Kate Happee

258 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaDieuwertje den Besten328: DE 8+ NSKA-finale [6]06:35,112e
LAGLaga 1Rosalie Rietjens131: DG 4+A-finale [7]07:38,511e
LAGLagaCeline den Bremer326: DE 2- NSKA-finale [4]07:57,264e
LAGLaga 1Sylke van der Kleij133: DB 1xA-finale [5]08:31,053e
LAGLagaDieuwertje den Besten328: DE 8+ NSKvoorwedstrijd 1[5]06:57,591e
LAGLaga 1Maartje Duzijn132: DG 2xvoorwedstrijd 2[5]08:18,834e
LAGLagaCeline den Bremer326: DE 2- NSKvoorwedstrijd 1[6]08:24,522e
LAGLaga 1Rosalie Rietjens131: DG 4+voorwedstrijd 1[8]08:15,902e
LAGLaga 1Sylke van der Kleij133: DB 1xvoorwedstrijd 2[5]09:33,921e
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4-A-finale [4]07:04,323e
LAGLagaMela Sagasser023: DG 2-A-finale [6]08:00,951e
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2xA-finale [4]07:32,734e
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:06,531e
LAGLagaMela Sagasser023: DG 2-voorwedstrijd 1[6]08:05,772e
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:45,611e
LAGLagaMaartje Duzijn022: DG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:46,686e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRosalie Rietjens129: DG 4-A-finale [8]07:01,942e
LAGLaga 1Maartje Duzijn182: DE 2xvoorwedstrijd 2[6]07:49,124e
LAGLagaRosalie Rietjens128: DE 8+voorwedstrijd 1[5]06:38,664e
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4-A-finale [4]07:07,462e
LAGLagaMela Sagasser064: DE 2-A-finale [3]08:03,235e
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2xA-finale [4]07:36,122e
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:13,461e
LAGLagaMela Sagasser064: DE 2-voorwedstrijd 1[7]08:17,582e
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[8]07:40,741e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRosalie Rietjens128: DE 8+A-finale [2]06:30,671e
LAGLagaAnnelinde van Bergen132: DG 2xA-finale [4]07:33,603e
LAGLagaRosalie Rietjens129: DG 4-A-finale [2]06:56,161e
LAGLagaAnnelinde van Bergen132: DG 2xtime-trial 06:44,734e
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4-A-finale [2]06:52,982e
LAGLagaMela Sagasser023: DG 2-A-finale [2]07:53,122e
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2xA-finale [4]07:23,751e
LAGLagaRosalie Rietjens027: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:01,402e
LAGLagaMela Sagasser023: DG 2-voorwedstrijd 1[4]08:01,902e
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:25,631e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRosalie Rietjens128: DE 8+A-finale [6]07:36,322e
LAGLagaAnnelinde van Bergen132: DG 2xA-finale [3]08:21,753e
LAGLagaRosalie Rietjens126: DE 2-A-finale [3]08:24,293e
LAGLagaAnnelinde van Bergen132: DG 2xvoorwedstrijd 2[5]08:47,273e
LAGLagaSylke van der Kleij130: DGb 4-A-finale [7]08:23,183e
LAGLagaSylke van der Kleij027: DDev 4-B-finale [3]07:46,541e
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2xA-finale [4]08:10,932e
LAGLagaSylke van der Kleij027: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]07:09,813e
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:42,241e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2xB-finale [4]08:16,361e
LAGLagaSylke van der Kleij027: DDev 4-A-finale [1]07:22,314e
LAGLagaAnnelinde van Bergen026: DDev 2xtime-trial 06:09,745e
LAGLagaSylke van der Kleij027: DDev 4-time-trial 05:39,214e
LAGLagaRosalie Rietjens126: DE 2-A-finale [4]08:59,871e
LAGLagaAnnelinde van Bergen132: DG 2xA-finale [2]08:51,213e
LAGLagaSylke van der Kleij129: DG 4-A-finale [3]08:00,132e
LAGLagaRosalie Rietjens126: DE 2-voorwedstrijd 2[2]08:34,541e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Orca/VidarLars Lipman103: HE 4xA-finale [7]06:38,851e
LAGLagaLars Lipman108: HG 2xA-finale [8]07:22,541e
LAGLagaEdwin van der Maarel006: HG 4xA-finale [3]06:37,822e
LAGLaga 2Lars Lipman052: HG 2xA-finale [2]07:01,541e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xB-finale [2]08:19,662e
LAGLaga/BaslerWiebe Veenstra110: BM 2xA-finale [1]07:40,206e
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+A-finale [3]07:17,882e
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xhalve-finale A/B 1[2]08:49,775e
LAGLaga/BaslerWiebe Veenstra110: BM 2xtime-trial 06:57,326e
LAGLaga/DDSRoelant Feldbrugge104: M 4+time-trial 06:34,272e
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xherkansing [1]08:36,001e
LAGLagaLars Lipman033: BM 1xA-finale [2]08:12,633e
LAGLaga (P2)Edwin van der Maarel054: MDev 2xA-finale [4]07:41,083e
LAGLagaLouis Stolper120: M 1xvoorwedstrijd 2[3]07:59,364e
LAGLagaLars Lipman033: BM 1xvoorwedstrijd 2[1]08:13,101e
LAGLaga (P2)Edwin van der Maarel054: MDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:20,372e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaEdwin van der Maarel108: HG 2xA-finale [5]06:51,156e
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xA-finale [5]07:12,306e
LAGLagaEdwin van der Maarel108: HG 2xvoorwedstrijd 2[2]06:46,402e
LAGLaga 1Lars Lipman101: HE 1xvoorwedstrijd 3[4]07:16,734e
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xvoorwedstrijd 3[3]07:07,402e
LAGLagaRoelant Feldbrugge002: HE 4-A-finale [5]06:11,363e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xB-finale [5]06:49,642e
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xA-finale [2]06:24,173e
LAGLaga/PampusNiki Sprang001: HE 2xA-finale [4]06:14,431e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[4]06:41,753e
LAGLaga/PampusNiki Sprang001: HE 2xvoorwedstrijd 2[3]06:36,391e
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xvoorwedstrijd 1[5]06:32,912e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xA-finale [2]03:29,532e
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-A-finale [2]06:20,072e
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xA-finale [2]06:40,451e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xhalve-finale 2[2]03:19,941e
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-voorwedstrijd 1[3]06:27,921e
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xvoorwedstrijd 1[4]06:35,651e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xtime-trial 03:16,512e
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xA-finale [4]07:23,414e
LAGLaga 1Lars Lipman101: HE 1xvoorwedstrijd 2[4]07:35,264e
LAGLaga 2Louis Stolper101: HE 1xvoorwedstrijd 2[2]07:21,822e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge102: HE 2-A-finale [1]07:07,753e
LAGLaga 1Edwin van der Maarel108: HG 2xA-finale [8]06:58,174e
LAGLaga 2Ralf Rienks108: HG 2xA-finale [7]06:43,801e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xA-finale [4]07:04,412e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:10,691e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+A-finale [3]06:08,313e
LAGLagaEdwin van der Maarel110: HB 2xA-finale [3]07:13,001e
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-A-finale [6]07:19,555e
LAGLagaLars Lipman108: HG 2xA-finale [3]06:53,741e
LAGLaga 2Flavio Garrisi109: HB 1xA-finale [1]07:41,853e
LAGLaga/NereusRik Rienks104: HE 8+voorwedstrijd 2[1]06:09,752e
LAGLagaEdwin van der Maarel110: HB 2xvoorwedstrijd 2[4]07:17,151e
LAGLagaGuus Koppes102: HE 2-voorwedstrijd 1[5]07:17,463e
LAGLaga 2Flavio Garrisi109: HB 1xvoorwedstrijd 4[1]07:49,182e
LAGLaga 1Flavio Garrisi003: HG 1xA-finale [2]08:30,507e
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans002: HE 4-A-finale [4]07:00,793e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xA-finale [4]07:29,913e
LAGLagaLars Lipman001: HE 2xA-finale [5]07:08,351e
LAGLaga 1Flavio Garrisi003: HG 1xvoorwedstrijd 1[1]08:08,634e
LAGLagaEdwin van der Maarel008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:15,013e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NereusRalf Rienks209: HE 8+A-finale [5]05:42,273e
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans204: HG 2-A-finale [6]07:03,531e
LAGLagaEdwin van der Maarel205: HG 2xA-finale [4]06:51,823e
LAGLaga 1Flavio Garrisi201: HB 1xA-finale [1]07:28,805e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-C-finale [1]07:10,885e
LAGLaga 1 (p6)Amos Keijser003: HE 1xA-finale [5]06:59,664e
LAGLaga 3 (SB)Lars Lipman003: HE 1xC-finale [5]07:21,485e
LAGLaga 2Louis Stolper003: HE 1xC-finale [3]07:15,314e
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans204: HG 2-voorwedstrijd 1[3]07:21,491e
LAGLagaEdwin van der Maarel205: HG 2xvoorwedstrijd 1[6]07:03,942e
LAGLaga 1Flavio Garrisi201: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]07:43,312e
LAGLagaEdwin van der Maarel103: HDev 2xA-finale [5]07:29,624e
LAGLaga 1 (p6)Amos Keijser003: HE 1xhalve-finale 1[4]07:48,353e
LAGLagaEdwin van der Maarel103: HDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:37,372e
LAGLaga 2Louis Stolper003: HE 1xkwart-finale 4[1]07:58,194e
LAGLaga 1 (p6)Amos Keijser003: HE 1xkwart-finale 3[3]07:47,201e
LAGLaga 3 (SB)Lars Lipman003: HE 1xkwart-finale 2[1]07:51,175e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-herkansing 1[1]07:28,344e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-time-trial 06:32,9115e
LAGLaga 2Louis Stolper003: HE 1xtime-trial 06:49,9421e
LAGLaga 3 (SB)Lars Lipman003: HE 1xtime-trial 06:45,0518e
LAGLaga 1 (p6)Amos Keijser003: HE 1xtime-trial 06:32,153e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaAmos Keijser001: Oude VierA-finale [3]10:13,134e
LAGLagaMenno Bezema010: HE 2+A-finale [2]08:06,654e
LAGLaga 1Jan-Willem Hurkmans022: HG 2-A-finale [2]07:31,231e
LAGLagaAmos Keijser001: Oude Viervoorwedstrijd 2[5]06:39,361e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGTBI150: Bedr 8+heat [7]08:13,833e
LAGDamen Shipyards150: Bedr 8+heat [5]07:19,931e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Floris Doorn162: N 2+A-finale [5]08:14,364e
LAGLaga 4Max Wink106: O 4+A-finale [6]06:32,203e
LAGLagaMax Wink104: SA 8+voorwedstrijd 2[2]06:11,644e
LAGLaga 3Wouter de Haan106: O 4+voorwedstrijd 3[4]06:48,336e
LAGLaga 4Max Wink106: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:41,132e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [4]05:49,561e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]05:54,461e
LAGLaga 2Wouter de Haan006: N 4+voorwedstrijd 2[4]07:02,175e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+A-finale [4]06:04,114e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [5]05:55,752e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]05:56,031e
LAGLaga 1Wouter de Haan006: N 4+voorwedstrijd 1[6]06:47,473e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [1]
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+halve-finale 1[3]
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+time-trial 02:53,611e
LAGLagaWouter de Haan111: B 4+A-finale [1]06:53,611e
LAGLagaWouter de Haan111: B 4+voorwedstrijd 1[2]06:59,432e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn136: MFm 8+A-finale [1]06:00,931e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+A-finale [6]06:14,456e
LAGLagaWouter de Haan111: B 4+A-finale [2]06:58,844e
LAGLagaFloris Doorn104: SA 8+voorwedstrijd 2[5]05:59,071e
LAGLagaWouter de Haan111: B 4+voorwedstrijd 2[4]06:55,832e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+A-finale [2]06:04,374e
LAGLagaWouter de Haan006: N 4+voorwedstrijd 1[4]06:50,754e
LAGLagaFloris Doorn008: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:06,481e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWouter de Haan111: B 4+A-finale [4]07:18,054e
LAGLagaThijs Wielenga110: N 1xvoorwedstrijd 1[5]08:20,445e
LAGLagaWouter de Haan111: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:05,941e
LAGLagaWouter de Haan006: N 4+B-finale [2]07:02,492e
LAGLagaWouter de Haan006: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:07,003e
LAGLagaThijs Wielenga070: B 1xvoorwedstrijd 3[7]08:06,065e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWouter de Haan111: B 4+voorwedstrijd 1[7]
LAGLagaWouter de Haan006: N 4+voorwedstrijd 2[5]07:49,234e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFloris Doorn002: Jonge AchtA-finale [3]06:48,552e
LAGLagaFloris Doorn002: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[3]00:00,001e
LAGLagaThijs Wielenga040: B 4+voorwedstrijd 3[5]07:05,541e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Flavio Garrisi162: N 2+voorwedstrijd 1[2]08:16,684e
LAGLaga 1Wout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 2[4]07:10,584e
LAGLaga 2Koen Snel106: O 4+voorwedstrijd 1[3]07:01,364e
LAGLagaTim Overgaauw111: B 4+voorwedstrijd 2[3]07:03,184e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+B-finale [4]06:02,582e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+A-finale [1]06:56,876e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:09,074e
LAGLagaMerlijn den Breeijen004: O 2-voorwedstrijd 2[7]07:39,185e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+voorwedstrijd 4[5]06:55,502e
LAGLaga 1Tim Overgaauw006: N 4+voorwedstrijd 3[6]07:07,523e
LAGLaga 3Koen Snel006: N 4+voorwedstrijd 3[3]07:06,102e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWout Lohle136: MFm 8+A-finale [2]06:16,434e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+A-finale [3]03:06,452e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+halve-finale 2[2]03:02,881e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+kwart-finale 4[3]02:55,861e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+time-trial 02:56,102e
LAGLagaMerlijn den Breeijen006: N 4+voorwedstrijd 4[1]07:20,354e
LAGLagaMerlijn den Breeijen111: B 4+voorwedstrijd 2[1]07:21,874e
LAGLagaBart van Grondelle108: N 2-voorwedstrijd 3[1]08:09,974e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Flavio Garrisi104: SA 8+ (NK)B-finale [4]06:11,752e
LAGLaga 1Flavio Garrisi104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[4]06:08,664e
LAGLagaBart van Grondelle111: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:08,914e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+A-finale [2]06:01,323e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+voorwedstrijd 2[2]06:05,042e
LAGLaga 1Bart van Grondelle006: N 4+voorwedstrijd 3[6]07:06,436e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Flavio Garrisi104: SA 8+A-finale [4]06:11,604e
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+A-finale [7]06:56,844e
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+voorwedstrijd 2[3]07:04,643e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+A-finale [3]07:00,415e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:57,372e
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw006: N 4+voorwedstrijd 1[2]07:33,455e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWout Lohle112: B 8+A-finale [2]06:00,661e
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+A-finale [3]07:01,615e
LAGLaga 2Philip den Bremer111: B 4+A-finale [2]07:01,324e
LAGLagaWout Lohle112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:12,892e
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+voorwedstrijd 2[5]07:18,222e
LAGLaga 2Philip den Bremer111: B 4+voorwedstrijd 1[7]07:20,043e
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+A-finale [7]06:25,594e
LAGLaga 2Dirk van Wijck008: Ej 8+voorwedstrijd 3[6]06:26,715e
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+voorwedstrijd 3[2]06:10,322e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+A-finale [6]06:14,803e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle206: B 4+A-finale [3]07:19,004e
LAGLagaKoen Snel206: B 4+A-finale [7]07:11,042e
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+halve-finale 1[2]06:09,222e
LAGLagaKoen Snel206: B 4+voorwedstrijd 2[6]07:08,402e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle206: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:15,582e
LAGLaga 2Philip den Bremer205: B 1xvoorwedstrijd 3[7]07:59,263e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle104: N 4+A-finale [2]07:42,095e
LAGLagaKoen Snel104: N 4+A-finale [4]07:30,253e
LAGLaga 3Philip den Bremer102: N 1xvoorwedstrijd 2[5]08:28,113e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle104: N 4+voorwedstrijd 2[3]07:55,583e
LAGLagaKoen Snel104: N 4+voorwedstrijd 2[4]07:49,701e
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+voorwedstrijd 2[7]06:36,942e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge AchtA-finale [1]06:16,513e
LAGLagaKoen Snel040: B 4+A-finale [1]07:16,553e
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge Achtvoorwedstrijd 4[5]06:18,902e
LAGLagaKoen Snel040: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:18,773e