Thomas Kolkman

27 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosThomas Kolkman121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:12,447e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+B-finale [3]07:29,165e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+voorwedstrijd 1[6]07:28,946e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+B-finale [7]07:39,266e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:41,927e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+B-finale [4]07:27,635e
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+voorwedstrijd 3[4]07:24,853e
EUREuros/SkøllStefan van Haren009: HEj 4+voorwedstrijd 1[6]07:37,024e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJoost van Smoorenburg202: HB 4+voorwedstrijd 3[3]07:31,516e
EUREuros 2Joost van Smoorenburg101: HEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:52,285e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 2Joost van Smoorenburg040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[1]07:18,954e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xB-finale [3]07:55,082e
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xvoorwedstrijd 2[5]08:04,974e
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+B-finale [6]07:14,096e
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]07:08,634e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 2Bas Pluister010: HErv C4+voorwedstrijd 2[2]02:02,034e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaThomas Kolkman119: LN 1xvoorwedstrijd 3[5]08:02,165e
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xheat 3[2]07:58,894e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/GoudaThomas Kuipers143: J18 2xB-finale [5]07:14,634e
HUNHunze/GoudaThomas Kuipers143: J18 2xhalve-finale 1[6]07:15,185e
HUNHunze/GoudaThomas Kuipers143: J18 2xvoorwedstrijd 3[2]07:13,243e
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xheat 2[3]07:51,924e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda 2Thomas Kolkman029: J18 1xheat 2[1]07:59,183e
GOUGouda/AlphenThomas Kolkman143: J18 2xA-finale [4]07:22,033e
GOUGouda/AlphenThomas Kolkman143: J18 2xvoorwedstrijd 1[2]07:16,341e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xheat 3[1]07:47,114e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaThomas Kolkman029: J18 1x Bheat [2]08:56,563e