Julia van Agtmaal

116 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaMees Fabel116: LHE 8+A-finale [7]06:15,746e
THEThêtaMees Fabel019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:17,826e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+A-finale [1]06:17,226e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:26,284e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse116: LHE 8+A-finale [4]06:19,545e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:15,684e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+A-finale [5]07:06,891e
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+voorwedstrijd 1[3]06:50,751e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+A-finale [5]06:49,053e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[1]06:13,911e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+A-finale [1]06:52,103e
THEThêtaGijs Leemrijse019: LHEj 8+time-trial 05:03,344e
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+A-finale [3]07:00,962e
THEThêtaGijs Leemrijse124: LHB 8+time-trial 05:03,212e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse212: LHB 8+A-finale [1]06:36,082e
THEThêtaGijs Leemrijse212: LHB 8+voorwedstrijd 2[3]06:32,261e
THEThêtaGijs Leemrijse107: LHEj 8+A-finale [3]06:41,333e
THEThêtaGijs Leemrijse107: LHEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:34,011e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaGijs Leemrijse004: LHB 8+A-finale [6]07:11,964e
THEThêtaGijs Leemrijse004: LHB 8+voorwedstrijd 3[5]07:09,852e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)A-finale [4]07:21,972e
THEThêtaSamuel López Knaapen104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[6]07:42,742e
THEThêta 1Joost van de Beek105: Selectie 8+ (Cat. B)voorwedstrijd 2[4]07:42,381e
THEThêta 2Daan Zwerus105: Selectie 8+ (Cat. B)voorwedstrijd 1[3]07:48,784e
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3A-finale [4]07:37,861e
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+B-finale [6]01:52,603e
THEThêta 2Tom van der Velden713: 4+ H3voorwedstrijd 2[6]07:27,361e
THEThêtaLuuc Vlieger002: HErv C4+voorwedstrijd 3[5]01:52,474e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaSamuel López Knaapen049: HTal 8+A-finale [7]06:49,023e
THEThêtaSamuel López Knaapen049: HTal 8+voorwedstrijd 1[1]06:52,533e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaLisa van Heyningen121: DE 8+A-finale [1]07:03,496e
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]07:54,694e
THEThêtaLisa van Heyningen121: DE 8+voorwedstrijd 1[5]06:49,813e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+A-finale [6]06:56,855e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:54,496e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:03,213e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaLisa van Heyningen136: WFm 8+A-finale [2]06:41,544e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+A-finale [2]03:18,322e
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+B-finale [2]03:52,962e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+halve-finale 2[2]03:16,581e
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+halve-finale 1[2]03:47,362e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+time-trial 03:15,583e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*time-trial 03:43,7210e
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+time-trial 03:43,914e
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+B-finale [4]07:55,083e
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*B-finale [2]07:35,911e
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+voorwedstrijd 3[2]07:53,753e
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]07:42,043e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*A-finale [1]07:49,896e
THEThêtaLisa van Heyningen127: DB 8+A-finale [6]06:38,921e
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+A-finale [2]07:49,126e
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]07:30,233e
THEThêtaLisa van Heyningen127: DB 8+voorwedstrijd 2[2]06:21,811e
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+voorwedstrijd 2[6]07:38,413e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*B-finale [1]07:39,575e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+A-finale [6]06:42,375e
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+B-finale [4]07:42,612e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:48,656e
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:46,103e
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+voorwedstrijd 2[4]08:17,874e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*B-finale [4]08:09,671e
THEThêtaCarijn Mulder130: DB 8+A-finale [7]07:16,743e
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+B-finale [4]08:13,541e
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*voorwedstrijd 2[7]07:39,284e
THEThêtaCarijn Mulder130: DB 8+voorwedstrijd 1[3]06:53,653e
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+voorwedstrijd 1[5]08:08,324e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*B-finale [7]07:37,193e
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+B-finale [5]06:47,961e
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+B-finale [4]08:02,323e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*voorwedstrijd 3[4]07:41,874e
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:53,774e
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+voorwedstrijd 2[6]07:59,335e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*B-finale [7]08:52,596e
THEThêtaCarijn Mulder127: DB 8+A-finale [4]08:04,095e
THEThêtaCarijn Mulder127: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:40,761e
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]08:31,656e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*B-finale [6]09:21,605e
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+B-finale [6]08:11,781e
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]09:04,793e
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+voorwedstrijd 3[3]07:49,133e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+A-finale [2]07:54,194e
THEThêtaCarijn Mulder223: DB 8+A-finale [5]07:00,492e
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+voorwedstrijd 2[2]08:00,613e
THEThêtaMaartje Hoogeveen227: LDB 4*voorwedstrijd 2[4]07:57,044e
THEThêtaCarijn Mulder223: DB 8+voorwedstrijd 3[3]07:08,831e
THEThêtaMaartje Hoogeveen125: LDEj 4*B-finale [1]07:50,605e
THEThêtaCarijn Mulder120: DEj 8+A-finale [1]07:00,524e
THEThêtaMaartje Hoogeveen125: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]08:02,804e
THEThêtaCarijn Mulder120: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:54,702e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaCarijn Mulder005: Dames AchtA-finale [4]07:11,272e
THEThêtaMaartje Hoogeveen006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 3[6]08:13,695e
THEThêtaCarijn Mulder005: Dames Achtvoorwedstrijd 3[5]07:06,141e
THEThêta/OrcaDiane Nelissen042: Jonge Dames Viervoorwedstrijd 1[1]08:21,835e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaCarijn Mulder006: DEj 8+A-finale [3]07:38,344e
THEThêtaManouk Groels007: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]08:43,915e
THEThêtaCarijn Mulder006: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:40,671e
THEThêtaDiane Nelissen011: DErv C4+voorwedstrijd 4[3]02:10,572e