Menno van Eersel

175 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+voorwedstrijd 2[8]07:10,253e
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]06:57,236e
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[6]07:01,582e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+voorwedstrijd 1[8]07:04,266e
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [2]06:56,173e
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[6]07:33,513e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+A-finale [3]06:53,363e
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+time-trial 06:10,363e
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[5]06:58,803e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+A-finale [4]07:52,552e
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+voorwedstrijd 1[5]07:28,112e
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)B-finale [5]07:01,511e
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[5]07:10,055e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)B-finale [2]07:55,493e
VIDVidarBas Bremer009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)time-trial 05:32,217e
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+A-finale [3]07:29,212e
VIDVidarBas Bremer111: HB 4+voorwedstrijd 1[4]07:33,091e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarBas Bremer202: HB 4+A-finale [2]07:23,452e
VIDVidarBas Bremer202: HB 4+voorwedstrijd 2[2]07:24,041e
VIDVidarBas Bremer101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [4]07:42,144e
VIDVidarBas Bremer101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[4]07:44,712e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarBas Bremer030: HB 4+A-finale [5]08:11,564e
VIDVidarBas Bremer030: HB 4+voorwedstrijd 3[4]07:25,792e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarNaomi de Fouw136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]08:43,575e
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [2]08:06,427e
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[3]07:42,103e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarSietske Fresow151: LWFm 4*A-finale [2]09:06,066e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar (p5)Sietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]07:33,956e
VIDVidar (p5)Sietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[5]07:33,812e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)B-finale [2]03:45,511e
SKASkadi/VidarNelke Goorts033: LDB 2xA-finale [4]08:34,684e
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)halve-finale 1[2]03:45,642e
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)time-trial 03:37,804e
VIDVidarSietske Fresow141: LDB 4*A-finale [2]07:33,281e
VIDVidarSietske Fresow141: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]07:34,771e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarFamke Paulussen141: LDB 4*A-finale [6]08:01,507e
VIDVidarNadadja Binder134: DB 2xA-finale [6]09:23,368e
VIDVidarFamke Paulussen141: LDB 4*voorwedstrijd 2[7]07:58,742e
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [8]07:48,666e
SKASkadi/VidarNadadja Binder033: LDB 2xA-finale [6]08:31,564e
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[7]07:51,934e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarFamke Paulussen141: LDB 4*voorwedstrijd 2[1]08:12,345e
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)B-finale [2]08:34,136e
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[1]08:08,314e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarFamke Paulussen228: LDB 4*A-finale [4]07:43,362e
VIDVidarFamke Paulussen228: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]07:58,372e
VIDVidarFamke Paulussen117: LDEj 4* (EJK)voorwedstrijd 3[5]08:23,445e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKirstly Post006: Lichte Dames VierA-finale [3]07:54,964e
VIDVidarKirstly Post006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[1]07:46,831e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 7Noortje Lansing001: DOnerv C4+ (500 meter)kwart-finale 7[2]02:08,473e
VIDVidar 5Kirsten Voermans001: DOnerv C4+ (500 meter)herkansing 17[5]02:15,522e
VIDVidar 7Noortje Lansing001: DOnerv C4+ (500 meter)herkansing 11[1]02:08,191e
VIDVidar 6Melina Akkermans001: DOnerv C4+ (500 meter)herkansing 6[1]02:32,865e
VIDVidar 5Kirsten Voermans001: DOnerv C4+ (500 meter)voorwedstrijd 22[4]02:19,814e
VIDVidar 7Noortje Lansing001: DOnerv C4+ (500 meter)voorwedstrijd 11[6]02:56,886e
VIDVidar 6Melina Akkermans001: DOnerv C4+ (500 meter)voorwedstrijd 9[1]03:26,036e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarNiek van Limbergen108: B 4+A-finale [1]06:53,576e
VIDVidarStan Dings103: E 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[3]05:59,814e
VIDVidarNiek van Limbergen108: B 4+voorwedstrijd 3[6]06:48,752e
VIDVidarJulien Ottink004: G 2-voorwedstrijd 1[2]07:42,385e
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[1]06:53,263e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarStan Dings029: M 4+voorwedstrijd 1[4]06:49,935e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]03:17,822e
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)halve-finale 2[3]03:15,761e
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)time-trial 03:15,913e
VIDVidar/ThêtaMathijs Van der Roest109: B 4+B-finale [1]07:06,992e
VIDVidar/ThêtaMathijs Van der Roest109: B 4+voorwedstrijd 3[4]07:08,413e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/ThêtaPieter-Bas Vlaandere108: B 4+B-finale [3]07:06,133e
VIDVidar/ThêtaPieter-Bas Vlaandere108: B 4+voorwedstrijd 2[5]07:04,404e
VIDVidarStan Dings105: G 4+voorwedstrijd 3[2]06:50,485e
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]06:33,601e
VIDVidar/ThêtaPieter-Bas Vlaandere206: G 4+voorwedstrijd 3[4]07:28,305e
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[4]06:52,371e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarStan Dings106: G 4+A-finale [7]06:49,662e
VIDVidarNiek van Limbergen109: B 4+A-finale [2]06:57,954e
VIDVidarStan Dings106: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:47,773e
VIDVidarNiek van Limbergen109: B 4+voorwedstrijd 2[2]06:57,473e
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]06:47,761e
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[7]06:47,051e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarStan Dings105: G 4+A-finale [6]07:32,722e
VIDVidarNiek van Limbergen108: B 4+A-finale [8]07:35,342e
VIDVidarStan Dings105: G 4+voorwedstrijd 2[7]07:39,332e
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]07:39,341e
VIDVidarStan Dings006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[4]07:23,071e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/VidarStan Dings201: E 8+A-finale [1]06:12,585e
VIDVidar/ThêtaJulien Ottink208: B 4+voorwedstrijd 2[5]07:31,834e
VIDVidar 1Stan Dings107: Ej 4+ (EJK)A-finale [6]06:51,441e
VIDVidar/ThêtaJulien Ottink107: Ej 4+ (EJK)voorwedstrijd 3[4]07:36,996e
VIDVidar 1Stan Dings107: Ej 4+ (EJK)voorwedstrijd 1[6]06:53,701e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 1Stan Dings040: Jonge VierA-finale [2]07:03,591e
VIDVidar 1Stan Dings040: Jonge Viervoorwedstrijd 3[5]07:04,661e
VIDVidar 2Mathijs Van der Roest040: Jonge Viervoorwedstrijd 1[3]07:41,185e