Jeroen Breeuwer

34 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+voorwedstrijd 1[2]06:53,664e
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+voorwedstrijd 2[3]07:14,495e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+time-trial 03:23,9712e
ARGArgo 2Jens Smits109: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:17,434e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+B-finale [4]07:15,554e
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:00,983e
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+B-finale [1]06:52,382e
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+voorwedstrijd 2[4]07:15,734e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo/SkadiJens Smits109: B 4+B-finale [2]07:16,165e
ARGArgo/SkadiJens Smits109: B 4+voorwedstrijd 2[6]07:16,306e
ARGArgo/SkadiJens Smits006: Ej 4+B-finale [8]07:21,055e
ARGArgo/SkadiJens Smits006: Ej 4+voorwedstrijd 2[4]07:17,814e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+B-finale [4]07:46,831e
ARGArgo 2Jens Smits108: B 4+voorwedstrijd 2[8]07:49,434e
ARGArgo 2Jens Smits006: Ej 4+voorwedstrijd 1[7]07:51,835e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Jens Smits208: B 4+voorwedstrijd 1[6]07:03,344e
ARGArgo 2Jens Smits107: Ej 4+B-finale [3]07:07,643e
ARGArgo 2Jens Smits107: Ej 4+voorwedstrijd 1[4]07:16,124e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 2Joris Bergman040: Jonge Viervoorwedstrijd 3[4]07:24,345e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+voorwedstrijd 2[6]06:54,825e
ARGArgo 3Youri Ellenbroek006: N 4+voorwedstrijd 1[2]06:51,894e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo/GyasJoost Geerlings111: B 4+B-finale [4]06:52,722e
ARGArgo/GyasJoost Geerlings111: B 4+voorwedstrijd 2[4]06:57,204e
ARGArgo/GyasJoost Geerlings006: N 4+voorwedstrijd 3[3]06:55,884e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo/GyasJoost Geerlings006: N 4+time-trial 07:07,0513e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+B-finale [4]06:23,653e
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+voorwedstrijd 2[1]06:16,644e
ARGArgo/SkøllMaarten Klaverdijk008: Ej 8+voorwedstrijd 3[5]06:20,335e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+B-finale [4]06:44,633e
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+voorwedstrijd 3[5]06:32,033e
ARGArgoJoost Geerlings008: Ej 8+voorwedstrijd 3[7]06:27,445e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJoost Geerlings252: Ej 8+herkansing [7]07:31,235e
ARGArgoJoost Geerlings252: Ej 8+time-trial 06:30,6014e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJoost Geerlings002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[1]06:26,194e