Otto Koppius

117 races

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/ProteusVincent Klaassens102: HE 2-A-finale [3]06:52,121e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPeter Bruins207: HG 4-A-finale [4]06:29,031e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSander Boelens001: Oude VierA-finale [6]10:31,447e
SKASkadiSander Boelens001: Oude Viervoorwedstrijd 2[1]06:45,742e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord-combiEline van Marle121: DE 8+A-finale [6]06:36,454e
THEThêta/VidarSander de Graaf101: E 2-A-finale [4]06:45,501e
THEThêta/VidarSander de Graaf101: E 2-voorwedstrijd 1[3]06:49,491e
NJONjord-combiEline van Marle121: DE 8+voorwedstrijd 2[1]06:35,333e
THEThêta/VidarSander de Graaf004: G 2-A-finale [5]06:41,871e
THEThêta/VidarSander de Graaf004: G 2-voorwedstrijd 1[3]06:54,341e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/VidarSander de Graaf107: M 2-A-finale [3]06:35,945e
THEThêta/VidarSander de Graaf107: M 2-voorwedstrijd 1[1]06:42,622e
THEThêta/VidarSander de Graaf028: M 2-A-finale [4]06:35,322e
THEThêta/VidarSander de Graaf028: M 2-voorwedstrijd 2[2]06:37,862e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/Gyas/Thêta/VidarPeter Bruins002: E 4-A-finale [3]05:57,033e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/Vidar/ThêtaPeter Bruins105: G 4-A-finale [4]06:12,382e
SKASkadi/Vidar/ThêtaPeter Bruins105: G 4-voorwedstrijd 3[4]06:15,971e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/ProteusBart Overes104: G 4-A-finale [4]06:51,851e
SKASkadi/ProteusBart Overes104: G 4-voorwedstrijd 2[8]07:06,121e
SKASkadi/Proteus/ThêtaStefan van den Toorn002: E 4-A-finale [6]07:13,382e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPeter Bruins001: Oude VierA-finale [7]10:18,784e
SKASkadiPeter Bruins001: Oude Viervoorwedstrijd 1[1]06:44,333e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiThijs van Luijk104: SA 8+A-finale [2]05:53,074e
SKASkadiThijs van Luijk104: SA 8+voorwedstrijd 1[4]05:59,542e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPeter Bruins106: O 4+A-finale [5]06:33,702e
SKASkadiPeter Bruins106: O 4+voorwedstrijd 2[2]06:43,442e
SKASkadi/DudokJoris Faas005: N 2xA-finale [5]07:09,634e
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+A-finale [3]06:33,031e
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+voorwedstrijd 4[3]06:37,411e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/LagaPeter Bruins006: N 4+A-finale [2]07:08,652e
SKASkadi/LagaPeter Bruins006: N 4+time-trial 06:52,892e
SKASkadi/LagaPeter Bruins106: O 4+A-finale [3]06:53,984e
SKASkadi/LagaPeter Bruins106: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:49,121e
SKASkadiSjoerd Hutter108: N 2-voorwedstrijd 2[4]07:13,172e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/LagaPeter Bruins029: M 4+A-finale [6]06:59,565e
SKASkadi/LagaPeter Bruins029: M 4+voorwedstrijd 2[4]06:50,683e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/LagaSander Boelens106: O 4+A-finale [4]06:35,052e
SKASkadi/LagaSander Boelens106: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:45,511e
SKASkadiSander Boelens007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:40,375e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSander Boelens105: O 4-A-finale [6]07:04,545e
SKASkadiSjoerd Hutter108: N 2-voorwedstrijd 1[3]07:58,214e
SKASkadiSander Boelens007: Dev 4-voorwedstrijd 3[5]06:54,066e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/LagaWard Veenman251: Dev 4-halve-finale 1[6]
SKASkadi/LagaWard Veenman251: Dev 4-time-trial 06:54,536e
SKASkadi 2 (SB)Jeroen Kleene205: SA 2-time-trial 07:58,1925e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiJeroen Kleene020: O 4+A-finale [2]07:43,685e
SKASkadiSander Boelens030: N 2-A-finale [3]08:22,384e
SKASkadiJeroen Kleene020: O 4+voorwedstrijd 1[4]06:59,232e
SKASkadiSander Boelens030: N 2-voorwedstrijd 1[4]07:29,901e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/Skadi/NjordVincent Klaassens035: M 4-A-finale [2]06:21,774e
PROProteus/Skadi/NjordVincent Klaassens035: M 4-voorwedstrijd 1[4]06:25,892e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi-combiMitchel Steenman104: SA 8+ (NK)A-finale [4]05:38,671e
SKASkadi-combiMitchel Steenman104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[5]05:39,271e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+A-finale [5]05:45,262e
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+voorwedstrijd 2[6]05:47,211e
NJONjord/Skadi/ProteusVincent Klaassens002: SA 4-A-finale [6]06:19,001e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/Skadi/Laga/NjordPeter Gründer201: SA 8+A-finale [7]06:12,451e
SKASkadi/Proteus 2Jasper Tissen021: SA 2-A-finale [2]06:51,724e
SKASkadi/Proteus 2Jasper Tissen021: SA 2-halve-finale 1[2]06:45,824e
SKASkadi/Proteus 2Jasper Tissen021: SA 2-herkansing 2[5]07:25,042e
SKASkadi/Proteus 2Jasper Tissen021: SA 2-voorwedstrijd 4[6]07:26,983e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude VierA-finale [4]09:53,081e
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude Viervoorwedstrijd 3[2]06:40,761e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Brian Overeijnder117: LO 1xA-finale [4]07:32,216e
SKASkadiVincent van der Leer105: O 1xA-finale [6]07:13,532e
SKASkadiAvalon - Valstar130: DO 1xA-finale [4]08:34,486e
SKASkadi/ArgoAvalon - Valstar135: DN 2xvoorwedstrijd 2[5]07:56,775e
SKASkadiVincent van der Leer001: SA 1xA-finale [3]07:36,315e
SKASkadiAvalon - Valstar018: DN 1xA-finale [2]08:15,323e
SKASkadiAvalon - Valstar018: DN 1xvoorwedstrijd 3[3]08:16,572e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiVincent van der Leer110: N 1xA-finale [4]07:16,721e
SKASkadiVincent van der Leer110: N 1xvoorwedstrijd 1[1]07:24,861e
SKASkadiAvalon - Valstar135: DN 1xvoorwedstrijd 2[3]08:26,574e
SKASkadiAvalon - Valstar015: DSA 1xA-finale [1]08:27,685e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta-combiRoel Diekerhof104: SA 8+A-finale [5]06:09,704e
SKASkadi 1Vincent van der Leer105: O 1xA-finale [7]08:06,394e
THEThêta-combiRoel Diekerhof104: SA 8+voorwedstrijd 2[6]06:02,211e
SKASkadi 1Vincent van der Leer105: O 1xvoorwedstrijd 2[5]07:32,373e
SKASkadi 1Brian Overeijnder011: LN 1xA-finale [3]07:41,303e
LAGLaga/Proteus/SkadiReinier Spillenaar Bilgen002: SA 4-A-finale [6]06:22,204e
EUREuros/Nereus/Njord/SkøllLennart van Lierop002: SA 4-A-finale [3]06:14,212e
SKASkadi 1Brian Overeijnder011: LN 1xvoorwedstrijd 3[3]08:19,252e
LAGLaga/Proteus/SkadiReinier Spillenaar Bilgen002: SA 4-voorwedstrijd 2[6]06:49,302e
EUREuros/Nereus/Njord/SkøllLennart van Lierop002: SA 4-voorwedstrijd 1[5]06:51,162e
SKASkadi 1Vincent van der Leer004: N 1xvoorwedstrijd 4[3]08:07,492e
SKASkadiAvalon - Valstar018: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]09:07,214e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Brian Overeijnder122: LN 1xA-finale [3]07:27,493e
LAGLaga/Proteus/SkadiReinier Spillenaar Bilgen105: O 4-A-finale [5]06:17,721e
SKASkadi 1Brian Overeijnder122: LN 1xvoorwedstrijd 3[6]07:36,521e
SKASkadiAvalon - Valstar135: DN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:26,385e
LAGLaga/Proteus/SkadiReinier Spillenaar Bilgen105: O 4-voorwedstrijd 2[6]06:18,901e
SKASkadi 2Thijs van Luijk001: SA 1xA-finale [5]07:07,161e
LAGLaga/SkadiReinier Spillenaar Bilgen002: SA 4-A-finale [6]06:26,755e
SKASkadi 1Brian Overeijnder008: LSA 1xvoorwedstrijd 2[5]07:39,844e
SKASkadi 2Thijs van Luijk001: SA 1xvoorwedstrijd 2[7]07:07,061e
SKASkadi 1Vincent van der Leer001: SA 1xvoorwedstrijd 1[6]07:26,065e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiVincent van der Leer061: N 1xA-finale [4]08:02,674e
SKASkadiVincent van der Leer061: N 1xvoorwedstrijd 2[1]07:33,631e
SKASkadiVincent van der Leer180: O 1xA-finale [4]07:23,664e
SKASkadiVincent van der Leer180: O 1xvoorwedstrijd 2[2]07:31,992e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Brian Overeijnder117: LO 1xA-finale [3]07:47,715e
SKASkadi 1Brian Overeijnder117: LO 1xvoorwedstrijd 1[4]07:52,582e
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen050: SA 2-A-finale [4]07:44,102e
SKASkadiVincent van der Leer001: SA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:19,294e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiAvalon - Valstar117: DB 1xvoorwedstrijd 1[2]09:20,423e
SKASkadiBrian Overeijnder116: LB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:02,731e
SKASkadi 1Thijs van Luijk201: SA 1xhalve-finale 2[3]07:16,691e
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen205: SA 2-halve-finale 1[2]06:57,543e
SKASkadiAvalon - Valstar016: DN 1xA-finale [5]11:23,093e
SKASkadi 2Vincent van der Leer201: SA 1xherkansing 3[1]10:05,785e
SKASkadi 2Hugo van Velzen014: N 1xA-finale [4]08:28,242e
SKASkadi 2Brian Overeijnder015: LN 1xvoorwedstrijd 1[3]07:55,623e
SKASkadiAvalon - Valstar016: DN 1xvoorwedstrijd 2[3]09:02,362e
SKASkadi 1Thijs van Luijk201: SA 1xvoorwedstrijd 4[4]07:50,341e
SKASkadi 2Vincent van der Leer201: SA 1xvoorwedstrijd 3[2]08:24,565e
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen205: SA 2-voorwedstrijd 5[4]07:30,692e
SKASkadi 2Hugo van Velzen014: N 1xvoorwedstrijd 1[3]08:08,711e