Steven Lankhorst

165 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-A-finale [4]06:41,754e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[6]07:25,244e
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]07:21,412e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[3]06:52,876e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[5]06:37,654e
NJONjord 2Daan Walder014: LHG 2-voorwedstrijd 2[3]07:33,424e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[8]06:31,874e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner014: LHG 2-A-finale [4]07:29,994e
NJONjord 2Willem Ballieux014: LHG 2-A-finale [3]07:29,503e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[5]06:51,705e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[4]06:51,705e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-A-finale [2]06:41,965e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-time-trial 06:00,398e
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-time-trial 05:52,874e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[5]06:47,414e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[5]06:43,234e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-A-finale [4]07:08,183e
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-B-finale [5]07:17,423e
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:39,404e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[2]07:34,542e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4- (Development Klassement)B-finale [3]07:29,086e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4- (Development Klassement)B-finale [5]07:22,523e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[2]06:47,133e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[6]06:38,883e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4- (Development Klassement)C-finale [4]07:10,971e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4- (Development Klassement)time-trial 05:23,7313e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4- (Development Klassement)time-trial 05:16,299e
NJONjordWillem Ballieux117: LHG 4-A-finale [1]07:45,653e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-voorwedstrijd 3[3]07:23,573e
NJONjord 2Damien Kolfoort121: LHB 1xtime-trial 06:35,5214e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Jan d' Engelbronner216: LHG 4-voorwedstrijd 3[5]07:05,053e
NJONjord 2Willem Ballieux216: LHG 4-voorwedstrijd 2[4]07:08,453e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner109: LHDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[4]07:43,304e
NJONjord 2Willem Ballieux109: LHDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[3]07:35,944e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 3Willem Ballieux012: LHE 4-A-finale [6]07:51,866e
NJONjord 2Jan d' Engelbronner012: LHE 4-voorwedstrijd 2[5]07:17,154e
NJONjord 3Willem Ballieux012: LHE 4-voorwedstrijd 2[1]07:09,552e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Pieter Labaar101: E 2- (NSK)A-finale [1]07:30,076e
SKASkadi 1Tom Kosse110: LE 2- (NSK)A-finale [6]07:26,674e
SKASkadi 1Pieter Labaar101: E 2- (NSK)voorwedstrijd 2[2]07:37,853e
SKASkadiPieter Verweij113: LG 4-voorwedstrijd 1[3]06:48,064e
SKASkadi 1Tom Kosse110: LE 2- (NSK)voorwedstrijd 2[6]07:35,843e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [1]06:07,492e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[3]06:19,032e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiTom Kosse137: LMFm 8+A-finale [4]06:00,593e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)B-finale [3]03:02,972e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)halve-finale 2[2]02:58,262e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)time-trial 02:58,322e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiTom Kosse112: LE 8+A-finale [6]06:00,833e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [4]06:02,832e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[4]06:07,511e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiTom Kosse104: E 8+voorwedstrijd 2[4]06:18,496e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)B-finale [3]06:05,411e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[6]06:17,664e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]07:12,373e
SKASkadiTom Kosse016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[5]07:15,081e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiTom Kosse215: LB 8+A-finale [4]06:13,371e
SKASkadiTom Kosse215: LB 8+voorwedstrijd 3[5]06:16,921e
SKASkadiTom Kosse113: LEj 8+ (EJK)A-finale [2]06:15,832e
SKASkadiTom Kosse113: LEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[4]06:25,241e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiTom Kosse004: Lichte AchtA-finale [2]06:27,422e
SKASkadiTom Kosse004: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[5]06:21,621e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+A-finale [5]01:56,565e
SKASkadi 3Pieter Verweij001: HOnerv C4+halve-finale 2[1]01:56,505e
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+halve-finale 2[4]01:50,361e
SKASkadi 6Daaf Onijs001: HOnerv C4+kwart-finale 6[5]02:01,384e
SKASkadi 5Lourens Vale001: HOnerv C4+kwart-finale 4[1]02:02,545e
SKASkadi 10Hendrik de Mol van Otterloo001: HOnerv C4+kwart-finale 2[1]02:13,625e
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+kwart-finale 2[3]01:54,211e
SKASkadi 3Pieter Verweij001: HOnerv C4+kwart-finale 1[3]01:57,072e
SKASkadi 4Pieter Labaar001: HOnerv C4+voorwedstrijd 20[6]01:52,311e
SKASkadi 10Hendrik de Mol van Otterloo001: HOnerv C4+voorwedstrijd 16[2]02:09,373e
SKASkadi 6Daaf Onijs001: HOnerv C4+voorwedstrijd 12[6]02:01,892e
SKASkadi 5Lourens Vale001: HOnerv C4+voorwedstrijd 10[6]02:04,613e
SKASkadi 3Pieter Verweij001: HOnerv C4+voorwedstrijd 4[6]00:00,001e
SKASkadiSebastiaan van Meyel004: Ej 8+voorwedstrijd 3[2]07:30,285e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiThorsten Picard122: LN 4-A-finale [6]06:32,675e
SKASkadi 1Pieter Hollander120: LN 2-voorwedstrijd 2[1]08:14,995e
SKASkadi 2Maurits Droogh120: LN 2-voorwedstrijd 1[5]07:29,045e
SKASkadi/EurosMatthijs Freund122: LN 4-voorwedstrijd 3[3]06:55,565e
SKASkadiThorsten Picard122: LN 4-voorwedstrijd 1[5]06:32,172e
SKASkadiMatthijs Freund016: LEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 1[2]06:13,914e
SKASkadiMaurits Droogh014: LN 4+voorwedstrijd 1[2]07:29,915e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden116: LSA 8+A-finale [2]06:17,266e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+B-finale [5]06:08,682e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:08,984e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+ (1000m Knock Out)A-finale [3]
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 2[2]
SKASkadi 2Maurits Droogh014: LN 4+voorwedstrijd 2[1]07:13,884e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:00,663e
SKASkadi 2Maurits Droogh123: LB 4+B-finale [4]07:17,964e
SKASkadi 2Maurits Droogh123: LB 4+voorwedstrijd 3[1]07:11,623e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden135: LMFm 8+A-finale [5]06:23,604e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMaurits Droogh123: LB 4+A-finale [3]07:07,825e
SKASkadi 2Daniël den Ouden104: SA 8+voorwedstrijd 2[4]06:14,135e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)B-finale [1]06:12,101e
SKASkadiMaurits Droogh014: LN 4+A-finale [4]07:06,344e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[3]06:15,543e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiHarmen Wetser123: LB 4+A-finale [3]07:45,894e
SKASkadiDaniël den Ouden200: SA 8+halve-finale 2[6]04:06,172e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+B-finale [6]06:24,391e
SKASkadiHarmen Wetser014: LN 4+A-finale [4]07:06,004e
SKASkadiDaniël den Ouden016: LEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:21,814e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiHarmen Wetser123: LB 4+A-finale [6]
SKASkadiHarmen Wetser014: LN 4+A-finale [7]
SKASkadiDaniël den Ouden254: LEj 8+ (Ejk)time-trial 06:30,552e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDaniël den Ouden003: Lichte AchtA-finale [4]06:49,831e
SKASkadi 2Stijn Zwanenburg041: LB 4+voorwedstrijd 1[3]07:36,713e
SKASkadiDaniël den Ouden003: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[3]06:22,291e