hoof142: LDEj 2xA-finale [4]07:54,692e
VIDVidar 1Auke Ingenbleek142: LDEj 2xA-finale [3]07:54,471e
VIDVidar 2Marieke van Hoof142: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[4]07:55,671e
VIDVidar 1Auke Ingenbleek142: LDEj 2xvoorwedstrijd 1[4]08:00,921e
VIDVidarAmber Kraak141: LDN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:36,734e
VIDVidarAmber Kraak024: LDEj 4*A-finale [1]07:28,321e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 2Heleen Hoekstra156: LDEj 2xA-finale [6]08:34,554e
VIDVidar 1Amber Kraak156: LDEj 2xA-finale [5]08:30,842e
VIDVidar 2Heleen Hoekstra156: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[6]08:09,642e
VIDVidar 1Amber Kraak156: LDEj 2xvoorwedstrijd 1[3]08:13,201e
VIDVidarAmber Kraak085: LDEj 4*A-finale [3]07:26,841e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarAmber Kraak024: LDEj 4* (EJK)A-finale [6]07:33,502e
VIDVidar 1Auke Ingenbleek142: LDEj 2x (EJK)A-finale [3]08:04,152e
VIDVidar 2Amber Kraak142: LDEj 2x (EJK)A-finale [4]08:00,131e
VIDVidar 1Auke Ingenbleek142: LDEj 2x (EJK)voorwedstrijd 2[7]08:05,592e
VIDVidar 2Amber Kraak142: LDEj 2x (EJK)voorwedstrijd 2[6]08:01,001e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarAuke Ingenbleek024: LDEj 4* (1000m Knock Out)B-finale [3]03:51,121e
VIDVidarAuke Ingenbleek024: LDEj 4* (1000m Knock Out)halve-finale 2[3]03:52,722e
VIDVidarAuke Ingenbleek024: LDEj 4* (1000m Knock Out)time-trial 03:55,263e
VIDVidar 2Marieke van Hoof142: LDEj 2xA-finale [2]08:10,424e
VIDVidar 1Annika Zwanenberg142: LDEj 2xA-finale [3]07:56,711e
VIDVidar 2Marieke van Hoof142: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[1]08:02,411e
VIDVidar 1Annika Zwanenberg142: LDEj 2xvoorwedstrijd 1[4]07:50,951e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 2Heleen Hoekstra123: LDEj 2xvoorwedstrijd 2[2]08:51,682e
VIDVidar 1Marieke van Hoof123: LDEj 2xvoorwedstrijd 1[6]08:31,351e
VIDVidarAmber Kraak020: LDEj 4*A-finale [2]09:19,883e
VIDVidarAmber Kraak020: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]08:40,722e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarAmber Kraak060: LDEj 4*A-finale [6]07:40,152e