Bram de Jong

275 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xA-finale [6]07:03,072e
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+A-finale [6]06:50,531e
NJONjordNiels Boonstra301: HE 1x NSKA-finale [7]07:33,093e
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xvoorwedstrijd 3[6]07:18,711e
NJONjord 1Jelle Algie302: HE 2- NSKvoorwedstrijd 1[8]07:46,585e
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+voorwedstrijd 1[6]07:27,191e
NJONjordNiels Boonstra301: HE 1x NSKvoorwedstrijd 1[4]08:23,272e
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xA-finale [4]07:29,396e
NJONjord 1Gerard van der Velden002: HE 4-A-finale [5]06:15,881e
NJONjordHidde Seckel004: HG 2-A-finale [7]07:12,274e
NJONjord/RijnlandDolf Rutten006: HG 4xA-finale [6]06:18,724e
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xvoorwedstrijd 2[8]07:24,771e
NJONjordHidde Seckel004: HG 2-voorwedstrijd 3[5]07:08,222e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+A-finale [6]06:29,472e
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xA-finale [6]07:02,416e
NJONjordGerard van der Velden180: HE 2xA-finale [5]06:33,391e
NJONjordGerard van der Velden180: HE 2xvoorwedstrijd 1[5]06:39,501e
NJONjord 1Niels Boonstra060: HE 1xA-finale [1]07:23,934e
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-A-finale [3]06:29,805e
NJONjord 1Rafaël van Hees061: HE 2-A-finale [6]07:04,272e
NJONjordDolf Rutten008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:04,725e
NJONjord 2Bouke Algie060: HE 1xvoorwedstrijd 3[5]07:59,076e
NJONjord 1Niels Boonstra060: HE 1xvoorwedstrijd 3[7]07:39,673e
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-voorwedstrijd 2[3]06:22,232e
NJONjord 1Rafaël van Hees061: HE 2-voorwedstrijd 1[4]07:19,352e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordGerard van der Velden104: HE 8+A-finale [4]05:53,865e
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xA-finale [6]07:00,033e
NJONjordGerard van der Velden102: HE 2-A-finale [6]06:55,172e
NJONjordGerard van der Velden104: HE 8+time-trial 05:08,214e
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-A-finale [4]06:06,392e
NJONjord 2Rafaël van Hees004: HG 2-A-finale [5]06:58,953e
NJONjordNiels Boonstra008: HDev 2xA-finale [6]06:48,936e
NJONjord 2Jonathan Katzman003: HG 1xvoorwedstrijd 2[3]07:23,413e
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-voorwedstrijd 1[2]06:08,901e
NJONjord 2Rafaël van Hees004: HG 2-voorwedstrijd 2[5]07:04,542e
NJONjordNiels Boonstra008: HDev 2xvoorwedstrijd 3[6]06:47,812e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordGerard van der Velden104: HE 8+A-finale [5]06:24,892e
NJONjordGerard van der Velden102: HE 2-A-finale [5]07:31,391e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [5]07:56,581e
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xA-finale [7]07:33,376e
NJONjordGerard van der Velden102: HE 2-voorwedstrijd 2[6]07:54,931e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:40,681e
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xA-finale [2]08:35,008e
NJONjord 2Niels Boonstra003: HG 1xA-finale [3]08:01,562e
NJONjord 1Gerard van der Velden002: HE 4-A-finale [5]06:40,171e
NJONjord 1Rafaël van Hees004: HG 2-A-finale [2]07:51,974e
NJONjordDolf Rutten008: HDev 2xA-finale [2]07:03,947e
NJONjord 2Niels Boonstra003: HG 1xvoorwedstrijd 2[8]07:28,532e
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xvoorwedstrijd 1[5]07:44,423e
NJONjord 1Rafaël van Hees004: HG 2-voorwedstrijd 1[3]07:12,163e
NJONjordDolf Rutten008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:05,713e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJonathan Katzman008: HDev 2xB-finale [3]06:59,341e
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xB-finale [2]08:07,543e
NJONjord 3Gerard van der Velden004: HG 2-A-finale [4]06:58,461e
NJONjord 1Hidde Seckel004: HG 2-B-finale [1]07:29,812e
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xvoorwedstrijd 3[3]08:33,383e
NJONjord 2Niels Boonstra003: HG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:48,923e
NJONjord 1Hidde Seckel004: HG 2-time-trial 05:49,788e
NJONjord 3Gerard van der Velden004: HG 2-time-trial 05:31,541e
NJONjordJonathan Katzman008: HDev 2xtime-trial 05:27,926e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [2]07:48,012e
NJONjord 2Gerard van der Velden102: HE 2-A-finale [2]07:43,453e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:33,051e
NJONjordJonathan Katzman110: HB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:27,183e
NJONjord 2Gerard van der Velden102: HE 2-voorwedstrijd 2[2]07:23,191e
NJONjord 1Hidde Seckel102: HE 2-voorwedstrijd 1[2]07:44,222e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJonathan Katzman205: HG 2xA-finale [4]07:25,373e
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xA-finale [6]07:41,835e
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xB-finale [3]07:44,075e
NJONjord 2Niels Boonstra004: HSB 1xC-finale [6]07:49,904e
NJONjordJonathan Katzman205: HG 2xvoorwedstrijd 1[6]07:11,532e
NJONjord 2Rafaël van Hees204: HG 2-voorwedstrijd 2[2]07:38,154e
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xhalve-finale 2[3]07:48,023e
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xhalve-finale 1[4]07:56,505e
NJONjordJonathan Katzman103: HDev 2xvoorwedstrijd 3[6]07:39,463e
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xkwart-finale 4[3]07:55,962e
NJONjord 2Niels Boonstra004: HSB 1xkwart-finale 3[5]08:09,105e
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xkwart-finale 2[2]07:53,952e
NJONjordBen Terpstra001: HE 2-herkansing 2[2]07:22,066e
NJONjordBen Terpstra001: HE 2-time-trial 06:42,5615e
NJONjord 2Niels Boonstra004: HSB 1xtime-trial 07:11,7414e
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xtime-trial 07:04,4910e
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xtime-trial 06:54,584e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordGerard van der Velden011: HE 1xA-finale [5]08:29,111e
NJONjordGerard van der Velden011: HE 1xvoorwedstrijd 3[3]08:55,282e
NJONjordJelle Algie001: Oude Viervoorwedstrijd 3[6]07:18,983e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 2Max Bosman105: HG 4-A-finale [3]07:05,592e
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+voorwedstrijd 1[4]07:05,434e
NJONjord 2Max Bosman105: HG 4-voorwedstrijd 2[5]06:46,603e
NJONjordMax Bosman056: HG 4-A-finale [5]06:53,633e
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+A-finale [7]07:09,097e
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+voorwedstrijd 1[6]06:59,403e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord (P5)Max Bosman057: MDev 4-A-finale [6]07:17,605e
NJONjord (P5)Max Bosman057: MDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:01,762e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordCasper Reinders120: LHG 2xA-finale [1]06:40,983e
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+A-finale [6]06:43,556e
NJONjordMax Bosman105: HG 4-A-finale [4]06:19,563e
NJONjordCasper Reinders120: LHG 2xvoorwedstrijd 1[2]06:56,293e
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+voorwedstrijd 2[6]06:36,983e
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-A-finale [2]06:21,695e
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+A-finale [6]06:39,554e
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:20,731e
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+voorwedstrijd 2[3]06:49,253e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-C-finale [1]03:05,951e
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-time-trial 03:06,218e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJelle Algie104: HE 8+A-finale [1]06:10,752e
NJONjord 1Max Bosman105: HG 4-A-finale [2]06:53,005e
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-B-finale [6]06:44,033e
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-voorwedstrijd 3[7]06:38,284e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordMax Bosman105: HG 4-A-finale [2]06:42,055e
NJONjordDolf Rutten106: HGb 4-voorwedstrijd 2[5]07:05,295e
NJONjord 1Max Bosman007: HDev 4-A-finale [4]07:12,545e
NJONjord 1Max Bosman007: HDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:57,971e
NJONjord 2Dolf Rutten007: HDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:11,125e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Max Bosman206: HGb 4-A-finale [5]06:32,251e
NJONjord 2Dolf Rutten206: HGb 4-voorwedstrijd 2[3]06:47,715e
NJONjord 1Max Bosman206: HGb 4-voorwedstrijd 1[2]06:42,093e
NJONjord 1Max Bosman104: HDev 4-B-finale [5]06:48,401e
NJONjord 2Dolf Rutten104: HDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:27,415e
NJONjord 1Max Bosman104: HDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:53,853e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+A-finale [3]05:52,292e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom147: G 2+voorwedstrijd 2[6]08:04,944e
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+voorwedstrijd 1[3]05:54,751e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom105: G 4+voorwedstrijd 1[6]06:54,375e
SKOSkøll 2Daan Stolk002: E 4-A-finale [2]06:32,444e
SKOSkøllMaarten Klop005: Dev 2xA-finale [2]07:03,775e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-voorwedstrijd 3[3]07:45,534e
SKOSkøll 1Floris Stevens004: G 2-voorwedstrijd 2[2]07:25,524e
SKOSkøll 2Martijn Jong004: G 2-voorwedstrijd 1[5]07:41,424e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan van der Bij135: MDev 4-A-finale [3]06:18,753e
SKOSkøllDaan Stolk139: M 4+A-finale [3]06:38,975e
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+A-finale [4]05:47,843e
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+voorwedstrijd 2[3]05:51,391e
SKOSkøllDaan Stolk029: M 4+voorwedstrijd 2[5]06:38,226e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-B-finale [3]03:03,271e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-B-finale [4]07:18,522e
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+A-finale [3]06:40,524e
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-halve-finale 2[2]03:03,472e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-voorwedstrijd 2[2]07:24,942e
SKOSkøll 1Martijn Jong004: G 2-voorwedstrijd 1[2]07:36,183e
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:36,631e
SKOSkøllJan van der Bij007: Dev 4-time-trial 03:00,443e
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+A-finale [4]06:34,182e
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-A-finale [2]06:26,383e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom106: G 4+voorwedstrijd 3[3]06:57,603e
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+voorwedstrijd 3[2]06:44,431e
SKOSkøllJan van der Bij105: G 4-voorwedstrijd 1[3]06:28,611e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+A-finale [4]06:29,762e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-B-finale [5]07:00,214e
SKOSkøllJan van der Bij107: B 1xvoorwedstrijd 2[3]07:35,036e
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+voorwedstrijd 3[3]06:36,521e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-voorwedstrijd 2[5]06:50,933e
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-A-finale [5]06:18,034e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-B-finale [2]06:42,425e
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4-B-finale [3]06:28,014e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]07:02,536e
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4-voorwedstrijd 1[6]06:35,135e
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:25,882e
SKOSkøll 1Martijn Jong004: G 2-voorwedstrijd 1[5]07:49,605e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-voorwedstrijd 1[6]07:33,654e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Jan van der Bij105: G 4-A-finale [7]06:23,305e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: E 8+voorwedstrijd 1[4]06:07,225e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong105: G 4-voorwedstrijd 3[2]06:56,876e
SKOSkøll 1Jan van der Bij105: G 4-voorwedstrijd 2[6]06:19,802e
SKOSkøll 2Daan Stolk105: G 4-voorwedstrijd 1[6]06:26,223e
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-A-finale [7]06:12,243e
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4-B-finale [4]06:30,304e
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]06:35,414e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-voorwedstrijd 1[7]07:02,875e
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:17,651e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Maarten Klop104: G 4-A-finale [8]07:30,256e
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: G 4-A-finale [3]06:55,802e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-voorwedstrijd 3[4]07:38,694e
SKOSkøll 2Maarten Klop104: G 4-voorwedstrijd 3[5]07:24,212e
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: G 4-voorwedstrijd 3[7]07:17,701e
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-A-finale [1]07:25,953e
SKOSkøll 2Maarten Klop007: Dev 4-B-finale [5]07:52,196e
SKOSkøll 1Jan van der Bij007: Dev 4-voorwedstrijd 3[3]07:06,402e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]07:41,925e
SKOSkøll 2Maarten Klop007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]07:30,093e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosMaarten Klop201: E 8+A-finale [6]06:10,174e
SKOSkøll 1Jan van der Bij251: G 4-A-finale [5]06:23,123e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong251: G 4-voorwedstrijd 2[6]06:56,995e
SKOSkøll 2Maarten Klop251: G 4-voorwedstrijd 1[2]06:34,544e
SKOSkøll 1Jan van der Bij251: G 4-voorwedstrijd 1[4]06:29,671e
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: Dev 4-A-finale [4]06:30,093e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]07:01,706e
SKOSkøll 2Maarten Klop104: Dev 4-voorwedstrijd 3[1]06:40,095e
SKOSkøll 1Jan van der Bij104: Dev 4-voorwedstrijd 3[5]06:28,961e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMaarten Klop001: Oude Viervoorwedstrijd 3[4]07:03,005e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+A-finale [3]06:48,033e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers130: DO 4+voorwedstrijd 1[5]07:36,115e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[5]06:42,871e
SKOSkøll 2Bouke Bentvelsen020: DO 2-voorwedstrijd 2[5]08:26,796e
SKOSkøll 3Nika Vos020: DO 2-voorwedstrijd 2[6]08:14,925e
SKOSkøllJessica Niemeijer022: DN 4+voorwedstrijd 3[5]07:44,075e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+voorwedstrijd 3[1]07:39,113e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers130: DO 4+A-finale [3]07:46,004e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:04,574e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+B-finale [5]06:47,982e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+A-finale [3]07:43,574e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:52,063e
SKOSkøll/WeespMarjolein Gevers022: DN 4+voorwedstrijd 3[3]07:39,172e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+time-trial 03:25,359e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+A-finale [2]07:05,934e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]06:55,261e
SKOSkøll 1Nika Vos132: DN 2-voorwedstrijd 1[2]08:14,733e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+B-finale [3]07:07,992e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]06:52,525e
SKOSkøll 2Merel Thuis131: DN 2-voorwedstrijd 1[2]08:28,804e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+B-finale [4]06:54,261e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:00,034e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+B-finale [4]07:38,892e
SKOSkøllJolijn ten Bos136: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:09,263e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+B-finale [1]06:56,973e
SKOSkøllJolijn ten Bos024: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:00,164e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos256: DEj 8+time-trial 07:09,947e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJolijn ten Bos004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[5]07:05,895e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllHanna Sevinga136: DB 8+A-finale [2]06:46,061e
SKOSkøllHanna Sevinga136: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:00,112e
SKOSkøll/AsoposHanna Sevinga024: DEj 8+B-finale [5]06:41,211e
SKOSkøll/AsoposHanna Sevinga024: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]07:05,925e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosHanna Sevinga135: WFm 8+A-finale [4]07:02,185e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Pelargos/OkeanosHanna Sevinga024: DEj 8+C-finale [4]03:50,583e
SKOSkøll/Pelargos/OkeanosHanna Sevinga024: DEj 8+kwart-finale 4[2]03:27,322e
SKOSkøll/Pelargos/OkeanosHanna Sevinga024: DEj 8+time-trial 03:22,137e
SKOSkøll/Pelargos/OkeanosHanna Sevinga136: DB 8+A-finale [4]07:02,772e
SKOSkøll/Pelargos/OkeanosHanna Sevinga136: DB 8+voorwedstrijd 3[2]07:00,382e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Okeanos/AsoposAnna Maasland137: DB 8+A-finale [2]07:04,495e
SKOSkøll/Okeanos/AsoposAnna Maasland137: DB 8+voorwedstrijd 1[1]06:52,222e
SKOSkøll/OkeanosHanna Sevinga024: DEj 8+A-finale [1]06:40,935e
SKOSkøll/OkeanosHanna Sevinga024: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:51,282e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/AmstelHanna Sevinga024: DEj 8+B-finale [3]07:54,572e
SKOSkøll/AmstelHanna Sevinga024: DEj 8+voorwedstrijd 3[4]07:39,043e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/PhocasNoah Schuster129: DSA 8+A-finale [6]06:53,963e
SKOSkøll/GyasAnne-Sophie Romijn024: DEj 8+B-finale [7]07:07,041e
SKOSkøll/GyasAnne-Sophie Romijn024: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:11,004e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn043: DEj 8+A-finale [3]07:15,076e
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn043: DEj 8+halve-finale 2[3]07:08,613e
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn043: DEj 8+herkansing 1[5]07:20,252e
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn043: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:36,163e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn004: Dames Achtvoorwedstrijd 2[4]07:17,604e