John van den Hurk

201 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarThomas van Tussenbroek304: HE 8+ NSKA-finale [8]05:52,554e
VIDVidarThomas van Tussenbroek304: HE 8+ NSKvoorwedstrijd 3[5]06:07,362e
VIDVidar 2Sander van Casteren108: HG 2xvoorwedstrijd 1[6]07:28,062e
VIDVidar 1Ruben van den Berg109: HB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:53,976e
VIDVidar 2Niek van Limbergen003: HG 1xA-finale [1]07:45,188e
VIDVidarDogus Koker006: HG 4xA-finale [8]06:08,262e
VIDVidar 2Niek Simons013: LHG 1xA-finale [3]07:34,157e
VIDVidar 2Niek van Limbergen003: HG 1xvoorwedstrijd 2[3]07:34,614e
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: HG 1xvoorwedstrijd 1[7]07:28,015e
VIDVidar 2Niek Simons013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[6]07:31,941e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 2Dogus Koker180: HE 2xvoorwedstrijd 1[6]06:47,525e
VIDVidar 3Jochem Hoekstra060: HE 1xA-finale [3]07:29,736e
VIDVidar 4Dogus Koker060: HE 1xA-finale [2]07:18,241e
VIDVidar 1Niek van Limbergen060: HE 1xvoorwedstrijd 2[3]07:48,135e
VIDVidar 4Dogus Koker060: HE 1xvoorwedstrijd 2[5]07:34,972e
VIDVidar 3Jochem Hoekstra060: HE 1xvoorwedstrijd 1[7]07:41,251e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos-combiThomas van Tussenbroek116: LHE 8+A-finale [5]05:56,601e
VIDVidar/Proteus/Skadi/ArgoSteven Coevert104: HE 8+A-finale [6]05:59,166e
VIDVidarThomas van Tussenbroek120: LHG 2xA-finale [5]06:54,555e
VIDVidarRuben van den Berg109: HB 1xB-finale [3]07:54,953e
VIDVidar/Proteus/Skadi/ArgoSteven Coevert104: HE 8+time-trial 05:10,166e
VIDVidarThomas van Tussenbroek120: LHG 2xtime-trial 06:03,054e
VIDVidarRuben van den Berg109: HB 1xtime-trial 06:55,858e
VIDVidar 1Thomas van Tussenbroek013: LHG 1xA-finale [5]07:21,512e
VIDVidar 1Thomas van Tussenbroek013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[5]07:24,801e
VIDVidar 2Niek Simons013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[4]07:32,803e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 2Niek Simons113: LHE 1xA-finale [3]08:08,093e
VIDVidar 1Thomas van Tussenbroek113: LHE 1xA-finale [6]08:04,452e
ARGArgo/Vidar/Okeanos/SkadiSander Boelens105: HG 4-A-finale [5]06:56,494e
VIDVidar 2Niek van Limbergen101: HE 1xA-finale [3]08:14,766e
VIDVidar 1Dogus Koker101: HE 1xA-finale [6]07:39,383e
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: HG 1xA-finale [7]08:21,315e
VIDVidar 2Thomas van Tussenbroek013: LHG 1xA-finale [6]07:54,082e
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: HG 1xvoorwedstrijd 2[3]07:30,993e
VIDVidar 2Thomas van Tussenbroek013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[6]07:34,731e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarThomas van Tussenbroek013: LHG 1xA-finale [3]07:46,452e
VIDVidar 2Niek van Limbergen003: HG 1xA-finale [2]08:04,474e
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: HG 1xA-finale [3]07:45,503e
VIDVidarThomas van Tussenbroek013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:13,802e
VIDVidar 2Niek van Limbergen003: HG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:09,132e
VIDVidar 1Jochem Hoekstra003: HG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:07,761e
VIDVidar 1Niek van Limbergen101: HE 1xA-finale [4]08:08,194e
VIDVidar 2Jochem Hoekstra101: HE 1xA-finale [3]07:57,303e
VIDVidar 3Dogus Koker101: HE 1xA-finale [1]07:43,822e
VIDVidar 1Koen van Brussel120: LHG 2xvoorwedstrijd 2[1]07:51,783e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKoen van Brussel214: LHG 2xA-finale [6]07:21,974e
VIDVidarKoen van Brussel214: LHG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:24,152e
VIDVidarJochem Hoekstra003: HE 1xkwart-finale 4[1]08:16,875e
VIDVidarNiek van Limbergen004: HSB 1xkwart-finale 2[6]08:23,436e
VIDVidarNiek van Limbergen004: HSB 1xtime-trial 07:27,7623e
VIDVidarJochem Hoekstra003: HE 1xtime-trial 07:17,2220e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarDogus Koker001: Oude Viervoorwedstrijd 1[2]07:25,824e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarNaomi de Fouw136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]08:43,575e
VIDVidarRuby van Schaik139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[8]08:28,014e
VIDVidarKyra Rikhof132: DG 2xvoorwedstrijd 2[7]08:33,924e
VIDVidarFéline Clement133: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]09:06,126e
VIDVidar 2Ruby van Schaik031: LDG 1xA-finale [7]09:25,655e
VIDVidar 1Pam Scheer031: LDG 1xA-finale [4]09:10,901e
VIDVidar 1Pam Scheer031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:38,311e
VIDVidar 2Ruby van Schaik031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[3]09:02,043e
VIDVidarMyrna Berbers023: DG 2-voorwedstrijd 2[5]08:22,225e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarPam Scheer141: LW 1xtime-trial 08:53,947e
VIDVidarKyra Rikhof053: WDev 2xB-finale [4]09:03,923e
VIDVidarKyra Rikhof053: WDev 2xvoorwedstrijd 2[1]08:15,555e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/TritonRuby van Schaik139: LDGb 2xA-finale [6]07:37,375e
LAGLaga/VidarLieke Michielsen132: DG 2xA-finale [1]07:27,024e
VIDVidar/ProteusKyra Rikhof135: DB 4+A-finale [2]07:41,024e
VIDVidar/NereusMinke Blankert139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[5]07:58,795e
VIDVidar/TritonRuby van Schaik139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[3]07:50,333e
LAGLaga/VidarLieke Michielsen132: DG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:40,203e
VIDVidar/ProteusKyra Rikhof135: DB 4+voorwedstrijd 2[3]07:45,482e
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xA-finale [4]08:25,046e
VIDVidarKyra Rikhof026: DDev 2xA-finale [6]07:29,516e
LAGLaga/VidarLieke Michielsen030: LDE 2xA-finale [3]07:34,315e
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[6]08:18,631e
VIDVidarKyra Rikhof026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:28,803e
VIDVidar/NereusMinke Blankert034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:02,045e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/VidarLieke Michielsen020: DE 2xA-finale [2]07:36,002e
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xA-finale [4]08:35,342e
VIDVidarMyrna Berbers026: DDev 2xC-finale [4]03:50,274e
VIDVidarRuby van Schaik031: LDG 1xtime-trial 06:17,703e
VIDVidar/ProteusMarleen van Soest027: DDev 4-time-trial 03:33,0410e
VIDVidarMyrna Berbers026: DDev 2xtime-trial 03:45,648e
VIDVidar 2Kyra Rikhof135: DB 4+A-finale [1]07:44,892e
LAGLaga/VidarLieke Michielsen138: LDG 2xA-finale [3]07:34,472e
VIDVidar 2Kyra Rikhof135: DB 4+voorwedstrijd 2[3]08:04,772e
VIDVidar/ProteusMarleen van Soest129: DG 4-voorwedstrijd 2[3]07:27,373e
VIDVidarRuby van Schaik139: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[2]08:06,534e
LAGLaga/VidarLieke Michielsen138: LDG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:29,691e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarMyrna Berbers127: DE 4xA-finale [5]07:43,567e
LAGLaga/Proteus/Vidar/ArgoArlette de Vegt127: DE 4xA-finale [8]07:20,443e
VIDVidar/LagaPam Scheer138: LDG 2xA-finale [4]07:41,902e
VIDVidarMyrna Berbers132: DG 2xA-finale [7]08:05,237e
VIDVidar/ProteusMarleen van Soest129: DG 4-A-finale [3]07:45,925e
VIDVidarRuby van Schaik139: LDGb 2xA-finale [1]08:20,937e
VIDVidar 2Pam Scheer031: LDG 1xA-finale [6]08:32,583e
VIDVidarMyrna Berbers026: DDev 2xB-finale [4]07:54,821e
VIDVidar/ProteusMarleen van Soest027: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]07:42,735e
VIDVidar 1Ruby van Schaik031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[5]09:03,305e
VIDVidar 2Pam Scheer031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:22,452e
VIDVidarMyrna Berbers026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[7]07:57,255e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/LagaPam Scheer132: DG 2xA-finale [4]07:47,683e
VIDVidar/ProteusMarleen van Soest129: DG 4-A-finale [3]07:51,373e
VIDVidarRuby van Schaik139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[3]08:26,996e
VIDVidar/LagaPam Scheer132: DG 2xvoorwedstrijd 2[1]07:46,931e
VIDVidar/ProteusMarleen van Soest027: DDev 4-B-finale [3]08:40,466e
VIDVidarPam Scheer031: LDG 1xA-finale [7]09:15,431e
VIDVidarRuby van Schaik034: LDDev 2xB-finale [3]09:18,027e
VIDVidar/ProteusMarleen van Soest027: DDev 4-voorwedstrijd 2[2]08:15,414e
VIDVidarPam Scheer031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[6]09:01,131e
VIDVidarMyrna Berbers026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:13,615e
VIDVidarRuby van Schaik034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]08:33,017e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 1Pam Scheer013: LDE 1xB-finale [6]08:13,545e
PROProteus/VidarMarleen van Soest225: DG 4+A-finale [5]07:49,961e
VIDVidarKyra Rikhof222: DG 2xvoorwedstrijd 3[5]07:57,224e
VIDVidar/ArgoLotte Demmink230: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[3]08:44,995e
VIDVidarKyra Rikhof113: DDev 2xB-finale [3]08:30,583e
PROProteus/VidarMarleen van Soest115: DG 4+A-finale [6]08:10,561e
VIDVidar 1Pam Scheer013: LDE 1xhalve-finale 1[6]09:01,456e
VIDVidar/ArgoInge Poelman116: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[4]09:30,395e
VIDVidarKyra Rikhof113: DDev 2xvoorwedstrijd 1[6]08:42,744e
VIDVidar 1Pam Scheer013: LDE 1xkwart-finale 4[5]09:15,633e
VIDVidar 1Pam Scheer013: LDE 1xtime-trial 07:34,9812e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 2Koen van den Bosch022: HG 2-A-finale [1]07:34,582e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/OrcaSaskia Triscos127: DB 8+A-finale [1]07:11,396e
VIDVidar/OrcaSaskia Triscos127: DB 8+voorwedstrijd 2[1]06:59,523e
VIDVidarSaskia Triscos130: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:55,735e
ORCOrca/SkøllJonneke Boere021: DDev 2xA-finale [6]07:30,002e
ORCOrca/SkøllJonneke Boere021: DDev 2xvoorwedstrijd 1[5]08:01,833e
VIDVidar 1Saskia Triscos025: LDG 1xvoorwedstrijd 1[1]09:00,085e
VIDVidar 2Naomi de Fouw025: LDG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:53,264e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2xA-finale [2]03:39,711e
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2xhalve-finale 2[3]03:39,601e
VIDVidarSaskia Triscos025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:51,633e
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2xtime-trial 03:35,322e
VIDVidarSaskia Triscos134: LDB 1xA-finale [2]08:49,774e
VIDVidarSaskia Triscos134: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:43,171e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidarKyra Rikhof125: DB 1xA-finale [3]08:34,036e
VIDVidar 1Saskia Triscos130: LDB 1xA-finale [3]08:49,106e
VIDVidar 2Naomi de Fouw130: LDB 1xB-finale [4]08:39,343e
VIDVidarKyra Rikhof125: DB 1xvoorwedstrijd 3[1]07:58,262e
VIDVidar 2Naomi de Fouw130: LDB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:30,663e
VIDVidar 1Saskia Triscos130: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:46,362e
VIDVidarNaomi de Fouw019: DB 2xA-finale [3]07:42,594e
VIDVidarNaomi de Fouw019: DB 2xvoorwedstrijd 2[4]07:47,731e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 2Saskia Triscos134: LDB 1xB-finale [3]08:59,904e
VIDVidar 2Saskia Triscos134: LDB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:58,394e
VIDVidar 1Naomi de Fouw134: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:39,873e
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2xA-finale [5]07:33,302e
ORCOrcaMyrna Brandt021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:35,881e
VIDVidarSaskia Triscos025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[5]09:39,225e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/VidarKyra Rikhof124: DG 2xA-finale [7]08:41,675e
VIDVidar 1Naomi de Fouw130: LDB 1xA-finale [7]09:56,294e
VIDVidar 2Saskia Triscos130: LDB 1xB-finale [3]09:50,542e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof124: DG 2xvoorwedstrijd 2[3]08:15,703e
VIDVidar 1Naomi de Fouw130: LDB 1xvoorwedstrijd 2[8]09:47,643e
VIDVidar 2Saskia Triscos130: LDB 1xvoorwedstrijd 1[6]10:14,804e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof021: DDev 2xA-finale [5]08:57,852e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:34,901e
VIDVidarSaskia Triscos025: LDG 1xvoorwedstrijd 1[4]10:02,684e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/VidarKyra Rikhof220: DG 2xA-finale [5]07:34,212e
VIDVidar 1Naomi de Fouw248: LDB 1xA-finale [2]08:38,566e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof220: DG 2xvoorwedstrijd 2[5]07:43,991e
VIDVidar 1Naomi de Fouw248: LDB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:42,252e
VIDVidar 2Saskia Triscos248: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:55,253e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof119: DDev 2xA-finale [4]07:48,073e
VIDVidar/AegirSaskia Triscos124: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[2]08:17,916e
ORCOrca/VidarKyra Rikhof119: DDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:44,891e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar 2Naomi de Fouw029: DG 1xA-finale [2]09:14,025e
VIDVidar 1Kyra Rikhof029: DG 1xA-finale [5]08:59,843e