Frank Tijdink

56 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/VidarKoen van Brussel106: LM 2-A-finale [1]07:22,611e
THEThêta/VidarKoen van Brussel009: BLM 2-A-finale [2]07:29,461e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/VidarKoen van Brussel113: LSA 2-A-finale [6]06:47,441e
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-A-finale [2]06:53,991e
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-voorwedstrijd 1[5]06:55,611e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-A-finale [2]06:54,432e
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-voorwedstrijd 2[6]07:01,832e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/VidarKoen van Brussel206: LSA 2- (NK)A-finale [6]07:35,994e
THEThêta/VidarKoen van Brussel206: LSA 2- (NK)time-trial 07:29,084e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-A-finale [2]06:13,701e
THEThêtaArlan Smit010: LSA 4- (NSK)A-finale [3]06:12,014e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg130: LM 8+A-finale [3]06:06,951e
THEThêtaArlan Smit034: LM 4-A-finale [3]06:49,293e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit004: O 2-voorwedstrijd 1[2]07:05,473e
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg104: SA 8+A-finale [1]06:07,593e
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg104: SA 8+voorwedstrijd 2[2]06:06,112e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Thêta/AsoposVincent Goris116: LSA 8+ (NK)A-finale [4]06:05,623e
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-A-finale [5]06:15,692e
ORCOrca/Thêta/AsoposVincent Goris116: LSA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[4]06:06,001e
THEThêtaArlan Smit002: SA 4- (NK)A-finale [2]06:20,555e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 1Arlan Smit113: LSA 2-A-finale [5]07:08,602e
THEThêta 1Arlan Smit113: LSA 2-voorwedstrijd 1[5]07:16,471e
THEThêta 1Arlan Smit012: LO 2-A-finale [6]07:58,672e
THEThêta 1Arlan Smit012: LO 2-voorwedstrijd 1[6]08:54,592e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-A-finale [4]06:25,033e
THEThêtaArlan Smit002: SA 4-A-finale [3]06:40,845e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit101: O 4-A-finale [3]06:49,551e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit001: Oude Viervoorwedstrijd 1[4]06:56,803e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArne Hendriks116: LSA 8+ (NSK)A-finale [4]06:00,061e
THEThêtaArne Hendriks116: LSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[6]06:13,751e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-A-finale [3]06:20,812e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ThêtaFelix van de Donk129: LM 8+ (Aegon Open NK)A-finale [4]05:54,085e
THEThêtaArlan Smit050: LMDev 4-A-finale [6]06:29,565e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-A-finale [2]06:28,584e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-A-finale [1]06:32,243e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:45,193e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArne Hendriks116: LSA 8+A-finale [7]06:32,681e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-A-finale [3]06:39,674e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-voorwedstrijd 1[7]06:54,812e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (DK)B-finale [4]06:32,131e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (DK)voorwedstrijd 3[5]06:39,093e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (1000m Knock Out)B-finale [2]03:22,011e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (1000m Knock Out)halve-finale 2[3]03:25,512e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (1000m Knock Out)kwart-finale 3[2]03:20,791e
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:16,392e
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-A-finale [2]06:43,923e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit118: LO 4-A-finale [4]06:44,564e
THEThêtaArlan Smit009: LSA 4-A-finale [7]07:26,203e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit107: LN 4+A-finale [5]07:05,471e
THEThêtaArlan Smit005: LDev 4-A-finale [1]08:21,216e
THEThêtaArlan Smit005: LDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:27,532e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArlan Smit030: O 4+A-finale [3]07:05,495e
THEThêtaArlan Smit050: B 4+A-finale [4]07:06,451e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaRoel Smouter172: HTal 8+voorwedstrijd 2[5]07:05,643e