David Fox

83 races

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiJasper Tissen101: SA 2-A-finale [3]06:54,004e
SKASkadiJasper Tissen101: SA 2-voorwedstrijd 2[5]06:53,802e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiJasper Tissen101: SA 2-A-finale [1]07:13,632e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos-combiVincent Klaassens104: SA 8+A-finale [7]
SKASkadi 1Jasper Tissen205: SA 2- (NK)D-finale [7]
SKASkadi 1Jasper Tissen205: SA 2- (NK)kwart-finale 3[4]08:36,706e
SKASkadi 1Jasper Tissen205: SA 2- (NK)time-trial 07:13,707e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude VierA-finale [7]10:54,722e
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude Viervoorwedstrijd 1[5]06:29,552e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/Skadi/NjordVincent Klaassens035: M 4-A-finale [2]06:21,774e
PROProteus/Skadi/NjordVincent Klaassens035: M 4-voorwedstrijd 1[4]06:25,892e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi-combiMitchel Steenman104: SA 8+ (NK)A-finale [4]05:38,671e
SKASkadi-combiMitchel Steenman104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[5]05:39,271e
NJONjord/Skadi/ProteusDavid Fox002: SA 4- (NK)A-finale [4]05:59,632e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+A-finale [5]05:45,262e
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+voorwedstrijd 2[6]05:47,211e
NJONjord/Skadi/ProteusVincent Klaassens002: SA 4-A-finale [6]06:19,001e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/Skadi/Laga/NjordPeter Gründer201: SA 8+A-finale [7]06:12,451e
SKASkadiDavid Fox203: O 2-voorwedstrijd 1[5]07:11,122e
SKASkadiFalko Michielse021: SA 2- (NK)herkansing 2[3]07:30,384e
SKASkadiFalko Michielse021: SA 2- (NK)voorwedstrijd 1[6]07:31,964e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude VierA-finale [4]09:53,081e
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude Viervoorwedstrijd 3[2]06:40,761e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPhilip van der Weijde052: MDev 4-A-finale [2]06:05,321e
SKASkadiPhilip van der Weijde048: M 8+voorwedstrijd 2[1]05:53,054e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Vincent van der Leer006: Dev 4-A-finale [3]06:24,471e
SKASkadi 1Vincent van der Leer006: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:40,711e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPhilip van der Weijde104: SA 8+voorwedstrijd 2[5]06:23,315e
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-A-finale [4]06:18,911e
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4-voorwedstrijd 2[7]06:49,021e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPhilip van der Weijde105: O 4-A-finale [6]06:21,713e
SKASkadiPhilip van der Weijde104: SA 8+voorwedstrijd 1[3]06:19,864e
SKASkadiPhilip van der Weijde105: O 4-voorwedstrijd 1[5]06:22,112e
SKASkadiPhilip van der Weijde006: Dev 4- (DK)A-finale [4]06:19,663e
SKASkadiPhilip van der Weijde006: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 2[2]06:17,341e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4- (1000m Knock Out)C-finale [1]03:19,952e
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4- (1000m Knock Out)kwart-finale 4[3]03:13,882e
SKASkadi 1Philip van der Weijde006: Dev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:17,976e
SKASkadiPhilip van der Weijde188: O 8+A-finale [2]06:15,433e
SKASkadi 1Philip van der Weijde105: O 4-A-finale [4]06:19,921e
SKASkadiPhilip van der Weijde188: O 8+voorwedstrijd 2[2]06:14,301e
SKASkadi 1Philip van der Weijde105: O 4-voorwedstrijd 1[2]06:25,872e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Philip van der Weijde104: SA 8+A-finale [5]06:37,304e
SKASkadi 1Philip van der Weijde106: O 4-A-finale [5]06:24,093e
SKASkadi 1Philip van der Weijde106: O 4-voorwedstrijd 2[6]06:32,641e
SKASkadi 1Philip van der Weijde051: SA 8+A-finale [7]06:46,704e
SKASkadi 1Philip van der Weijde002: SA 4-voorwedstrijd 1[4]07:05,564e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Philip van der Weijde109: O 4-voorwedstrijd 1[5]06:34,551e
SKASkadi 1Philip van der Weijde004: Dev 4-A-finale [5]07:32,931e
SKASkadi 1Philip van der Weijde004: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]07:14,061e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPhilip van der Weijde030: O 4+A-finale [4]06:45,442e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFalko Michielse107: O 4+A-finale [7]07:04,942e
SKASkadi 3David Fox109: N 2-voorwedstrijd 2[3]08:28,045e
SKASkadiFalko Michielse107: O 4+voorwedstrijd 2[6]07:08,053e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+A-finale [5]06:16,143e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+voorwedstrijd 3[4]06:13,551e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFalko Michielse136: MFm 8+A-finale [1]06:02,246e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+A-finale [5]06:31,093e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+A-finale [4]06:37,212e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:46,401e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFalko Michielse103: SA 8+voorwedstrijd 1[7]06:32,595e
SKASkadiFalko Michielse010: Ej 8+A-finale [4]06:28,243e
SKASkadiFalko Michielse010: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:27,071e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+A-finale [6]06:40,785e
SKASkadiFalko Michielse104: SA 8+voorwedstrijd 1[4]07:01,822e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+A-finale [3]06:58,952e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]06:47,981e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFalko Michielse113: B 8+A-finale [2]06:17,081e
SKASkadiFalko Michielse113: B 8+voorwedstrijd 1[3]06:25,721e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (1000m Knock Out)B-finale [2]02:59,611e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 1[3]03:01,522e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 2[2]03:02,581e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 02:57,365e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFalko Michielse112: B 8+A-finale [5]06:08,913e
SKASkadiFalko Michielse112: B 8+voorwedstrijd 2[5]06:09,161e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (EJK)A-finale [4]06:35,325e
SKASkadiFalko Michielse007: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 1[6]06:46,942e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDavid Fox002: Jonge AchtA-finale [1]06:17,813e
SKASkadiDavid Fox002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[6]06:27,392e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiTim Beatrix004: H 4e divisie 8+time-trial 28:13,410e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDavid Fox067: B 8+time-trial 18:26,27e
SKASkadiDavid Fox061: Ej 8+time-trial 19:24,44e