Alexander Janssen

57 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland104: HE 8+voorwedstrijd 2[8]06:08,673e
SKOSkøll 1Michiel Moerman007: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:22,862e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-A-finale [5]06:15,391e
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:20,481e
SKOSkøll 1Michiel Moerman007: HDev 4-voorwedstrijd 1[7]06:40,463e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKeke Groenhart102: HE 2-A-finale [5]07:17,215e
SKOSkøll/OkeanosMichiel Moerman007: HDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:27,814e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Michiel Moerman007: HDev 4-A-finale [2]06:53,241e
SKOSkøll 2Michiel Moerman007: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:25,482e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Michiel Moerman007: HDev 4-C-finale [2]06:50,472e
SKOSkøll 1Michiel Moerman007: HDev 4-time-trial 05:10,3111e
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-A-finale [1]07:14,463e
SKOSkøll 1Michiel Moerman106: HGb 4-voorwedstrijd 3[1]06:50,252e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMichiel Moerman207: HG 4-voorwedstrijd 3[4]06:48,314e
SKOSkøllMichiel Moerman104: HDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:54,532e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom147: G 2+voorwedstrijd 2[6]08:04,944e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom105: G 4+voorwedstrijd 1[6]06:54,375e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-voorwedstrijd 3[3]07:45,534e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-B-finale [4]07:18,522e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-voorwedstrijd 2[2]07:24,942e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom106: G 4+voorwedstrijd 3[3]06:57,603e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-B-finale [5]07:00,214e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-voorwedstrijd 2[5]06:50,933e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-B-finale [2]06:42,425e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]07:02,536e
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom004: G 2-voorwedstrijd 1[6]07:33,654e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: E 8+voorwedstrijd 1[4]06:07,225e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong105: G 4-voorwedstrijd 3[2]06:56,876e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-voorwedstrijd 1[7]07:02,875e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-voorwedstrijd 3[4]07:38,694e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]07:41,925e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OkeanosMaarten Klop201: E 8+A-finale [6]06:10,174e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong251: G 4-voorwedstrijd 2[6]06:56,995e
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]07:01,706e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+voorwedstrijd 1[3]06:08,975e
SKOSkøll 1Alexander Janssen106: O 4+voorwedstrijd 2[3]07:05,375e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:06,154e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+A-finale [6]06:10,576e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [1]06:06,335e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:59,253e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [4]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+halve-finale 1[2]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+time-trial 02:57,404e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+A-finale [2]06:07,611e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 2[2]06:07,671e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+A-finale [4]06:03,852e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:05,272e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+A-finale [5]06:05,495e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:07,792e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+B-finale [5]06:43,352e
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:30,123e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+B-finale [6]06:22,581e
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:14,364e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteef Smit252: Ej 8+time-trial 06:20,146e