Jethri van Vliet

142 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+B-finale [6]06:04,254e
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xA-finale [6]07:26,382e
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xA-finale [5]07:25,571e
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+voorwedstrijd 1[8]06:04,734e
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xvoorwedstrijd 2[5]07:34,941e
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xvoorwedstrijd 1[7]07:30,301e
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2xA-finale [2]06:45,681e
ORCOrca 1Cas Klingenberg007: HDev 4-A-finale [2]06:41,316e
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[7]06:58,623e
ORCOrca 2Michiel Swaving Dijkstra007: HDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:58,575e
ORCOrca 1Cas Klingenberg007: HDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:42,032e
ORCOrcaMaarten Mein061: HE 2-voorwedstrijd 1[5]07:28,884e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+B-finale [2]06:01,345e
ORCOrcaMaarten Mein102: HE 2-A-finale [2]07:22,396e
ORCOrcaCas Klingenberg105: HG 4-A-finale [4]06:39,353e
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xA-finale [2]07:46,564e
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xA-finale [4]07:33,073e
ORCOrcaMichiel Swaving Dijkstra106: HGb 4-B-finale [4]06:41,755e
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+time-trial 05:15,108e
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xtime-trial 06:44,163e
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xtime-trial 06:41,042e
ORCOrcaMichiel Swaving Dijkstra106: HGb 4-time-trial 05:50,447e
ORCOrcaMaarten Mein004: HG 2-A-finale [6]06:57,082e
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2xA-finale [1]06:38,724e
ORCOrca 1Cas Klingenberg007: HDev 4-voorwedstrijd 3[1]06:27,423e
ORCOrca 2Michiel Swaving Dijkstra007: HDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:44,345e
ORCOrcaMaarten Mein004: HG 2-voorwedstrijd 2[4]07:09,823e
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]06:44,922e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaBoyd Beerling102: HE 2-B-finale [5]07:47,322e
ORCOrcaCas Klingenberg105: HG 4-A-finale [4]06:56,995e
ORCOrcaMichiel Swaving Dijkstra106: HGb 4-B-finale [5]06:58,852e
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xA-finale [6]08:18,954e
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xA-finale [7]08:00,252e
ORCOrcaBoyd Beerling102: HE 2-voorwedstrijd 2[7]08:26,285e
ORCOrcaMichiel Swaving Dijkstra106: HGb 4-voorwedstrijd 1[7]07:25,434e
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xvoorwedstrijd 2[7]08:42,242e
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:53,111e
ORCOrca 2Michiel Swaving Dijkstra007: HDev 4-B-finale [2]07:16,365e
ORCOrca 1Cas Klingenberg007: HDev 4-B-finale [7]07:09,074e
ORCOrcaBoyd Beerling004: HG 2-B-finale [4]08:03,191e
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2xA-finale [7]06:55,675e
ORCOrca 2Michiel Swaving Dijkstra007: HDev 4-voorwedstrijd 2[3]06:37,354e
ORCOrca 1Cas Klingenberg007: HDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:35,514e
ORCOrcaBoyd Beerling004: HG 2-voorwedstrijd 1[6]07:14,224e
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:00,153e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2xA-finale [1]07:23,254e
ORCOrcaBoyd Beerling004: HG 2-B-finale [2]07:34,233e
ORCOrca 1Cas Klingenberg007: HDev 4-C-finale [4]06:46,471e
ORCOrcaBoyd Beerling004: HG 2-time-trial 05:48,937e
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2xtime-trial 05:26,424e
ORCOrca 2Michiel Swaving Dijkstra007: HDev 4-time-trial 05:16,4715e
ORCOrca 1Cas Klingenberg007: HDev 4-time-trial 05:09,519e
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xA-finale [1]08:08,044e
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:19,272e
ORCOrcaBoyd Beerling102: HE 2-voorwedstrijd 3[3]07:49,613e
ORCOrcaMichiel Swaving Dijkstra106: HGb 4-voorwedstrijd 2[2]07:09,603e
ORCOrcaCas Klingenberg105: HG 4-voorwedstrijd 1[3]06:55,333e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaBoyd Beerling204: HG 2-voorwedstrijd 3[3]07:51,954e
ORCOrca 1Cas Klingenberg207: HG 4-voorwedstrijd 2[4]06:53,314e
ORCOrca 2Michiel Swaving Dijkstra207: HG 4-voorwedstrijd 1[4]07:05,785e
ORCOrcaDouwe Rietveld103: HDev 2xA-finale [6]07:39,334e
ORCOrca 1Cas Klingenberg104: HDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:56,073e
ORCOrca 2Michiel Swaving Dijkstra104: HDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:19,004e
ORCOrcaDouwe Rietveld103: HDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:34,492e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 3Douwe Rietveld011: HE 1xA-finale [4]09:05,966e
ORCOrca 2Jeppe Rietveld011: HE 1xvoorwedstrijd 3[4]09:52,826e
ORCOrca 3Douwe Rietveld011: HE 1xvoorwedstrijd 1[1]09:03,192e
ORCOrcaMichiel Swaving Dijkstra020: HG 4+voorwedstrijd 1[2]08:13,283e
ORCOrcaCas Klingenberg001: Oude Viervoorwedstrijd 2[2]07:36,383e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTim Donker110: HB 2xA-finale [6]08:01,074e
ORCOrca 3Menno de Vries107: HG 4+A-finale [3]07:49,333e
ORCOrcaJoost Mein106: HGb 4-A-finale [5]07:02,881e
ORCOrcaTim Donker110: HB 2xvoorwedstrijd 2[6]07:43,611e
ORCOrca 3Menno de Vries107: HG 4+voorwedstrijd 1[6]07:04,823e
ORCOrcaJoost Mein106: HGb 4-voorwedstrijd 1[3]06:29,001e
ORCOrca 1Menno de Vries005: HG 4+A-finale [6]07:08,096e
ORCOrcaMax de Groot049: HTal 8+A-finale [5]07:01,635e
ORCOrca 1Menno de Vries005: HG 4+voorwedstrijd 1[4]06:55,882e
ORCOrcaMax de Groot049: HTal 8+voorwedstrijd 2[1]06:47,341e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+A-finale [1]06:59,246e
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+time-trial 06:11,096e
ORCOrcaCas Klingenberg004: M 8+A-finale [3]06:30,763e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+voorwedstrijd 1[4]05:53,143e
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4-B-finale [3]06:19,971e
ORCOrcaJoost Mein005: HG 4+A-finale [2]06:37,933e
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:25,473e
ORCOrcaJoost Mein005: HG 4+voorwedstrijd 2[2]06:45,102e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+A-finale [2]06:51,001e
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-A-finale [2]07:11,862e
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+voorwedstrijd 2[3]06:55,071e
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-time-trial 05:09,392e
ORCOrcaJort Timmer104: HE 8+voorwedstrijd 1[3]06:01,463e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+A-finale [2]06:24,696e
ORCOrca 1Menno de Vries107: HG 4+A-finale [3]07:05,964e
ORCOrca 1Menno de Vries107: HG 4+voorwedstrijd 1[2]07:06,362e
ORCOrca 2Bas van der Veen005: HG 4+A-finale [1]07:00,903e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+A-finale [6]06:59,021e
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+voorwedstrijd 2[4]07:07,102e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+A-finale [5]07:20,054e
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+voorwedstrijd 1[5]07:21,852e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Boyd Beerling040: Jonge VierA-finale [5]07:18,056e
ORCOrca 1Boyd Beerling040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[4]06:48,221e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-A-finale [4]06:35,383e
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+voorwedstrijd 1[6]06:14,655e
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+voorwedstrijd 3[5]07:12,154e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [1]06:31,795e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:45,413e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters135: MDev 4-A-finale [4]06:21,535e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-C-finale [2]03:03,051e
ORCOrca/GyasReinout A Moes206: G 4+voorwedstrijd 2[1]07:11,174e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-time-trial 03:03,726e
ORCOrcaReinout A Moes106: G 4+voorwedstrijd 3[1]07:09,454e
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-voorwedstrijd 1[4]06:35,323e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+A-finale [4]05:54,835e
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+voorwedstrijd 2[6]05:34,392e
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+voorwedstrijd 1[5]06:56,064e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-B-finale [6]06:14,561e
ORCOrcaReinout A Moes206: G 4+voorwedstrijd 2[2]07:01,984e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]06:38,235e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy106: G 4+voorwedstrijd 1[7]07:10,915e
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-voorwedstrijd 2[4]06:22,613e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [3]06:25,315e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:25,262e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy105: G 4+voorwedstrijd 2[4]08:01,224e
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-voorwedstrijd 1[4]07:23,723e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [5]07:38,835e
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+A-finale [2]07:52,205e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]07:20,901e
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+voorwedstrijd 2[5]07:43,583e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTom Eames205: G 2-A-finale [6]07:18,484e
ORCOrcaErin Smeijsters251: G 4-voorwedstrijd 4[2]06:37,112e
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4-B-finale [5]06:37,623e
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4-voorwedstrijd 3[2]06:33,133e
ORCOrcaJob Davidse131: G 4+voorwedstrijd 1[4]07:06,374e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy001: Oude Viervoorwedstrijd 2[4]07:11,295e
ORCOrcaOlivier Kievits022: G 2-voorwedstrijd 1[5]07:38,974e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Reinout A Moes022: N 4+A-finale [2]07:17,432e
ORCOrca 1Jeppe Rietveld022: N 4+A-finale [6]07:04,951e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMaurits van de Lagemaat170: HTal 8+voorwedstrijd 3[1]06:50,174e