Robbert Groen

116 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Mart Boersma111: HB 4+A-finale [6]06:54,065e
ORCOrca 2Casper Bakker111: HB 4+voorwedstrijd 1[7]07:46,113e
ORCOrca 1Mart Boersma111: HB 4+voorwedstrijd 1[5]07:18,141e
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:35,967e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+A-finale [2]06:19,487e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+B-finale [6]06:26,394e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:24,776e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+time-trial 05:34,2110e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:19,565e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+B-finale [3]07:09,124e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+voorwedstrijd 2[4]06:48,846e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+B-finale [2]06:49,914e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:23,417e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+C-finale [2]06:50,022e
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+time-trial 04:54,2911e
ORCOrcaPim Mattijssen112: HB 8+time-trial 05:06,518e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCasper Bakker203: HB 8+voorwedstrijd 3[4]06:48,514e
ORCOrcaCasper Bakker102: HEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:41,565e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCasper Bakker003: HB 8+voorwedstrijd 3[5]06:40,895e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier van der Sijs104: Selectie 8+ (Cat. A)B-finale [2]
ORCOrcaOlivier van der Sijs104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 3[5]07:33,413e
ORCOrca 10Jasper van Andel001: HOnerv C4+herkansing 18[6]02:04,675e
ORCOrca 7Steven Hosper001: HOnerv C4+herkansing 10[2]02:12,595e
ORCOrca 8Floris Enthoven001: HOnerv C4+herkansing 8[3]02:01,913e
ORCOrca 9Sybe RietM001: HOnerv C4+herkansing 6[5]02:06,005e
ORCOrca 8Floris Enthoven001: HOnerv C4+voorwedstrijd 19[6]02:06,964e
ORCOrca 9Sybe RietM001: HOnerv C4+voorwedstrijd 14[2]02:12,834e
ORCOrca 10Jasper van Andel001: HOnerv C4+voorwedstrijd 6[6]02:12,265e
ORCOrca 7Steven Hosper001: HOnerv C4+voorwedstrijd 3[1]02:02,275e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-A-finale [4]06:35,383e
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+voorwedstrijd 1[6]06:14,655e
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+voorwedstrijd 3[5]07:12,154e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [1]06:31,795e
ORCOrcaStefan W Hovy003: B 2xvoorwedstrijd 2[6]07:54,605e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:45,413e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters135: MDev 4-A-finale [4]06:21,535e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-C-finale [2]03:03,051e
ORCOrca/GyasReinout A Moes206: G 4+voorwedstrijd 2[1]07:11,174e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-time-trial 03:03,726e
ORCOrcaReinout A Moes106: G 4+voorwedstrijd 3[1]07:09,454e
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-voorwedstrijd 1[4]06:35,323e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+A-finale [4]05:54,835e
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+voorwedstrijd 2[6]05:34,392e
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+voorwedstrijd 1[5]06:56,064e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-B-finale [6]06:14,561e
ORCOrcaReinout A Moes206: G 4+voorwedstrijd 2[2]07:01,984e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]06:38,235e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy106: G 4+voorwedstrijd 1[7]07:10,915e
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-voorwedstrijd 2[4]06:22,613e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [3]06:25,315e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:25,262e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy105: G 4+voorwedstrijd 2[4]08:01,224e
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-voorwedstrijd 1[4]07:23,723e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-A-finale [5]07:38,835e
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+A-finale [2]07:52,205e
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]07:20,901e
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+voorwedstrijd 2[5]07:43,583e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/VidarStan Dings201: E 8+A-finale [1]06:12,585e
ORCOrcaTom Eames205: G 2-A-finale [6]07:18,484e
ORCOrcaErin Smeijsters251: G 4-voorwedstrijd 4[2]06:37,112e
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4-B-finale [5]06:37,623e
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4-voorwedstrijd 3[2]06:33,133e
ORCOrcaJob Davidse131: G 4+voorwedstrijd 1[4]07:06,374e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy001: Oude Viervoorwedstrijd 2[4]07:11,295e
ORCOrcaOlivier Kievits022: G 2-voorwedstrijd 1[5]07:38,974e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Reinout A Moes022: N 4+A-finale [2]07:17,432e
ORCOrca 1Jeppe Rietveld022: N 4+A-finale [6]07:04,951e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+A-finale [6]06:50,153e
ORCOrcaHarm Rozema108: N 2-voorwedstrijd 2[5]07:26,825e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 2[5]06:30,095e
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+voorwedstrijd 2[5]06:52,903e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]06:39,274e
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+voorwedstrijd 4[2]06:45,263e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-A-finale [5]06:20,992e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 2[4]06:31,222e
ORCOrca 1Robin van Putten106: O 4+voorwedstrijd 1[5]06:56,154e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-B-finale [6]06:25,402e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+A-finale [4]06:44,466e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:21,914e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+voorwedstrijd 2[5]06:47,341e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-C-finale [2]
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+B-finale [1]07:09,771e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-time-trial 03:07,846e
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+time-trial 06:57,325e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-A-finale [4]06:48,824e
ORCOrcaPaul van Vulpen106: O 4+voorwedstrijd 1[1]06:55,574e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 2[4]06:36,512e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+voorwedstrijd 1[2]06:27,665e
ORCOrcaJeppe Rietveld050: MDev 4-A-finale [1]06:37,362e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Robin van Putten106: O 4+voorwedstrijd 1[4]07:05,063e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 1[4]06:31,323e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-A-finale [6]06:32,244e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+voorwedstrijd 1[2]06:51,465e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:40,032e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+A-finale [4]07:07,452e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-A-finale [4]07:04,385e
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:49,431e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-B-finale [4]06:46,054e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+A-finale [5]06:54,835e
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:46,833e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+voorwedstrijd 2[4]06:56,892e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-D-finale [6]
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+A-finale [6]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt110: N 1xvoorwedstrijd 3[3]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-halve-finale 1[4]
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-B-finale [8]07:30,905e
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-halve-finale 2[7]09:45,206e
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xA-finale [5]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xvoorwedstrijd 1[6]09:53,241e
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-kwart-finale 4[3]08:15,613e
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-kwart-finale 2[2]08:18,826e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+voorwedstrijd 3[4]07:45,433e
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-time-trial 06:48,194e
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-time-trial 07:44,8024e
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-time-trial 07:23,3613e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaRobin van Putten020: O 4+voorwedstrijd 2[1]07:17,664e