Jeroen Haesenbos

120 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 1Jeroen Haesenbos004: HG 2-A-finale [2]08:10,446e
TRITriton 1Jeroen Haesenbos004: HG 2-voorwedstrijd 1[4]07:22,502e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/OrcaTimon de Boer107: HG 4+voorwedstrijd 2[5]06:39,654e
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-voorwedstrijd 3[5]07:14,774e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/OrcaJeroen Haesenbos005: HG 4+voorwedstrijd 1[3]07:00,422e
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-time-trial 05:22,427e
TRITritonJeroen Haesenbos102: HE 2-A-finale [2]07:15,593e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-A-finale [6]07:30,164e
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-voorwedstrijd 1[5]07:34,072e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/NjordJelle Algie104: HE 8+A-finale [1]05:59,261e
TRITriton/NjordJelle Algie104: HE 8+voorwedstrijd 2[2]06:13,384e
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-A-finale [2]08:06,605e
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-voorwedstrijd 2[5]07:56,473e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonHarold Langen209: HE 8+A-finale [3]05:40,802e
TRITritonCasper van Luyken207: HG 4-A-finale [2]06:43,603e
TRITritonCasper van Luyken104: HDev 4-B-finale [2]06:59,224e
TRITritonCasper van Luyken104: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:06,584e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonJeroen Haesenbos022: HG 2-A-finale [4]07:47,764e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonThimo van Kessel105: G 4+voorwedstrijd 4[3]06:39,244e
TRITritonJeroen Haesenbos004: G 2-A-finale [3]07:14,744e
TRITritonJeroen Haesenbos004: G 2-voorwedstrijd 2[5]07:19,221e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/ProteusBart Overes029: M 4+voorwedstrijd 2[2]06:31,264e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt002: E 4-A-finale [3]06:43,994e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-A-finale [4]06:28,804e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-voorwedstrijd 2[1]06:34,362e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt104: G 4-B-finale [4]06:19,402e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt104: G 4-voorwedstrijd 3[3]06:31,284e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt206: G 4+A-finale [4]06:32,304e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt206: G 4+voorwedstrijd 2[5]06:40,761e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-voorwedstrijd 2[3]06:24,534e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt002: E 4-A-finale [7]06:22,916e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4+A-finale [3]07:23,791e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4+voorwedstrijd 2[5]07:34,641e
TRITritonTim Thijssen004: G 2-voorwedstrijd 2[5]07:54,874e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonJeroen Haesenbos205: G 2-A-finale [3]07:04,512e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt131: G 4+A-finale [6]06:45,913e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt131: G 4+voorwedstrijd 2[3]06:59,693e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonJeroen Haesenbos022: G 2-voorwedstrijd 1[3]07:40,275e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 2[5]06:30,095e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]06:39,274e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-A-finale [5]06:20,992e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 2[4]06:31,222e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-B-finale [6]06:25,402e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:21,914e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-C-finale [2]
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-time-trial 03:07,846e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-A-finale [4]06:48,824e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 2[4]06:36,512e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+voorwedstrijd 1[2]06:27,665e
ORCOrcaJeppe Rietveld050: MDev 4-A-finale [1]06:37,362e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 1[4]06:31,323e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-A-finale [6]06:32,244e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:40,032e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-A-finale [4]07:04,385e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:49,431e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-B-finale [4]06:46,054e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:46,833e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-halve-finale 1[4]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-time-trial 06:48,194e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTim Donker107: N 4-A-finale [4]06:21,122e
ORCOrcaTim Donker108: N 2-voorwedstrijd 2[3]07:26,164e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTim Donker022: M 4+A-finale [5]07:12,025e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-C-finale [3]03:25,922e
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-kwart-finale 4[2]03:07,962e
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-time-trial 03:08,977e
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+A-finale [2]06:59,421e
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+voorwedstrijd 2[4]07:11,101e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+A-finale [5]06:43,412e
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+voorwedstrijd 2[3]06:49,372e
ORCOrcaTim Donker004: O 2-voorwedstrijd 1[5]07:16,945e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTim Donker105: O 4-A-finale [5]06:45,255e
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]07:52,915e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-A-finale [3]06:35,245e
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-voorwedstrijd 2[5]06:40,802e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher201: SA 8+A-finale [6]06:28,175e
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-B-finale [2]06:44,596e
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-halve-finale 1[2]06:44,796e
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-herkansing 2[3]06:46,072e
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]07:21,264e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+A-finale [5]06:59,626e
ORCOrcaJeroen Haesenbos109: N 2-voorwedstrijd 2[5]07:23,883e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+A-finale [6]06:49,104e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+voorwedstrijd 2[3]06:51,152e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+A-finale [4]06:45,981e
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+voorwedstrijd 1[5]06:49,851e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+A-finale [3]06:51,193e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+voorwedstrijd 2[3]06:44,931e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+A-finale [3]07:11,893e
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+voorwedstrijd 1[4]06:56,082e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+A-finale [6]06:54,963e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:31,312e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:46,144e
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4-voorwedstrijd 3[5]06:43,296e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4-time-trial 03:21,3512e
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 1[3]06:42,373e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niek Schumacher106: O 4-voorwedstrijd 2[7]06:52,964e
ORCOrcaNiek Schumacher002: SA 4-voorwedstrijd 2[5]07:30,254e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niek Schumacher109: O 4-voorwedstrijd 2[4]06:53,032e
ORCOrcaNiek Schumacher004: Dev 4-voorwedstrijd 3[3]07:25,545e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [7]06:28,643e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+B-finale [6]06:26,212e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]06:21,373e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [5]06:53,952e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+A-finale [6]06:35,675e
ORCOrcaOlivier Schoemaker010: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:43,405e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [6]06:51,574e
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+voorwedstrijd 2[5]07:11,312e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+A-finale [5]07:14,035e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:59,842e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [4]06:32,664e
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+voorwedstrijd 3[2]06:25,032e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+C-finale [4]03:02,901e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+kwart-finale 2[3]03:05,082e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+time-trial 02:57,254e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+voorwedstrijd 3[4]06:23,275e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+A-finale 06:26,241e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+voorwedstrijd 3[2]06:40,901e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[2]06:32,283e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher004: H 4e divisie 8+time-trial 27:37,56e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niek Schumacher061: Ej 8+time-trial 19:31,06e