David Kuiper

551 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiVerie Pijnappel141: LDB 4*A-finale [2]07:40,454e
SKASkadiPieter Labaar107: HG 4+A-finale [3]07:14,277e
SKASkadiNiels Beks112: HB 8+A-finale [3]06:03,343e
SKASkadiGiulia Rolloos137: LDE 4xA-finale [4]07:02,894e
SKASkadiKim van der Heijden134: DB 2xvoorwedstrijd 3[5]08:02,683e
SKASkadiGiulia Rolloos137: LDE 4xlotingsrace [7]07:12,495e
SKASkadiSebastiaan Pach180: HE 2xvoorwedstrijd 2[6]07:03,495e
SKASkadiPieter Labaar106: HGb 4-voorwedstrijd 2[8]06:52,015e
SKASkadiSebastiaan Pach008: HDev 2xA-finale [1]07:02,987e
SKASkadiNiels Beks010: HEj 8+A-finale [3]06:08,366e
SKASkadiEdolie van de Velde034: LDDev 2xA-finale [1]07:44,586e
SKASkadiKim van der Heijden033: LDB 2xA-finale [3]08:02,072e
SKASkadiVerie Pijnappel035: LDEj 4*B-finale [6]07:47,263e
SKASkadiSebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:02,144e
SKASkadiNiels Beks010: HEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:11,862e
SKASkadiPieter Labaar007: HDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:17,155e
SKASkadiEdolie van de Velde034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:53,374e
SKASkadiVerie Pijnappel035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:57,756e
SKASkadiFloor de Groot031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[5]09:36,136e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiVerie Pijnappel141: LDB 4*A-finale [4]07:48,555e
SKASkadiEdolie van de Velde139: LDGb 2xA-finale [4]07:36,311e
SKASkadiSebastiaan Pach108: HG 2xA-finale [6]06:53,155e
SKASkadiFloor de Groot153: LDE 1xB-finale [5]08:52,703e
SKASkadiKim van der Heijden134: DB 2xtime-trial 07:18,389e
SKASkadiVerie Pijnappel141: LDB 4*time-trial 06:53,164e
SKASkadiNiels Beks112: HB 8+time-trial 05:28,028e
SKASkadiEdolie van de Velde139: LDGb 2xtime-trial 06:55,162e
SKASkadiSebastiaan Pach108: HG 2xtime-trial 06:04,826e
SKASkadiFloor de Groot153: LDE 1xtime-trial 07:52,4010e
SKASkadiVerie Pijnappel035: LDEj 4*A-finale [5]07:39,015e
SKASkadiKim van der Heijden033: LDB 2xA-finale [2]08:04,603e
SKASkadiNiels Beks010: HEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:10,614e
SKASkadiPieter Labaar007: HDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:45,966e
SKASkadiVerie Pijnappel035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[4]07:33,162e
SKASkadiFloor de Groot031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:36,263e
SKASkadiEdolie van de Velde034: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[6]07:35,843e
SKASkadiKim van der Heijden033: LDB 2xvoorwedstrijd 2[4]08:06,042e
SKASkadiSebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 3[3]06:48,913e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiNiels Beks112: HB 8+A-finale [4]06:57,483e
SKASkadiVerie Pijnappel141: LDB 4*A-finale [8]08:52,215e
SKASkadi 1Edolie van de Velde139: LDGb 2xA-finale [4]08:46,474e
SKASkadiRosita van den Puttelaar140: LDB 1xA-finale [7]09:20,293e
ARGArgo/Vidar/Okeanos/SkadiSander Boelens105: HG 4-A-finale [5]06:56,494e
SKASkadi 1Kim van der Heijden134: DB 2xA-finale [6]08:57,587e
SKASkadiSebastiaan Pach108: HG 2xA-finale [3]07:21,284e
SKASkadiNiels Beks112: HB 8+voorwedstrijd 2[2]06:34,012e
SKASkadiVerie Pijnappel141: LDB 4*voorwedstrijd 1[3]08:15,393e
SKASkadi 1Edolie van de Velde139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[2]08:57,632e
SKASkadi 2Kim van der Heijden139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[6]10:06,416e
SKASkadiRosita van den Puttelaar140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]10:18,112e
SKASkadiNiels Beks010: HEj 8+B-finale [7]06:51,366e
SKASkadiVerie Pijnappel035: LDEj 4*B-finale [3]08:16,961e
SKASkadiRosita van den Puttelaar031: LDG 1xB-finale [8]09:38,918e
SKASkadi 2Kim van der Heijden033: LDB 2xA-finale [6]08:17,793e
SKASkadi 1Edolie van de Velde033: LDB 2xA-finale [5]07:51,761e
SKASkadiSebastiaan Pach008: HDev 2xA-finale [1]06:53,052e
SKASkadiNiels Beks010: HEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:20,237e
SKASkadiPieter Labaar007: HDev 4-voorwedstrijd 3[7]06:35,905e
SKASkadiVerie Pijnappel035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]07:50,906e
SKASkadiRosita van den Puttelaar031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:48,795e
SKASkadi 2Kim van der Heijden033: LDB 2xlotingsrace [5]08:31,783e
SKASkadi 1Edolie van de Velde033: LDB 2xlotingsrace [4]07:58,601e
SKASkadiSebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:00,514e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSebastiaan Pach008: HDev 2xA-finale [4]07:06,492e
SKASkadiSander Boelens003: HG 1xA-finale [1]07:40,812e
SKASkadiVerie Pijnappel035: LDEj 4*C-finale [3]07:53,951e
SKASkadiEdolie van de Velde034: LDDev 2xC-finale [4]08:16,181e
SKASkadi 2Kim van der Heijden033: LDB 2xA-finale [1]09:28,264e
SKASkadi 2Kim van der Heijden033: LDB 2xvoorwedstrijd 1[2]
SKASkadiSander Boelens003: HG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:20,891e
SKASkadiRosita van den Puttelaar031: LDG 1xtime-trial 06:58,8315e
SKASkadiVerie Pijnappel035: LDEj 4*time-trial 06:17,2910e
SKASkadiNiels Beks010: HEj 8+time-trial 04:57,4114e
SKASkadiEdolie van de Velde034: LDDev 2xtime-trial 06:21,229e
SKASkadiSebastiaan Pach008: HDev 2xtime-trial 05:21,001e
SKASkadiPieter Labaar007: HDev 4-time-trial 05:22,2018e
SKASkadiRosita van den Puttelaar140: LDB 1xA-finale [1]09:58,962e
SKASkadiVerie Pijnappel141: LDB 4*A-finale [2]08:46,543e
SKASkadiEdolie van de Velde139: LDGb 2xA-finale [1]08:41,504e
SKASkadiRosita van den Puttelaar140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[2]10:55,222e
SKASkadiVerie Pijnappel141: LDB 4*voorwedstrijd 2[4]08:52,111e
SKASkadiEdolie van de Velde139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[3]08:27,262e
SKASkadiNiels Beks112: HB 8+time-trial 05:07,4210e
SKASkadiKim van der Heijden134: DB 2xvoorwedstrijd 2[3]09:04,143e
SKASkadiSebastiaan Pach110: HB 2xvoorwedstrijd 1[2]07:20,653e
SKASkadiPieter Labaar106: HGb 4-voorwedstrijd 1[1]07:07,954e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSebastiaan Pach205: HG 2xA-finale [5]07:30,235e
SKASkadiRosita van den Puttelaar227: LDB 1xA-finale [4]09:33,516e
SKASkadiEdolie van de Velde229: LDG 2xvoorwedstrijd 2[4]08:21,734e
SKASkadiSebastiaan Pach205: HG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:13,423e
SKASkadiRosita van den Puttelaar227: LDB 1xvoorwedstrijd 2[2]09:08,922e
SKASkadiThijs Hoogenraad203: HB 8+voorwedstrijd 1[3]06:39,774e
SKASkadiVerie Pijnappel228: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]08:27,804e
SKASkadiSebastiaan Pach103: HDev 2xA-finale [1]07:30,932e
SKASkadiIddo Rootliep104: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:47,315e
SKASkadiEdolie van de Velde116: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:54,863e
SKASkadiSebastiaan Pach103: HDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:35,661e
SKASkadiNalini Sreeram117: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]08:16,555e
SKASkadiThijs Hoogenraad102: HEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:26,073e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 2Giulia Rolloos013: DE 1xA-finale [5]10:54,985e
SKASkadiEdolie van de Velde028: LDG 2xA-finale [2]09:31,373e
SKASkadiSander Boelens001: Oude Viervoorwedstrijd 3[2]07:42,016e
SKASkadi 2Giulia Rolloos013: DE 1xvoorwedstrijd 1[3]09:40,103e
SKASkadiThijs Hoogenraad003: HB 8+voorwedstrijd 1[4]06:37,294e
SKASkadiNalini Sreeram006: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]08:27,244e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSanne Verheul131: DG 4+A-finale [4]08:49,473e
SKASkadiIsa de Beer140: LDB 1xA-finale [6]10:12,412e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-A-finale [4]07:13,613e
SKASkadiRuben van Streun104: HE 8+voorwedstrijd 2[7]06:58,216e
SKASkadiIsa de Beer140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:56,271e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-voorwedstrijd 2[5]06:36,212e
SKASkadi/VidarBram Sleddens010: HEj 8+A-finale [1]06:37,816e
SKASkadiThijs van Luijk006: HG 4xA-finale [2]06:47,784e
SKASkadi/LagaIsa de Beer033: LDB 2xA-finale [2]08:27,191e
SKASkadi (NSK)Giulia Rolloos030: LDE 2xA-finale [5]08:13,853e
SKASkadi/VidarBram Sleddens010: HEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:16,324e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiRuben van Streun057: MDev 4-B-finale [1]07:05,301e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach054: MDev 2xB-finale [1]08:10,132e
SKASkadiGiulia Rolloos051: LWDev 2xB-finale [2]09:11,012e
SKASkadiRuben van Streun057: MDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:03,513e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach054: MDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:40,994e
SKASkadiGiulia Rolloos051: LWDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:24,693e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/VidarBram Sleddens112: HB 8+A-finale [2]06:07,194e
SKASkadiSebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [3]06:59,453e
SKASkadiSanne Verheul131: DG 4+A-finale [4]07:36,663e
SKASkadiIsa de Beer140: LDB 1xA-finale [5]08:33,852e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-A-finale [2]06:28,925e
SKASkadi/VidarBram Sleddens112: HB 8+voorwedstrijd 1[5]06:05,722e
SKASkadiSebastiaan Pach110: HB 2xvoorwedstrijd 2[6]06:59,091e
SKASkadiIsa de Beer140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:35,482e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-voorwedstrijd 1[4]06:20,182e
SKASkadi/VidarBram Sleddens010: HEj 8+B-finale [5]06:01,635e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xA-finale [4]07:05,945e
SKASkadiSanne Verheul024: DG 4+A-finale [5]07:50,804e
SKASkadiIsa de Beer031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[5]08:40,255e
SKASkadi/VidarBram Sleddens010: HEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:07,955e
SKASkadiBram Meijer007: HDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:32,355e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[2]06:53,851e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/VidarNelke Goorts033: LDB 2xA-finale [4]08:34,684e
SKASkadiSanne Verheul024: DG 4+A-finale [4]07:39,642e
SKASkadiBram Meijer002: HE 4-A-finale [4]06:38,334e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xC-finale [2]03:24,602e
SKASkadiIsa de Beer034: LDDev 2xC-finale [4]03:44,132e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xherkansing [3]03:22,112e
SKASkadiBram Meijer002: HE 4-voorwedstrijd 2[2]06:29,853e
SKASkadiBram Sleddens010: HEj 8+time-trial 02:57,1910e
SKASkadiIsa de Beer034: LDDev 2xtime-trial 03:45,887e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xtime-trial 03:18,384e
SKASkadiGiulia Rolloos153: LDE 1xA-finale [1]08:38,254e
SKASkadiSanne Verheul131: DG 4+A-finale [1]07:34,701e
SKASkadiBram Sleddens112: HB 8+A-finale [4]06:18,494e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [3]06:55,692e
SKASkadiGiulia Rolloos153: LDE 1xvoorwedstrijd 1[3]08:46,512e
SKASkadiSanne Verheul131: DG 4+voorwedstrijd 1[3]07:53,322e
SKASkadiIsa de Beer139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[4]07:55,463e
SKASkadiBram Sleddens112: HB 8+voorwedstrijd 2[2]06:10,852e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xvoorwedstrijd 2[1]07:03,071e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiBram Sleddens112: HB 8+A-finale [3]06:34,224e
SKASkadi 2Sebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [2]07:19,635e
SKASkadiSanne Verheul131: DG 4+A-finale [5]07:59,433e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-A-finale [2]06:44,762e
SKASkadiBram Sleddens112: HB 8+voorwedstrijd 1[6]06:25,623e
SKASkadi/NereusGiulia Rolloos139: LDGb 2xA-finale [4]08:21,968e
SKASkadiIsa de Beer139: LDGb 2xA-finale [2]07:56,162e
SKASkadiSanne Verheul130: DGb 4-voorwedstrijd 1[6]07:46,565e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-voorwedstrijd 2[5]06:49,044e
SKASkadiSanne Verheul027: DDev 4-A-finale [7]07:48,866e
SKASkadiBram Sleddens010: HEj 8+B-finale [4]06:28,692e
SKASkadiBram Meijer007: HDev 4-B-finale [3]06:52,906e
SKASkadiIsa de Beer034: LDDev 2xA-finale [8]07:55,105e
SKASkadi/NereusGiulia Rolloos034: LDDev 2xB-finale [6]08:16,295e
SKASkadi 2Sebastiaan Pach008: HDev 2xB-finale [5]07:25,093e
SKASkadiSanne Verheul027: DDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:38,762e
SKASkadiBram Sleddens010: HEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:22,115e
SKASkadiBram Meijer007: HDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:37,913e
SKASkadi/NereusGiulia Rolloos034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:27,307e
SKASkadiIsa de Beer034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[2]08:00,404e
SKASkadi 2Sebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:30,876e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiBram Sleddens112: HB 8+A-finale [3]07:01,526e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xA-finale [1]07:48,096e
SKASkadiGiulia Rolloos139: LDGb 2xA-finale [2]08:24,658e
SKASkadiNina Loos131: DG 4+A-finale [3]08:01,654e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-A-finale [6]06:46,784e
SKASkadiBram Sleddens112: HB 8+voorwedstrijd 1[4]06:21,861e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach110: HB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:31,994e
SKASkadiGiulia Rolloos139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[1]08:15,793e
SKASkadiNina Loos130: DGb 4-voorwedstrijd 2[5]07:39,836e
SKASkadiBram Meijer106: HGb 4-voorwedstrijd 1[5]06:55,383e
SKASkadiBram Sleddens010: HEj 8+A-finale [4]06:47,534e
SKASkadiRianne van der Horst Jansen031: LDG 1xA-finale [6]09:31,424e
SKASkadiBram Meijer007: HDev 4-B-finale [1]07:21,525e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xB-finale [2]08:06,364e
SKASkadiNina Loos024: DG 4+A-finale [2]08:19,111e
SKASkadiBram Sleddens010: HEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:35,122e
SKASkadiRianne van der Horst Jansen031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[2]09:04,952e
SKASkadiBram Meijer007: HDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:57,704e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:46,996e
SKASkadiRosita van den Puttelaar035: LDEj 4*voorwedstrijd 3[4]08:17,486e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiGiulia Rolloos230: LDGb 2xA-finale [6]07:24,091e
SKASkadiSanne Verheul225: DG 4+A-finale [4]07:54,463e
SKASkadiIsa de Beer227: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]09:41,854e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach205: HG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:37,926e
SKASkadiGiulia Rolloos230: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[5]08:02,552e
SKASkadiRosita van den Puttelaar228: LDB 4*voorwedstrijd 2[4]08:04,565e
SKASkadiBram Sleddens203: HB 8+voorwedstrijd 1[4]06:15,212e
SKASkadiBram Meijer206: HGb 4-voorwedstrijd 1[6]06:48,365e
SKASkadiBram Meijer104: HDev 4-B-finale [4]06:54,733e
SKASkadiGiulia Rolloos116: LDDev 2xA-finale [2]08:14,315e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach103: HDev 2xB-finale [5]07:50,792e
SKASkadiRosita van den Puttelaar117: LDEj 4*B-finale [6]08:17,222e
SKASkadiSanne Verheul115: DG 4+A-finale [4]08:13,602e
SKASkadiBram Meijer104: HDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:57,553e
SKASkadiGiulia Rolloos116: LDDev 2xvoorwedstrijd 4[6]08:34,621e
SKASkadi 1Sebastiaan Pach103: HDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:02,815e
SKASkadiRosita van den Puttelaar117: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]08:25,424e
SKASkadiBram Sleddens102: HEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:39,262e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiBram Sleddens003: Jonge AchtA-finale [2]06:17,592e
SKASkadiGiulia Rolloos030: LDG 2xA-finale [6]08:19,314e
SKASkadiGiulia Rolloos030: LDG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:02,733e
SKASkadiBram Sleddens003: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[3]06:12,712e
SKASkadiRosita van den Puttelaar006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 3[5]08:05,855e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSanne van den Tol129: LDG 2xA-finale [2]07:35,112e
SKASkadiQuirine Griep127: DB 8+A-finale [2]06:58,195e
SKASkadiSanne van den Tol129: LDG 2xvoorwedstrijd 3[4]07:37,432e
SKASkadiGiulia Rolloos131: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]07:56,923e
SKASkadiQuirine Griep127: DB 8+voorwedstrijd 1[6]06:56,162e
SKASkadi 2Wouter van Dam101: E 2-voorwedstrijd 2[3]07:52,984e
SKASkadiBram Meijer105: G 4+voorwedstrijd 1[3]06:39,882e
SKASkadiOliver Martens108: B 4+voorwedstrijd 3[3]06:50,003e
SKASkadiSanne van den Tol026: LDDev 2xA-finale [2]07:37,915e
NAUNautilus/SkadiMarieke van Holten019: DB 2xvoorwedstrijd 3[6]08:01,723e
SKASkadiNina Loos020: DG 2-voorwedstrijd 1[5]08:29,444e
SKASkadiSanne van den Tol026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:55,352e
SKASkadiGiulia Rolloos027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[1]08:06,106e
SKASkadiQuirine Griep024: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:10,074e
SKASkadi 1Wouter van Dam004: G 2-voorwedstrijd 3[5]08:11,776e
SKASkadiOliver Martens006: Ej 4+voorwedstrijd 1[2]07:04,965e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSanne van den Tol051: LWDev 2xA-finale [5]07:18,841e
SKASkadiOliver Martens050: MFm 4+A-finale [6]07:15,756e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSanne van den Tol026: LDDev 2xB-finale [2]03:49,482e
NAUNautilus/SkadiMarieke van Holten019: DB 2xB-finale [2]07:57,041e
SKASkadi 1Bram Meijer006: Ej 4+C-finale [2]03:21,492e
SKASkadiSanne van den Tol026: LDDev 2xhalve-finale 2[3]03:45,472e
NAUNautilus/SkadiMarieke van Holten019: DB 2xvoorwedstrijd 1[4]08:01,063e
SKASkadiNina Loos020: DG 2-voorwedstrijd 1[4]08:20,044e
SKASkadiQuirine Griep024: DEj 8+time-trial 03:24,6411e
SKASkadiGiulia Rolloos027: LDEj 4*time-trial 03:47,3812e
SKASkadi/AsoposDaan Kluwer006: Ej 4+time-trial 03:30,7716e
SKASkadi 2Oliver Martens006: Ej 4+time-trial 03:27,4515e
SKASkadi 1Bram Meijer006: Ej 4+time-trial 03:16,475e
SKASkadiSanne van den Tol026: LDDev 2xtime-trial 03:37,402e
SKASkadi 1Bram Meijer109: B 4+A-finale [4]06:39,601e
SKASkadi 2Oliver Martens109: B 4+B-finale [2]07:18,463e
SKASkadiNina Loos121: DE 2-A-finale [3]08:14,894e
SKASkadiQuirine Griep130: DB 8+A-finale [4]06:51,822e
SKASkadiGiulia Rolloos135: LDB 4*B-finale [3]07:36,862e
SKASkadi/AsoposDaan Kluwer109: B 4+voorwedstrijd 3[3]07:15,854e
SKASkadi 2Oliver Martens109: B 4+voorwedstrijd 2[1]07:07,822e
SKASkadi 1Bram Meijer109: B 4+voorwedstrijd 2[3]06:47,581e
SKASkadiQuirine Griep130: DB 8+voorwedstrijd 1[2]07:03,672e
SKASkadiGiulia Rolloos135: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]07:49,293e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/SaurusSanne van den Tol129: LDG 2xA-finale [6]07:26,211e
SKASkadiBram Meijer109: B 8+A-finale [4]06:06,585e
SKASkadiClaudia de Hartog130: LDB 1xA-finale [5]08:11,701e
SKASkadi/AsoposYordi van Putten108: B 4+B-finale [5]06:49,991e
SKASkadiGiulia Rolloos131: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]07:21,104e
SKASkadi/SaurusSanne van den Tol129: LDG 2xvoorwedstrijd 2[5]07:06,131e
SKASkadiQuirine Griep127: DB 8+voorwedstrijd 2[5]06:29,024e
SKASkadiBram Meijer109: B 8+voorwedstrijd 2[2]05:45,072e
SKASkadiNina Loos119: DE 2-voorwedstrijd 2[6]07:50,216e
SKASkadiClaudia de Hartog130: LDB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:21,941e
SKASkadi/AsoposYordi van Putten108: B 4+voorwedstrijd 1[4]06:54,493e
SKASkadiBram Meijer008: Ej 8+B-finale [1]06:03,692e
SKASkadiSanne van den Tol026: LDDev 2xA-finale [1]07:24,794e
SKASkadiGiulia Rolloos027: LDEj 4*B-finale [6]07:37,624e
SKASkadiQuirine Griep024: DEj 8+B-finale [2]06:54,305e
SKASkadiBram Meijer008: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:14,916e
SKASkadiNina Loos020: DG 2-voorwedstrijd 2[3]08:33,205e
SKASkadiSanne van den Tol026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:38,983e
SKASkadiGiulia Rolloos027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]07:53,886e
SKASkadiQuirine Griep024: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:01,496e
SKASkadi/AsoposYordi van Putten006: Ej 4+voorwedstrijd 3[5]07:12,415e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/SaurusSanne van den Tol131: LDE 2xA-finale [7]07:42,691e
SKASkadiGiulia Rolloos135: LDB 4*B-finale [5]08:15,422e
SKASkadiQuirine Griep130: DB 8+B-finale [5]07:27,321e
SKASkadiBram Meijer110: B 8+A-finale [2]06:35,546e
SKASkadiClaudia de Hartog134: LDB 1xA-finale [6]08:26,054e
SKASkadiGiulia Rolloos135: LDB 4*voorwedstrijd 1[6]07:56,424e
SKASkadiQuirine Griep130: DB 8+voorwedstrijd 1[6]06:56,364e
SKASkadiBram Meijer110: B 8+voorwedstrijd 2[7]06:03,363e
SKASkadiClaudia de Hartog134: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:38,962e
SKASkadiBram Meijer008: Ej 8+B-finale [3]06:04,434e
SKASkadiNina Loos020: DG 2-A-finale [4]08:11,294e
SKASkadiSanne van den Tol026: LDDev 2xB-finale [5]07:46,963e
SKASkadiQuirine Griep024: DEj 8+B-finale [4]06:51,932e
SKASkadiBram Meijer008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:02,726e
SKASkadiSanne van den Tol026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:47,893e
SKASkadiGiulia Rolloos027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[7]07:58,074e
SKASkadiQuirine Griep024: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:04,615e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/SaurusSanne van den Tol129: LDG 2xB-finale [6]08:36,951e
SKASkadiGiulia Rolloos131: LDB 4*B-finale [4]08:37,212e
SKASkadiCharlotte de Ruiter127: DB 8+A-finale [6]08:01,454e
SKASkadiBram Meijer109: B 8+B-finale [5]07:09,113e
SKASkadiClaudia de Hartog130: LDB 1xA-finale [5]09:43,213e
SKASkadi/ThêtaYordi van Putten108: B 4+B-finale [3]07:52,103e
SKASkadiNina Loos119: DE 2-voorwedstrijd 2[7]09:00,454e
SKASkadiCharlotte de Ruiter127: DB 8+voorwedstrijd 1[6]07:41,372e
SKASkadiGiulia Rolloos131: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]08:24,404e
SKASkadi/SaurusSanne van den Tol129: LDG 2xvoorwedstrijd 3[5]08:27,753e
SKASkadiBram Meijer109: B 8+voorwedstrijd 2[6]07:00,455e
SKASkadi 2Maaike Linders125: DB 1xvoorwedstrijd 3[8]09:44,964e
SKASkadiClaudia de Hartog130: LDB 1xvoorwedstrijd 2[5]09:45,732e
SKASkadi/ThêtaYordi van Putten108: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:51,004e
SKASkadiBram Meijer008: Ej 8+B-finale [1]07:08,594e
SKASkadiNina Loos020: DG 2-A-finale [5]09:37,046e
SKASkadiSanne van den Tol026: LDDev 2xA-finale [2]09:40,396e
SKASkadiCharlotte de Ruiter024: DEj 8+B-finale [4]08:20,343e
SKASkadi/LagaYordi van Putten006: Ej 4+B-finale [4]07:51,292e
SKASkadiBram Meijer008: Ej 8+voorwedstrijd 1[1]07:21,436e
SKASkadiSanne van den Tol026: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[6]08:50,242e
SKASkadiGiulia Rolloos027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]09:18,535e
SKASkadi 3Maaike Linders017: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]10:10,944e
SKASkadiCharlotte de Ruiter024: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:48,443e
SKASkadi/LagaYordi van Putten006: Ej 4+voorwedstrijd 2[5]07:37,013e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiNina Loos221: DG 2-A-finale [4]08:04,766e
SKASkadiSanne van den Tol225: LDG 2xA-finale [1]07:48,975e
SKASkadiBram Meijer207: B 8+A-finale [2]06:17,345e
SKASkadi 3Maaike Linders246: DB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:49,094e
SKASkadiSanne van den Tol225: LDG 2xvoorwedstrijd 3[4]07:53,652e
SKASkadiGiulia Rolloos227: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]07:56,885e
SKASkadiBram Meijer207: B 8+voorwedstrijd 1[6]06:18,353e
SKASkadiCharlotte de Ruiter223: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:25,944e
SKASkadiYordi van Putten107: Ej 4+B-finale [4]07:26,336e
SKASkadiBram Meijer106: Ej 8+B-finale [4]06:09,142e
SKASkadiCharlotte de Ruiter120: DEj 8+B-finale [4]07:19,484e
SKASkadiYordi van Putten107: Ej 4+voorwedstrijd 3[5]07:07,883e
SKASkadiSanne van den Tol124: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[3]07:55,715e
SKASkadiGiulia Rolloos125: LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]08:08,935e
SKASkadiBram Meijer106: Ej 8+voorwedstrijd 2[1]06:17,464e
SKASkadiCharlotte de Ruiter120: DEj 8+voorwedstrijd 3[2]07:17,073e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Maaike Linders029: DG 1xA-finale [3]09:23,986e
SKASkadi 2Claudia de Hartog029: DG 1xA-finale [6]09:00,864e
SKASkadiSanne van den Tol030: LDG 2xA-finale [1]08:14,903e
SKASkadiBram Meijer003: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[1]06:31,556e
SKASkadiYordi van Putten040: Jonge Viervoorwedstrijd 1[1]07:28,093e
SKASkadiGiulia Rolloos006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 3[4]08:14,526e
SKASkadiCharlotte de Ruiter005: Dames Achtvoorwedstrijd 2[2]07:31,303e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMareille Mulder006: DEj 8+A-finale [6]07:28,612e
SKASkadi 9Olaf Wallaart001: HOnerv C4+kwart-finale 11[2]02:01,115e
SKASkadi 7Oliver Martens001: HOnerv C4+kwart-finale 3[5]02:03,082e
SKASkadi 8Ben Timm001: HOnerv C4+kwart-finale 1[4]02:02,043e
SKASkadiMareille Mulder006: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:29,533e
SKASkadi 7Oliver Martens001: HOnerv C4+voorwedstrijd 24[3]02:03,152e
SKASkadi 8Ben Timm001: HOnerv C4+voorwedstrijd 14[1]01:59,961e
SKASkadi 9Olaf Wallaart001: HOnerv C4+voorwedstrijd 2[5]02:02,793e
SKASkadi 3Emma Poelman002: DOnerv C4+A-finale [5]02:06,753e
SKASkadi 1Sophie Korver002: DOnerv C4+B-finale [4]02:09,011e
SKASkadi 3Tessa van Basten Batenburg013: DErv 4+A-finale [2]08:34,234e
SKASkadi 2Marie-Pauline Visser003: DOnerv C4*A-finale [4]02:17,973e
SKASkadi 1Lichelle Wong003: DOnerv C4*A-finale [3]02:05,611e
SKASkadi 1Sophie Korver002: DOnerv C4+halve-finale 3[2]02:10,943e
SKASkadi 3Emma Poelman002: DOnerv C4+halve-finale 2[3]02:08,602e
SKASkadi 3Tessa van Basten Batenburg013: DErv 4+halve-finale 3[5]08:40,571e
SKASkadi 1Sophie Korver002: DOnerv C4+kwart-finale 4[4]02:10,401e
SKASkadi 2Frederique Valk002: DOnerv C4+kwart-finale 2[5]02:13,843e
SKASkadi 3Emma Poelman002: DOnerv C4+kwart-finale 1[3]02:09,391e
SKASkadi 3Tessa van Basten Batenburg013: DErv 4+voorwedstrijd 5[3]08:32,822e
SKASkadi 2Frederique Valk002: DOnerv C4+voorwedstrijd 22[5]02:13,682e
SKASkadi 1Sophie Korver002: DOnerv C4+voorwedstrijd 13[1]02:08,951e
SKASkadi 3Emma Poelman002: DOnerv C4+voorwedstrijd 5[4]02:10,771e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Marlène Cornelis125: DSA 2-voorwedstrijd 1[5]08:14,884e
SKASkadi/LagaSacha Raven135: DB 4+voorwedstrijd 2[6]07:54,544e
SKASkadi 2Falko Michielse106: O 4+voorwedstrijd 1[2]07:19,685e
SKASkadi 1Floris Hondmann106: O 4+voorwedstrijd 1[4]06:55,194e
SKASkadi 2Claudia de Hartog132: DN 2xvoorwedstrijd 4[5]07:56,042e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]06:13,116e
SKASkadi/LagaSacha Raven024: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:54,506e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+A-finale [2]07:53,865e
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+A-finale [4]07:47,254e
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+voorwedstrijd 1[5]07:51,722e
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+voorwedstrijd 1[4]07:50,021e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+A-finale [4]06:08,796e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+voorwedstrijd 1[1]05:58,842e
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog022: DN 4+voorwedstrijd 3[2]08:00,416e
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+voorwedstrijd 3[4]07:40,803e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+C-finale [3]
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+A-finale [3]07:56,563e
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog022: DN 4+voorwedstrijd 3[1]07:59,994e
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven022: DN 4+voorwedstrijd 3[3]07:47,241e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+time-trial 02:58,557e
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+A-finale [3]07:48,172e
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+B-finale [2]07:58,381e
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+voorwedstrijd 3[3]07:56,603e
SKASkadi/Laga 2Sacha Raven135: DB 4+voorwedstrijd 1[3]07:41,281e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris Hondmann136: MFm 8+A-finale [5]06:20,944e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris Hondmann104: SA 8+A-finale [1]06:08,565e
SKASkadiFloris Hondmann104: SA 8+voorwedstrijd 2[2]06:01,013e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+A-finale [1]06:00,882e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+voorwedstrijd 3[2]06:08,441e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris Hondmann112: B 8+A-finale [6]06:33,711e
SKASkadiFloris Hondmann112: B 8+voorwedstrijd 2[5]06:23,451e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+A-finale [4]06:23,954e
SKASkadiFloris Hondmann008: Ej 8+voorwedstrijd 2[7]06:14,071e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris Hondmann252: Ej 8+herkansing [5]07:24,422e
SKASkadiFloris Hondmann252: Ej 8+time-trial 06:24,1810e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris Hondmann002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[5]06:27,244e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Ben Havenaar108: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:34,664e
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+A-finale [5]06:36,331e
SKASkadiBen Havenaar004: O 2-voorwedstrijd 2[6]07:51,386e
SKASkadiPeter Bruins006: N 4+voorwedstrijd 3[2]06:58,761e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPeter Bruins111: B 4+A-finale [2]06:55,671e
SKASkadiPeter Bruins111: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:00,721e
SKASkadiFalko Michielse106: O 4+voorwedstrijd 2[3]00:00,002e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiYorick Wilton046: MDev 4-A-finale [2]06:17,433e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 1Yorick Wilton006: Dev 4-B-finale [2]06:56,043e
SKASkadi 1Yorick Wilton006: Dev 4-voorwedstrijd 3[7]06:36,504e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 2Yorick Wilton106: O 4-A-finale [2]06:42,705e
SKASkadi 2Yorick Wilton106: O 4-voorwedstrijd 2[5]06:46,853e
SKASkadi 2Yorick Wilton006: Dev 4-A-finale [3]06:37,176e
SKASkadi 2Yorick Wilton006: Dev 4-voorwedstrijd 1[7]06:32,552e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 2Yorick Wilton106: O 4-A-finale [1]06:36,141e
SKASkadi 2Yorick Wilton006: Dev 4-B-finale [3]06:43,782e
SKASkadi 2Yorick Wilton006: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]06:48,802e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 2Tim Smulders103: O 4-voorwedstrijd 2[5]06:33,414e
SKASkadi 2Tim Smulders036: Dev 4-B-finale [5]06:43,142e
SKASkadi 2Tim Smulders036: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]06:40,793e