Martin Schalij

229 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/ArgoReinder Droppers103: HE 4xA-finale [6]06:21,804e
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+A-finale [3]05:58,335e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-A-finale [3]06:31,382e
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKA-finale [6]07:34,124e
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]06:25,632e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-voorwedstrijd 2[7]07:04,453e
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKvoorwedstrijd 1[5]08:15,341e
AEGAegirBas Fluitman050: HG 2+A-finale [5]07:57,524e
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xA-finale [3]07:25,042e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-A-finale [2]06:25,394e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xA-finale [1]06:44,244e
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:27,462e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-voorwedstrijd 2[7]06:17,632e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]06:59,444e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Paul Zwanikken101: HE 1xA-finale [5]07:32,037e
AEGAegirJordy Leusink180: HE 2xA-finale [8]07:06,846e
LAGLaga/AegirBen Bakker105: HG 4-A-finale [5]06:11,452e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-A-finale [4]06:24,224e
AEGAegirJordy Leusink180: HE 2xvoorwedstrijd 2[5]06:49,903e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-voorwedstrijd 1[6]06:20,182e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xA-finale [3]06:56,245e
AEGAegirPaul Zwanikken060: HE 1xA-finale [8]07:19,292e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-A-finale [3]06:26,444e
AEGAegirBas Fluitman061: HE 2-A-finale [3]07:18,085e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[7]06:58,852e
AEGAegirPaul Zwanikken060: HE 1xvoorwedstrijd 2[2]07:35,273e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:38,342e
AEGAegirBas Fluitman061: HE 2-voorwedstrijd 2[4]07:16,902e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xA-finale [2]07:01,546e
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-A-finale [1]07:07,583e
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xA-finale [1]07:53,185e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-A-finale [2]06:27,583e
AEGAegirPaul Zwanikken101: HE 1xA-finale [4]07:43,586e
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xtime-trial 06:00,773e
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xtime-trial 06:52,505e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-time-trial 05:45,044e
AEGAegir 1Paul Zwanikken003: HG 1xA-finale [5]07:26,593e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-A-finale [1]06:18,255e
AEGAegirBen Bakker004: HG 2-A-finale [4]07:22,286e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xA-finale [2]06:37,122e
AEGAegir 2Stijn Blaakman003: HG 1xvoorwedstrijd 3[3]07:57,935e
AEGAegir 1Paul Zwanikken003: HG 1xvoorwedstrijd 1[5]07:24,522e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:22,992e
AEGAegirBen Bakker004: HG 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,331e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[3]06:45,391e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-A-finale [7]07:45,375e
AEGAegirPaul Zwanikken101: HE 1xA-finale [7]08:03,645e
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xA-finale [4]08:15,253e
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xA-finale [8]07:19,133e
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-voorwedstrijd 2[4]08:03,792e
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:55,692e
AEGAegir 1Stijn Blaakman003: HG 1xA-finale [1]08:26,887e
AEGAegir 2Paul Zwanikken003: HG 1xA-finale [6]08:13,194e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-B-finale [4]07:00,411e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xA-finale [4]06:53,583e
AEGAegir 1Stijn Blaakman003: HG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:47,124e
AEGAegir 2Paul Zwanikken003: HG 1xvoorwedstrijd 1[8]07:33,902e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:27,283e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[6]06:58,451e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xA-finale [2]07:15,313e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-B-finale [1]06:43,894e
AEGAegirStijn Blaakman003: HG 1xB-finale [3]07:57,522e
AEGAegirStijn Blaakman003: HG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:28,402e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xtime-trial 05:26,323e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-time-trial 05:08,368e
AEGAegir 1Brandus Adema111: HB 4+A-finale [4]07:03,351e
AEGAegirJordy Leusink110: HB 2xA-finale [4]07:28,771e
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:34,433e
AEGAegir 1Brandus Adema111: HB 4+voorwedstrijd 2[2]07:31,291e
AEGAegirJordy Leusink110: HB 2xvoorwedstrijd 1[4]07:17,291e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBrandus Adema207: HG 4-A-finale [3]06:53,785e
AEGAegirJordy Leusink205: HG 2xA-finale [3]07:34,156e
AEGAegir 1Paul Zwanikken201: HB 1xA-finale [2]07:59,871e
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2-C-finale [6]07:31,185e
AEGAegirJordy Leusink205: HG 2xvoorwedstrijd 2[3]07:14,252e
AEGAegir 2Stijn Blaakman201: HB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:07,293e
AEGAegir 1Paul Zwanikken201: HB 1xvoorwedstrijd 1[6]07:58,311e
AEGAegirBrandus Adema207: HG 4-voorwedstrijd 3[1]06:44,301e
AEGAegirBrandus Adema104: HDev 4-A-finale [5]07:21,116e
AEGAegirJordy Leusink103: HDev 2xA-finale [5]07:47,475e
AEGAegirBrandus Adema104: HDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:53,292e
AEGAegirJordy Leusink103: HDev 2xvoorwedstrijd 3[5]07:34,492e
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2-herkansing 1[2]07:09,685e
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2-time-trial 06:43,5717e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman001: Oude VierA-finale [1]10:38,356e
AEGAegirPaul Zwanikken011: HE 1xA-finale [1]08:59,045e
AEGAegirPaul Zwanikken011: HE 1xvoorwedstrijd 1[3]08:57,721e
AEGAegirBas Fluitman001: Oude Viervoorwedstrijd 2[4]07:30,482e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+A-finale [5]06:16,392e
AEGAegirBastian Bergsma108: HG 2xA-finale [7]07:52,004e
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xA-finale [8]08:58,275e
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[3]06:22,671e
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:52,116e
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xvoorwedstrijd 1[7]07:48,632e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+A-finale [5]06:30,662e
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+time-trial 05:54,612e
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-A-finale [3]07:02,423e
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xA-finale [6]07:57,245e
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:55,911e
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:36,593e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+A-finale [5]05:43,564e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [4]06:48,191e
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]05:49,182e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:00,601e
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:25,124e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-A-finale [4]06:15,411e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xA-finale [6]06:58,104e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:19,131e
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:06,465e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[5]06:55,652e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-A-finale [3]03:01,511e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xC-finale [3]03:22,211e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-halve-finale 1[3]03:02,121e
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xtime-trial 05:51,1613e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xtime-trial 03:21,676e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-time-trial 03:02,721e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [4]06:58,553e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:18,122e
AEGAegirRuben Heuving109: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:10,794e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [3]07:14,473e
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+A-finale [5]06:48,921e
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+voorwedstrijd 2[6]06:54,221e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-A-finale [6]06:29,412e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:34,591e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:27,805e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xB-finale [3]07:55,303e
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-A-finale [2]06:38,171e
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-voorwedstrijd 2[1]06:45,522e
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:58,532e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-A-finale [5]07:00,921e
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2xA-finale [1]07:55,978e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-voorwedstrijd 2[1]06:51,961e
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:31,594e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+A-finale [5]07:15,716e
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-A-finale [1]06:41,103e
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+voorwedstrijd 1[4]07:15,293e
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-voorwedstrijd 2[6]06:37,851e
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4-A-finale [4]06:58,736e
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+A-finale [2]07:33,595e
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:47,681e
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+voorwedstrijd 2[5]07:33,252e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker001: Oude Viervoorwedstrijd 3[3]06:56,684e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+A-finale [3]06:48,194e
AEGAegir 1Tobias Jannink147: G 2+voorwedstrijd 2[4]08:08,395e
AEGAegir 2Ruben Heuving147: G 2+voorwedstrijd 1[3]08:31,765e
AEGAegirBas Fluitman105: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:39,992e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+voorwedstrijd 1[6]06:44,611e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+A-finale [6]05:53,832e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+A-finale [2]06:53,385e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:05,343e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 1[5]06:55,102e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+A-finale [6]06:00,626e
AEGAegirMaarten Diepeveen050: MFm 4+A-finale [3]06:49,465e
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+A-finale [1]06:30,785e
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+voorwedstrijd 2[1]06:28,163e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+C-finale [2]02:54,113e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+time-trial 02:55,996e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+time-trial 03:22,4610e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+A-finale [2]07:00,584e
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+A-finale [2]05:58,951e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+voorwedstrijd 1[1]06:55,001e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+A-finale [2]05:55,742e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+A-finale [2]06:38,752e
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+voorwedstrijd 1[4]05:40,603e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+voorwedstrijd 1[5]06:50,902e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+B-finale [4]06:00,851e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+A-finale [1]06:55,076e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]06:03,124e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 1[3]06:58,662e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+A-finale [6]06:28,034e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+A-finale [6]06:53,612e
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:05,792e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+voorwedstrijd 3[6]06:47,502e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+A-finale [8]05:58,654e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+A-finale [7]06:57,315e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:58,093e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 3[8]06:45,562e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+A-finale [6]06:56,635e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+B-finale [5]07:50,122e
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:44,822e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+voorwedstrijd 1[8]07:57,865e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+B-finale [5]06:55,042e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+B-finale [6]08:03,434e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:53,704e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 3[7]07:45,013e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+A-finale [6]06:52,962e
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+A-finale [4]06:13,103e
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+voorwedstrijd 3[2]06:56,431e
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:16,682e
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+B-finale [1]07:03,261e
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+A-finale [4]06:12,146e
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+voorwedstrijd 2[4]07:05,094e
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:10,481e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtA-finale [1]06:28,906e
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierA-finale [6]07:17,885e
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[1]06:24,623e
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[6]07:16,472e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+B-finale [3]07:36,501e
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+A-finale [5]01:52,144e
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+halve-finale 1[4]07:43,853e
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+voorwedstrijd 7[1]07:36,771e
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+voorwedstrijd 1[3]01:52,312e