Lorenzo van Velzen

202 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Amstel/Willem IIIGijs Andringa115: LHE 4xA-finale [4]06:26,653e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [6]06:35,473e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [5]06:26,611e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xA-finale [6]06:53,063e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:28,441e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:02,862e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [4]06:28,301e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:38,971e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [4]06:30,463e
SKOSkøllGijs Andringa113: LHE 1xA-finale [1]07:36,975e
SKOSkøll 1Edgar Bohte121: LHB 1xtime-trial 06:58,4813e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:26,343e
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]06:49,933e
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[2]07:47,915e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [5]07:01,061e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:30,471e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusArthur Molenaar109: HB 1xvoorwedstrijd 2[7]08:02,947e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusWillem Kullberg136: M 2-B-finale [2]08:15,793e
NERNereusWillem Kullberg136: M 2-time-trial 07:41,059e
NERNereusThomas Start055: LMDev 4-A-finale [2]07:08,242e
NERNereusWillem Kullberg027: BM 2-A-finale [2]08:14,064e
NERNereusThomas Start055: LMDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:54,981e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusThomas Start117: LHG 4-A-finale [6]06:16,522e
NERNereusNiels Euser107: HG 4+A-finale [4]06:23,311e
NERNereusNiels Euser107: HG 4+voorwedstrijd 1[4]06:35,111e
NERNereusArthur Molenaar109: HB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:11,035e
NERNereusThomas Start017: LHDev 4-A-finale [4]06:18,313e
NERNereusWillem Kullberg004: HG 2-B-finale [6]07:14,521e
NERNereusNiels Euser005: HG 4+A-finale [3]06:25,031e
NERNereusThomas Start017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:21,951e
NERNereusWillem Kullberg004: HG 2-voorwedstrijd 1[4]07:17,393e
NERNereusNiels Euser005: HG 4+voorwedstrijd 1[3]06:41,211e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusThomas Start017: LHDev 4-B-finale [2]03:11,191e
NERNereusNiels Euser007: HDev 4-A-finale [2]03:06,372e
NERNereusThomas Start017: LHDev 4-halve-finale 2[3]03:04,462e
NERNereusNiels Euser007: HDev 4-halve-finale 2[2]03:02,941e
NERNereus 3Merijn van der Lande003: HG 1xtime-trial 05:51,0012e
NERNereus 2Simon Maas003: HG 1xtime-trial 05:49,3111e
NERNereusThomas Start017: LHDev 4-time-trial 03:05,383e
NERNereusNiels Euser007: HDev 4-time-trial 03:04,223e
NERNereusSimon Maas109: HB 1xvoorwedstrijd 2[3]07:54,812e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusQuintes Poortvliet107: HG 4+A-finale [7]07:10,926e
NERNereusQuintes Poortvliet107: HG 4+voorwedstrijd 2[7]07:09,493e
NERNereusThomas Start017: LHDev 4-A-finale [5]06:44,022e
NERNereusNiels Euser007: HDev 4-A-finale [5]06:41,935e
NERNereusQuintes Poortvliet005: HG 4+A-finale [5]07:09,687e
NERNereusThomas Start017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:42,981e
NERNereusNiels Euser007: HDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:35,461e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusQuintes Poortvliet107: HG 4+voorwedstrijd 2[5]07:08,234e
NERNereusMaciek Mika017: LHDev 4-A-finale [2]07:27,615e
NERNereusNiels Euser007: HDev 4-B-finale [3]07:17,683e
NERNereusWillem Buist016: LHDev 2xA-finale [1]07:46,034e
NERNereusQuintes Poortvliet005: HG 4+A-finale [4]07:18,344e
NERNereusMaciek Mika017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:14,413e
NERNereusNiels Euser007: HDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:54,043e
NERNereusWillem Buist016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:29,554e
NERNereusQuintes Poortvliet005: HG 4+voorwedstrijd 1[3]07:20,952e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusWillem Buist205: HG 2xA-finale [1]07:05,906e
NERNereus 1Quintes Poortvliet208: HG 4+A-finale [3]07:04,614e
NERNereusMaciek Mika215: LHGb 4-A-finale [2]06:35,191e
NERNereusWillem Buist205: HG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:12,353e
NERNereusMaciek Mika215: LHGb 4-voorwedstrijd 1[5]06:56,891e
NERNereus 1Quintes Poortvliet208: HG 4+voorwedstrijd 2[5]07:05,882e
NERNereusNiels Euser206: HGb 4-voorwedstrijd 2[2]06:45,794e
NERNereusNiels Euser104: HDev 4-A-finale [6]06:47,095e
NERNereusWillem Buist108: LHDev 2xA-finale [5]07:29,122e
NERNereusMaciek Mika109: LHDev 4-A-finale [2]07:01,195e
NERNereusNiels Euser104: HDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:55,452e
NERNereusMaciek Mika109: LHDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:05,972e
NERNereusWillem Buist108: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:52,132e
NERNereusQuintes Poortvliet105: HG 4+voorwedstrijd 1[2]07:24,254e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusJeroen Walchenbach010: HE 2+A-finale [4]07:49,282e
NERNereusWillem Buist031: LHG 2xA-finale [3]07:27,142e
NERNereusMaciek Mika024: LHG 4+A-finale [4]07:09,262e
NERNereus 2Quintes Poortvliet020: HG 4+A-finale [3]07:17,876e
NERNereus 1Niels Euser020: HG 4+A-finale [1]06:59,403e
NERNereus 3Jeroen Walchenbach020: HG 4+A-finale [6]06:46,791e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusThomas Mulder105: G 4+A-finale [4]06:28,222e
NERNereusThomas Mulder105: G 4+voorwedstrijd 4[6]06:33,051e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-A-finale [3]06:17,702e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:35,751e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik135: MDev 4-A-finale [2]06:04,361e
NERNereusThomas Mulder139: M 4+A-finale [4]06:21,542e
NERNereusThomas Mulder029: M 4+voorwedstrijd 1[1]06:35,584e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-A-finale [2]02:56,051e
NERNereusThomas Mulder206: G 4+A-finale [4]06:31,702e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-halve-finale 2[3]02:58,621e
NERNereusThomas Mulder206: G 4+voorwedstrijd 2[3]06:38,652e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-time-trial 02:58,852e
NERNereusThomas Mulder106: G 4+A-finale [1]06:41,394e
NERNereusThomas Mulder106: G 4+voorwedstrijd 2[3]06:36,252e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBob van den Hoogen101: E 2-A-finale [4]07:06,263e
NERNereusThomas Mulder105: G 4+A-finale [6]06:26,361e
NERNereus 1Koen van den Herik104: G 4-A-finale [2]06:08,005e
NERNereus 3Evan Markidis107: B 1xvoorwedstrijd 4[5]07:22,266e
NERNereus 2Koen van der Veen107: B 1xvoorwedstrijd 1[3]07:39,795e
NERNereusThomas Mulder105: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:34,871e
NERNereus 1Koen van den Herik104: G 4-voorwedstrijd 1[2]06:17,482e
NERNereusThomas Mulder206: G 4+A-finale [3]06:26,822e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-A-finale [4]06:02,682e
NERNereusThomas Mulder206: G 4+voorwedstrijd 3[2]06:42,481e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-voorwedstrijd 1[3]06:23,591e
NERNereusBob van den Hoogen004: G 2-voorwedstrijd 2[6]07:18,555e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Koen van den Herik104: E 8+A-finale [5]06:04,504e
NERNereus 2Koen van den Herik104: E 8+voorwedstrijd 1[5]05:52,391e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-A-finale [4]06:09,552e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-voorwedstrijd 3[8]06:10,542e
NERNereus 1Thomas Mulder004: G 2-voorwedstrijd 2[6]07:21,504e
NERNereus 2Bob van den Hoogen004: G 2-voorwedstrijd 1[4]07:25,745e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-A-finale [6]07:12,222e
NERNereusThomas Mulder050: G 4+A-finale [6]07:34,092e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-voorwedstrijd 3[5]07:03,591e
NERNereusThomas Mulder050: G 4+voorwedstrijd 2[6]07:31,781e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Koen van den Herik251: G 4-A-finale [4]06:20,992e
NERNereus 1Tim van Wingaarden242: B 1xvoorwedstrijd 3[3]08:05,345e
NERNereus 2Koen van der Veen242: B 1xvoorwedstrijd 2[4]08:33,876e
NERNereus 2Bob van den Hoogen251: G 4-voorwedstrijd 4[3]06:45,274e
NERNereus 3Dimitri van Wylick251: G 4-voorwedstrijd 3[4]06:34,733e
NERNereus 1Koen van den Herik251: G 4-voorwedstrijd 3[2]06:29,091e
NERNereus 1Koen van den Herik104: Dev 4-A-finale [6]06:15,321e
NERNereus 2Bob van den Hoogen104: Dev 4-B-finale [1]06:42,856e
NERNereusDimitri van Wylick131: G 4+A-finale [5]07:02,485e
NERNereus 2Bob van den Hoogen104: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:55,794e
NERNereus 1Koen van den Herik104: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]06:26,331e
NERNereusDimitri van Wylick131: G 4+voorwedstrijd 1[2]06:58,522e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Koen van den Herik020: G 4+A-finale [5]07:07,723e
NERNereus 2Tom Plusjë020: G 4+A-finale [3]06:58,672e
NERNereus 2Thomas Mulder022: G 2-A-finale [1]07:37,375e
NERNereusTim van Wingaarden023: G 1xvoorwedstrijd 2[4]08:35,875e
NERNereus 1Bob van den Hoogen022: G 2-voorwedstrijd 2[2]07:52,225e
NERNereus 2Thomas Mulder022: G 2-voorwedstrijd 1[2]07:37,773e
NERNereus 1Koen van den Herik020: G 4+voorwedstrijd 2[3]07:01,342e
NERNereus 2Tom Plusjë020: G 4+voorwedstrijd 2[5]07:00,641e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Oscar Dijkstra032: SA 8+A-finale [2]06:12,633e
NERNereus 2Koen van den Herik032: SA 8+A-finale [3]06:07,841e
NERNereus 2Thomas de Vos014: N 1xA-finale [1]08:25,206e
NERNereus 1Tim van Wingaarden014: N 1xvoorwedstrijd 3[3]08:31,953e
NERNereus 2Thomas de Vos014: N 1xvoorwedstrijd 2[3]08:16,622e
NERNereus 3Oscar Dijkstra030: SA 4-A-finale [5]06:52,915e
NERNereus 2Koen van den Herik030: SA 4-A-finale [2]06:45,414e
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt020: SA 2-A-finale [2]07:44,755e
NERNereus 1Hans Schut020: SA 2-A-finale [3]07:31,012e
NERNereus 3Tarik Bayoumi020: SA 2-A-finale [4]07:26,051e
NERNereus 1Bob van den Hoogen030: SA 4-voorwedstrijd 2[2]07:04,033e
NERNereus 3Oscar Dijkstra030: SA 4-voorwedstrijd 2[3]06:53,472e
NERNereus 2Koen van den Herik030: SA 4-voorwedstrijd 1[5]06:45,342e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusDimitri van Wylick161: SA 2+A-finale [3]07:37,401e
NERNereusBob van den Hoogen107: N 4-A-finale [2]06:21,952e
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+A-finale [3]06:28,491e
NERNereusBob van den Hoogen107: N 4-voorwedstrijd 1[2]06:31,982e
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+voorwedstrijd 2[2]06:36,791e
NERNereusThomas Mulder007: Dev 4-A-finale [5]06:16,923e
NERNereusThomas Mulder007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:25,572e
NERNereusBob van den Hoogen006: N 4+voorwedstrijd 3[5]06:58,074e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-A-finale [2]06:33,115e
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-A-finale [3]06:18,921e
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:33,052e
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-voorwedstrijd 1[3]06:28,031e
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4-A-finale [2]06:19,055e
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]06:19,383e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusThomas Mulder109: N 2xvoorwedstrijd 2[4]

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Bob van den Hoogen029: M 4+voorwedstrijd 2[1]06:50,974e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-A-finale [4]06:29,404e
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-voorwedstrijd 2[4]06:44,063e
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-voorwedstrijd 2[5]06:39,331e
NERNereus 2Bob van den Hoogen007: Dev 4-B-finale [1]06:40,243e
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:34,943e
NERNereus 2Bob van den Hoogen007: Dev 4-voorwedstrijd 1[1]06:44,673e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Bob van den Hoogen006: N 4+B-finale [3]06:57,671e
NERNereus 1Bob van den Hoogen006: N 4+voorwedstrijd 2[3]06:56,983e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Bob van den Hoogen106: O 4+A-finale [4]
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+A-finale [3]
NERNereus 1Thomas Mulder006: N 4+A-finale [3]08:12,771e
NERNereus 2Bob van den Hoogen006: N 4+voorwedstrijd 2[6]07:56,845e
NERNereus 1Thomas Mulder006: N 4+voorwedstrijd 2[4]07:29,971e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Koen van der Veen020: O 4+A-finale [6]07:46,046e
NERNereus 1Thomas Mulder020: O 4+A-finale [3]07:31,242e
NERNereus 2Koen van der Veen020: O 4+voorwedstrijd 1[3]07:01,553e
NERNereus 1Thomas Mulder020: O 4+voorwedstrijd 1[5]06:53,701e