Pelle Speet

132 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMichiel Moerman301: HE 1x NSKA-finale [8]07:47,336e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland104: HE 8+voorwedstrijd 2[8]06:08,673e
SKOSkøllKeke Groenhart102: HE 2-voorwedstrijd 1[7]07:41,114e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-voorwedstrijd 2[8]07:20,565e
SKOSkøllMichiel Moerman301: HE 1x NSKvoorwedstrijd 1[7]08:24,913e
SKOSkøllJustin Ringeling109: HB 1xvoorwedstrijd 3[7]09:28,865e
SKOSkøllRob Klaver050: HG 2+A-finale [2]07:57,925e
SKOSkøll 1Michiel Moerman007: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:22,862e
SKOSkøll 2David Bordewijk007: HDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:43,323e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:23,363e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland110: HB 2xA-finale [7]07:21,807e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-A-finale [7]06:20,623e
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-A-finale [5]06:15,391e
SKOSkøll 2David Bordewijk106: HGb 4-voorwedstrijd 2[6]06:48,984e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-voorwedstrijd 2[5]06:22,332e
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:20,481e
SKOSkøll 2David Bordewijk007: HDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:56,435e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:44,644e
SKOSkøll 1Michiel Moerman007: HDev 4-voorwedstrijd 1[7]06:40,463e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKeke Groenhart102: HE 2-A-finale [5]07:17,215e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-A-finale [6]06:28,904e
SKOSkøll 3David Bordewijk106: HGb 4-B-finale [2]06:38,704e
SKOSkøll 5Michiel Moerman101: HE 1xA-finale [1]07:35,805e
SKOSkøll 3David Bordewijk106: HGb 4-time-trial 05:55,2810e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-time-trial 05:45,065e
SKOSkøll 1Michiel Moerman003: HG 1xA-finale [3]07:32,635e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-A-finale [2]06:30,486e
SKOSkøll 1Michiel Moerman003: HG 1xvoorwedstrijd 3[5]07:34,291e
SKOSkøll 2Justin Ringeling003: HG 1xvoorwedstrijd 1[2]07:55,726e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:21,982e
SKOSkøllDavid Bordewijk007: HDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:44,675e
SKOSkøll/OkeanosMichiel Moerman007: HDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:27,814e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2David Bordewijk104: HE 8+A-finale [3]06:51,775e
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-A-finale [6]06:45,882e
SKOSkøll 2David Bordewijk106: HGb 4-B-finale [4]07:06,784e
SKOSkøll 2David Bordewijk106: HGb 4-voorwedstrijd 1[6]07:37,955e
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-voorwedstrijd 1[5]07:11,911e
SKOSkøll 2Michiel Moerman007: HDev 4-A-finale [2]06:53,241e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-B-finale [5]07:01,952e
SKOSkøll 2Michiel Moerman007: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:25,482e
SKOSkøll 1David Bordewijk007: HDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:59,375e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:27,973e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-C-finale [1]06:59,123e
SKOSkøll 1Michiel Moerman007: HDev 4-C-finale [2]06:50,472e
SKOSkøll 2David Bordewijk007: HDev 4-time-trial 05:17,4217e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-time-trial 05:10,8412e
SKOSkøll 1Michiel Moerman007: HDev 4-time-trial 05:10,3111e
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-A-finale [1]07:14,463e
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-voorwedstrijd 3[1]06:50,252e
SKOSkøll 2David Bordewijk106: HGb 4-voorwedstrijd 2[1]07:13,444e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-voorwedstrijd 1[4]06:55,202e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKamiel Bakx204: HG 2-voorwedstrijd 2[6]08:10,905e
SKOSkøllMichiel Moerman207: HG 4-voorwedstrijd 3[4]06:48,314e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland207: HG 4-voorwedstrijd 2[1]06:43,123e
SKOSkøll/AmstelAbel Westland104: HDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:01,814e
SKOSkøllMichiel Moerman104: HDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:54,532e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/BoreasRemco Borgman116: LHE 8+A-finale [8]07:16,828e
BORBoreasRemco Borgman119: LHG 4+A-finale [5]07:50,131e
BORBoreas/PhocasRemco Borgman019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:35,175e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasRemco Borgman119: LHG 4+A-finale [5]06:40,001e
BORBoreasRemco Borgman018: LHEj 4+A-finale [6]06:44,601e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasJorick Versteeg018: LHEj 4+A-finale [2]03:24,191e
BORBoreasJorick Versteeg018: LHEj 4+halve-finale 1[3]03:22,421e
BORBoreasJorick Versteeg018: LHEj 4+time-trial 03:18,701e
BORBoreasRemco Borgman119: LHG 4+A-finale [2]06:53,621e
BORBoreasRemco Borgman107: HG 4+voorwedstrijd 2[2]06:54,033e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasRemco Borgman107: HG 4+A-finale [8]07:09,825e
BORBoreasRemco Borgman107: HG 4+voorwedstrijd 2[3]07:09,944e
BORBoreasRemco Borgman009: HEj 4+A-finale [8]07:20,257e
BORBoreasRemco Borgman009: HEj 4+voorwedstrijd 2[7]07:26,074e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasJoost Karsten119: LHG 4+A-finale [3]07:18,621e
BORBoreasRemco Borgman009: HEj 4+A-finale [1]07:35,324e
BORBoreasRemco Borgman009: HEj 4+voorwedstrijd 3[3]07:28,062e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasRemco Borgman211: LHB 4+A-finale [4]06:45,901e
BORBoreasRemco Borgman211: LHB 4+voorwedstrijd 1[4]07:21,251e
BORBoreasRemco Borgman101: HEj 4+A-finale [2]07:19,965e
BORBoreasRemco Borgman101: HEj 4+voorwedstrijd 1[5]07:30,021e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasJorick Versteeg024: LHG 4+A-finale [5]07:19,153e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasChristian Benstein108: B 4+voorwedstrijd 2[5]07:01,605e
BORBoreasChristian Benstein006: Ej 4+voorwedstrijd 3[2]07:18,656e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasPelle Speet006: Ej 4+time-trial 03:26,8414e
BORBoreasWilmar van der Linde109: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:13,633e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasChristian Benstein006: Ej 4+B-finale [6]06:52,633e
BORBoreasChristian Benstein006: Ej 4+voorwedstrijd 1[5]07:15,404e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasChristian Benstein109: B 4+B-finale [3]07:21,876e
BORBoreasChristian Benstein109: B 4+voorwedstrijd 3[2]07:14,215e
BORBoreasChristian Benstein006: Ej 4+B-finale [4]07:01,344e
BORBoreasChristian Benstein006: Ej 4+voorwedstrijd 3[4]07:10,884e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasChristian Benstein108: B 4+A-finale [5]07:44,376e
BORBoreasChristian Benstein108: B 4+voorwedstrijd 1[7]07:48,422e
BORBoreas/AmphitriteChristian Benstein006: Ej 4+voorwedstrijd 3[3]08:01,295e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasChristian Benstein208: B 4+voorwedstrijd 3[5]07:29,575e
BORBoreasChristian Benstein107: Ej 4+voorwedstrijd 3[1]07:31,795e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasKonstantin Delbrück007: H Ov4+voorwedstrijd 08:23,6510e
BORBoreasChristian Benstein040: Jonge Viervoorwedstrijd 1[2]07:38,734e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreas/Zwolsche 2Nynke Heeg132: DN 2xvoorwedstrijd 1[4]07:50,683e