Rens Vonk

89 races

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]08:22,638e
VIDVidar/LagaAmber Raadschilders035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[2]07:43,742e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)B-finale [2]03:45,511e
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)halve-finale 1[2]03:45,642e
VIDVidarSietske Fresow035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)time-trial 03:37,804e
VIDVidarSietske Fresow141: LDB 4*A-finale [2]07:33,281e
VIDVidarSietske Fresow141: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]07:34,771e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarFamke Paulussen141: LDB 4*A-finale [6]08:01,507e
VIDVidarNadadja Binder134: DB 2xA-finale [6]09:23,368e
VIDVidarFamke Paulussen141: LDB 4*voorwedstrijd 2[7]07:58,742e
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [8]07:48,666e
VIDVidarFamke Paulussen035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[7]07:51,934e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 1Jochem Kostelijk003: HE 1x (NK)C-finale [4]07:15,293e
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1x (NK)B-finale [4]07:15,014e
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1x (NK)halve-finale 1[6]07:53,865e
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1x (NK)kwart-finale 1[2]08:15,853e
VIDVidar 1Jochem Kostelijk003: HE 1x (NK)kwart-finale 3[1]07:59,164e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra003: HE 1x (NK)kwart-finale 1[6]08:11,386e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra003: HE 1x (NK)time-trial 06:54,0724e
VIDVidar 1Jochem Kostelijk003: HE 1x (NK)time-trial 06:45,3719e
VIDVidarKoen van Brussel007: LHE 1x (NK)time-trial 06:47,889e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarIan Thomson119: E 4-A-finale [5]06:33,601e
VIDVidarJochem Hoekstra107: B 1xA-finale [3]07:33,391e
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel018: G 4-A-finale [4]06:40,741e
VIDVidarThomas van Tussenbroek016: LG 2-A-finale [3]07:24,041e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/OrcaSaskia Triscos127: DB 8+A-finale [1]07:11,396e
VIDVidar/OrcaSaskia Triscos127: DB 8+voorwedstrijd 2[1]06:59,523e
VIDVidarKarlijn Truijen027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [1]07:26,231e
VIDVidarKarlijn Truijen027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[2]07:43,573e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKarlijn Truijen047: LWFm 4*A-finale [5]07:17,191e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKarlijn Truijen027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]03:39,641e
VIDVidarKarlijn Truijen027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)halve-finale 1[2]03:36,021e
VIDVidarKarlijn Truijen027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)herkansing [3]03:34,291e
VIDVidarKarlijn Truijen027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)time-trial 03:37,294e
VIDVidarKarlijn Truijen135: LDB 4*A-finale [3]07:16,541e
VIDVidarKarlijn Truijen135: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]07:27,911e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKarlijn Truijen027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)B-finale [3]07:31,121e
VIDVidarKarlijn Truijen027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[6]07:38,144e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarMyrna Berbers027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)B-finale [5]07:34,191e
VIDVidarMyrna Berbers027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[6]07:33,634e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarMyrna Berbers131: LDB 4*A-finale [5]08:21,393e
VIDVidarMyrna Berbers131: LDB 4*voorwedstrijd 1[3]08:09,472e
VIDVidarMyrna Berbers027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)A-finale [1]08:54,534e
VIDVidarMyrna Berbers027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[3]08:33,902e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarMyrna Berbers227: LDB 4*voorwedstrijd 3[2]07:46,613e
VIDVidarMyrna Berbers125: LDEj 4* (EJK)A-finale [6]07:35,701e
VIDVidarMyrna Berbers125: LDEj 4* (EJK)voorwedstrijd 2[3]07:56,872e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarSophie Smits006: Lichte Dames VierA-finale [2]07:48,803e
VIDVidarSophie Smits006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[2]07:59,062e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 5Lisa Kooij002: DOnerv C4+kwart-finale 7[5]02:36,466e
VIDVidar 5Lisa Kooij002: DOnerv C4+voorwedstrijd 14[4]02:19,852e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarJolien Meirlevede172: DTal 4*A-finale [6]08:29,355e
VIDVidar/TritonAnnelinde van Bergen140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[6]07:46,952e
VIDVidarJolien Meirlevede172: DTal 4*voorwedstrijd 1[3]08:28,823e
VIDVidarAnnelinde van Bergen064: LDN 1xA-finale [5]08:19,073e
VIDVidarAnnelinde van Bergen064: LDN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:22,622e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarAnnelinde van Bergen132: DN 2xA-finale [2]07:53,753e
VIDVidarAnnelinde van Bergen132: DN 2xvoorwedstrijd 2[3]07:52,752e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarAnnelinde van Bergen026: LDDev 2x (1000m Knock Out)C-finale [4]
VIDVidarAnnelinde van Bergen026: LDDev 2x (1000m Knock Out)time-trial 03:50,508e
VIDVidarAnnelinde van Bergen175: LDB 2xA-finale [2]07:54,811e
VIDVidarAnnelinde van Bergen175: LDB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:59,371e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/San Diego RC/LPBCSydney Taylor126: W 4xA-finale [5]07:47,055e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarAnnelinde van Bergen140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[2]07:55,474e
VIDVidarAnnelinde van Bergen027: LDDev 2x (Development Klassement)B-finale [5]08:02,904e
VIDVidarAnnelinde van Bergen027: LDDev 2x (Development Klassement)voorwedstrijd 3[2]07:53,004e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarAnnelinde van Bergen140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[2]08:25,664e
VIDVidarAnnelinde van Bergen027: LDDev 2xB-finale [4]07:50,912e
VIDVidarAnnelinde van Bergen027: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[2]07:50,113e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/ProteusMerel Dubbeldam132: DN 2xA-finale [3]
VIDVidarAnnelinde van Bergen257: LDDev 2x (DK)herkansing [6]
VIDVidarAnnelinde van Bergen257: LDDev 2x (DK)time-trial 08:33,095e