Jolmer van der Sluis

371 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos 1Djoeke Lammerse136: DB 8+A-finale [3]07:05,345e
ASOAsopos 2Meike van Kootwijk134: DB 2xA-finale [3]07:52,653e
ASOAsoposLucas Hoedemaker124: LHB 8+A-finale [2]06:16,424e
ASOAsopos 1Elsemieke Hack132: DG 2xA-finale [6]07:32,732e
ASOAsoposMathijs Berkhout102: HE 2-A-finale [3]07:19,105e
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xA-finale [5]07:47,043e
ASOAsoposSanne Dijkstra325: DE 1x NSKA-finale [5]08:17,894e
ASOAsopos 1Djoeke Lammerse136: DB 8+voorwedstrijd 2[8]07:21,233e
ASOAsopos 2Renate Vos136: DB 8+voorwedstrijd 1[7]07:28,765e
ASOAsopos 2Meike van Kootwijk134: DB 2xvoorwedstrijd 2[7]08:02,773e
ASOAsoposCasper Roes104: HE 8+voorwedstrijd 3[4]06:21,235e
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+voorwedstrijd 2[6]07:25,985e
ASOAsopos 2Sanne Dijkstra132: DG 2xvoorwedstrijd 3[7]08:07,433e
ASOAsopos 1Elsemieke Hack132: DG 2xvoorwedstrijd 1[6]08:10,711e
ASOAsoposMathijs Berkhout102: HE 2-voorwedstrijd 1[5]07:39,363e
ASOAsopos 1Manon Brenters139: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[5]09:13,005e
ASOAsopos 2Mony Klaus139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[8]09:26,956e
ASOAsoposCasper Roes118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[6]07:27,734e
ASOAsoposRuth Andreae133: DB 1xvoorwedstrijd 2[4]09:50,694e
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xvoorwedstrijd 4[4]08:20,621e
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*A-finale [4]07:30,212e
ASOAsopos 2Mees van der Meer013: LHG 1xA-finale [2]07:27,403e
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xA-finale [3]07:31,491e
ASOAsoposJoost Braspenning016: LHDev 2xA-finale [4]06:56,425e
ASOAsoposIza Leijtens033: LDB 2xA-finale [2]08:02,763e
ASOAsoposSanne Dijkstra022: DG 1xA-finale [4]08:11,254e
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:15,715e
ASOAsoposCasper Roes017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:03,226e
ASOAsoposMathijs Berkhout004: HG 2-voorwedstrijd 3[6]07:17,324e
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[7]07:39,341e
ASOAsoposMeike van Kootwijk026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[7]08:05,515e
ASOAsoposSanne Dijkstra022: DG 1xvoorwedstrijd 1[5]08:24,001e
ASOAsopos 1Jarno Hagelen013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:43,935e
ASOAsopos 2Mees van der Meer013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[5]07:33,252e
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:54,942e
ASOAsoposJoost Braspenning016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:03,301e
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:02,845e
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+voorwedstrijd 1[4]07:21,698e
ASOAsoposThijs-Jan van Aalst008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:27,955e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposSanne Dijkstra125: DE 1xA-finale [6]08:07,012e
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+A-finale [3]06:59,515e
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xA-finale [7]07:51,113e
ASOAsoposLucas Hoedemaker124: LHB 8+A-finale [2]06:12,352e
ASOAsoposElsemieke Hack139: LDGb 2xA-finale [5]07:35,651e
ASOAsopos/SaurusFelix Brongers115: LHE 4xA-finale [8]06:24,194e
ASOAsoposCasper Roes118: LHGb 4-A-finale [8]06:43,036e
ASOAsopos 2Joost Braspenning121: LHB 1xA-finale [5]07:26,991e
ASOAsopos 1Jarno Hagelen121: LHB 1xB-finale [6]07:41,632e
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+voorwedstrijd 2[7]07:05,093e
ASOAsopos 2Eva Spaargaren134: DB 2xvoorwedstrijd 3[7]08:09,724e
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xvoorwedstrijd 3[4]07:52,502e
ASOAsoposElsemieke Hack139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[4]07:39,921e
ASOAsopos/SaurusFelix Brongers115: LHE 4xlotingsrace [6]06:42,095e
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+voorwedstrijd 2[8]07:08,745e
ASOAsoposCasper Roes118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[5]06:48,303e
ASOAsopos 1Jarno Hagelen121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[7]07:44,463e
ASOAsopos 2Joost Braspenning121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[5]07:35,971e
ASOAsoposSiem Wesseling102: HE 2-voorwedstrijd 2[5]07:24,414e
ASOAsoposThijs-Jan van Aalst109: HB 1xvoorwedstrijd 2[4]07:53,675e
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+A-finale [3]06:21,617e
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xA-finale [5]06:57,075e
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xA-finale [5]07:39,203e
ASOAsoposSanne Dijkstra063: DE 1xA-finale [1]08:14,135e
ASOAsoposSiem Wesseling061: HE 2-A-finale [2]07:20,286e
ASOAsoposIza Leijtens033: LDB 2xA-finale [8]08:08,484e
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*A-finale [5]07:36,533e
ASOAsopos 2Joost Braspenning013: LHG 1xA-finale [2]07:37,664e
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+B-finale [6]07:09,221e
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:23,802e
ASOAsoposCasper Roes017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:08,246e
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:11,381e
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:45,661e
ASOAsoposSiem Wesseling061: HE 2-voorwedstrijd 1[6]07:23,143e
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]07:43,611e
ASOAsoposSanne Dijkstra063: DE 1xvoorwedstrijd 1[5]08:16,634e
ASOAsoposMeike van Kootwijk026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:59,046e
ASOAsopos 2Joost Braspenning013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[6]08:25,822e
ASOAsopos 1Jarno Hagelen013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:31,643e
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:44,536e
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:38,876e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/ProteusDjoeke Lammerse136: DB 8+B-finale [3]06:58,312e
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xA-finale [5]07:55,974e
ASOAsoposJoost Braspenning122: LHB 2xA-finale [3]06:56,692e
ASOAsoposManon Brenters141: LDB 4*A-finale [2]07:25,801e
ASOAsoposLucas Hoedemaker124: LHB 8+A-finale [6]06:18,515e
ASOAsopos 1Renate Vos153: LDE 1xA-finale [6]08:29,455e
ASOAsopos 2Elsemieke Hack153: LDE 1xA-finale [2]08:28,344e
ASOAsopos/ProteusDjoeke Lammerse136: DB 8+time-trial 06:16,469e
ASOAsopos 2Iza Leijtens134: DB 2xtime-trial 07:12,888e
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xtime-trial 07:01,075e
ASOAsoposManon Brenters141: LDB 4*time-trial 06:46,422e
ASOAsoposLucas Hoedemaker124: LHB 8+time-trial 05:34,996e
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+time-trial 06:29,5514e
ASOAsopos 1Renate Vos153: LDE 1xtime-trial 07:35,696e
ASOAsopos 2Elsemieke Hack153: LDE 1xtime-trial 07:23,573e
ASOAsoposSanne Dijkstra125: DE 1xtime-trial 07:27,587e
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+A-finale [3]06:20,576e
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*A-finale [3]07:22,392e
ASOAsoposSanne Dijkstra022: DG 1xA-finale [2]08:11,054e
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xA-finale [5]07:25,961e
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xA-finale [4]06:49,934e
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:13,381e
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]07:30,181e
ASOAsoposSanne Dijkstra022: DG 1xvoorwedstrijd 3[5]08:04,711e
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:29,951e
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]06:48,601e
ASOAsopos/ProteusDjoeke Lammerse029: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:54,213e
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+voorwedstrijd 3[4]07:07,034e
ASOAsoposJoost Braspenning008: HDev 2xvoorwedstrijd 3[4]06:59,915e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+B-finale [7]08:01,883e
ASOAsoposLucas Hoedemaker124: LHB 8+A-finale [6]07:07,232e
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+B-finale [6]08:17,373e
ASOAsoposManon Brenters141: LDB 4*A-finale [6]08:53,816e
ASOAsoposSanne Dijkstra132: DG 2xA-finale [7]08:46,265e
ASOAsopos 2Elsemieke Hack139: LDGb 2xA-finale [5]08:26,661e
ASOAsopos 1Eva Spaargaren139: LDGb 2xB-finale [5]09:11,722e
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xA-finale [6]08:27,074e
ASOAsoposSiem Wesseling106: HGb 4-B-finale [7]07:02,133e
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:39,515e
ASOAsoposLucas Hoedemaker124: LHB 8+voorwedstrijd 2[3]06:46,511e
ASOAsoposNiels Levelt111: HB 4+voorwedstrijd 2[4]07:51,695e
ASOAsoposManon Brenters141: LDB 4*voorwedstrijd 1[6]08:11,311e
ASOAsoposSanne Dijkstra132: DG 2xvoorwedstrijd 1[3]09:04,982e
ASOAsopos 1Eva Spaargaren139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[4]09:39,064e
ASOAsopos 2Elsemieke Hack139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[5]08:59,811e
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[6]09:02,021e
ASOAsoposSiem Wesseling106: HGb 4-voorwedstrijd 2[5]07:32,735e
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+A-finale [6]06:56,426e
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*A-finale [2]08:12,483e
ASOAsoposSanne Dijkstra026: DDev 2xB-finale [4]08:31,001e
ASOAsoposJarno Hagelen013: LHG 1xB-finale [8]07:59,192e
ASOAsoposEva Spaargaren033: LDB 2xA-finale [4]08:18,724e
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xA-finale [5]07:32,481e
ASOAsoposMees van der Meer016: LHDev 2xA-finale [3]06:52,442e
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+B-finale [5]07:10,165e
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+B-finale [2]07:22,385e
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:16,912e
ASOAsoposSiem Wesseling007: HDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:52,856e
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:39,333e
ASOAsoposSanne Dijkstra026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:57,055e
ASOAsoposJarno Hagelen013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[6]07:44,185e
ASOAsoposEva Spaargaren033: LDB 2xlotingsrace [7]08:21,012e
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:45,801e
ASOAsoposMees van der Meer016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[1]07:09,082e
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+voorwedstrijd 1[7]07:01,365e
ASOAsoposNiels Levelt009: HEj 4+voorwedstrijd 2[1]07:25,667e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*A-finale [2]08:07,403e
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+A-finale [2]06:55,294e
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xA-finale [2]08:49,962e
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xA-finale [1]07:38,834e
ASOAsoposRoxann Geenen026: DDev 2xB-finale [3]08:22,343e
ASOAsoposIza Leijtens033: LDB 2xA-finale [2]09:07,282e
ASOAsoposIza Leijtens033: LDB 2xvoorwedstrijd 2[2]
ASOAsoposVivian Andriessen023: DG 2-voorwedstrijd 1[3]09:05,173e
ASOAsoposSiem de Visser004: HG 2-time-trial 05:58,7511e
ASOAsoposManon Brenters035: LDEj 4*time-trial 06:07,283e
ASOAsoposLucas Hoedemaker019: LHEj 8+time-trial 05:03,063e
ASOAsopos 1Niels Levelt009: HEj 4+time-trial 05:48,8515e
ASOAsopos 2Robert Porter009: HEj 4+time-trial 05:46,4414e
ASOAsoposDjoeke Lammerse029: DEj 8+time-trial 05:42,2616e
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xtime-trial 06:12,652e
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xtime-trial 05:34,114e
ASOAsoposCasper Roes017: LHDev 4-time-trial 05:28,6915e
ASOAsoposRoxann Geenen026: DDev 2xtime-trial 06:10,646e
ASOAsoposSiem Wesseling007: HDev 4-time-trial 05:16,2414e
ASOAsoposElsemieke Hack140: LDB 1xA-finale [4]09:19,291e
ASOAsoposFelix Brongers120: LHG 2xA-finale [4]07:15,031e
ASOAsoposRoxann Geenen132: DG 2xA-finale [1]08:59,604e
ASOAsoposElsemieke Hack140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[1]10:21,791e
ASOAsoposManon Brenters141: LDB 4*voorwedstrijd 2[1]08:53,762e
ASOAsoposIza Leijtens139: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[3]09:07,233e
ASOAsoposCasper Roes118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[3]07:33,633e
ASOAsoposFelix Brongers120: LHG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:36,761e
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xtime-trial 06:13,067e
ASOAsopos/ArgoLucas Hoedemaker124: LHB 8+time-trial 05:13,6511e
ASOAsoposDjoeke Lammerse136: DB 8+time-trial 05:42,419e
ASOAsopos/VidarNiels Levelt112: HB 8+time-trial 05:17,3714e
ASOAsoposVivian Andriessen126: DE 2-voorwedstrijd 1[4]09:20,783e
ASOAsoposSiem Wesseling106: HGb 4-voorwedstrijd 2[3]07:06,552e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposJarno Hagelen210: LHB 1xA-finale [4]08:20,685e
ASOAsopos 2Fleur Jaspers218: DB 1xA-finale [1]08:48,061e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xA-finale [5]07:43,925e
PROProteus 1Bart Lukkes007: LHE 1xA-finale [1]07:30,652e
ASOAsoposMees van der Meer008: LHSB 1xC-finale [3]08:00,492e
ASOAsoposElsemieke Hack014: LDSB 1xC-finale [5]09:11,285e
ASOAsoposLucas Hoedemaker212: LHB 8+A-finale [4]06:46,436e
ASOAsoposManon Brenters228: LDB 4*A-finale [3]07:59,782e
ASOAsoposJarno Hagelen210: LHB 1xvoorwedstrijd 4[5]08:25,671e
ASOAsoposFelix Brongers214: LHG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:29,323e
ASOAsoposVivian Andriessen221: DG 2-voorwedstrijd 2[3]09:08,804e
ASOAsopos 1Roxann Geenen218: DB 1xvoorwedstrijd 3[2]09:09,393e
ASOAsopos 2Fleur Jaspers218: DB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:43,821e
ASOAsopos 1Niels Levelt202: HB 4+voorwedstrijd 3[1]07:39,366e
ASOAsoposLucas Hoedemaker212: LHB 8+voorwedstrijd 1[4]06:38,212e
ASOAsoposSiem de Visser204: HG 2-voorwedstrijd 3[2]08:15,035e
ASOAsoposDjoeke Lammerse220: DB 8+voorwedstrijd 2[6]07:39,894e
ASOAsoposManon Brenters228: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]08:05,121e
ASOAsoposCasper Roes216: LHG 4-voorwedstrijd 2[5]07:31,795e
ASOAsoposSergio Griffioen207: HG 4-voorwedstrijd 3[2]06:47,073e
ASOAsoposFelix Brongers108: LHDev 2xA-finale [1]07:34,182e
ASOAsoposSanne Dijkstra113: DDev 2xA-finale [5]08:37,265e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xhalve-finale 1[3]07:53,733e
PROProteus 1Bart Lukkes007: LHE 1xhalve-finale 1[1]07:41,671e
ASOAsopos 2Robert Porter101: HEj 4+voorwedstrijd 3[5]07:52,844e
ASOAsopos 1Niels Levelt101: HEj 4+voorwedstrijd 1[3]07:41,984e
ASOAsoposSergio Griffioen104: HDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:09,435e
ASOAsoposFelix Brongers108: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:47,211e
ASOAsoposCasper Roes109: LHDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:49,665e
ASOAsoposSanne Dijkstra113: DDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:49,142e
ASOAsoposMees van der Meer008: LHSB 1xkwart-finale 3[5]08:13,704e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xkwart-finale 2[5]08:06,282e
PROProteus 1Bart Lukkes007: LHE 1xkwart-finale 1[4]08:01,931e
ASOAsoposLucas Hoedemaker107: LHEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:39,023e
ASOAsoposManon Brenters117: LDEj 4*voorwedstrijd 3[3]08:05,464e
ASOAsoposDjoeke Lammerse112: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:50,644e
ASOAsoposElsemieke Hack014: LDSB 1xkwart-finale 1[6]08:50,175e
ASOAsoposFleur Jaspers012: DSB 1xkwart-finale 1[6]08:26,785e
ASOAsoposMees van der Meer008: LHSB 1xtime-trial 07:21,4414e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xtime-trial 07:08,607e
PROProteus 1Bart Lukkes007: LHE 1xtime-trial 07:02,831e
ASOAsoposRoxann Geenen011: DE 1xtime-trial 08:29,7531e
ASOAsoposFleur Jaspers012: DSB 1xtime-trial 07:59,5317e
ASOAsoposElsemieke Hack014: LDSB 1xtime-trial 08:16,4316e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposLucas Hoedemaker004: LHB 8+A-finale [4]07:30,006e
ASOAsoposFelix Brongers023: LHG 2xA-finale [2]08:28,096e
ASOAsoposFelix Brongers023: LHG 2xvoorwedstrijd 2[1]08:23,181e
ASOAsoposLucas Hoedemaker004: LHB 8+voorwedstrijd 1[3]07:02,462e
ASOAsoposManon Brenters006: LDB 4*voorwedstrijd 3[3]08:21,483e
ASOAsoposDjoeke Lammerse005: DB 8+voorwedstrijd 3[5]07:35,274e
ASOAsoposVictor Hakeboom012: LHE 4-voorwedstrijd 3[5]07:19,795e
ASOAsopos 1Niels Levelt030: HB 4+voorwedstrijd 2[3]07:40,054e
ASOAsopos 2Robert Porter030: HB 4+voorwedstrijd 1[4]07:51,814e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos 2Veerle in 't Veld113: DG 2xA-finale [3]08:51,061e
ASOAsopos 2Vivian Andriessen115: DG 2-A-finale [3]09:38,383e
ASOAsopos 1Ruth Andreae115: DG 2-A-finale [2]08:57,381e
ASOAsopos 2Meike van Kootwijk111: DG 1xA-finale [6]10:50,056e
ASOAsopos 1Fleur Jaspers111: DG 1xA-finale [2]09:50,782e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+A-finale [7]07:31,081e
ASOAsopos 1Mirjam Box153: LDE 1xA-finale [8]09:23,663e
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+voorwedstrijd 2[6]07:50,532e
ASOAsopos 2Iris van Teylingen153: LDE 1xvoorwedstrijd 1[3]08:35,494e
ASOAsopos 1Mirjam Box153: LDE 1xvoorwedstrijd 1[4]08:29,163e
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xB-finale [5]09:21,421e
ASOAsoposMirjam Box030: LDE 2xA-finale [6]08:05,282e
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+A-finale [2]07:16,435e
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[7]08:47,584e
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]00:00,003e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box141: LW 1xA-finale [3]09:30,526e
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga130: M 4xA-finale [4]06:20,883e
ASOAsoposMirjam Box141: LW 1xtime-trial 08:41,994e
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga130: M 4xtime-trial 06:09,252e
ASOAsoposMirjam Box034: LW 1xA-finale [6]09:39,575e
ASOAsopos/DDSIris van Teylingen020: LW 2xA-finale [1]08:32,986e
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga008: LM 4xA-finale [1]06:34,291e
ASOAsoposMirjam Box034: LW 1xvoorwedstrijd 1[5]09:11,243e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/DDS/Saurus/PhocasThamar Kroes137: LDE 4xA-finale [2]07:00,653e
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga103: HE 4xA-finale [5]05:54,183e
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+A-finale [3]06:40,742e
ASOAsoposMirjam Box153: LDE 1xA-finale [1]08:00,776e
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+voorwedstrijd 1[4]06:45,841e
ASOAsopos/DDSSilke Tas132: DG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:43,314e
ASOAsoposMirjam Box153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[4]08:02,773e
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xA-finale [1]08:07,381e
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga221: HE 4xA-finale [5]05:56,074e
ORCOrca/AsoposTosca Kettler020: DE 2xA-finale [3]07:31,074e
ASOAsopos/GyasElsemieke Hack029: DEj 8+A-finale [1]06:36,912e
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[6]08:25,532e
ASOAsopos/GyasElsemieke Hack029: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:46,442e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/AsoposTosca Kettler020: DE 2xA-finale [4]07:37,703e
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xA-finale [1]08:40,314e
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+C-finale [1]03:15,101e
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xtime-trial 06:19,554e
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+time-trial 03:19,848e
ASOAsoposIris van Teylingen153: LDE 1xA-finale [4]08:37,843e
ASOAsopos/DDSSilke Tas139: LDGb 2xA-finale [2]07:37,011e
ASOAsoposIris van Teylingen153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[2]08:36,012e
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]06:55,873e
ASOAsopos/DDSSilke Tas139: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[1]07:41,681e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+B-finale [2]07:20,721e
ASOAsopos 2Iris van Teylingen153: LDE 1xA-finale [2]08:33,193e
ASOAsopos 1Mirjam Box153: LDE 1xA-finale [7]08:22,132e
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:21,245e
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+B-finale [2]07:13,505e
ASOAsopos/ProteusBart Lukkes001: HE 2xA-finale [4]06:50,002e
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:33,424e
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:13,967e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposElsemieke Hack136: DB 8+B-finale [2]07:36,366e
ASOAsoposWard van Zeijl113: LHE 1xA-finale [4]07:27,131e
ASOAsopos 1Iris van Teylingen153: LDE 1xA-finale [2]08:40,704e
ASOAsopos 2Mirjam Box153: LDE 1xA-finale [4]08:25,902e
ASOAsoposElsemieke Hack136: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:24,714e
ASOAsoposWard van Zeijl113: LHE 1xvoorwedstrijd 1[5]07:32,531e
ASOAsopos 1Iris van Teylingen153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[5]08:38,772e
ASOAsopos 2Mirjam Box153: LDE 1xvoorwedstrijd 1[4]08:29,431e
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xA-finale [2]09:42,418e
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+B-finale [3]07:35,676e
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[1]09:16,024e
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+voorwedstrijd 3[3]07:27,724e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xA-finale [3]07:06,283e
ASOAsopos (SB)Iris van Teylingen013: LDE 1xC-finale [4]08:18,064e
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xC-finale [1]08:07,562e
ASOAsopos/SkadiElsemieke Hack220: DB 8+voorwedstrijd 2[2]07:27,545e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xhalve-finale 2[3]07:40,932e
ASOAsoposElsemieke Hack112: DEj 8+A-finale [2]07:47,195e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xkwart-finale 2[3]07:59,681e
ASOAsoposElsemieke Hack112: DEj 8+voorwedstrijd 3[5]07:48,522e
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xkwart-finale 4[2]09:16,004e
ASOAsopos (SB)Iris van Teylingen013: LDE 1xkwart-finale 1[2]09:20,534e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xtime-trial 06:46,837e
ASOAsopos (SB)Iris van Teylingen013: LDE 1xtime-trial 07:42,7516e
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xtime-trial 07:37,5313e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposElsemieke Hack005: Dames Achtvoorwedstrijd 2[2]07:11,973e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/Proteus/ThêtaEllen de Boer128: LDE 4xA-finale [4]06:50,291e
ASOAsopos/Proteus/ThêtaEllen de Boer128: LDE 4xvoorwedstrijd 2[3]06:57,181e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Vidar/AsoposWard van Zeijl127: LM 4xA-finale [3]05:52,671e
GYAGyas/Vidar/AsoposWard van Zeijl041: LM 4xA-finale [3]05:50,643e
GYAGyas/Vidar/AsoposWard van Zeijl041: LM 4xvoorwedstrijd 2[3]06:01,281e
ASOAsoposMirjam Box024: LW 1xvoorwedstrijd 1[4]08:11,634e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xA-finale [2]08:17,293e
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xvoorwedstrijd 2[1]08:09,311e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/Gyas/VidarWard van Zeijl102: E 4xA-finale [1]05:58,835e
ASOAsoposMirjam Box146: LDE 1xvoorwedstrijd 1[3]08:13,835e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposWard van Zeijl149: LE 1xA-finale [3]07:33,561e
GYAGyas/AsoposJust van der Endt102: E 2xA-finale [5]06:43,002e
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xA-finale [2]08:02,192e
ASOAsoposMirjam Box150: LDE 1xvoorwedstrijd 1[6]08:18,493e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposWard van Zeijl145: LE 1xA-finale [5]08:07,191e
GYAGyas/AsoposJust van der Endt044: E 2xA-finale [4]07:32,662e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1xA-finale [1]07:14,045e
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xB-finale [3]08:14,903e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1xhalve-finale 1[6]07:14,743e
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xhalve-finale 2[2]08:22,295e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1xkwart-finale 3[4]07:18,351e
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xherkansing 2[3]08:21,482e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LE 1xtime-trial 06:54,116e
ASOAsoposMirjam Box013: LDE 1xtime-trial 07:48,359e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposBas Rensen032: SA 8+A-finale [5]06:08,682e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box173: LDO 1xA-finale [5]07:57,721e
ASOAsopos/GyasJust van der Endt114: LSA 2xA-finale [4]06:31,261e
ASOAsopos/ThêtaMirjam Box019: DSA 2xA-finale [5]07:40,344e
ASOAsopos/ProteusSander van Dijk003: SA 2xA-finale [3]06:38,374e
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xA-finale [2]08:05,164e
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:03,512e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box115: LW 1xvoorwedstrijd 1[4]08:50,494e
ASOAsoposMirjam Box024: LW 1xA-finale [1]08:44,272e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/ProteusSander van Dijk003: SA 2xA-finale [3]06:41,695e
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xA-finale [6]08:14,924e
ASOAsopos/ProteusSander van Dijk003: SA 2xvoorwedstrijd 1[5]06:42,242e
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:16,912e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xA-finale [4]08:06,532e
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[7]08:18,071e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposWard van Zeijl202: LSA 1xA-finale [3]08:03,333e
ASOAsoposMirjam Box204: LDSA 1xA-finale [5]09:45,405e
ASOAsoposMirjam Box204: LDSA 1xhalve-finale 2[6]10:41,392e
ASOAsoposWard van Zeijl202: LSA 1xhalve-finale 2[5]08:43,471e
ASOAsoposMirjam Box204: LDSA 1xtime-trial 08:58,125e
ASOAsoposWard van Zeijl202: LSA 1xtime-trial 07:44,402e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box164: DO 1xA-finale [5]07:59,021e
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xA-finale [5]08:02,512e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box115: LW 1xA-finale [5]08:00,923e
ASOAsoposMirjam Box115: LW 1xvoorwedstrijd 2[6]08:03,773e
ASOAsoposMirjam Box018: LW 1xA-finale [4]08:38,574e
ASOAsoposMirjam Box018: LW 1xvoorwedstrijd 1[2]08:43,741e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xA-finale [4]08:10,363e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box125: DSA 1xA-finale [2]08:13,596e
ASOAsoposMirjam Box125: DSA 1xvoorwedstrijd 2[6]08:21,043e
ASOAsoposMirjam Box025: LDSA 1xA-finale [6]09:32,472e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box007: LDSA 1xB-finale [6]08:20,153e
ASOAsoposMirjam Box007: LDSA 1xhalve-finale 2[5]08:54,225e
ASOAsoposMirjam Box007: LDSA 1xherkansing [2]08:49,331e
ASOAsoposMirjam Box007: LDSA 1xvoorwedstrijd 3[7]09:08,875e