Jaap Stokking

121 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Amstel/Willem IIIGijs Andringa115: LHE 4xA-finale [4]06:26,653e
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa120: LHG 2xA-finale [7]07:17,946e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [6]06:35,473e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [5]06:26,611e
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa052: LHE 2+A-finale [4]08:44,284e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xA-finale [6]06:53,063e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:28,441e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:02,862e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 3Gijs Andringa101: HE 1xA-finale [6]07:39,518e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [4]06:28,301e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xA-finale [3]07:03,637e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:38,971e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:13,682e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [4]06:30,463e
SKOSkøllGijs Andringa113: LHE 1xA-finale [1]07:36,975e
SKOSkøll 1Edgar Bohte121: LHB 1xtime-trial 06:58,4813e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:26,343e
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]06:49,933e
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[2]07:47,915e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEdgar Bohte121: LHB 1xA-finale [7]08:27,355e
SKOSkøllEdgar Bohte121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[1]09:03,932e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [5]07:01,061e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xA-finale [1]07:02,687e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:30,471e
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[5]08:05,116e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:09,644e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xA-finale [2]07:32,593e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-A-finale [1]06:56,463e
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xB-finale [1]08:16,544e
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:46,102e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xtime-trial 05:33,763e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-time-trial 05:10,864e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort120: LHG 2xA-finale [3]07:19,322e
SKOSkøllEdgar Bohte121: LHB 1xA-finale [2]09:22,783e
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-A-finale [4]07:18,041e
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort120: LHG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:34,501e
SKOSkøllEdgar Bohte121: LHB 1xtime-trial 06:09,093e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIIGijs Andringa214: LHG 2xA-finale [3]07:20,363e
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman216: LHG 4-A-finale [2]06:45,151e
SKOSkøllEdgar Bohte210: LHB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:37,843e
SKOSkøll/Willem IIIGijs Andringa214: LHG 2xvoorwedstrijd 3[4]07:28,631e
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman216: LHG 4-voorwedstrijd 1[2]06:51,841e
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman109: LHDev 4-A-finale [4]06:58,371e
SKOSkøll/Willem IIIGijs Andringa108: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:50,324e
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman109: LHDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:22,642e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllCas Simons012: LHE 4-A-finale [1]07:28,773e
SKOSkøllTimo van Helvoort023: LHG 2xA-finale [1]08:14,482e
SKOSkøllTimo van Helvoort023: LHG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:28,281e
SKOSkøllCas Simons012: LHE 4-voorwedstrijd 3[2]06:58,891e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-A-finale [5]07:29,942e
SKOSkøllKoen Beijersbergen114: LHE 2-voorwedstrijd 1[5]07:58,574e
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[3]06:41,781e
SKOSkøllEwout Hardeman057: LHG 4-A-finale [7]07:29,205e
SKOSkøllKoen Beijersbergen014: LHG 2-voorwedstrijd 1[5]07:47,734e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman158: LM 8+A-finale [1]06:58,346e
SKOSkøllEwout Hardeman055: LMDev 4-B-finale [1]07:26,731e
SKOSkøllEwout Hardeman055: LMDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:17,144e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-A-finale [2]06:27,445e
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:33,922e
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-B-finale [4]06:26,742e
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:32,434e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-time-trial 03:12,099e
VIDVidar/SkøllLeroy van Loopik123: LHB 4+A-finale [3]07:09,712e
VIDVidar/SkøllLeroy van Loopik123: LHB 4+voorwedstrijd 1[2]07:05,791e
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:45,474e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-A-finale [6]06:57,284e
VIDVidar/SkøllLeroy van Loopik123: LHB 4+A-finale [4]07:26,084e
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[4]06:57,352e
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-B-finale [2]06:55,272e
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:56,224e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/SkøllLeroy van Loopik123: LHB 4+A-finale [1]07:38,003e
VIDVidar/SkøllLeroy van Loopik119: LHG 4+A-finale [2]07:27,472e
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-A-finale [4]06:45,763e
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:16,304e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/VidarLeroy van Loopik211: LHB 4+A-finale [1]07:07,774e
SKOSkøllEwout Hardeman215: LHGb 4-A-finale [6]06:47,986e
SKOSkøll/VidarLeroy van Loopik211: LHB 4+voorwedstrijd 2[5]07:23,073e
SKOSkøllEwout Hardeman215: LHGb 4-voorwedstrijd 2[2]07:01,783e
SKOSkøllEwout Hardeman109: LHDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:27,864e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+A-finale [6]06:09,233e
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:21,732e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Stormmesand137: LMFm 8+A-finale [2]06:00,582e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+A-finale [3]03:01,592e
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+halve-finale 1[3]02:59,041e
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+time-trial 02:57,491e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllWillem Crul103: E 8+voorwedstrijd 2[4]05:48,245e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+A-finale [2]06:04,554e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:09,182e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllWillem Crul104: E 8+voorwedstrijd 2[7]06:14,614e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+A-finale [5]06:07,182e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+voorwedstrijd 1[8]06:06,271e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+A-finale [4]07:02,961e
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:59,281e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+A-finale [6]07:04,942e
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:08,451e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+A-finale [1]06:24,444e
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+voorwedstrijd 2[2]06:22,562e
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+B-finale [2]06:24,803e
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:39,694e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllWillem Crul004: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[4]06:37,673e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Leon Paauw004: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]07:37,005e