Yvonne Schreurs

87 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosEmiel Tempelman107: HG 4+voorwedstrijd 2[6]07:46,634e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+voorwedstrijd 1[3]07:05,615e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+A-finale [7]07:02,445e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+voorwedstrijd 1[2]07:32,623e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+A-finale [1]06:50,394e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+voorwedstrijd 1[3]06:49,722e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 1Emiel Tempelman106: HGb 4-B-finale [8]07:27,996e
EUREuros 1Emiel Tempelman106: HGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:54,006e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+A-finale [4]07:06,868e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:01,461e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+A-finale [2]07:38,413e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+time-trial 05:26,893e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosEmiel Tempelman202: HB 4+A-finale [1]07:19,621e
EUREurosEmiel Tempelman202: HB 4+voorwedstrijd 3[2]07:20,001e
EUREurosEmiel Tempelman101: HEj 4+A-finale [3]07:27,743e
EUREurosEmiel Tempelman101: HEj 4+voorwedstrijd 3[6]07:38,201e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosEmiel Tempelman030: HB 4+A-finale [2]08:06,753e
EUREurosEmiel Tempelman030: HB 4+voorwedstrijd 1[3]07:24,031e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 2Kay van Wieringen104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 3[3]08:21,306e
EUREuros 1Bram Poortman104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[1]08:04,916e
EUREuros 1Harm van der Velde712: 4+ H2voorwedstrijd 1[5]07:45,523e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBabette Rosman126: DB 4+A-finale [4]07:38,321e
GYAGyasBerber Dantuma127: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:14,935e
GYAGyasBabette Rosman126: DB 4+voorwedstrijd 2[3]07:45,051e
GYAGyasBabette Rosman022: DEj 4+A-finale [2]07:42,103e
GYAGyasBerber Dantuma024: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:32,826e
GYAGyasBabette Rosman022: DEj 4+voorwedstrijd 1[5]07:46,042e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBabette Rosman048: WFm 4+A-finale [4]07:35,673e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Babette Rosman022: DEj 4+A-finale [3]03:47,152e
GYAGyas 1Babette Rosman022: DEj 4+halve-finale 2[3]03:45,781e
GYAGyas 2Nelly van der Veen022: DEj 4+time-trial 03:55,1612e
GYAGyas 3Berber Dantuma022: DEj 4+time-trial 03:54,4211e
GYAGyas 1Babette Rosman022: DEj 4+time-trial 03:41,302e
GYAGyas 1Babette Rosman129: DB 4+A-finale [2]07:46,132e
GYAGyas 2Nelly van der Veen129: DB 4+voorwedstrijd 3[4]08:16,934e
GYAGyas 1Babette Rosman129: DB 4+voorwedstrijd 3[3]07:37,771e
GYAGyas 3Berber Dantuma129: DB 4+voorwedstrijd 2[4]07:59,404e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Babette Rosman126: DB 4+A-finale [6]07:38,774e
GYAGyas 2Berber Dantuma126: DB 4+B-finale [3]07:55,933e
GYAGyasNelly van der Veen135: M18 1xheat 1[3]09:08,514e
GYAGyas 2Berber Dantuma126: DB 4+voorwedstrijd 1[6]08:03,185e
GYAGyas 1Babette Rosman126: DB 4+voorwedstrijd 1[5]07:38,211e
GYAGyas 1Babette Rosman022: DEj 4+A-finale [4]07:35,932e
GYAGyas 2Berber Dantuma022: DEj 4+B-finale [5]07:57,773e
GYAGyas 1Babette Rosman022: DEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:52,791e
GYAGyas 2Berber Dantuma022: DEj 4+voorwedstrijd 1[5]08:14,865e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Rianne van Diepen129: DB 4+A-finale [2]08:02,914e
GYAGyas 2Annelies Venema129: DB 4+B-finale [5]08:21,713e
GYAGyas 2Annelies Venema129: DB 4+voorwedstrijd 2[3]07:59,784e
GYAGyas 1Rianne van Diepen129: DB 4+voorwedstrijd 1[6]07:54,263e
GYAGyas 2Annelies Venema022: DEj 4+B-finale [5]08:08,154e
GYAGyas 1Rianne van Diepen022: DEj 4+B-finale [7]07:53,092e
GYAGyas 1Rianne van Diepen022: DEj 4+voorwedstrijd 1[4]07:57,405e
GYAGyas 2Annelies Venema022: DEj 4+voorwedstrijd 1[7]07:52,444e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/SkøllBabette Rosman127: DB 8+B-finale [5]08:07,403e
GYAGyas/SkøllBabette Rosman127: DB 8+voorwedstrijd 1[8]07:52,705e
GYAGyas/OrcaAnnelies Venema126: DB 4+voorwedstrijd 1[7]08:47,224e
GYAGyasAnnelies Venema022: DEj 4+A-finale [6]09:01,953e
GYAGyas/SkøllBabette Rosman024: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]08:04,394e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasAnnelies Venema224: DB 4+A-finale [4]07:57,665e
GYAGyasAnnelies Venema224: DB 4+voorwedstrijd 2[4]07:56,992e
GYAGyasAnnelies Venema121: DEj 4+A-finale [2]07:58,614e
GYAGyas/SkøllBabette Rosman120: DEj 8+B-finale [2]07:14,702e
GYAGyas/SkøllBabette Rosman120: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:12,634e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasNelly van der Veen005: Dames Achtvoorwedstrijd 2[5]07:35,905e
GYAGyasRianne van Diepen042: Jonge Dames Viervoorwedstrijd 2[1]08:13,764e