Ruben Brouwer

110 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*A-finale [8]07:42,123e
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4*A-finale [8]07:40,796e
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]07:50,444e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/TrompJuliette Geurts141: LDB 4*A-finale [6]07:43,296e
EUREuros/TrompJuliette Geurts035: LDEj 4*B-finale [5]07:51,904e
EUREuros/TrompJuliette Geurts035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[4]07:57,215e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJuliette Geurts139: LDGb 2xtime-trial 07:27,0910e
EUREuros 2Annefie Tuinstra140: LDB 1xtime-trial 08:07,478e
EUREuros 2Annefie Tuinstra031: LDG 1xvoorwedstrijd 4[3]09:08,515e
EUREurosJuliette Geurts033: LDB 2xvoorwedstrijd 2[2]08:17,444e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*B-finale [6]08:56,023e
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]08:29,924e
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4*B-finale [4]08:24,063e
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]07:45,285e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4*time-trial 06:23,7514e
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*A-finale [1]08:58,924e
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*voorwedstrijd 1[3]08:40,952e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJuliette Geurts228: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]08:24,523e
EUREurosJuliette Geurts117: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]08:13,834e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJuliette Geurts006: LDB 4*voorwedstrijd 1[1]08:22,763e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 4Marije Jaarsma101: DOnerv C4+herkansing 21[5]02:52,193e
EUREuros 4Marije Jaarsma101: DOnerv C4+voorwedstrijd 1[6]02:23,414e
EUREurosJuliette Geurts004: D selectie 4*B-finale [1]08:40,885e
EUREurosJuliette Geurts004: D selectie 4*voorwedstrijd 2[5]08:25,274e
EUREurosMaureen Verhoeven003: D selectie 8+voorwedstrijd 3[6]08:08,856e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+A-finale [4]08:18,185e
EUREurosKoen Harsevoort111: HB 4+voorwedstrijd 1[2]07:07,964e
EUREurosThomas Kolkman121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:12,447e
EUREuros/ThêtaSteffan Hakkers019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:44,896e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+A-finale [3]07:05,623e
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+A-finale [2]07:09,715e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+C-finale [1]03:26,482e
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+time-trial 03:28,738e
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+voorwedstrijd 2[4]07:20,643e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+B-finale [3]07:29,165e
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+A-finale [6]07:35,987e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+voorwedstrijd 1[6]07:28,946e
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+A-finale [7]07:30,906e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+B-finale [7]07:39,266e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:41,927e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+A-finale [5]07:45,905e
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+B-finale [4]07:27,635e
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+voorwedstrijd 3[4]07:24,853e
EUREurosMart Wijntjes009: HEj 4+voorwedstrijd 3[6]07:47,185e
EUREuros/SkøllStefan van Haren009: HEj 4+voorwedstrijd 1[6]07:37,024e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMart Wijntjes211: LHB 4+voorwedstrijd 2[3]07:29,794e
EUREurosJoost van Smoorenburg202: HB 4+voorwedstrijd 3[3]07:31,516e
EUREuros 1Mart Wijntjes101: HEj 4+voorwedstrijd 4[4]07:43,025e
EUREuros 2Joost van Smoorenburg101: HEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:52,285e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 1Mart Wijntjes040: Jonge Viervoorwedstrijd 3[3]07:11,934e
EUREuros 2Joost van Smoorenburg040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[1]07:18,954e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xB-finale [3]07:55,082e
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+B-finale [1]07:59,655e
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*A-finale [4]08:13,254e
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+kwart-finale 6[3]01:55,755e
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+kwart-finale 2[4]01:55,333e
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xvoorwedstrijd 2[5]08:04,974e
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+halve-finale 3[5]07:48,324e
EUREurosElianne Hopman102: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]08:03,765e
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+herkansing 21[6]02:03,504e
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+herkansing 2[4]02:05,132e
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+voorwedstrijd 3[5]07:49,202e
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]08:20,171e
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+voorwedstrijd 26[3]01:57,041e
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+voorwedstrijd 24[5]02:05,555e
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+voorwedstrijd 6[4]01:59,751e
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+voorwedstrijd 4[3]02:06,232e
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*B-finale [5]
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xB-finale [5]08:31,064e
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+A-finale [1]08:27,766e
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+B-finale [6]07:14,096e
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+kwart-finale 8[2]02:11,544e
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*voorwedstrijd 2[4]08:28,105e
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xvoorwedstrijd 3[2]08:39,204e
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+halve-finale 2[4]08:31,713e
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]07:08,634e
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+herkansing 21[5]02:09,791e
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+herkansing 20[4]02:16,864e
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+voorwedstrijd 4[5]08:28,491e
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+voorwedstrijd 25[3]02:19,043e
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+voorwedstrijd 14[6]02:16,772e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosKay van Wieringen050: HTal 8+voorwedstrijd 2[6]06:52,794e