Janna Worp

207 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Koen de Koningh104: HE 8+A-finale [3]05:51,365e
LAGLaga 2Koen de Koningh104: HE 8+voorwedstrijd 2[5]05:52,253e
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-B-finale [3]06:26,031e
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-voorwedstrijd 2[7]06:30,435e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HE 8+B-finale [1]05:50,801e
LAGLaga 1Jochem van der Ham109: HB 1xA-finale [6]08:03,536e
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HE 8+time-trial 05:10,527e
LAGLaga 1Jochem van der Ham109: HB 1xtime-trial 06:53,386e
LAGLagaEdwin van der Maarel004: HG 2-A-finale [3]06:50,371e
LAGLaga 2Jochem van der Ham003: HG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:48,234e
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-voorwedstrijd 2[4]06:17,874e
LAGLagaEdwin van der Maarel004: HG 2-voorwedstrijd 1[5]06:54,531e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Fabian Driessen102: HE 2-A-finale [6]07:35,722e
LAGLagaMenno Bezema105: HG 4-A-finale [3]06:36,001e
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xA-finale [3]08:23,645e
LAGLaga 2Fabian Driessen102: HE 2-voorwedstrijd 1[3]07:59,531e
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:55,353e
LAGLaga 1Jochem van der Ham003: HG 1xB-finale [4]08:31,643e
LAGLaga 2Lodewijk Tilanus003: HG 1xB-finale [7]08:24,471e
LAGLagaMenno Bezema002: HE 4-A-finale [4]06:40,462e
LAGLaga 2Fabian Driessen004: HG 2-A-finale [4]07:36,151e
LAGLaga 2Lodewijk Tilanus003: HG 1xvoorwedstrijd 2[5]07:46,757e
LAGLaga 1Jochem van der Ham003: HG 1xvoorwedstrijd 1[7]07:50,465e
LAGLaga 2Fabian Driessen004: HG 2-voorwedstrijd 2[7]07:12,461e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFabian Driessen001: HE 2xA-finale [2]07:20,373e
LAGLagaFabian Driessen108: HG 2xA-finale [2]07:37,092e
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans102: HE 2-A-finale [4]07:41,502e
LAGLaga 3Menno Bezema102: HE 2-A-finale [3]07:34,051e
LAGLaga 2Jochem van der Ham109: HB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:40,293e
LAGLagaFabian Driessen108: HG 2xvoorwedstrijd 2[3]07:14,152e
LAGLaga 3Menno Bezema102: HE 2-voorwedstrijd 3[4]07:22,811e
LAGLaga 2Jan-Willem Hurkmans102: HE 2-voorwedstrijd 1[4]07:35,791e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Lars Lipman209: HE 8+A-finale [1]06:10,433e
LAGLaga 3Sietse de Vilder204: HG 2-A-finale [2]07:25,722e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-B-finale [2]07:02,181e
LAGLagaDaan Vos de Wael002: HSB 2-C-finale [4]07:23,273e
LAGLaga 2Fabian Driessen004: HSB 1xC-finale [1]07:49,703e
LAGLaga 3Sietse de Vilder204: HG 2-voorwedstrijd 3[5]07:30,791e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-halve-finale 2[5]07:07,784e
LAGLaga 2Fabian Driessen004: HSB 1xkwart-finale 1[5]07:59,324e
LAGLagaDaan Vos de Wael002: HSB 2-herkansing 1[6]07:07,084e
LAGLagaDaan Vos de Wael002: HSB 2-time-trial 06:42,6116e
LAGLagaMenno Bezema001: HE 2-time-trial 06:27,587e
LAGLaga 2Fabian Driessen004: HSB 1xtime-trial 07:12,2216e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLars Lipman001: Oude VierA-finale [7]10:16,753e
LAGLaga 1Fabian Driessen011: HE 1xvoorwedstrijd 2[2]09:31,795e
LAGLaga 2Edwin van der Maarel011: HE 1xvoorwedstrijd 1[4]09:11,553e
LAGLagaLars Lipman001: Oude Viervoorwedstrijd 1[5]07:14,653e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+A-finale [5]06:16,392e
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-A-finale [8]07:19,114e
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[3]06:22,671e
LAGLagaFloris Doorn102: HE 2-A-finale [1]07:47,553e
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-voorwedstrijd 2[3]06:38,663e
LAGLagaFloris Doorn004: HG 2-B-finale [6]07:48,811e
LAGLagaJelle Ammerlaan005: HG 4+A-finale [3]06:51,352e
LAGLagaFloris Doorn004: HG 2-voorwedstrijd 2[5]07:19,774e
LAGLagaJelle Ammerlaan005: HG 4+voorwedstrijd 2[3]06:49,202e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+A-finale [5]06:30,662e
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+time-trial 05:54,612e
LAGLaga 1 (P2)Sietse de Vilder057: MDev 4-A-finale [1]06:51,011e
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan057: MDev 4-B-finale [5]07:25,764e
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan057: MDev 4-voorwedstrijd 3[2]07:12,504e
LAGLaga 1 (P2)Sietse de Vilder057: MDev 4-voorwedstrijd 2[1]06:55,001e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+A-finale [5]05:43,564e
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-A-finale [5]06:23,543e
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]05:49,182e
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-voorwedstrijd 2[5]06:26,922e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-B-finale [5]06:23,573e
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4-B-finale [2]06:22,082e
LAGLagaFloris Doorn004: HG 2-A-finale [3]07:26,886e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:21,793e
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:28,164e
LAGLagaFloris Doorn004: HG 2-voorwedstrijd 1[2]07:08,641e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-C-finale [4]03:06,412e
LAGLaga 3Luke Borst004: HG 2-time-trial 05:28,6511e
LAGLaga 2Floris Doorn004: HG 2-time-trial 05:23,8710e
LAGLaga 1Sietse de Vilder004: HG 2-time-trial 05:22,036e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-time-trial 03:05,817e
LAGLaga 2Bastiaan Bogers007: HDev 4-time-trial 03:05,626e
LAGLagaSietse de Vilder105: HG 4-A-finale 2[2]06:22,301e
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-A-finale [1]06:27,802e
LAGLagaSietse de Vilder105: HG 4-A-finale 1[2]
LAGLagaJelle Ammerlaan106: HGb 4-voorwedstrijd 1[3]06:33,612e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+A-finale [7]06:18,304e
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan106: HGb 4-A-finale [7]06:48,984e
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-A-finale [4]06:36,251e
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan106: HGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:46,143e
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-voorwedstrijd 2[2]06:40,031e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-A-finale [4]06:28,431e
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:57,985e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:34,851e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+A-finale [4]06:19,808e
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-A-finale [3]06:52,206e
LAGLagaSietse de Vilder104: HE 8+voorwedstrijd 1[4]06:14,621e
LAGLaga 1Sietse de Vilder106: HGb 4-voorwedstrijd 2[3]06:44,141e
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan106: HGb 4-voorwedstrijd 1[2]06:59,464e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-A-finale [6]07:03,072e
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan007: HDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:01,565e
LAGLaga 1Sietse de Vilder007: HDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:52,331e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Jelle Ammerlaan204: HG 2-A-finale [5]07:12,284e
LAGLagaSietse de Vilder206: HGb 4-A-finale [2]06:43,475e
LAGLaga 1Jelle Ammerlaan204: HG 2-voorwedstrijd 2[4]07:20,861e
LAGLagaSietse de Vilder206: HGb 4-voorwedstrijd 1[5]06:36,661e
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HDev 4-A-finale [5]06:43,873e
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan104: HDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:25,945e
LAGLaga 1Sietse de Vilder104: HDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:53,661e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Floris Doorn020: HG 4+A-finale [4]07:07,865e
LAGLaga 1Sietse de Vilder020: HG 4+A-finale [2]07:01,614e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFabian Driessen147: G 2+A-finale [6]07:57,005e
LAGLagaFabian Driessen147: G 2+voorwedstrijd 2[3]08:03,603e
SAUSaurus/LagaRobert Garschagen103: E 8+voorwedstrijd 2[5]06:08,526e
LAGLaga/GyasPim Verboeket105: G 4+voorwedstrijd 3[3]07:02,633e
LAGLaga 2Jelle Ammerlaan105: G 4+voorwedstrijd 3[6]06:41,462e
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+A-finale [2]05:56,534e
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+A-finale [1]06:58,386e
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]06:04,772e
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+voorwedstrijd 3[5]06:51,682e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJelle Ammerlaan138: MFm 8+A-finale [4]05:54,144e
LAGLagaRobert Garschagen050: MFm 4+A-finale [2]06:31,712e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+A-finale [3]02:52,152e
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+halve-finale 2[3]02:48,341e
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+C-finale [1]03:22,573e
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+time-trial 02:53,133e
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+time-trial 03:18,237e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRobert Garschagen108: B 4+A-finale [6]06:38,691e
LAGLagaRobert Garschagen108: B 4+voorwedstrijd 2[4]06:44,791e
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+A-finale [5]05:49,753e
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+B-finale [3]06:59,206e
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]05:59,942e
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+voorwedstrijd 1[2]07:10,933e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRobert Garschagen109: B 4+A-finale [3]06:59,705e
LAGLaga 1Jelle Ammerlaan104: E 8+voorwedstrijd 1[3]05:57,634e
LAGLagaRobert Garschagen109: B 4+voorwedstrijd 2[4]06:56,802e
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+A-finale [6]05:57,843e
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+A-finale [6]06:51,212e
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+voorwedstrijd 1[8]05:54,721e
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+voorwedstrijd 1[4]06:48,791e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Jelle Ammerlaan103: E 8+A-finale [4]06:53,504e
LAGLagaRobert Garschagen108: B 4+A-finale [7]07:41,725e
LAGLagaRobert Garschagen108: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:48,073e
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+A-finale [1]06:53,993e
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+B-finale [5]07:45,401e
LAGLagaJelle Ammerlaan008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:50,933e
LAGLagaRobert Garschagen006: Ej 4+voorwedstrijd 1[5]07:27,943e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRobert Garschagen208: B 4+A-finale [4]06:58,584e
LAGLagaJelle Ammerlaan207: B 8+A-finale [6]06:06,731e
LAGLagaRobert Garschagen208: B 4+voorwedstrijd 2[6]06:58,781e
LAGLagaJelle Ammerlaan207: B 8+voorwedstrijd 2[2]06:08,681e
LAGLagaDaan Vos de Wael107: Ej 4+A-finale [1]07:01,904e
LAGLagaJelle Ammerlaan106: Ej 8+A-finale [3]05:58,011e
LAGLagaDaan Vos de Wael107: Ej 4+voorwedstrijd 2[2]07:00,372e
LAGLagaJelle Ammerlaan106: Ej 8+voorwedstrijd 2[2]06:05,711e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJelle Ammerlaan003: Jonge AchtA-finale [6]06:19,603e
LAGLagaRobert Garschagen040: Jonge VierA-finale [3]07:06,592e
LAGLagaJelle Ammerlaan003: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[3]06:20,313e
LAGLagaRobert Garschagen040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[3]07:11,121e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFlorentine Steijlen139: LDN 1xA-finale [1]08:36,275e
LAGLaga/NjordLotte Pas163: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]07:36,614e
LAGLagaFlorentine Steijlen139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:29,363e
LAGLaga/NjordLotte Pas028: LDEj 4*A-finale [6]07:32,426e
LAGLaga 1Florentine Steijlen063: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:45,513e
LAGLaga/NjordLotte Pas028: LDEj 4*voorwedstrijd 3[5]07:30,052e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen172: LDB 4*A-finale [1]07:40,314e
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen172: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]07:33,413e
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4*voorwedstrijd 3[3]07:40,074e
LAGLagaPuck Achterberg043: LDB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:59,275e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaPuck Achterberg073: LDB 1xvoorwedstrijd 3[1]09:07,723e
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen027: LDEj 4*time-trial 03:43,4510e
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen174: LDB 4*B-finale [2]07:38,061e
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen174: LDB 4*voorwedstrijd 1[1]07:39,682e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen161: LDB 4*B-finale [2]07:50,454e
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen161: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]07:45,844e
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4*B-finale [5]07:51,274e
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:45,664e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaFlorentine Steijlen140: LDN 2xA-finale [1]09:02,526e
LAGLagaFlorentine Steijlen140: LDN 2xvoorwedstrijd 1[4]08:54,513e
LAGLagaFlorentine Steijlen027: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:15,964e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Triton/NjordFlorentine Steijlen258: LDEj 4*time-trial 08:04,809e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NjordFlorentine Steijlen005: Lichte Dames VierA-finale [4]08:31,556e
LAGLaga/NjordFlorentine Steijlen005: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[4]07:39,781e