Menno de Vries

55 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 3Menno de Vries107: HG 4+A-finale [3]07:49,333e
ORCOrca 3Menno de Vries107: HG 4+voorwedstrijd 1[6]07:04,823e
ORCOrca 1Menno de Vries005: HG 4+A-finale [6]07:08,096e
ORCOrca 1Menno de Vries005: HG 4+voorwedstrijd 1[4]06:55,882e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+A-finale [1]06:59,246e
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+time-trial 06:11,096e
ORCOrcaCas Klingenberg004: M 8+A-finale [3]06:30,763e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+voorwedstrijd 1[4]05:53,143e
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4-B-finale [3]06:19,971e
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:25,473e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+A-finale [2]06:51,001e
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+voorwedstrijd 2[3]06:55,071e
ORCOrcaJort Timmer104: HE 8+voorwedstrijd 1[3]06:01,463e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+A-finale [2]06:24,696e
ORCOrca 1Menno de Vries107: HG 4+A-finale [3]07:05,964e
ORCOrca 1Menno de Vries107: HG 4+voorwedstrijd 1[2]07:06,362e
ORCOrca 2Bas van der Veen005: HG 4+A-finale [1]07:00,903e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+A-finale [6]06:59,021e
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+voorwedstrijd 2[4]07:07,102e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+A-finale [5]07:20,054e
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+voorwedstrijd 1[5]07:21,852e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Floris-Jan van der Woude040: Jonge Viervoorwedstrijd 1[2]07:10,732e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+voorwedstrijd 1[6]06:14,655e
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+voorwedstrijd 3[5]07:12,154e
ORCOrcaStefan W Hovy003: B 2xvoorwedstrijd 2[6]07:54,605e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+A-finale [1]06:04,896e
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+voorwedstrijd 2[2]05:35,843e
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+voorwedstrijd 1[5]06:56,064e
ORCOrcaReinout A Moes206: G 4+voorwedstrijd 2[2]07:01,984e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy106: G 4+voorwedstrijd 1[7]07:10,915e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy105: G 4+voorwedstrijd 2[4]08:01,224e
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+A-finale [2]07:52,205e
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+voorwedstrijd 2[5]07:43,583e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/VidarStan Dings201: E 8+A-finale [1]06:12,585e
ORCOrcaJob Davidse131: G 4+voorwedstrijd 1[4]07:06,374e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaStefan W Hovy001: Oude Viervoorwedstrijd 2[4]07:11,295e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+A-finale [3]06:01,833e
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+voorwedstrijd 1[5]06:03,552e
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+A-finale [1]06:10,686e
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]06:03,493e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+A-finale [3]06:19,085e
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+voorwedstrijd 1[5]06:07,131e
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+A-finale [3]06:01,103e
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+voorwedstrijd 2[2]05:57,762e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+time-trial 03:00,849e
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+B-finale [2]06:16,243e
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+voorwedstrijd 1[3]06:13,342e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+voorwedstrijd 1[3]06:26,096e
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+B-finale [6]06:17,685e
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+voorwedstrijd 2[3]06:26,374e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+voorwedstrijd 3[4]06:33,484e
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+A-finale [1]06:26,815e
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+voorwedstrijd 3[5]06:17,052e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMenno de Vries252: Ej 8+time-trial 06:22,447e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMenno de Vries002: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[4]00:00,004e