Kelly van Wirdum

159 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSophie Busch141: LDB 4*A-finale [4]07:42,804e
LAGLaga 2Zola Zwerver139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[5]09:17,085e
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [2]07:38,475e
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[6]07:45,573e
LAGLaga 2Zola Zwerver031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:56,295e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSophie Busch141: LDB 4*A-finale [7]07:43,025e
LAGLaga 1Zola Zwerver153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[4]08:56,806e
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [7]07:46,457e
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[2]07:50,983e
LAGLaga 3Zola Zwerver031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[4]09:56,075e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSophie Busch141: LDB 4*A-finale [6]07:53,826e
LAGLaga 1Zola Zwerver153: LDE 1xB-finale [2]09:14,854e
LAGLagaSophie Busch141: LDB 4*time-trial 06:58,116e
LAGLagaJolie Tops133: DB 1xtime-trial 08:05,7510e
LAGLaga 1Zola Zwerver153: LDE 1xtime-trial 07:59,4511e
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [6]07:40,686e
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[3]07:34,853e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSophie Busch141: LDB 4*B-finale [5]08:52,822e
LAGLagaSophie Busch141: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]08:19,204e
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)B-finale [5]08:23,742e
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[2]07:44,865e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)C-finale [4]07:59,632e
LAGLagaSophie Busch035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)time-trial 06:14,109e
LAGLagaSophie Busch141: LDB 4*voorwedstrijd 3[3]09:14,672e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSophie Busch228: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]08:12,973e
LAGLagaSophie Busch117: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]08:30,314e
LAGLagaSophie Busch117: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[6]08:10,841e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Jolie Tops026: DG 2xvoorwedstrijd 1[3]10:01,025e
LAGLagaSophie Busch006: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]08:22,263e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSophie Mans141: LDB 4*A-finale [5]08:23,841e
LAGLagaAnne-Fleur Janssen140: LDB 1xA-finale [3]10:27,255e
LAGLagaSophie Mans141: LDB 4*voorwedstrijd 1[6]08:37,711e
LAGLagaAnne-Fleur Janssen140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[7]08:59,103e
LAGLagaSophie Mans035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [8]08:04,356e
LAGLagaSophie Mans035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[2]07:42,264e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Anne-Fleur Janssen140: LDB 1xA-finale [2]08:58,976e
LAGLagaSophie Mans141: LDB 4*voorwedstrijd 2[6]07:38,345e
LAGLaga 2Anne-Fleur Janssen140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[1]08:50,282e
LAGLagaSophie Mans035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)B-finale [4]07:36,913e
LAGLagaSophie Mans035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[5]07:36,533e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSophie Mans035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)herkansing [3]03:43,452e
LAGLagaSophie Mans035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)time-trial 03:42,258e
LAGLagaSophie Mans141: LDB 4*voorwedstrijd 3[2]07:42,202e
LAGLagaAnne-Fleur Janssen140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:11,433e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSophie Mans006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 1[5]07:57,123e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Michiel Goderie101: E 2- (NSK)A-finale [2]07:13,765e
LAGLaga 1Floris Doorn105: G 4+A-finale [3]06:48,784e
LAGLagaGuus Koppes106: G 2xA-finale [6]06:57,083e
LAGLaga 1Michiel Goderie101: E 2- (NSK)voorwedstrijd 2[6]07:10,912e
LAGLaga/PelargosJens Keijser105: G 4+voorwedstrijd 4[4]06:36,813e
LAGLaga 1Floris Doorn105: G 4+voorwedstrijd 3[4]06:38,701e
LAGLaga 2Tim Rootliep003: B 2xA-finale [1]07:09,973e
LAGLaga 2Tim Rootliep003: B 2xvoorwedstrijd 2[4]07:18,473e
LAGLagaFloris Doorn007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[2]06:50,604e
LAGLaga 4Jens Keijser004: G 2-voorwedstrijd 2[3]07:36,035e
LAGLaga 2Michiel Goderie004: G 2-voorwedstrijd 2[4]07:24,323e
LAGLaga 3Max Wink004: G 2-voorwedstrijd 1[6]07:59,826e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Guus Koppes107: M 2-voorwedstrijd 2[1]06:52,864e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaMichiel Goderie004: G 2-voorwedstrijd 3[3]07:29,354e
LAGLaga/Triton/PelargosJens Keijser206: G 4+voorwedstrijd 1[1]06:52,394e
LAGLaga/SkadiFloris Doorn206: G 4+voorwedstrijd 1[2]06:46,883e
LAGLaga/PelargosJens Keijser106: G 4+B-finale [3]06:52,922e
LAGLaga/SkadiFloris Doorn106: G 4+B-finale [1]06:46,991e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-B-finale [3]07:08,963e
LAGLaga/PelargosJens Keijser106: G 4+voorwedstrijd 3[4]06:50,902e
LAGLaga/SkadiFloris Doorn106: G 4+voorwedstrijd 1[3]06:42,403e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-voorwedstrijd 2[3]07:17,623e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Michiel Goderie101: E 2-A-finale [6]07:10,334e
LAGLagaFloris Doorn105: G 4+A-finale [1]06:46,536e
LAGLaga 1Julius van der Veldt107: B 1xvoorwedstrijd 4[6]07:11,464e
LAGLaga/PelargosJens Keijser105: G 4+voorwedstrijd 3[6]06:43,023e
LAGLagaFloris Doorn105: G 4+voorwedstrijd 2[5]06:39,162e
LAGLagaFloris Doorn206: G 4+A-finale [6]06:43,086e
LAGLaga/PelargosJens Keijser206: G 4+A-finale [1]06:37,785e
LAGLaga 1Julius van der Veldt001: G 1xB-finale [6]07:31,695e
LAGLaga 1Michiel Goderie004: G 2-A-finale [6]07:35,326e
LAGLaga/PelargosJens Keijser206: G 4+voorwedstrijd 3[3]06:45,922e
LAGLagaFloris Doorn206: G 4+voorwedstrijd 2[6]06:47,002e
LAGLaga 1Julius van der Veldt001: G 1xvoorwedstrijd 3[3]08:14,084e
LAGLaga 1Michiel Goderie004: G 2-voorwedstrijd 1[2]07:31,193e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Jens Keijser104: E 8+voorwedstrijd 1[6]06:22,996e
LAGLaga 1Julius van der Veldt108: B 1xvoorwedstrijd 3[6]07:46,094e
LAGLaga 2Jens Keijser105: G 4-voorwedstrijd 1[3]06:58,055e
LAGLaga 1Fengwei An105: G 4-voorwedstrijd 1[7]06:42,794e
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [3]06:35,836e
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [8]06:34,465e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-A-finale [8]07:02,335e
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[4]06:30,874e
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[8]06:42,624e
LAGLaga 1Julius van der Veldt001: G 1xvoorwedstrijd 2[7]07:53,686e
LAGLaga 2Michiel Goderie004: G 2-voorwedstrijd 1[7]07:24,634e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-voorwedstrijd 1[5]07:21,523e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Floris Doorn103: E 8+A-finale [8]07:05,685e
LAGLaga 1Julius van der Veldt107: B 1xvoorwedstrijd 2[5]08:31,194e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge101: E 2-voorwedstrijd 2[6]07:58,564e
LAGLaga 3Casper Mulder101: E 2-voorwedstrijd 1[8]08:29,045e
LAGLaga 1Floris Doorn104: G 4-voorwedstrijd 3[8]07:48,185e
LAGLaga 2Max Wink104: G 4-voorwedstrijd 3[6]07:30,633e
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [1]07:42,013e
LAGLaga 1Floris Doorn007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[2]07:33,604e
LAGLaga 2Max Wink007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[3]07:31,885e
LAGLaga 2Julius van der Veldt001: G 1xvoorwedstrijd 3[3]08:58,215e
LAGLaga 2Casper Mulder004: G 2-voorwedstrijd 3[7]08:12,484e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge004: G 2-voorwedstrijd 2[4]07:49,323e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Casper Mulder205: G 2-A-finale [4]07:26,156e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge205: G 2-A-finale [5]07:06,383e
LAGLaga 1Julius van der Veldt242: B 1xvoorwedstrijd 4[2]07:51,835e
LAGLaga 1Floris Doorn251: G 4-voorwedstrijd 4[5]06:58,285e
LAGLaga 2Max Wink251: G 4-voorwedstrijd 2[3]06:54,504e
LAGLaga 1Floris Doorn104: Dev 4- (Dev)B-finale [2]06:41,355e
LAGLaga 1Floris Doorn104: Dev 4- (Dev)voorwedstrijd 3[6]06:37,514e
LAGLaga 2Max Wink104: Dev 4- (Dev)voorwedstrijd 1[5]06:44,505e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge001: E 2- (NK)kwart-finale 4[1]07:25,436e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge001: E 2- (NK)time-trial 06:48,4221e