Laura van Loenen

103 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnna Koopmans128: DE 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[6]07:04,354e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]06:48,663e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[7]06:59,132e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [2]06:54,612e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[5]07:24,973e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [6]06:34,661e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[4]06:47,002e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnna Koopmans136: DB 8+A-finale [5]07:48,161e
AEGAegirAnna Koopmans136: DB 8+voorwedstrijd 1[6]07:25,721e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [6]06:56,734e
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[8]07:00,652e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [2]07:49,474e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)time-trial 05:26,493e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis136: DB 8+A-finale [2]07:52,043e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis136: DB 8+time-trial 05:33,553e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis220: DB 8+A-finale [3]07:18,322e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis220: DB 8+voorwedstrijd 2[2]07:25,811e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]07:31,163e
AEGAegirHilde Rixt Veldhuis112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 3[2]07:12,591e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnna Koopmans005: DB 8+A-finale [2]07:40,772e
AEGAegirAnna Koopmans005: DB 8+voorwedstrijd 2[2]07:19,921e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirLaura Wilden131: DG 4+A-finale [3]08:35,631e
AEGAegirCarlijn Wilms029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]07:13,744e
AEGAegirCarlijn Wilms029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[2]00:00,002e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirCarlijn Wilms156: WFm 8+A-finale [5]07:25,272e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirGeeske Grit128: DE 8+voorwedstrijd 1[6]06:39,484e
AEGAegir (p2)Geeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [4]06:42,124e
AEGAegir (p2)Geeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 2[3]06:48,291e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]03:19,982e
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)halve-finale 2[3]03:13,151e
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)time-trial 03:15,433e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [3]06:58,513e
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[2]07:02,062e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirGeeske Grit136: DB 8+A-finale [4]07:14,611e
AEGAegirGeeske Grit136: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:17,711e
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [5]07:19,182e
AEGAegirGeeske Grit029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[3]07:18,871e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirGeeske Grit220: DB 8+A-finale [2]07:01,372e
AEGAegirGeeske Grit220: DB 8+voorwedstrijd 2[6]07:08,401e
AEGAegirGeeske Grit112: DEj 8+ (EJK)A-finale [6]07:26,791e
AEGAegirGeeske Grit112: DEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[5]07:32,362e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirGeeske Grit005: Dames Achtvoorwedstrijd 2[5]07:18,255e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirGeeske Grit102: DEj 8+A-finale [2]07:15,922e
AEGAegirGeeske Grit102: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:08,232e
AEGAegirPieter Kraak002: Ej 8+A-finale [4]06:23,301e
AEGAegirPieter Kraak002: Ej 8+voorwedstrijd 3[5]06:21,621e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Ruben Heuving147: G 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 1[3]08:31,765e
AEGAegir 3Roel Rotteveel114: LG 4+voorwedstrijd 2[3]07:13,394e