Simone van der Lugt

65 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaMees Fabel116: LHE 8+A-finale [7]06:15,746e
THEThêtaMees Fabel019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:17,826e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+A-finale [1]06:17,226e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:26,284e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse116: LHE 8+A-finale [4]06:19,545e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:15,684e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+A-finale [5]07:06,891e
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+voorwedstrijd 1[3]06:50,751e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+A-finale [5]06:49,053e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[1]06:13,911e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+A-finale [1]06:52,103e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+time-trial 05:03,344e
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+A-finale [3]07:00,962e
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+time-trial 05:03,212e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse212: LHB 8+A-finale [1]06:36,082e
THEThêtaGijs Leemrijse212: LHB 8+voorwedstrijd 2[3]06:32,261e
THEThêtaGijs Leemrijse107: LHEj 8+A-finale [3]06:41,333e
THEThêtaGijs Leemrijse107: LHEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:34,011e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse004: LHB 8+A-finale [6]07:11,964e
THEThêtaGijs Leemrijse004: LHB 8+voorwedstrijd 3[5]07:09,852e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)A-finale [4]07:21,972e
THEThêtaSamuel López Knaapen104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[6]07:42,742e
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)voorwedstrijd 2[4]07:42,381e
THEThêta 2Daan Zwerus105: Selectie 8+ (Cat. B)voorwedstrijd 1[3]07:48,784e
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3A-finale [4]07:37,861e
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+B-finale [6]01:52,603e
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3voorwedstrijd 2[6]07:27,361e
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+voorwedstrijd 3[5]01:52,474e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaTeun Hendriks006: H Ov4+A-finale [1]08:31,716e
THEThêtaTeun Hendriks006: H Ov4+time-trial 07:59,806e